موبايل!

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
آقا دایموند هم از لیستت بزار کنار. زیاد از لحاظ سرعت جالب نیست اذیتت میکنه. آیفون هم که مشکلات خودشو داره
همون X1 بهتر از همشونه فوقالعادست.
با اینکه CPUش از امنیا کمتره ولی سرعتش بیشتره در اکثر مواقع هم HD رو میخوره
مبارکه:D

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
آقا دایموند هم از لیستت بزار کنار. زیاد از لحاظ سرعت جالب نیست اذیتت میکنه. آیفون هم که مشکلات خودشو داره
همون X1 بهتر از همشونه فوقالعادست.
با اینکه CPUش از امنیا کمتره ولی سرعتش بیشتره در اکثر مواقع هم HD رو میخوره
مبارکه:D

درست سرعته دایموند به اچ دی و اکسپریا نمیرسه ولی انقدر هم کند نیست که اصلا نشه مقایسش کرد .ولی با توجه با ابعادش و همچنین زیباییش بنظر من از اون دو تا سرتره .
راستی اکسپریا در چه مواردی از اچ دی سریعتره ؟ این رو هم در نظر داشته باشید که سونی اریکسون با کمک htc گوشیش رو ساخت و اگه نگم کند تر نیست بعید میدونم سریعتر باشه . البته سرعتش ممکنه در منوها بیشتر باشه و اونم بخاطره اینه که فلو 3d نداره و اگه فلو رو در اچ دی غیر فعال کنید میبینید که مقدار قابل توجهی از رم آزاد میشه و سرعت گوشی خیلی بالا میره .

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
قضيه اين نرم افزار هاي اداري چيه ؟

نرم افزار هایی که بیشتر کاربرد اداری دارن مثل آفیس . همینطور برنامه های مدیریت کارهای روزانه و مدیریتی . ویندوز موبایل بیشتر روی این قضیه کار کرده و بنظر میرسه این سیستم عامل رو برای جنبه های اداری و مدیریتی بهینه کرده چون واقعا در این موارد قدرتمنده .

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اصلا و ابدا همچین کاری رو نکن . از نظر من بغیر از اکسپریا . دایموند و ایفون دنبال چیز دیگه ای نرو . اگه میخوای با اینترنت موبایل کار کنی و همچنین نرم افزارهای سرگرم کننده و البته صدای فوق العاده آیفون بگیر و اگه میخوای از نرم افزارهای آفیس و کلا نرم افزارهای اداری استفاده کنی ویندوز موبایل .

یعنی Windows mobile زیاد بازی نداره ؟ یا اینترنتش بد هست ؟ آخه من اداریشو زیاد کار ندارم :D ولی از اون طرف iPhone چون Delivery نداره به دردم نمیخوره !
درضمن من از پهنای زیاد HD و iPhone خوشم میاد، چرا میگین بد هست ؟!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بین اکسپریا،دایموند،HD شک نکن که اگه مشکلی از نظر پول نداری برو سراغ HD.
آخه هر کی یه چیز میگه ! HD به قیمتش میرزه ؟! اگه آره چی داره که میرزه ؟ فقط به خاطر High Defenition بودن ؟
آقا با این Touch Pro 2 خیلی حال کردم !!! چنده ؟ چجوریه ؟!!

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
آخه هر کی یه چیز میگه ! HD به قیمتش میرزه ؟! اگه آره چی داره که میرزه ؟ فقط به خاطر High Defenition بودن ؟
آقا با این Touch Pro 2 خیلی حال کردم !!! چنده ؟ چجوریه ؟!!
HD رو برای سرعتش میگم که اون هم به خاطر رمش هست.به خاطر رزولوشنش میگم.در PPC سرعت خیلی مهمه...
HD که من دارم تا حالا با ریختن انواع نرم افزار ها کرش نکرده و سرعتش عالیه...

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
ترو خدا کمک کنید، دارم دیوونه میشم :((

ببینید من عاشق iPhone هستم، فقط از وقتی فهمیدم SMS Delivery نداره اعصابم خراب شده ! الان هم هرچی فکر میکنم میبینم Windows Mobile به درد من نمیخوره، من میخوام یک Acceess point بگیرم و وصل شم به اینترنت با Wi Fi، از اونور هم دوست دارم با گوشیم بازی کنم، آهنگ گوش کردنم مهم هست ( به عنوان یک MP3 Player ) که iTunes و این چیزارو داره iPhone از اونور Xperia X1 400MB بیشتر ظرفیت نداره ! من کلاً با قیافه آیفون حال میکنم، با ابعادش و ضخامت کمش، الانم رفتم تو تاپیکش دیدم همش فرمور جدید میده و خیلی هم برنامه داره که حسابی آدم رو سرگرم میکنه ! کلاً هم با اپل خیلی حال میکنم ! MGS هم که واسش داره میاد ! نمیدونم چی کار کنم ... احساس میکنم آیفون به قیمتش نمیرزه ... یه کم قانعم کنید که میرزه :D

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
ترو خدا کمک کنید، دارم دیوونه میشم :((

ببینید من عاشق iPhone هستم، فقط از وقتی فهمیدم SMS Delivery نداره اعصابم خراب شده ! الان هم هرچی فکر میکنم میبینم Windows Mobile به درد من نمیخوره، من میخوام یک Acceess point بگیرم و وصل شم به اینترنت با Wi Fi، از اونور هم دوست دارم با گوشیم بازی کنم، آهنگ گوش کردنم مهم هست ( به عنوان یک MP3 Player ) که iTunes و این چیزارو داره iPhone از اونور Xperia X1 400MB بیشتر ظرفیت نداره ! من کلاً با قیافه آیفون حال میکنم، با ابعادش و ضخامت کمش، الانم رفتم تو تاپیکش دیدم همش فرمور جدید میده و خیلی هم برنامه داره که حسابی آدم رو سرگرم میکنه ! کلاً هم با اپل خیلی حال میکنم ! MGS هم که واسش داره میاد ! نمیدونم چی کار کنم ... احساس میکنم آیفون به قیمتش نمیرزه ... یه کم قانعم کنید که میرزه :D
منم مثل تو شدم:biggrin1:
نمي دونم بين آيفون و ويندوز موبايل كدومو انتخاب كنم.

aLieN

کاربر سایت
Sep 16, 2008
23
xperia گوشی بینظریه، من هم قصد خریدشو دارم. چیزایی که من ازش فهمیدم:
محاسن:
بدنه ی فلزی
رزولوشن بالای صفحه
کیبورد
هدفون 3.5 mm

معایب:
حافظه کم(400 مگ که 300 مگشو سیستم عاملش گرفته و فقط 100 مگ در دسترسه، حافظه ی فلش مثل امنیا هم نداره)
سی پی یو ضعیف qualcomm 7200 که در برابر marvel pxa 300 حرفی برای گفتن نداره
شتاب سنج
فیلم برداری بی کیفیت 3gp
سنگین بودن و سرخوردن از دست

کلا الان یکی از بهترین گوشی های ویندوز موبایله و معایبش هم برای خیلی ها مثل من قابل صرف نظره

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
من که iPhone میخرم :D اون 16GBـش خودش کلی میرزه !!
میگن سفید خش بخوره تابلو ـه من سفید دوست دارم، اینجوریه ؟

ببین داش تجربه من تو گوشی میگه که اون گوشی که به نظر خودت خوبه و خوشکله رو بخر... اگه به نظر دیگران عمل کنی و گوشی که خودت دوست نداری رو بخری 100% پشیمونی.....
همون آیفون که خودت دوست داری رو بخر.....

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,615
نام
محمدرضا
معرفي پاکت پی سی طاها 2 (دومین پاکت پی سی ایرانی)

ftphone.gif

bphone.gif

مهمترین امکانات عبارتند از :

- صفحه نمایش VGA

- سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1

- سیپیوی اینتل 624Mhz

- دوربین 5 مگاپیکسل با اتوفوکس ، لنزش توسط شرکت Canon ساخت شده !

- G-sensor

- 128/ 256 Mb rom and Ram

- بدنه براق ولی اثر انگشت نمیگیره مثل دایموند

- ساپورت مموری کارت تا 16 گیگابایت

- باتری 1500 امپیر

- از همه مهمتر : نسخه جدید برنامه الذکر که مخصوص صفحه های وی جی ای طراحی شده باهاش خواهد بود + نرم افزار جی پی اس که شرکت تبیان درست کرده ونقشه اکثر شهرهای ایران را خواهد داشت
این همه امکانات و برنامه های مفید در نهایت قیمت برای مصرف کننده حدود 300 هزار تومن خواهد بود .

منبع

به گفته ی خودشون طراحیش در ایران انجام شده و در چین ساخته شده...نکته ی عجیبش استفاده از لنز canon هست.

راستی بچه هایی که میخوان iphone بگیرن به این نکته توجه کنن که صفحه نمایش خازنیش فقط به پوست انسان حساسه...حالا حساب کنید تو زمستون که دست کش دستتون کردید 2 راه بیشتر ندارید یا هی دستکشتون رو در بیارید یا با استفاده از دماغتون از گوشیتون استفاده کنید :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر