هرسوالی درمورد Ps2

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من اون مشکی که داشتم همین سری 7.... بود ولی سگ جون بود یبارم لنزشو عوض نکردم با اینکه چند بار دستگاه گیر کرد و لنزش میومد جلو قرمز میشد فقط اخر کارا که می خواستم بفروشمش رایتیارو یکم زور میزد میاورد ولی این نقره ای که گرفتم اصن به کیفیت اون مشکیا نمیرسه بنظرم دی وی دی توش بد جا میره یا اصن جا نمیره

یادمه خیلی خیلی قدیم یه دستگاهی دیدم
خیلی هم گرون بود
دی وی دی رام و کمبو ها رو وصل میکرد یه ps2
بازیا با اون درایور اجرا میشدن

دیگه هیچوقت همچین چیزی رو ندیدم و نشنیدم

• Like
Reactions: sepehrpuor

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
مدلش 7.... نقره ای روش fmcb نصب کردم دلیل اینکه بازی ها با usb مشکل داره اجراش مخصوصا وقتی ویدیو ها یا کات سین های بازی پلی میشه لگ میزنه اونم بخاطر اینه که usb کنسول 1.1 برای همین usb 3 یا دو زیاد فرقی نداره ولی usb 3 بهتر عمل می کنه در کل برای من که همه ی قسمت های بازی مهمه من با این قضیه مشکل دارم این لگی که داره رو اعصابه برا همین روش smb یا dvd و ترجیح میدم الان دوباره امتحان کردم یه ایمیج دیگه رایت کردم اشتباهم این بود پچ کرده بودم چون نمی دونستم روش چیپ هست یا نه همینطوری که رایت کردم درست در اومد ولی کنسول بازی درمیاره فقط dvd نقره ای هارو میخونه این رایتیارو بزور میاره یا اصن نمیاره اگه لنز ضعیف باشه طبیعتا اون دیسک هارم نباید اجرا کنه نمی دونم والا چون وقتی میزارم تو دستگاه خودش هی ریست میشه میره داخل منو fmcb
حامد جان دوست عزیز برای حل مشکل لگ در دموی بازیها از روشی که من در این تاپیک گذاشتم استفاده کن بدون لگ و گیرروش نصب free mcboot funtuna ps2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام دوستان ...من میخام یه کنسول پلی استیشن ۲ بگیرم ...منتهی خاسم قبلش نظرتون رو راجب سری های مختلف پلی استیشن ۲ بدونم...کدوم سری پلی استیشن بهتره برای خرید ؟ بین اسلیم اداپتوری و برق مستقیم کدوم ارزش خرید داره و کدوم بهتره برای بازی کردن بلند مدت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان ...من میخام یه کنسول پلی استیشن ۲ بگیرم ...منتهی خاسم قبلش نظرتون رو راجب سری های مختلف پلی استیشن ۲ بدونم...کدوم سری پلی استیشن بهتره برای خرید ؟ بین اسلیم اداپتوری و برق مستقیم کدوم ارزش خرید داره و کدوم بهتره برای بازی کردن بلند مدت؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام امیر جان دوست گرامی.مدل اسلیم اداپتوری که واقعا عالی و مدار قوی دارند.مدلهای 7 هزار به بالا فقط برای خرید خوب تستش کن.سوالی بود بپرس راهنماییت میکنم موفق باشی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام امیر جان دوست گرامی.مدل اسلیم اداپتوری که واقعا عالی و مدار قوی دارند.مدلهای 7 هزار به بالا فقط برای خرید خوب تستش کن.سوالی بود بپرس راهنماییت میکنم موفق باشی
سلام آقای سپهر عزیز ..
پس اینک میگن آداپتوری ها خیلی زود لنز میسوزونن و خرابی هاشون بیشتره قضیشون چیه؟ من کنسول قبلیم برق مستقیم بود و کنسول خوبی بود ولی آداپتوری ها برا فلش خور شدن حس میکنم خیلی بهتره.. منتهی باز یه عده میگن برق مستقیم جدیدتره بردش بهتره..کلا گیج میشه آدم...
کدومش زودتر داغ می‌کنه ؟
بنظرت کدوم رو بگیرم بهتره؟ هرچی شما بگی من همون رو انجام میدم ..نظر شما قطعی تره برام

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام آقای سپهر عزیز ..
پس اینک میگن آداپتوری ها خیلی زود لنز میسوزونن و خرابی هاشون بیشتره قضیشون چیه؟ من کنسول قبلیم برق مستقیم بود و کنسول خوبی بود ولی آداپتوری ها برا فلش خور شدن حس میکنم خیلی بهتره.. منتهی باز یه عده میگن برق مستقیم جدیدتره بردش بهتره..کلا گیج میشه آدم...
کدومش زودتر داغ می‌کنه ؟
بنظرت کدوم رو بگیرم بهتره؟ هرچی شما بگی من همون رو انجام میدم ..نظر شما قطعی تره برام
اینکه میگن اداپتوریها زود لنز میسوزونند اصلا با عقل جور در نمیاد.باید از دستگاه خوب استفاده کرد.در ضمن این اداپتوری ها برد قوی نسبت به برق مستقیم دارند . در مورد اینکه کدومشون زودتر داغ میکنه انچنان فرقی با هم ندارند دستگاه خودش نسبت به خنک کردن چیپها به طور اتوماتیک دور فن رو افزایش میده این امر طبیعیه .گو شی موبایل هم موقع انجام ی کاری داغ می کنه مخصوصا موقع بازی.زیاد در داغ شدن دستگاه حساس نباشید.در مورد دستگاهای برق مستقیم اومدند گوچیکترش کردند ی تیکه اهن انداختن روی برد .نمیخوام بگم دستگاهای بدی هستند ولی برد حساسی دارند خراب بشند یا ظربه بخورند درست شدنشون زیر پنجاه درصد.من قبلا هم گفتم خودم 6 تا اسلیم دارم 2 تاش برق مستقیم 4 تاش اداپتوری ولی واقعا از برق مستقیم ها راضی نیستم/ MAINBOARD_PS2_SLIM_SCPH_90006_CHASSIS_GH_072_42___MOBO_PLAYS.jpg scph-77001-or-scph-79001-slim-ps2-playstation-2-motherboard-1.gif Capture.PNG

• Like
Reactions: alicobra

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اینکه میگن اداپتوریها زود لنز میسوزونند اصلا با عقل جور در نمیاد.باید از دستگاه خوب استفاده کرد.در ضمن این اداپتوری ها برد قوی نسبت به برق مستقیم دارند . در مورد اینکه کدومشون زودتر داغ میکنه انچنان فرقی با هم ندارند دستگاه خودش نسبت به خنک کردن چیپها به طور اتوماتیک دور فن رو افزایش میده این امر طبیعیه .گو شی موبایل هم موقع انجام ی کاری داغ می کنه مخصوصا موقع بازی.زیاد در داغ شدن دستگاه حساس نباشید.در مورد دستگاهای برق مستقیم اومدند گوچیکترش کردند ی تیکه اهن انداختن روی برد .نمیخوام بگم دستگاهای بدی هستند ولی برد حساسی دارند خراب بشند یا ظربه بخورند درست شدنشون زیر پنجاه درصد.من قبلا هم گفتم خودم 6 تا اسلیم دارم 2 تاش برق مستقیم 4 تاش اداپتوری ولی واقعا از برق مستقیم ها راضی نیستم/View attachment 232607View attachment 232608View attachment 232610
آهان درسته

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اینکه میگن اداپتوریها زود لنز میسوزونند اصلا با عقل جور در نمیاد.باید از دستگاه خوب استفاده کرد.در ضمن این اداپتوری ها برد قوی نسبت به برق مستقیم دارند . در مورد اینکه کدومشون زودتر داغ میکنه انچنان فرقی با هم ندارند دستگاه خودش نسبت به خنک کردن چیپها به طور اتوماتیک دور فن رو افزایش میده این امر طبیعیه .گو شی موبایل هم موقع انجام ی کاری داغ می کنه مخصوصا موقع بازی.زیاد در داغ شدن دستگاه حساس نباشید.در مورد دستگاهای برق مستقیم اومدند گوچیکترش کردند ی تیکه اهن انداختن روی برد .نمیخوام بگم دستگاهای بدی هستند ولی برد حساسی دارند خراب بشند یا ظربه بخورند درست شدنشون زیر پنجاه درصد.من قبلا هم گفتم خودم 6 تا اسلیم دارم 2 تاش برق مستقیم 4 تاش اداپتوری ولی واقعا از برق مستقیم ها راضی نیستم/View attachment 232607View attachment 232608View attachment 232610
خودتون پلی ۲ برای فروش دارین؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان
یسوال داشتم
وصل کردن هارد ۵۰۰ گیگ با USB به پورت USB دستگاه ، بازی هارو درحد فلش اجرا میکنه؟ برق دستگاه هم از همون USB تامین شه
سلام بله میشه.1/فقط باید هاردت تک پارتیشن باشه.2/از هاردهای کوچیک استفاده بشه منظورم 2.5 اینچی هست نه 3.5 اینچی.در اخر هم هاردت رو وقتی دیدی تک پارتیشن هست . .به fat 32 فرمتش کن بعد مثل ی فلش ازش استفاده کن.اگه تک پارتیشن نبود خودت تک پارتیشنش کن.وصلش کنی به کامپیوتر نشون میده تک پارتیشن یا چند پارتیشن .سوالی بود بپرس دوست گرامی

• Like
Reactions: alicobra

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام بله میشه.1/فقط باید هاردت تک پارتیشن باشه.2/از هاردهای کوچیک استفاده بشه منظورم 2.5 اینچی هست نه 3.5 اینچی.در اخر هم هاردت رو وقتی دیدی تک پارتیشن هست . .به fat 32 فرمتش کن بعد مثل ی فلش ازش استفاده کن.اگه تک پارتیشن نبود خودت تک پارتیشنش کن.وصلش کنی به کامپیوتر نشون میده تک پارتیشن یا چند پارتیشن .سوالی بود بپرس دوست گرامی
درسته ...ب دستگاه فشار نمیاد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر