معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
علی اقا میشه بی زحمت راهنمایی کن اپدیت کنم به 9 اتمسفر ...با تشکر
طبق این اموزش رفتم مو به مو یکبار Launch زدم cfw(sysnand بزنم یا cfw(emummc

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی اقا میشه بی زحمت راهنمایی کن اپدیت کنم به 9 اتمسفر ...با تشکر
طبق این اموزش رفتم مو به مو یکبار Launch زدم cfw(sysnand بزنم یا cfw(emummc

ببین اموزش اون که گویا هست ولی اون همراه با کاسموس هست که هر دفه اول هکته لود میشه و بعد باید اتمسفر انتخاب کنی و اگه میخوای مستقیم اتمسفر بیاد بالا بدون هیچ دنگ و فنگی که اون پک بالا که گفتم انجام بده و اموزش زیر مال همون پک هست و مو به مو انجام بده درست میشه همه چی و پیلود Fusee Primary.bin هم بفرست از این به بعد و بعد که پکم ریختی اون برنامه های نصب کننده بریز تو پوشه سوییچ

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

• Like
Reactions: abo3bsa20 and saw8

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
ببین اموزش اون که گویا هست ولی اون همراه با کاسموس هست که هر دفه اول هکته لود میشه و بعد باید اتمسفر انتخاب کنی و اگه میخوای مستقیم اتمسفر بیاد بالا بدون هیچ دنگ و فنگی که اون پک بالا که گفتم انجام بده و اموزش زیر مال همون پک هست و مو به مو انجام بده درست میشه همه چی و پیلود Fusee Primary.bin هم بفرست از این به بعد و بعد که پکم ریختی اون برنامه های نصب کننده بریز تو پوشه سوییچ

آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ
علی اقا نصب کردم از اینجا اتمسفر 9 شما کامل ریختم رو رم بازیهای دیگم همه اجرا شد رم fat 32 با goldleaf v0.5 تونستم بازی بریزم ولی goldleaf 0.7 نتونستم بازی نصب کنم quark-config نصب کردم ادرس بازیها رو بهش میدم تو سوییچ هم بازیهای رو pc می یاد ولی نصب نمیشه خلاصه Luigis Mansion 3 نتونستم نصب کنم.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی اقا نصب کردم از اینجا اتمسفر 9 شما کامل ریختم رو رم بازیهای دیگم همه اجرا شد رم fat 32 با goldleaf v0.5 تونستم بازی بریزم ولی goldleaf 0.7 نتونستم بازی نصب کنم quark-config نصب کردم ادرس بازیها رو بهش میدم تو سوییچ هم بازیهای رو pc می یاد ولی نصب نمیشه خلاصه Luigis Mansion 3 نتونستم نصب کنم.

اگه منظورت اینه از طریق کامپیوتر نمیتونی بازی نصب کنی میتونی اموزش برنامه nut و تاینفول رو یه بار با دقت بخونی که تو همین تابیک هست و پستهای بعدش هم میتونی بخونی شاید کمکت کرد بتونی از طریق کامپیوتر بازی نصب کنی و یا از همون پست اول تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ اپدیت فعلی فریمورت یا بالاتر رو دان کنی و تو مراحل نصب اپدیت طبق همون اموزش پست اول گزینه xfat انتخاب کنی و بعد که گزینه رو انتخاب کردی گزینه شات داون یا خاموش شدن رو انتخاب کن و دیگه دستگاه رو روشن نکن و مموری در بیار همه پوشه ها و فایلها رو کپی کن توی کامپیوتر مخصوصا پوشه nintendo و همه رو که کپی کردی مموری رو فرمت xfat کن با همون کامپیوتر و بعد همه فایلها باز کپی کن داخلش و بعد میتونی بقیه اموزش ادامه بدی یا همون پکی که من گفتم رو بریزی و حالا دیگه بازیت رو میتونی مستقیم بریزی داخل مموری و با همون برنامه ها نصب کنی و البته مموریت باید جا برای نصب بازی هم داشته باشه و مثلا بازیت 7 گیگ هست حداقل 7 یا 8 گیگ فضای خالی هم باید بعد از ریختن بازی فضای خالی بزاری براش و دیگه همه نکات رو گفتم خودت باید وقت بزاری انجام بدی.موفق باشی

• Like
Reactions: saw8 and abo3bsa20

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
اگه منظورت اینه از طریق کامپیوتر نمیتونی بازی نصب کنی میتونی اموزش برنامه nut و تاینفول رو یه بار با دقت بخونی که تو همین تابیک هست و پستهای بعدش هم میتونی بخونی شاید کمکت کرد بتونی از طریق کامپیوتر بازی نصب کنی و یا از همون پست اول تابیک اپدیت بدون نیاز به جیگ اپدیت فعلی فریمورت یا بالاتر رو دان کنی و تو مراحل نصب اپدیت طبق همون اموزش پست اول گزینه xfat انتخاب کنی و بعد که گزینه رو انتخاب کردی گزینه شات داون یا خاموش شدن رو انتخاب کن و دیگه دستگاه رو روشن نکن و مموری در بیار همه پوشه ها و فایلها رو کپی کن توی کامپیوتر مخصوصا پوشه nintendo و همه رو که کپی کردی مموری رو فرمت xfat کن با همون کامپیوتر و بعد همه فایلها باز کپی کن داخلش و بعد میتونی بقیه اموزش ادامه بدی یا همون پکی که من گفتم رو بریزی و حالا دیگه بازیت رو میتونی مستقیم بریزی داخل مموری و با همون برنامه ها نصب کنی و البته مموریت باید جا برای نصب بازی هم داشته باشه و مثلا بازیت 7 گیگ هست حداقل 7 یا 8 گیگ فضای خالی هم باید بعد از ریختن بازی فضای خالی بزاری براش و دیگه همه نکات رو گفتم خودت باید وقت بزاری انجام بدی.موفق باشی
ممنون از پستهای قبلیتون مشکلم حل شد ولی ایکاش یه تاپیک دیگه بزنید فقط اموزشهای خودتون توش باشه هر کی سوال داشت اینجا بپرسه.با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
از کامپیتور که بازی میتونم نصب کنم با goldleaf v0.5 منتهی Luigis فقط نصب نمیشه با goldleaf 0.7 اصلا هیچ بازی نصب نمیشه
این مراحل میرم منتهی ارور میده

ممنون از پستهای قبلیتون مشکلم حل شد ولی ایکاش یه تاپیک دیگه بزنید فقط اموزشهای خودتون توش باشه هر کی سوال داشت اینجا بپرسه.با تشکر

خواهش.من همون اول گفتم باید با تاینفول یا لیتیوم و برنامه nut از طریق pc نصب کنی و من خودم با همین برنامه از طریق کامپیوتر نصب کردم خیلی راحت و گلدلیف بعضی وقتها درست عمل نمیکنه

• Like
Reactions: saw8

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام اخرین ورژن گلدلیفت و تاینفول و لیتیوم میخواستم ممنون میشم قرار بدین
این پک اخرین ورژن همشونه که تاینفول مد شده و لیتیوم و گلدلیف اورجینال(هنوز nsz اضاف نشده) و گلدبریک(همون گلدلیف با قابلیت نصب nsz) و قبلش همه برنامه های قدیمی رو هم پاک کن و برای نصب هم از تاینفول مد شده استفاده کن همه فرمتها ساپورت میکنه nsp و xci و nsz و xcz

nsp xci nsz

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و پوشه config هم در روت مموری بریزید و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه و اینکه در اتمسفر 10 بع بالا بجای پوشه titles در پوشه contents بریزید)

sys_con.jpg

لینک دانلود از پیج رسمی که اخرین ورژن رو همیشه بگیرید

لینک ویدیو اموزشی در youtube برای بهتر فهمیدن
در دیدئو ببینید

ویرایش

برای فعال کردن بلوتوث و حالت بی سیم دسته ها فایل زیر را دانلود و در مسیرهای گفته شده بریزید و دستگاه ریستارت کنید سپس ضمن روشن بودن قسمت بلوتوث به قسمت کنترلر برید در و change Grip/order رو بزنید و برای مثال دسته ps4 دکمه های Share + PS همزمان بگیرید تا حالت بلوتوث فعال بشه و دکمه های R1 و L1 همزمان بزنید تا دسته فعال بشه و دسته های PS4 و xboxone و Wii U Pro Controller و Nintendo Wiimote + Nunchuck, Classic ساپورت میشن بقیه هم میتونید تست کنید خودتون.

لینک دانلود MissionControl

آخرین ویرایش:

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه )

sys_con.jpg

دسته xbox one که راحت کار کرد واقعا ممنون علی اقا زودتر ورژن بی سیمش بیاد عالی میشه.با تشکر

• Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دسته xbox one که راحت کار کرد واقعا ممنون علی اقا زودتر ورژن بی سیمش بیاد عالی میشه.با تشکر
خواهش خیلی زود داره اپدیت میده و هر چند روز یه بار چکش کنید قابلیت های بیشتر میاد و قابلیت بی سیم هم رو شاخشه خصوصا برای xbox one و ps4 و باید صبر کرد

• Like
Reactions: saw8 and abo3bsa20

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
خواهش خیلی زود داره اپدیت میده و هر چند روز یه بار چکش کنید قابلیت های بیشتر میاد و قابلیت بی سیم هم رو شاخشه خصوصا برای xbox one و ps4 و باید صبر کرد
همینطور پیش بره بعید نیست یه برنامه بیاد اگر نصب کنی تجهیزات Labo هم داشته باشی سوییچ صبح پاشه بره نونو بگیره چایی هم دم کنه =)):-bd

• Like

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه )

sys_con.jpg

علی جووون یدونه ای به مولا دمت گرم خیلی ممنون بابت این برنامه داشتم کم کم جمع میکردم دسته بخرم :)
آقا من با دسته بلوتوث گوشی تست کردم جواب داد و کار کرد (البته با کابل usb وصل کردم)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر