نظر سنجي بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

بهترين گرافيك كنسولي سال 2011

• RAGE

رای‌ها: 59 13.1%
  • Crysis 2

رای‌ها: 41 9.1%
  • Uncharted 3 : Drake's Decption

رای‌ها: 192 42.8%
  • Gears Of War 3

رای‌ها: 85 18.9%
  • Forza Motorsport 4

رای‌ها: 20 4.5%
  • The Witcher 2

رای‌ها: 2 0.4%
  • The Elder Scroll 5 : Skyrim

رای‌ها: 4 0.9%
  • Battlefield 3

رای‌ها: 46 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
دوستاني كه گير ميدن Rage نسخه كنسوليش اين گرافيك رو نداره بدونن اكثرا تريلرها و نمايش ها تماما از نسخه كنسولي بازي بوده و در نهايت گرافيك كنسولي مثل همون عكسهايي ميشه كه بچه ها تو قمست تصاوير گداشتن.

• Like
Reactions: uriel

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
من به u3 رای دادم چون حتی اگه دقیقا همون u2 هم باشه باز از همه ی اینها بهتر میدونمش.
انصافا ترکیب رنگ و کیفیت تکسچر و نورپردازی بازی عالی بود.با توجه به همه ی اینها فریم ریت هم ثابت بود.
کرایسیس 2 که با اون فریم ریت مسخرش وباگ ها و فیزیک ضایعش یه هیچ وجه بهترین گرافیک نمیدونم.
تیر به ماشینا میزدی جاش نمیموند!!! :| حتی خراش هم نمی افتاد.:| رزولوشن هم که...
.

کم مونده بود فیزیک crysis 2 زیر سوال بره که رفت ....!!!!! تمام ابجکت ها رو میشد از زمین برداشت و به اطراف پرتاب کرد ، بعضی آبجیت ها شکسته میشد و میتونستی رو تیکه های شکستش دوباره تاثیر بذاری، حتی ماشین ها در اثر ضربه از هر سمت جابه جا میشدن .....!!!

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
حال نداشتم این 6 صفحه رو بخونم ولی چیزی که بهش مطمئنم u3 هست و بس !!!!

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من به u3 رای دادم چون حتی اگه دقیقا همون u2 هم باشه باز از همه ی اینها بهتر میدونمش.
انصافا ترکیب رنگ و کیفیت تکسچر و نورپردازی بازی عالی بود.با توجه به همه ی اینها فریم ریت هم ثابت بود.
کرایسیس 2 که با اون فریم ریت مسخرش وباگ ها و فیزیک ضایعش یه هیچ وجه بهترین گرافیک نمیدونم.
تیر به ماشینا میزدی جاش نمیموند!!! :| حتی خراش هم نمی افتاد.:| رزولوشن هم که...
بتلفیلد3 هم که نه فریم ریت داره نه افکت ها و بافت هاش قابل مقایسه با نسخه pc هست.
میمونه rage که اگه هایپ نباشه بعد از u3 بهترین گرافیک میدونم.
احتمال هایپ بودن Rage هست بعد اونوقت احتمال هایپ بودن انچارتد نیست با اون نسخه بتاش؟؟؟؟؟

بعد اون وقت یه دو تا عکس بذار که من باورم باشه کیفیت تکسچر انچارتد از Rage واقعا با کیفیت تره.
اگه تو به فیزیک کراسیس میگی ضایع که دیگه بقیه بازیها رو حتما میگی چیزی بنام فیزیک ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همین کراسیس در حال بهترین گرافیک کنسولیه ...
همین تصویری که u.s.aگذاشت فکر کنم کلا کافی باشه:

94046353877991021534.jpg

• Like
Reactions: uriel

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
طرف هنوز اصلا انچارتد نیومده کرایسیس رو میکشه زیرش!! تازه میگه ما خودمون چشم داریم! اخه برادر من شما با چشم بسیرتت انچارتد که اصلا هنوز تریلر درست حسابی نداره و یک بتای افتضاح داشته رو بهتر از کرایسیس دیدی؟؟8-}
کاش اینقدر ما متخصص نداشتیم و گرنه الان اینجا بهشت بود...
متخصص عزیز بسیرت اشتباه هست بصیرت درسته خوب شد ؟ شما اول برو ببین من چی نوشتم بعد نظر بده دقیقا اون پست من رو که توش گفتم uncharted 3 بهتر از crysis 2 هست رو نشونم بدید کی من این رو نوشتم که خودم خبر ندارم!
هر کسی نظری داره و نظر اون محترمه صد بار میگم هزار بار هم میگم وقتی خود آدم یک بازی رو تجربه میکنه دلیلی نداره برای خوب و یا بد بودن اون به نقادی خیلی از سایتها که از قرار معلوم تازگیها هم جهت گیریهای مالی دارن توجه کنه من کرایسیس 2 رو هم روی ps3 بازی کردم هم رو xbox صد بار دیگه هم میگم crysis 2 واقعی رو pc هست و روی کنسولها خیلی ایرادات گرافیکی داشت خیلی هم خوب بود ولی بهترین گرافیک کنسولی رو نداشته حالا موافقید یا نه به خودتون مربوطه !
سلام خوبی عزیزم ؟ من و شما مگه کارشناس هستیم .؟
من یک گیمر هستم عینه همه ی بچه های اینجا بیشتر وقتم هم با گیم سر و کار دارم بازی میکنم چون عاشق این کارم از سن 9 سالگی هم بازی میکردم از بازیهای قدیمی کومودور و 2600 گرفته تا میکرو دندی و سگا سوپر نینتندو و پلی 1 پلی 2 پلی 3 ایکس باکس و دریم کست حالا اگر شما هنوز در اون حد نیستید که لااقل برای خودتون در مورد خوب و یا بد بودن یک بازی نظری داشته باشید به من و بقیه مربوط نمیشه یعنی من باید برای اینکه بدونم یک بازی خوبه و یا بده حالا از هر لحاظ برم دنبال کارشناس بگردم ؟ مگه مشاوره خانواده هست ؟ حرف حرف خوب و یا بد بودن یک گیم هست اون هم به طور نسبی من نیازی نمیبینم وقتی خودم یک بازی رو با عشق گرفتم و بازی کردم بشینم نقد اون بازی رو بعد از تست خودم بخونم که خوب بوده و یا بد من هم از بد و یا خوب بودن بازی نظری ندادم بلکه گفتم crysis 2 روی pc به معنای واقعی شاهکار هست اون هم با directx 11 ولی روی کنسولها با اینکه گرافیک خوبی داشت بهترین گرافیک کنسولی رو نداشت رو حرفم هم میمونم موفق باشید !

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
کم مونده بود فیزیک crysis 2 زیر سوال بره که رفت ....!!!!! تمام ابجکت ها رو میشد از زمین برداشت و به اطراف پرتاب کرد ، بعضی آبجیت ها شکسته میشد و میتونستی رو تیکه های شکستش دوباره تاثیر بذاری، حتی ماشین ها در اثر ضربه از هر سمت جابه جا میشدن .....!!!

اگر تو به اين ميگي فيزيك به فيزيك كرايسيس 1 چي ميگي !!!!!!!!!!!
من يادم نمياد تمام ابجكت هارو بشه برداشت !!
تخريب محيط صفر ب.د .... كاملا صفر ..
فقط يه خوبي داشت در اثر شدت انفجار روي ابجكت ها تاثير ميذاشت ...
مثلا بشكه ميتركيد كانتينر يه خورده فرو ميرفت !!

• Like
Reactions: Medusa

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
این فنای PS3 که به انچارتد رای دادن بیان دو تا دلیل بذارن تا من قانع شم گرافیک انچارتد بهتره
منقد Gamespot ـی یا کسی که قراره بهترین رو انتخاب کنه ؟ /:)
u3 که همون u2 هست با کمی افت کیفیت تکسچر! والبته یه افکت آب خوب

چقدر اخه U3 بازی کردی ؟ الان حسودی داره راه نفست رو می گیره نه ؟ اشک تو چشمت جمع شده و زیر لب داری U و ND رو فحش می دی نه ؟ آخه مرد حسابی خودت خندت نمی گیره از این حرفی که می زنی ؟ نه جان من ، خندت نمی گیره از این حرفت ؟ نه ND و نه Sony هیچکدوم نیومدن از تو یکی نظر بخوان که اینقدر عمیق و خفن نظر می دی !!! واقعا که ...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به ریج رای دادیم :d اگه بخواد اینجوری که میگن مثل PC باشه دیگه به چیز دیگه ای نمیشد رای داد :d
این روزا فن های 360 با منطق شدن و درست رای میدن خداییش خودم هم فن 360 هستم ولی به Rage رای دادم.چون واقعا محشره همین که چنین عظمت گرافیکی رو 60 فریم بر ثانیه اونم رو کنسول اجرا میشه فکر کنم قانع کننده باشه...
این فنای PS3 که به انچارتد رای دادن بیان دو تا دلیل بذارن تا من قانع شم گرافیک انچارتد بهتره
خب اصولاً این منطق نیست سیاسته :d یه بازی مولتی که سازنده ـش به قول بچه ها خیلی استاد و خوفه و خیلی هم با 360 جوره و اوایل با PS3 مشکل هم داشته و به طرز خیلی تابلویی گرافیک روی 360 بهتر خواهد بود و قراره بهترین گرافیک باشه , یعنی رسماً همه چیز از لحاظ بهترین گرافیک شدن داره به سمت 360 سوق داده میشه پس اون فن , فن 360 نیست اگر به ریج رای نده !
اصلاً از این شیوه ی زده شدن سنگ ریج به سینه توسط بعضی از دوستان همه چی تابلوئه :d شما چطور متوجه نشدی ؟ :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
قیزیک کرایسیس2 رو pc عالی و رو کنسول افتضاح بود.والسلام.
احتمال هایپ بودن Rage هست بعد اونوقت احتمال هایپ بودن انچارتد نیست با اون نسخه بتاش؟؟؟؟؟

بعد اون وقت یه دو تا عکس بذار که من باورم باشه کیفیت تکسچر انچارتد از Rage واقعا با کیفیت تره.
اگه تو به فیزیک کراسیس میگی ضایع که دیگه بقیه بازیها رو حتما میگی چیزی بنام فیزیک ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همین کراسیس در حال بهترین گرافیک کنسولیه ...
همین تصویری که u.s.aگذاشت فکر کنم کلا کافی باشه:
من گفتم حتی اگر گرافیکش در حد u2 باشه.دیگه مطمئنا پسرفت که نمیکنن ;)
ببین 1000 تا عکس هم بذاری من تا ریج رو خودم رو کنسول تموم نکنم باور نمی کنم.از این حرفها سر کرایسیس و بتلفلید هم زیاد میزدن... ولی نتیجه...

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
فیزیک کرایسیس 2 روی کنسولها یکی از بهترین فیزیکهایی بود که من تا به حال دیدم Object ها مثل درختها و آب و اشیاء روی زمین در بیشتر موارد واکنش صحیح و منطقی به پیشامدهای بازی نشون میدادن به علاوه اینکه ریل تایم و کاملا Online محاسبه میشدن مثلا جهش حرکت یا چرخششون متناسب با جهت اثر ضربه یا موج ناشی از انفجار تعیین میشد و صرفا یک پیشامد یا event اسکریپت نویسی شده نبودن و تحریب پذیری محیط هم در حد خیلی خوبی بود نسبت به استانداردهای امروزی بازیهای کنسولی.
حجم افکتهای به کار رفته در این بازی فراتر از هر بازی دیگه ای تا به امروز روی کنسولها بود و شاید تنها بازیهایی که بشه با این بازی از نظر تعداد و حجم افکتهای سنگین که به طور همزمان بر روی صفحه نمایش دیده میشن مقایسه کرد KZ2 , KZ3 و alan wake باشه.
همه این موارد به علاوه نور پردازی ولیومتریک بازی که به گفته IGN تا آخر بازی ستاره نمایش باقی میمونه به نظر من Crysis 2 رو فعلا اول نگه میداره.
نمایش U3 در نمایشگاه E3 امسال هم خارق العاده و فک انداز بود ولی دموی مولتی پلیر بتای بازی یکمی ذهن منو خراب کرده یعنی اصلا قابل قیاس با اون عکسها و دموی E3 نیست....
Geow 3 تا اینجا خیلی عالی هست و گرافیک فوق العاده ای داره.
Rage اگه از 60 فریم بودنش فاکتور گرفته بشه که البته برای گیم پلی خیلی عالی هست تو بحث گرافیک چیز خاصی نداره جلوی FPS های مدرن مثل KZ3 و C2 آخرین دموهای بازی رو که دیدم تعداد افکتهای به کار رفته در بازی نسبت به C2 و KZ3 خیلی کمتر هست و نور پردازی بازی هم زیاد جالب و پویا در مقابل نور پردازی ولیومتریک C2 نیست و اکثر نور پردازیهای محیط Offline یا از پیش محاسبه شده هستن.
BF3 هم تا اینجا با توجه به فیلمی که من از نمایش نسخه PS3 این بازی دیدم از نظر گرافیک یک شوتر خوب هست.
کلا نظر من روی این سه تا بازی هست:
C2 به خاطر افکتهای بی نظیر و نور پردازی خارق العاده بازی
U3 با توجه به دموی E3
Geow 3 به خاطر گرافیک عالیش تو بخش مولتی پلیر که تا به حال دیدم.

• Like
Reactions: .:Pouria:.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Rage اگه از 60 فریم بودنش فاکتور گرفته بشه که البته برای گیم پلی خیلی عالی هست تو بحث گرافیک چیز خاصی نداره جلوی FPS های مدرن مثل KZ3 و C2 آخرین دموهای بازی رو که دیدم تعداد افکتهای به کار رفته در بازی نسبت به C2 و KZ3 خیلی کمتر هست و نور پردازی بازی هم زیاد جالب و پویا در مقابل نور پردازی ولیومتریک C2 نیست و اکثر نور پردازیهای محیط Offline یا از پیش محاسبه شده هستن.
وقعا ؟ الان این همه سایت که از نزدیک نسخه کنسولی را دیدن باورشون نشده که نسخه کنسولی هست پس اینا چین ؟!شما حتی 60 فریم بودن rage را فاکتور بگیری بازم اون بازیهایی که نام بردی بازم جلو rage کم میارن !
نه c2 و kz3 نصففه rage تکسچر دارن و نه نصفه rage جزئیات دارند و نه یک دهمش محیط بزرگ دارن ! نه نصف بازی فریم دارن !
حالا گذشته از این ها مثلا RAGE نه مثل کرایسیس 2 کنسولی Screen Tearing داره و نه کمبود روزولیشن داره ! نه مشکل AA داره و نه باگ های گرافیکی داره که از کمبود حافظه فرار کنه ! تو C2 حتی از دور که مثلا بعضی ابجکتا و پوشش گیاهی را میبینی خود به خود لود میشن این قبیل مشکلات هم تو RAGE نیست ! محیط های به این بزرگی با اون مقدار ابجت و جزئیات را یک دونه تاخیر لودینگ نداره !
انیمیشنهای بازی هم که به کلمه واقعی غوغا میکنه ! و بی رقیبه و همچنین هوش مصونوعی بسیار باهوش دشمنها حتی هوش مصنوعی که روی ربات عنکوبتش به کار برده شده ! که امیدوارم بدونی چه فشاری را انیمیشن و هوش مصنوعی روی سخت افزار ایجاد میکنه .

هرچند این گفته بیش از اندازه تکراری شده ولی ادم یکم بره نظرات سایتها را قبل حرف زدن بخونه چیزه بدی نیست !

گذشته از این

آخرین ویرایش:

ویلی

کاربر سایت
Mar 17, 2011
266
چقدر اخه U3 بازی کردی ؟ الان حسودی داره راه نفست رو می گیره نه ؟ اشک تو چشمت جمع شده و زیر لب داری U و ND رو فحش می دی نه ؟ آخه مرد حسابی خودت خندت نمی گیره از این حرفی که می زنی ؟ نه جان من ، خندت نمی گیره از این حرفت ؟ نه ND و نه Sony هیچکدوم نیومدن از تو یکی نظر بخوان که اینقدر عمیق و خفن نظر می دی !!! واقعا که ...
سلام عزیزم
شما چرا احساس میکنی من دارم از حسادت میترکم؟ یا راه نفسم رو بسته؟
شما سایت معتبر رو قبول داری یا نه؟ کارشناس رو قبول داری یا نه ؟
من میگم u3 همون u2 هست و بس . خوب تو e3 هم همین موضوع ثابت شد .
شما یه نگاه به شعله جلوی نوک اسلحه تو u3 بنداز تا به عمق فاجعه پی ببری . دقیقا مثل بازی های ps2 طراحی شده . افکت انفجار و ذرات هم که ضعیف هست.
غیر از اینه؟
عزیزم همیشه سعی کنن حرفی که میزنن رو به یه منبع معتبر یا استاندارد معتبر ربطش بدن . چون اگر اینجوری نباشه خنده دار هست . .

خوشگلم شما چه قدر پیش رفت تو u3 نسبت به u2 دیدی . اشما اشکالی تو حرف من دیدی بگو عزیزم .
راستی سهیل چرا KZ3 تو لیست نیست

شما یه نگاهی به انتخاب شدن کرایسیس 2 به عنوان بهترین و بازم میگم بهتریننننننننننننننننننننننن
گرافیک کنسولی تا الان توسط 90 درصد سایت ها بندازی متوجه میشی که چرا کیلزون 3 نیست .

دوستانی هم که میگن کرایسیس 2 فیزیک نداشته روی کنسول ها . این کاری که میگم رو انجام بدن تا متوجه موضوع بشن
یه تیر به وسط یکی از بلوک های سیمانی وسط خیابون بزنید هیچ اتفاقی نمیفته
ولی همون تیر رو بزنید به لبه بیرونی بلوک سیمانی . متوجه میشید که تخریب پذیری داره و کاملا واقع گرایانه هم هست . چون گلوله به لبه ی بلوک خورده اثر تنش فشاریش بیشتر میشه و چون سیمان و بتون داکتیل ( چکش خوار) نیستن دچار شکست میشن ولی وقتی گلوله به وسط بتون یا بلوک سیمانی اصابت میکنه جسم مقاومت به شکست بهتری از خودش نشون میده و دچار شکست نمیشه . ( تخصصی گفتم که دیگه شکی باقی نمونه)

نه ND و نه Sony هیچکدوم نیومدن از تو یکی نظر بخوان که اینقدر عمیق و خفن نظر می دی !!! واقعا که ...
گلم اثرات سوزش عمیق تو شما موج میزنه . یه کم ریلکس باش . واقعایت تلخه داداش اون افکت هایی که تو نور پردازی C2 هست 100 تا U2 و U3 ارزش داره .
عمق سوزش چه قدر بوده ؟ به روده بزرگت رسیده یا نه ؟ بگو من راه درمان ش رو میدونم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,025
نام
آریا
شما سایت معتبر رو قبول داری یا نه؟ کارشناس رو قبول داری یا نه ؟
من میگم u3 همون u2 هست و بس . خوب تو e3 هم همین موضوع ثابت شد .
=))
یعنی اگه بخوان معنی "جمع اضداد" رو برای یه نفر توضیح بدن , باید جمله شما رو مثال بزنن !
همین کارشناس ها و سایتها توی E3 بیشترین بازی ای که توی کنسول ها در بخش گرافیک نامزدش کردن یا بهش جایزه دادن U3 بوده ! توی E3 ثابت شد ؟!! lol بی خیال !!!
حداقل بیاین بگین به نظر من U3 همون U2 هست , ولی تو رو خدا پای E3 رو وسط نکشین !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر