معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تولید چیپ SX CORE SX LITE همچنان ادامه داره و فقط نمی دونم چرا هیچ کس بار نمی زنه از چین بیاره ایران چون اصل فروششون اصلا به صورت عمده مخصوص کشورهایی مشابه ایران هست:D
احتمالا به خاطر شرایط کرونا هست که دیگه هیچ کس جرات نمی کنه بره چین هر چند اوضاع چین از ایران خیلی بهتره الان

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
تولید چیپ SX CORE SX LITE همچنان ادامه داره و فقط نمی دونم چرا هیچ کس بار نمی زنه از چین بیاره ایران چون اصل فروششون اصلا به صورت عمده مخصوص کشورهایی مشابه ایران هست:D
احتمالا به خاطر شرایط کرونا هست که دیگه هیچ کس جرات نمی کنه بره چین هر چند اوضاع چین از ایران خیلی بهتره الان
این چیپها باید یه تعمیر کار کنسول سفارش بده که براش بصرفه و خودت نگاه کن الان دلار گرون شده و پول 20 تاشم خیلی میشه و بعد باید چیپ بیاری و بعد نصب کنی همش هم بخوای حساب کنی اونقدرا نمیصرفه و باید یه قیمتی هم بدی همه راضی باشن و اینروزا پولت بدی سکه و دلار یا بورس کمی سر در بیاری بیشتر و کم دردسرتر پول در میاری تا اینکارها و البته عاقبت هم افرادی هستن قصد اوردن دارن به هر حال ولی حتما مشکلاتی مثل همونی که گفتی هست فعلا دست نگه داشتن.

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این چیپها باید یه تعمیر کار کنسول سفارش بده که براش بصرفه و خودت نگاه کن الان دلار گرون شده و پول 20 تاشم خیلی میشه و بعد باید چیپ بیاری و بعد نصب کنی همش هم بخوای حساب کنی اونقدرا نمیصرفه و باید یه قیمتی هم بدی همه راضی باشن و اینروزا پولت بدی سکه و دلار یا بورس کمی سر در بیاری بیشتر و کم دردسرتر پول در میاری تا اینکارها و البته عاقبت هم افرادی هستن قصد اوردن دارن به هر حال ولی حتما مشکلاتی مثل همونی که گفتی هست فعلا دست نگه داشتن.

اتفاقا جنس الان سود خیلی بیشتری توشه نصبش من دیدم خیلی راحته توی 10 مین طرف جاساز می کنه خوبیش اینکه که کلا بوت دستگاه می شه 1 رام جدید یعنی امکان پریدن هک یا هک نشدنش در اینده نزدیک به صفره
شما حساب کن 60 دلاره یعنی پول 1 بازی سوییچ می شه طرف بیاره 100 دلارم بده تازه 1 هزینه نصبم می گیره کلی می شه براش سود شما دلار یا سکه بخری فقط ارزش پولت حفظ می شه همین درامدی برات نداره تازه کلی کنسول های مونده روی دست مغازه دارها هم به قیمت سوبل الان فروش می ره.

• Like
Reactions: alitriple

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتور مستقل PSNES سوپر نینتندو
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
سلام
داداش دستگاه دیشب شارژش تموم شد خاموش شد،امروز زدمش شارژ،اما شارژ نمیشد
هرکاریم کردم روشن نشد!چیکار کنم؟دستگا سوخته؟شارژش خرابه؟
قلبم اومده تو دهنم!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام
قلبم اومده تو دهنم!
مشکلی نیست روشن میشه ولی نباید بزاری شارژش کامل تموم بشه
کامپیوتر لازمه و و کابل شارژر هم بکش بیار نزدیک کامپیوتر اماده باشه و دستگاه بزن به کامپیوتر و سریع یه پیلود بزن و فرقی هم نمیکنه چه پیلودی و روشن که شد سریع شارژر وصل کن بزار کامل شارژ بشه

راه دوم باید بزاری طولانی مدت تو شارژ مثل 6 ساعت تا باتری کمی شارژ بشه و بعد همون کار بالا بکن و پیلود بزن و سریع بزار تو شارژ

اینکارها دقیق انجام بده روشن میشه اگه فقط مشکل از تموم شدن شارژ باشه

• Like
Reactions: Rezaenslaved

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
مشکلی نیست روشن میشه ولی نباید بزاری شارژش کامل تموم بشه
کامپیوتر لازمه و و کابل شارژر هم بکش بیار نزدیک کامپیوتر اماده باشه و دستگاه بزن به کامپیوتر و سریع یه پیلود بزن و فرقی هم نمیکنه چه پیلودی و روشن که شد سریع شارژر وصل کن بزار کامل شارژ بشه

راه دوم باید بزاری طولانی مدت تو شارژ مثل 6 ساعت تا باتری کمی شارژ بشه و بعد همون کار بالا بکن و پیلود بزن و سریع بزار تو شارژ

اینکارها دقیق انجام بده روشن میشه اگه فقط مشکل از تموم شدن شارژ باشه
اینارو انجام دادم نشد!
کلا دستگاه خاموش شده و شارژ نمیشه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
سلام
قلبم اومده تو دهنم!

بزن نزدیک 12 ساعت تو داک، بعد وصلش کن به TegraRCM

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
مشکل اینه دستگاه کلا خاموشه
وگرنه پیلود کردنو بلدم

خب چون شارژش تموم شده
سر همین پیلود نمیشه
بذار تو داک، شارژ بشه هم نمیتونی متوجه شی چون به خاطر خاموش بودن نمیشه
بعد 8-12 ساعت، اگه پشت دستگاهت گرم شده باشه یعنی باتریت سالمه و شارژ شده، دربیار از اون جا بزن پیلود کن

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,419
نام
سید محمد حسین
تا الان داک دستگاهو امتحان نکردم!!
زدم شارژ هیچی نشد
فک کنم شارژرم سوخته!!

نه باید فقط بزنی به داک. بعد میگم. تا پیلود نکنی هیچ نشونه ای نداره که تو داک داره شارژ میشه و خب تا شارژ هم نشه پیلود نمیشه
هر وقت هم شک داشتی شارژرت سوخته، USB3.0 شارژر سوییچ رو بزن به یه گوشی یا چیز دیگه ای ببین اون رو شارژ می کنه یا نه؟

• Like

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
تا الان داک دستگاهو امتحان نکردم!!
زدم شارژ هیچی نشد
فک کنم شارژرم سوخته!!
نه باید فقط بزنی به داک. بعد میگم. تا پیلود نکنی هیچ نشونه ای نداره که تو داک داره شارژ میشه و خب تا شارژ هم نشه پیلود نمیشه
هر وقت هم شک داشتی شارژرت سوخته، USB3.0 شارژر سوییچ رو بزن به یه گوشی یا چیز دیگه ای ببین اون رو شارژ می کنه یا نه؟
با کابل type c امتحان کردم اونم شارژش نکرد
فک کنم باطری دستگاه مشکل داره

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
با کابل type c امتحان کردم اونم شارژش نکرد
فک کنم باطری دستگاه مشکل داره
داداش این یه مشکل شایع هست که وقتی روی حالت rcm شارژ دستگاه کامل خاموش بشه اینجوری میشه و شما بالای 6 ساعت بزار تو شارژ و بعد پیلود بزن و امتحان کن و اینجا بارها گفتیم نزارید روی این حالت باتری تموم بشه و نترس درست هم میشه

• Like

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
داداش این یه مشکل شایع هست که وقتی روی حالت rcm شارژ دستگاه کامل خاموش بشه اینجوری میشه و شما بالای 6 ساعت بزار تو شارژ و بعد پیلود بزن و امتحان کن و اینجا بارها گفتیم نزارید روی این حالت باتری تموم بشه و نترس درست هم میشه
دمت گرم داداش
یجا نوشته بود ۳روز گذاشته تا باتری برگشته
کلا باتری سوییچ مثه قلب آدمه،نباید شارژش تموم شه!!۴سال ps4 داشتم بدون کوچکترین مشکلی
لعنت بهت نینتندو...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر