هرسوالی درمورد Ps2

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام یه سوال دارم گه جوابشو جایی پیدا نکردم من هر ایمیجی که دانلود کردم رایت می کنم دستگاه نمیخونه ولی dvd هایی که بیرون گرفتم البته چند سال پیش و اونایی که خودم از روی دیسک بازی ایمیج گرفتم رایت کردم مشکلی نداشته باید روی اون ایمیج هایی که دانلود کرد کار خاصی کرد یا روش رایتش فرق داره من سرعت های مختلف هم امتحان کردم ولی فقط dvd خراب شد رو دستم موند الان تو این گرونی می خوام هر dvd که رایت می کنم با اطمینان صد در صدی باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام یه سوال دارم گه جوابشو جایی پیدا نکردم من هر ایمیجی که دانلود کردم رایت می کنم دستگاه نمیخونه ولی dvd هایی که بیرون گرفتم البته چند سال پیش و اونایی که خودم از روی دیسک بازی ایمیج گرفتم رایت کردم مشکلی نداشته باید روی اون ایمیج هایی که دانلود کرد کار خاصی کرد یا روش رایتش فرق داره من سرعت های مختلف هم امتحان کردم ولی فقط dvd خراب شد رو دستم موند الان تو این گرونی می خوام هر dvd که رایت می کنم با اطمینان صد در صدی باشه
سلام دوست عزیز.از نرم افزار imgburn استفاده کن.فقط اون تیک verify رو بردار.بعد با سرعت فقط 4× بازیتو رایت کن.دوست عزیز از کیفیت دی وی دی مطمعا باش.2.به حجم بازی توجه کن که کمتر از 5 گیگ باشه.3.بعضی بازی ها که زیاد هم نیستند تا 9 گیگ حجم دارند مثل خدای جنگ.که باید از دی وی دی 9گیگ استفاده بشه.بقیش از دی وی دی های 5 گیگ.درضمن از سالم بودن رایترت هم اطمینان داشته باش .خودت میدونی که چه وضع و گرونی هست.اینا رو بخاطر خودت گفتم وگرنه بهترین کار این که بازی رو از روی فلش اجرا کنی.به هر حال تصمیم با خودته.این هم اموزش تصویری بدون ایراد در سایت آموزش رایت بازی های پلی استیشن 2

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوست عزیز.از نرم افزار imgburn استفاده کن.فقط اون تیک verify رو بردار.بعد با سرعت فقط 4× بازیتو رایت کن.دوست عزیز از کیفیت دی وی دی مطمعا باش.2.به حجم بازی توجه کن که کمتر از 5 گیگ باشه.3.بعضی بازی ها که زیاد هم نیستند تا 9 گیگ حجم دارند مثل خدای جنگ.که باید از دی وی دی 9گیگ استفاده بشه.بقیش از دی وی دی های 5 گیگ.درضمن از سالم بودن رایترت هم اطمینان داشته باش .خودت میدونی که چه وضع و گرونی هست.اینا رو بخاطر خودت گفتم وگرنه بهترین کار این که بازی رو از روی فلش اجرا کنی.به هر حال تصمیم با خودته.این هم اموزش تصویری بدون ایراد در سایت آموزش رایت بازی های پلی استیشن 2
ممنون دوست گرامی من قبلا ps2 اسلیم مشکی داشتم مشکلی زیاد باهاش نداشتم اون موقع مجبور شدم بفروشمش الان یه نقره ایشو دارم البته دست دو گرفتم بازی هم که رایت کردم پچ کردم چون گفتم شاید روش مود چیپ نباشه ولی الان گیج شدم چون دی وی دی های شرکتی هم که میخری بلاخره کپین اصل که نیستن اجرا می کنه فقط فرقشون اینه اونا نقره این کیفیتشون یکم بالاتره ولی بحث اینجاس که اون قبلیه که داشتم رایتی هارو اجرا میکرد با اینکه لنزشم قوی نبود الان همونارم اجرا نمی کنه با اینکه از روی دی وی دی اصل هم ایمیج گرفتم از اینترنت هم نگرفتم از روی فلشم چند بار خواستم اجرا کنم اعصابمو خورد کرد یا اجرا نمی کرد یا کند اجرا میکرد بهترین روش smb که اونم باید مودمو هی جابجا کنم تازه اونم اگه فیلم در نیاره درست وصل بشه خلاصه بخاطر همین چیزاس می خوام از دی وی دی استفاده کنم

• Like

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ممنون دوست گرامی من قبلا ps2 اسلیم مشکی داشتم مشکلی زیاد باهاش نداشتم اون موقع مجبور شدم بفروشمش الان یه نقره ایشو دارم البته دست دو گرفتم بازی هم که رایت کردم پچ کردم چون گفتم شاید روش مود چیپ نباشه ولی الان گیج شدم چون دی وی دی های شرکتی هم که میخری بلاخره کپین اصل که نیستن اجرا می کنه فقط فرقشون اینه اونا نقره این کیفیتشون یکم بالاتره ولی بحث اینجاس که اون قبلیه که داشتم رایتی هارو اجرا میکرد با اینکه لنزشم قوی نبود الان همونارم اجرا نمی کنه با اینکه از روی دی وی دی اصل هم ایمیج گرفتم از اینترنت هم نگرفتم از روی فلشم چند بار خواستم اجرا کنم اعصابمو خورد کرد یا اجرا نمی کرد یا کند اجرا میکرد بهترین روش smb که اونم باید مودمو هی جابجا کنم تازه اونم اگه فیلم در نیاره درست وصل بشه خلاصه بخاطر همین چیزاس می خوام از دی وی دی استفاده کنم

کلا نقره ای ها اگر سری 7xxxx باشه
دردسرن
کلا سری 7xxxx دردسره
درسته جعبه زرد و ژاپنی هست
اما شدیدن لنز بسوزون ، موتور ضعیف و .... هستن

سری 9xxxx با اینکه چینی هستن
برد بهتر ، موتور بهتر ، لنز بهتر و ..... بود
تا چند سال بازی کردن دیسک کپی باز هم ضعیف نمیشد

سری 7xxxx برا این معروف شد چون کپی خور فلشی میشد
سری 9xxxx نمیشد

که بعد سری ۹ هم با دیسک بوت کپی خور فلشی شد ، بعد همونم از بین رفت دیگه دیسک بوت نمی‌خواد

• Like
Reactions: hamedm1

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز در حال حاضر این دستگاه که در دسترست هست بازی های شرکتی رو اجرا میکنه اگه میکنه مودچیپ داره و کپی خور هست.اگه نه کپیخور نیست.به اجرای بازی ها از روی فلش که میگی کند نشون میده اصلا اینطور نیست مثل دی وی دی اجرا میکنه.شما باید بهترین و اخرین freemcboot استفاده کنید.نیازی به smb نیست.اگه دوست داشتید از روی فلش اجرا کنید مدل دستگاتونو برای من بنویسید.سوالی بود در خدمتم دوست عزیز

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
کلا نقره ای ها اگر سری 7xxxx باشه
دردسرن
کلا سری 7xxxx دردسره
درسته جعبه زرد و ژاپنی هست
اما شدیدن لنز بسوزون ، موتور ضعیف و .... هستن

سری 9xxxx با اینکه چینی هستن
برد بهتر ، موتور بهتر ، لنز بهتر و ..... بود
تا چند سال بازی کردن دیسک کپی باز هم ضعیف نمیشد

سری 7xxxx برا این معروف شد چون کپی خور فلشی میشد
سری 9xxxx نمیشد

که بعد سری ۹ هم با دیسک بوت کپی خور فلشی شد ، بعد همونم از بین رفت دیگه دیسک بوت نمی‌خواد
البته من 75000 دارم هنوز مثل 10 سال پیش کار می‌کنه
پارسال لنزش سوخت و من روش مودبو 5 نصب کردم
الان هم یه لنز نو روش انداختم

• Like
Reactions: sepehrpuor

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
البته من 75000 دارم هنوز مثل 10 سال پیش کار می‌کنه
پارسال لنزش سوخت و من روش مودبو 5 نصب کردم
الان هم یه لنز نو روش انداختم

سری 7500x

و بعد حتی سری 9xxxx هم با لنز اورجینال خود سونی
که سگ جون ترین مدله و بهترین مدل لنزه
با اجرا دیسک غیر اورجینال بیشتر از آخر آخرش ۴ سال جواب نمیده

۱۰ سال اونم سری 7xxxx که هیچ
نگاهم بکنی به لنز این سری یهو میسوزه 😁
موتور و پولکی هم که نگو به هیچ بند بود
( خود سونی هم زود بیخیالش شد )

فقط مناسب کپی خور فلشی هست
در ساده ترین مدل هک نرم افزاری هم نیاز به دیسک بوت نداره سری ۷
خیلی راحت هک میشه

آخرین ویرایش:

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سری 7500x

خیلی راحت هک میشه
بیشتر تو کمد بوده
مگه اینکه یه بازی بخرم و ازش خوشم بیاد

• Like

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوست عزیز در حال حاضر این دستگاه که در دسترست هست بازی های شرکتی رو اجرا میکنه اگه میکنه مودچیپ داره و کپی خور هست.اگه نه کپیخور نیست.به اجرای بازی ها از روی فلش که میگی کند نشون میده اصلا اینطور نیست مثل دی وی دی اجرا میکنه.شما باید بهترین و اخرین freemcboot استفاده کنید.نیازی به smb نیست.اگه دوست داشتید از روی فلش اجرا کنید مدل دستگاتونو برای من بنویسید.سوالی بود در خدمتم دوست عزیز
مدلش 7.... نقره ای روش fmcb نصب کردم دلیل اینکه بازی ها با usb مشکل داره اجراش مخصوصا وقتی ویدیو ها یا کات سین های بازی پلی میشه لگ میزنه اونم بخاطر اینه که usb کنسول 1.1 برای همین usb 3 یا دو زیاد فرقی نداره ولی usb 3 بهتر عمل می کنه در کل برای من که همه ی قسمت های بازی مهمه من با این قضیه مشکل دارم این لگی که داره رو اعصابه برا همین روش smb یا dvd و ترجیح میدم الان دوباره امتحان کردم یه ایمیج دیگه رایت کردم اشتباهم این بود پچ کرده بودم چون نمی دونستم روش چیپ هست یا نه همینطوری که رایت کردم درست در اومد ولی کنسول بازی درمیاره فقط dvd نقره ای هارو میخونه این رایتیارو بزور میاره یا اصن نمیاره اگه لنز ضعیف باشه طبیعتا اون دیسک هارم نباید اجرا کنه نمی دونم والا چون وقتی میزارم تو دستگاه خودش هی ریست میشه میره داخل منو fmcb

• Like

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سری 7500x

خیلی راحت هک میشه
من اون مشکی که داشتم همین سری 7.... بود ولی سگ جون بود یبارم لنزشو عوض نکردم با اینکه چند بار دستگاه گیر کرد و لنزش میومد جلو قرمز میشد فقط اخر کارا که می خواستم بفروشمش رایتیارو یکم زور میزد میاورد ولی این نقره ای که گرفتم اصن به کیفیت اون مشکیا نمیرسه بنظرم دی وی دی توش بد جا میره یا اصن جا نمیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر