معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ببخشین داداش میشه توضیح بدین پارت کردن gta 3 و بازی کردن روی سویچ جدیدا ریلیز شده..
این gta 3 هکرها فایل اجرایی برای نسخه pc ساختن تا روی سوییچ اجرا بشه و شما دو راه دارید یا نسخه اماده از این لینک بگیرید.

یا اگه نسخه pc خودتون دارید
فایل زیر دانلود و از حالت فشرده خارج کنید.

re3

در اخر باید بازی gta 3 نسخه pc رو پیدا کنید و روی کامپیوتر نصب کنید(نسخه دوبله این بازی هم هست صداها در بازی دوبله شده خودم اینو نصب کردم کار میده)

لینک دانلود gta 3 دوبله
پاسورد فایل : www.moderndl.com

بعد نصب بازی به مسیری که بازی نصب کردید برید و پوشه های زیر انتخاب کنید و در پوشه re3 کپی کنید

• txd
  • TEXT
  • skins
  • mp3
  • movies
  • models
  • data
  • audio
  • anim
  • gta3.ini
الان دیگه بازی تکمیل هست و پوشه re3 به پوشه switch در مموری بریزید و از قسمت برنامه های سوییچ میتونید اجراش کنید و بصورت فول رم قسمت برنامه ها اجرا کنید و اینکه در بازی که رفتید در قسمت تنظیمات برای بهتر شدن تصویر بصورت wide در تنظیمات قسمت تصویر بزارید اگه خودش نبود.

نکته:برای درست اجرا شدن فایلهای صوتی بازی از جمله رادیوها باید فایل زیر دانلود و در پوشه audio بازی مپی کنید و فایل convert_audio_gta3.bat بصورت run as administrator با کلیک راست بر روی فایل اجرا کنید تا فایلهای صوتی بازی تبدیل بشه که در پوشه ای جدا در همون پوشه audio تبدیل شده ها میره و اونها رو باید جایگزین فایلهای اصلی صوتی در پوشه audio کنید و حالا بازی به درستی فایلهای صوتی پخش میکنه(نکته این برنامه در ویندوز 64 بیت درست عمل میکنه و در 32 بیت یا x86 اجرا نکنید)

Convert GTA 3 Audio

نسخه اماده این بازی هم در سایت زیر هست اگه براتون سخته اینکار خودتون انجام بدید.

لینک سایت gta3

لینک سایت gta vice city

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
این gta 3 هکرها فایل اجرایی برای نسخه pc ساختن تا روی سوییچ اجرا بشه و شما دو راه دارید یا نسخه اماده از این لینک بگیرید.

یا اگه نسخه pc خودتون دارید
اول برنامه با پسوند nro باید بگیرید از لینک زیر
https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/re3.nro
بعد این برنامه یه پوشه میسازید به اسم Re3 و داخل اون پوشه میزارید و اون پوشه رو داخل مموری پوشه switch کپی میکنید
داخل پوشه re3 که ساختید یه پوشه دیگه به اسم userfiles میسازید که این پوشه سیو بازی هست و محتویات لینک زیر در اون کپی میکنید و پس از دانلود اکسترکت و پوشه های data و models و TEXT رو کپی کنید در پوشه userfiles

https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/gamefiles.zip

در اخر باید بازی gta 3 نسخه pc رو پیدا کنید و روی کامپیوتر نصب کنید(نسخه دوبله این بازی هم هست صداها در بازی دوبله شده خودم اینو نصب کردم کار میده)

لینک دانلود gta 3 دوبله
پاسورد فایل : www.moderndl.com

بعد نصب بازی به مسیری که بازی نصب کردید برید و پوشه های زیر انتخاب کنید و در پوشه re3 کپی کنید

• txd
  • TEXT
  • skins
  • mp3
  • movies
  • models
  • data
  • audio
  • anim
  • gta3.ini
الان دیگه بازی تکمیل هست و از قسمت برنامه های سوییچ میتونید اجراش کنید و بصورت فول رم قسمت برنامه ها اجرا کنید و اینکه در بازی که رفتید در قسمت تنظیمات برای بهتر شدن تصویر بصورت wide در تنظیمات قسمت تصویر بزارید.

نکته:برای درست اجرا شدن فایلههای صوتی بازی از جمله رادیوها باید فایل زیر دانلود و در پوشه audio بازی مپی کنید و فایل convert_audio_gta3.bat بصورت run as administrator با کلیک راست بر روی فایل اجرا کنید تا فایلهای صوتی بازی تبدیل بشه که در پوشه ای جدا در همون پوشه audio تبدیل شده ها میره و اونها رو باید جایگزین فایلهای اصلی صوتی در پوشه audio کنید و حالا بازی به درستی فایلهای صوتی پخش میکنه.

https://github.com/AGraber/re3-nx/releases/download/24092020/convert_gta3_audio.zip
علی جان ممنون
به نظرت میشه سن اندریاس هم اینجوری اجرا کنن ؟
یه سوال دیگه : میشه به جای رادیو اهنگهای خودمون رو جایگزین کنیم ؟ مثل PSP

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام
تا الان شبیه سازی برای PS2 و PS3(بعیده اصلا بتونن با اون معماری) برای سوییچ منتشر شده ؟؟؟
سلام
شبیه ساز ps3 که قدرتش رو سوییچ نداره اگرم روی لینوکس بشه اجراش کرد ولی ps2 با نصب لینوکس تا حدی با افت فریم و لگ بعضا نسبت به بازی انتخابی بشه بازی کرد که چندان ارزشی هم نداره و روی lakka هم احیانا بشه ولی همونم کاربردی نیست و در کل هنوز چیز درست درمونی نیست و امولاتور هم اگه در محیط خود سوییچ براش بسازن خوبه وگرنه با نصب لینوکس و غیره طبق تجربه من حتی با ps4 و ps3 اونقدرا بدرد نمیخوره چه برسه روی سوییچ.

آخرین ویرایش:

franky512

کاربر سایت
Mar 20, 2011
10
سلام من تازه سوییچ خریدم میخام برنامه Tinfoil رو که روی سوویچ نصب هست رو آپدیت کنم .اگه براتون امکان داره منو راهنمایی کنید که چطور میشه آپدیتش کرد یا کلا هر برنامه ای که معرفی میکنید طریقه نصبش چطوره؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام من تازه سوییچ خریدم میخام برنامه Tinfoil رو که روی سوویچ نصب هست رو آپدیت کنم .اگه براتون امکان داره منو راهنمایی کنید که چطور میشه آپدیتش کرد یا کلا هر برنامه ای که معرفی میکنید طریقه نصبش چطوره؟
سلام داداش
اول یه توضیح بدم دو برنامه tinfoil و lithium یکی هستن و لیتیوم محدودتره ولی این محدودیت در سرورهای انلاین نصب بازی و بعضی امکانات که بدرد ما نمیخوره و کار اصلی این دو نصب بازی خصوصا در فرمتهایی که بعضی برنامه ها ساپورت نمیکنن و حالا نکته اصلی اینه برنامه tinfoil که مرتب اپدیت میده و نسخه های جدید از تیم sxos سازندگانش پول میگیرن و برای اونا امکانات خاص میزاره و بعضی امکانات جدید فقط مختص این کاستوم فریمور هست که روی کاستوم فریمورهای دیگه کار نمیده مثل اتمسفر که اکثرا اینجا دارن که چیز اونقدرا مهمی هم نیست و بنظر من همون لیتیوم استفاده کن همه اون امکاناتی که تو اخرین ورژن tinfoil قابل استفادس روی همونم همینه چون امکانات جدید تقریبا برای همون sxos هست

لینک اخرین ورژن لیتیوم

یه نسخه مدل شده tinfoil هست من همیشه دارمش یه سری محدودیتها نداره و تا اخرین فریمور هم چندان مشکلی نداره و تو اموزش زیر لینکش هست و اینکه برنامه های نصب کننده دیگی هم هستن مثل Awoo-Installer یا Goldleaf ورژن 9 نسخه بتا که میشه از فلش وصل شده هم بازی نصب کرد

حالا بازم خواستی همون اخرینش ورژن tinfoil نصب کنی

اول برنامه nro رو دانلود و پس از دراوردن از حالت فشرده با فولدر تو مموری تو پوشه switch میریزی

https://tinfoil.media/repo/tinfoil.latest.zip

بعد باید فایل نصبی nsp مثل بازی دانلود و نصب کنی و برای اجرای برنامه همین رو اجرا کنی.تمام(نکته در صورت ارور قرمز دادن موقع اجرای برنامه یا با زدن دکمه Y میزاری خودش hekate و kosmos در صورت داشتن روی مموری حذف کنه یا خودت دستی فولدر bootloader در روت مموری رو باید پاک کنی و البته ما هم بخاطر این گندکاریهای تیم سازندش بیخیال ورژنهای جدید شدیم تا یه روزی سیاستش عوض کنه و البته راه هایی برای دور زدنش چندباری اومده ولی هر دفه سنگ میندازه تو ورژنهای جدیدتر و از من میشنوی همون لیتیوم یا تاینفول مد شده یا دیگر برنامه ها استفاده کن هیچ فرقی هم ندارن)

https://tinfoil.media/repo/Tinfoil [050000BADDAD0000][8.10][v57].nsp

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام داداش
اول یه توضیح بدم دو برنامه tinfoil و lithium یکی هستن و لیتیوم محدودتره ولی این محدودیت در سرورهای انلاین نصب بازی و بعضی امکانات که بدرد ما نمیخوره و کار اصلی این دو نصب بازی خصوصا در فرمتهایی که بعضی برنامه ها ساپورت نمیکنن و حالا نکته اصلی اینه برنامه tinfoil که مرتب اپدیت میده و نسخه های جدید از تیم sxos سازندگانش پول میگیرن و برای اونا امکانات خاص میزاره و بعضی امکانات جدید فقط مختص این کاستوم فریمور هست که روی کاستوم فریمورهای دیگه کار نمیده مثل اتمسفر که اکثرا اینجا دارن که چیز اونقدرا مهمی هم نیست و بنظر من همون لیتیوم استفاده کن همه اون امکاناتی که تو اخرین ورژن tinfoil قابل استفادس روی همونم همینه چون امکانات جدید تقریبا برای همون sxos هست

لینک اخرین ورژن لیتیوم

یه نسخه مدل شده tinfoil هست من همیشه دارمش یه سری محدودیتها نداره و تا اخرین فریمور هم چندان مشکلی نداره و تو اموزش زیر لینکش هست و اینکه برنامه های نصب کننده دیگی هم هستن مثل Awoo-Installer یا Goldleaf ورژن 9 نسخه بتا که میشه از فلش وصل شده هم بازی نصب کرد

حالا بازم خواستی همون اخرینش ورژن tinfoil نصب کنی

اول برنامه nro رو دانلود و پس از دراوردن از حالت فشرده با فولدر تو مموری تو پوشه switch میریزی

https://tinfoil.media/repo/tinfoil.latest.zip

بعد باید فایل نصبی nsp مثل بازی دانلود و نصب کنی و برای اجرای برنامه همین رو اجرا کنی.تمام(نکته در صورت ارور قرمز دادن موقع اجرای برنامه یا با زدن دکمه Y میزاری خودش hekate و kosmos در صورت داشتن روی مموری حذف کنه یا خودت دستی فولدر bootloader در روت مموری رو باید پاک کنی و البته ما هم بخاطر این گندکاریهای تیم سازندش بیخیال ورژنهای جدید شدیم تا یه روزی سیاستش عوض کنه و البته راه هایی برای دور زدنش چندباری اومده ولی هر دفه سنگ میندازه تو ورژنهای جدیدتر و از من میشنوی همون لیتیوم یا تاینفول مد شده یا دیگر برنامه ها استفاده کن هیچ فرقی هم ندارن)

https://tinfoil.media/repo/Tinfoil [050000BADDAD0000][8.10][v57].nsp
سلام داداش خوبی علی جان خسته نباشی
سلطان من آپدیت کردم به آخرین ورژن اتمسفر هم همونی که خودت گذاشتی رو استفاده کردم همه چی هم اوکیه الان چندتا سوال دارم
- تو ورژن قبلیم تو قسمت هک یه گزینه بود که ریبوت میکردم و اون قسمت چهارگزینه ای میومد و من رم و در میاوردم فایلام و کپی میکردم و تمام دوباره رم و میذاشتم و گزینه اول سمت چپ و بازم گزینه اول رو میزدم میومد بالا (شرمنده سر کارم و اسماشو یادم نمیاد) الان ولی اون برنامه نیست و مورد دوم اینکه ریبوت میکنم بالا نمیاد مجبورم اینجکت کنم
- مورد بعدی اینکه قبل از آپدیت من اون برنامه که دسته بلوتوثی رو میشه به نینتندو وصل کرد داشتم و با سیم وصل میشد دیدم شما یه فایل گذاشتی که میشه بدون سیم هم وصل کرد امتحان کردم و بوت نمیشد گفتم شاید بخاطر آپدیته بخاطر همین آپدیت کردم که بازم مشکل دارم اینم بگو چیکار باید بکنم
- یه توضیح هم بابت برنامه هایی که تو فایل هک خودت هست بده ما هم بدونیم چی هستن
ممنون بابت راهنماییات

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام داداش خوبی علی جان خسته نباشی
سلطان من آپدیت کردم به آخرین ورژن اتمسفر هم همونی که خودت گذاشتی رو استفاده کردم همه چی هم اوکیه الان چندتا سوال دارم
- تو ورژن قبلیم تو قسمت هک یه گزینه بود که ریبوت میکردم و اون قسمت چهارگزینه ای میومد و من رم و در میاوردم فایلام و کپی میکردم و تمام دوباره رم و میذاشتم و گزینه اول سمت چپ و بازم گزینه اول رو میزدم میومد بالا (شرمنده سر کارم و اسماشو یادم نمیاد) الان ولی اون برنامه نیست و مورد دوم اینکه ریبوت میکنم بالا نمیاد مجبورم اینجکت کنم
- مورد بعدی اینکه قبل از آپدیت من اون برنامه که دسته بلوتوثی رو میشه به نینتندو وصل کرد داشتم و با سیم وصل میشد دیدم شما یه فایل گذاشتی که میشه بدون سیم هم وصل کرد امتحان کردم و بوت نمیشد گفتم شاید بخاطر آپدیته بخاطر همین آپدیت کردم که بازم مشکل دارم اینم بگو چیکار باید بکنم
- یه توضیح هم بابت برنامه هایی که تو فایل هک خودت هست بده ما هم بدونیم چی هستن
ممنون بابت راهنماییات
سلام داداش مرسی ممنون

ببین کاری که بهت میگم بکن من همه چیز ضروری گذاشتم داخل همون پک و کاری که میگم بکنی مموری هم نمیخواد دربیاری حتی البته کابل هم لازمه با pc
اگه از پکی که من گذاشتم استفاده کنی یه برنامه تو قسمت برنامه هاست به اسم Payload Launcher همیشه اینو اجرا کن و پیلیود hekate رو انتخاب کن و بعد که بالا اومد با قابلیت جدید hekate در این پست اموزشی گفتم قابلیت usb mass stroge فعال کن و قبلشم کابل به دستگاه و pc وصل کن و حالا فایلهای هک مثلا پک من رو بریز بدون در اوردن مموری و بعد توی صحفه اول hekate اگه برگردی یه گزینه داره به اسم Payload که روش تاچ کن و پیلود Fusee Primary.bin انتخاب کن تا اتمسفر بیاد بالا و حالا که فایاهای هک به روز کردی میتونی اپدیت دستگاه به فریموری که هک ساپورت میکنه هم بکنی و البته میدونم ابدیت کردی اینا رو برای دفه بعدت میگم و با برنامه Daybreak که اموزش گذاشتم راحت میتونی ابدیت کنی که قابلیت جدید هم داره که مموری هم fat 32 میتونه باشه هم exfat بصورت همزمان که البته اگه پستهای من دیده باشی توصیه کردم مموری فت 32 باشه تا مشکل خرابی فایل به وجود نیاد.

برنامه های داخل پک هم سعی کردم ضروریها و کاربردیها رو بزارم
Daybreak اپدیت فریمور دستگاه
ChoiDujourNX اپدیت فریمور دستگاه
Ftpd اتصال ftp به کامپیوتر برای ریختن فایل از طریق وای فای که باید ایپی و پورتی که میده با یه برنامه ftp مثل FileZilla بدی تا داخل مموری بتونی فایل بریزی
Nxmtp انتقال فایل با کابل به pc
NXThemesInstaller نصب تم دلخواه
Reboot To Payload ریبوت کردن و پیلود دلخواه(فکر کنم این برنامه رو میگفتی که مموری در میاوردی)
Tinfoil برنامه نصب بازی که من دوتا گذاشتم هم ورژن کلاسیک و قدیمی و هم تاینول مد شده
Payload Launcher در بالا توضیح دادم که برای لود شدن مستقیم پیلود دلخواه بصورت فوری هست که پیلود هم میتونی بهش اضافه کنی باید بریزی تو مسیر Bootloader\payloads در مموری
NX-Shell فایل منیجر برای کپی و کات و حذف فایل در سوییچ
Jksv بکاب گرفتن از سیو خصوصا این برنامه برای سیوهایی مثل انیمال کراسینگ خوبه که چک پوینت نمیگیره
Checkpoint بکاب گرفتن از سیو
EdiZon ادیت چیت و مدیریت اون و مد کردن سیو و بکاب گرفتن از سیو و غیره
Awoo-Installer و Lithium و Goldleaf نصب کننده بازی

در مورد دسته بلوتوثی الان ورژن جدید هم اومده اول اون رو دان کن و یه نکته ای هم اپدیت کردم چون ورژن جدید فرق کرده پست رو اپدیت کردم در اموزش اینجا هم در زیر میزارم انجام بده(حتما اتمسفر 14.4 باشه و فریمورت 10.2 و روی کاستوم فریمورهای دیگه هم جواب نمیده مثل sxos)

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

https://github.com/ndeadly/MissionControl/releases/download/v0.2.1/MissionControl-0.2.1.zip

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام داداش مرسی ممنون

ببین کاری که بهت میگم بکن من همه چیز ضروری گذاشتم داخل همون پک و کاری که میگم بکنی مموری هم نمیخواد دربیاری حتی البته کابل هم لازمه با pc
اگه از پکی که من گذاشتم استفاده کنی یه برنامه تو قسمت برنامه هاست به اسم Payload Launcher همیشه اینو اجرا کن و پیلیود hekate رو انتخاب کن و بعد که بالا اومد با قابلیت جدید hekate در این پست اموزشی گفتم قابلیت usb mass stroge فعال کن و قبلشم کابل به دستگاه و pc وصل کن و حالا فایلهای هک مثلا پک من رو بریز بدون در اوردن مموری و بعد توی صحفه اول hekate اگه برگردی یه گزینه داره به اسم Payload که روش تاچ کن و پیلود Fusee Primary.bin انتخاب کن تا اتمسفر بیاد بالا و حالا که فایاهای هک به روز کردی میتونی اپدیت دستگاه به فریموری که هک ساپورت میکنه هم بکنی و البته میدونم ابدیت کردی اینا رو برای دفه بعدت میگم و با برنامه Daybreak که اموزش گذاشتم راحت میتونی ابدیت کنی که قابلیت جدید هم داره که مموری هم fat 32 میتونه باشه هم exfat بصورت همزمان که البته اگه پستهای من دیده باشی توصیه کردم مموری فت 32 باشه تا مشکل خرابی فایل به وجود نیاد.

برنامه های داخل پک هم سعی کردم ضروریها و کاربردیها رو بزارم
Daybreak اپدیت فریمور دستگاه
ChoiDujourNX اپدیت فریمور دستگاه
Ftpd اتصال ftp به کامپیوتر برای ریختن فایل از طریق وای فای که باید ایپی و پورتی که میده با یه برنامه ftp مثل FileZilla بدی تا داخل مموری بتونی فایل بریزی
Nxmtp انتقال فایل با کابل به pc
NXThemesInstaller نصب تم دلخواه
Reboot To Payload ریبوت کردن و پیلود دلخواه(فکر کنم این برنامه رو میگفتی که مموری در میاوردی)
Tinfoil برنامه نصب بازی که من دوتا گذاشتم هم ورژن کلاسیک و قدیمی و هم تاینول مد شده
Payload Launcher در بالا توضیح دادم که برای لود شدن مستقیم پیلود دلخواه بصورت فوری هست که پیلود هم میتونی بهش اضافه کنی باید بریزی تو مسیر Bootloader\payloads در مموری
NX-Shell فایل منیجر برای کپی و کات و حذف فایل در سوییچ
Jksv بکاب گرفتن از سیو خصوصا این برنامه برای سیوهایی مثل انیمال کراسینگ خوبه که چک پوینت نمیگیره
Checkpoint بکاب گرفتن از سیو
EdiZon ادیت چیت و مدیریت اون و مد کردن سیو و بکاب گرفتن از سیو و غیره
Awoo-Installer و Lithium و Goldleaf نصب کننده بازی

در مورد دسته بلوتوثی الان ورژن جدید هم اومده اول اون رو دان کن و یه نکته ای هم اپدیت کردم چون ورژن جدید فرق کرده پست رو اپدیت کردم در اموزش اینجا هم در زیر میزارم انجام بده(حتما اتمسفر 14.4 باشه و فریمورت 10.2 و روی کاستوم فریمورهای دیگه هم جواب نمیده مثل sxos)

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

https://github.com/ndeadly/MissionControl/releases/download/v0.2.1/MissionControl-0.2.1.zip
سلام و تشکر علی جان همه چی اوکی شد - ولی دسته متاسفانه کانکت نمیشه
بازم صبر میکنیم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام و تشکر علی جان همه چی اوکی شد - ولی دسته متاسفانه کانکت نمیشه
بازم صبر میکنیم
سلام خواهش داداش
نمیدونم چه مشکلی هست ولی برنامه که مشکلی نداره و شاید از دسته باشه و باید دسته های دیگم که داری تست کنی.

• Like
Reactions: ashkan_saremi

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام خواهش داداش
نمیدونم چه مشکلی هست ولی برنامه که مشکلی نداره و شاید از دسته باشه و باید دسته های دیگم که داری تست کنی.
سلام مجدد
داداش من انجمن رو میدیدم چند نفر دیگه هم این مشکل رو داشتن - من مشکلم این بود که گزینه AirPlan Mod روشن بود و اجازه اتصال نمیداد خاموشش کردم کانکت شد

• Like
Reactions: mehran

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام مجدد
داداش من انجمن رو میدیدم چند نفر دیگه هم این مشکل رو داشتن - من مشکلم این بود که گزینه AirPlan Mod روشن بود و اجازه اتصال نمیداد خاموشش کردم کانکت شد
سلام
باید دقت میکردی اول اموزش گفتم بلوتوث روشن باشه و اون دسته باید به یه چیزی کانکت بشه تا وصل بشه و نیازی هم نیست کامل حالت هواپیما غیر فعال بشه و فقط روشن بودن بلوتوث لازمه.

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام دوستان..
نینتندو سوییچ کپی خور دارم ایا میشه بازی فورت نایت یا پبجی روش بازی کرد راه حلی هست بازی کرد و کپی خورش نپره!!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام دوستان..
نینتندو سوییچ کپی خور دارم ایا میشه بازی فورت نایت یا پبجی روش بازی کرد راه حلی هست بازی کرد و کپی خورش نپره!!
سلام
راه 100 درصدی که بشه به سرورهای نینتندو وصل بشی و عاقبت بن نشی وجود نداره و بهتره دور انلاین خود نینتندو خط بکشی کلا موقعی که هک کردی
مثلا راه حلهای قدیمی این بود با نصب Incognito سریال و بقیه مشخصات کنسول پاک کنی و روی ناند اورجینال بیای بالا ولی روی مموری کاستوم فریمور مثل اتمسفر و خلاصه دنبالش نرو عاقبت کنسول بن میشه اینجور که ما شنیدیم مگه اینکه راه حلی جدید باشه.

یه راه حلم اینه کلا کنسول از هک در بیاری و همه چی رو پاک کنی و اتو rcm هم خاموش کنی و ریست کارخونه ای هم بکنی و هم مموری فرمت کنی و بری اورجینال بازی کنی و هکم هر وقت خسته شدی میتونی برگردی این هک با جیگ از بین برو نیست در حال حاضر.

تنها انلاینی که میشد زد بصورت لوکال هست که اگه بازی ساپورت کنه و اموزش یکی از دوستان گذاشته که اونم اونقدرا بدرد نمیخوره و گاها کسی نیست باهات بازی کنه

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام من یه بازی گرفتم تازه متوجه شدم nsz هست و چون sxos دارم تو قسمت اینستال نمیاد چیگار کنم راهی هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر