معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
سلام برای من قسمت که باید اسم نیتنندو بیاد نمیاد
ببین شما کاری به اسم نینتندو نداشته باش شاید apx یا همچین چیزی بیاد و کاری که میگم بکن و هر اسمی هم اومد فقط اون قسمت کادر که عدد زده زده رو درست تنطیم کن lbusbk v3.0.7.0

اول کنسول رو ببر روی حالت rcm (خاموش کن اماده پیلود زدن باشه)
برنامه TegraRcmGUI رو باز کن و از قسمت Setting قسمت install driver رو بزن حتی اگه قبلا نصب کردی
حالا کابل وصل کن با همین برنامه پیلود بزن با کامپیوتر تا دستگاه بالا بیاد و کمی صبر کن اگه کامپیوتر دوباره درایور رو از اول شناسایی کرد تموم بشه و یه بار کابل از دستگاه جدا و دوبار وصل کن و برو قسمت برنامه ها(همون گرفتن دکمه R و البوم) و حالا برنامه zadig باز کن و هر درایوری مخصوصا اگه زده apx انتخاب کن و قسمت کادر هم بزار lbusbk v3.0.7.0 و درایور رو بزن نصب کن و دیگه کار تمومه و برای تست هم از برنامه nut استفاده کن و اخرین ورژن تاینفول مد شده یا لیتیوم معمولی استفاده کن(دیگه اگه کار نداد مشکل از کابل یا pc یا ویندوز و یا چیز دیگه که من نمیدونم میتونه باشه و برنامه nut هم ورژن جدیدش تو همین پست اموزشی گذاشتم اونم یکبار دیگه دانلود کن از اول)

لینک دانلود نسخه مد شده تاینفول

بعد از دانلود یه پوشه به اسم Tinfoil بسازید فایل دانلودی بریزید داخلش و یه فایل متنی txt باز کنید اسمش به همراه پسوند بزارید mod_config.ini و بزارید تو همون پوشه Tinfoil و اون پوشه رو بریزید تو مسیر swicth و ورژن مد شده خوبیش از اصلیش اینه بصورت تک فایله و چیزهای اضافه رو حذف کرده مثل mercury و غیره

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
ببین شما کاری به اسم نینتندو نداشته باش شاید apx یا همچین چیزی بیاد و کاری که میگم بکن و هر اسمی هم اومد فقط اون قسمت کادر که عدد زده زده رو درست تنطیم کن lbusbk v3.0.7.0

برنامه TegraRcmGUI رو باز کن و از قسمت Setting قسمت install driver رو بزن حتی اگه قبلا نصب کردی
حالا کابل وصل کن با همین برنامه پیلود بزن با کامپیوتر تا دستگاه بالا بیاد و کمی صبر کن اگه کامپیوتر دوباره درایور رو از اول شناسایی کرد تموم بشه و یه بار کابل از دستگاه جدا و دوبار وصل کن و برو قسمت برنامه ها(همون گرفتن دکمه R و البوم) و حالا برنامه zadig باز کن و هر درایوری مخصوصا اگه زده apx انتخاب کن و قسمت کادر هم بزار lbusbk v3.0.7.0 و درایور رو بزن نصب کن و دیگه کار تمومه و برای تست هم از برنامه nut استفاده کن و اخرین ورژن تاینفول مد شده یا لیتیوم معمولی استفاده کن(دیگه اگه کار نداد مشکل از کابل یا pc یا ویندوز و یا چیز دیگه که من نمیدونم میتونه باشه و برنامه nut هم ورژن جدیدش تو همین پست اموزشی گذاشتم اونم یکبار دیگه دانلود کن از اول)

بعد از دانلود یه پوشه به اسم Tinfoil بسازید فایل دانلودی بریزید داخلش و یه فایل متنی txt باز کنید اسمش به همراه پسوند بزارید mod_config.ini و بزارید تو همون پوشه Tinfoil و اون پوشه رو بریزید تو مسیر swicth و ورژن مد شده خوبیش از اصلیش اینه بصورت تک فایله و چیزهای اضافه رو حذف کرده مثل mercury و غیره
سلام داداش..
میگم این چجوری فارسی سازش کنم واسه سویچ..!؟

Attachments

• Screenshot_20191029_115311_ir.divar.jpg
    Screenshot_20191029_115311_ir.divar.jpg
    132.6 KB · مشاهده: 26
  • Screenshot_20191029_115314_ir.divar.jpg
    Screenshot_20191029_115314_ir.divar.jpg
    128.8 KB · مشاهده: 28

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153

من تمام مراحلی که گفتید رفتم اما متاسفانه اون دریوارنمیاد

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
من مشکل بازی luigi هستش فایل نصبیشو دارم همnsp و xci داخل مموری میزم اما فایل نشون نمیده برای نصب ده بار کپی کردم پاک کردم اما نشد راه حل دیگی برای نصب نداره ftp که مستقیم نصب کرد یا چیز دیگی

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
من تمام مراحلی که گفتید رفتم اما متاسفانه اون دریوارنمیاد
دیگه قبلا هم گفتمت مشکل از یه جایی هست یا کابل یا pc یا ویندوز مورد استفادت وگرنه میبینی که اکثرا میتونن استفاده کنن مشکلی هم نیست
من مشکل بازی luigi هستش فایل نصبیشو دارم همnsp و xci داخل مموری میزم اما فایل نشون نمیده برای نصب ده بار کپی کردم پاک کردم اما نشد راه حل دیگی برای نصب نداره ftp که مستقیم نصب کرد یا چیز دیگی

همه چیزهایی که میگم در نظر بگیر اولا از پسوند فایل مطمئن شو که مثلا دقیقا باید Luigis Mansion 3.nsp یا xci اخرش باشه و هک مورد استفادت هم اخرین اپدیتها و برنامه ها رو بگیر حالا sxos یا اتمسفر یا رینکس و خود من با اتمسفر 9.4 و فریمور 8.1 این بازی رو نصب دارم و مموری دیگه هم میتونی همزمان تست کنی شاید اشکال از مموری باشه.
روی چه کاستوم فریموری هستی؟روی sxos هستی؟ و اگه هستی یه بار برو روی اتمسفر شاید همون مشکل نصب نشدن درایور و غیره هم حل شد و البته هر سه کاستوم فریمور با هم میشه یکجا داشت با نصب کردن پکش

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
دیگه قبلا هم گفتمت مشکل از یه جایی هست یا کابل یا pc یا ویندوز مورد استفادت وگرنه میبینی که اکثرا میتونن استفاده کنن مشکلی هم نیست

همه چیزهایی که میگم در نظر بگیر اولا از پسوند فایل مطمئن شو که مثلا دقیقا باید Luigis Mansion 3.nsp یا xci اخرش باشه و هک مورد استفادت هم اخرین اپدیتها و برنامه ها رو بگیر حالا sxos یا اتمسفر یا رینکس و خود من با اتمسفر 9.4 و فریمور 8.1 این بازی رو نصب دارم و مموری دیگه هم میتونی همزمان تست کنی شاید اشکال از مموری باشه.
روی چه کاستوم فریموری هستی؟روی sxos هستی؟ و اگه هستی یه بار برو روی اتمسفر شاید همون مشکل نصب نشدن درایور و غیره هم حل شد و البته هر سه کاستوم فریمور با هم میشه یکجا داشت با نصب کردن پکش
فریمور 8.1 هستش

اتمسفر 9.4 هستش
هرسه کاستوم فریمور چطوری باید داشت
Goldleaf7.2هستش
lithum 4.10

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
فریمور 8.1 هستش

اتمسفر 9.4 هستش
هرسه کاستوم فریمور چطوری باید داشت
Goldleaf7.2هستش
lithum 4.10

قبلا اموزش گذاشتم تو همین تابیک ولی خوب چیز خاصی هم نداره و پک زیر دانلود و پیلود مخصوص اون به اسم payload.bin که داخل پک هست بفرست و قبلش هم از فایلهای هک قبلیت بکاب بگیر و اونا رو پاک کن به جز پوشه nintendo و بعد فرستادن پیلود یه منو بالا میاد هر سه کاستوم فریمور رو برات با ایکون تصویری کشیده که میتونی که میتونی انتخاب کنی و نکتش هم اینه برای استفاده کامل از sxos نیاز به لایسنس داری که باید بخری و البته میتونی باهاش بازیهایی که از قبل نصب داری اجرا کنی ولی وارد قسمت برنامه هاش نمیتونی بشی تا لایسنس نخری

لینک دانلود

گلدلیف اخرین ورژنش 7.3 هست
لیتیوم هم 5

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
قبلا اموزش گذاشتم تو همین تابیک ولی خوب چیز خاصی هم نداره و پک زیر دانلود و پیلود مخصوص اون به اسم payload.bin که داخل پک هست بفرست و قبلش هم از فایلهای هک قبلیت بکاب بگیر و اونا رو پاک کن به جز پوشه nintendo و بعد فرستادن پیلود یه منو بالا میاد هر سه کاستوم فریمور رو برات با ایکون تصویری کشیده که میتونی که میتونی انتخاب کنی و نکتش هم اینه برای استفاده کامل از sxos نیاز به لایسنس داری که باید بخری و البته میتونی باهاش بازیهایی که از قبل نصب داری اجرا کنی ولی وارد قسمت برنامه هاش نمیتونی بشی تا لایسنس نخری

لینک دانلود

گلدلیف اخرین ورژنش 7.3 هست
لیتیوم هم 5
امکان داره بخاطر این که گلدلیف ورژن 7.3 نیست ویا لیتیوم5 نیست فایل نصبی نشون نمیده
فقط علی اقا امکان هستش اخرین ورژن گلدلیف و لیتیوم بفرستی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام
کجا دیدی اینو ؟
نسخه مجانی داخل همون سایت gamesub واسه pc رو برای امتحان کردن گرفتم بعد به شکل زیر کپی کردم
Atmosphere-title-ایدی نسخه ویچری که دارم-romfs
به این شکل فولدر ها باشه و فایل هایی که دانلود کردم dlc و content رو ریختم توی romfs فارسی شد

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
نسخه مجانی داخل همون سایت gamesub واسه pc رو برای امتحان کردن گرفتم بعد به شکل زیر کپی کردم
Atmosphere-title-ایدی نسخه ویچری که دارم-romfs
به این شکل فولدر ها باشه و فایل هایی که دانلود کردم dlc و content رو ریختم توی romfs فارسی شد

متوجه نشدم چکار کردی
لطفا بیشتر توضیح میدی با چه برنامه ای ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
متوجه نشدم چکار کردی
لطفا بیشتر توضیح میدی با چه برنامه ای ؟
ببین هک سوییچ قابلیت استفاده از layeredfs داره یعنی میتونی مد کنی بازیها و یا حتی از مدهای بازی های پورت شده کنسولهای دیگه یا pc استفاده کنی و البته باید هم سازگاری داشته باشن با بازی که باید تست بشه و من بازی خودم رو پاک کردم از دستگاه و امکان تست ندارم ولی طبق ایدی بازی خودم برات ساختمش و دانلود کن و در مسیر Atmosphere\titles ( ورژنهای جدید اتمسفر Atmosphere\contents) فولدر 01003D100E9C6000 رو کپی کن و بعد بازی رو اجرا کن ببین منو و غیره فارسی شده یا نه و این نسخه دمو هست و پولیش باید ورژن pc بخری اگه خواستی همون فایلها رو بریزی عین همین تو دستگاه و اگه برات کار نداد ببین ایدی بازیت چیه(با برنامه چک پوینت میتونی ببینی از طریق سیو بازیت)بعد ایدی بازیت رو بجای نام فولدر 01003D100E9C6000 بزار.

The Witcher 3 Farsi

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
ببین هک سوییچ قابلیت استفاده از layeredfs داره یعنی میتونی مد کنی بازیها و یا حتی از مدهای بازی های پورت شده کنسولهای دیگه یا pc استفاده کنی و البته باید هم سازگاری داشته باشن با بازی که باید تست بشه و من بازی خودم رو پاک کردم از دستگاه و امکان تست ندارم ولی طبق ایدی بازی خودم برات ساختمش و دانلود کن و در مسیر Atmosphere\titles فولدر 01003D100E9C6000 رو کپی کن و بعد بازی رو اجرا کن ببین منو و غیره فارسی شده یا نه و این نسخه دمو هست و پولیش باید ورژن pc بخری اگه خواستی همون فایلها رو بریزی عین همین تو دستگاه و اگه برات کار نداد ببین ایدی بازیت چیه(با برنامه چک پوینت میتونی ببینی از طریق سیو بازیت)بعد ایدی بازیت رو بجای نام فولدر 01003D100E9C6000 بزار.

The Witcher 3 Farsi
ممنون علی جان
مثل همیشه کارت عالیه
فارسی شد
من نسخه کامل رو خریدم . الان چه جوری جایگزین کنم با فایلهای اصلی ؟

• Like
Reactions: abo3bsa20

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
ممنون علی جان
مثل همیشه کارت عالیه
فارسی شد
من نسخه کامل رو خریدم . الان چه جوری جایگزین کنم با فایلهای اصلی ؟

خواهش.همون فایل exe رو یه جا نصب کن و برو همون مسیر که نصب کردی و فولدرهاش جایگزین کن تو همون که من برات گذاشتم و فایلهای exe داخلش نمیخواد بزاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر