معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
یه پچ برای
The Legend of Zelda™: Breath of the Wild
بود که سلشید حذف میشد رنگ و همه چی یکم واقعی تر میشد
این پچ رو دارید؟ برام بفرستید

من استفاده نکردم نمیدونم کدومه و ببین این نیست
HD TP Weapons Set [The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch)] [Skin Mods]
اگه نبود خودت بقیش نگاه کن تو لینک زیر
The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch) | Mods, discussions and more

shahinsafa

کاربر سایت
Jul 28, 2019
22
دمت گرم علی جان اتمسفر بالا اومد اما مشکلی که دارم اینه که الان یه دونه بازی دارم کارت بازی داره فیفا 18 الان اونه نمیخونه میگه نمیتونه کارت بازی رو بخونه راه حلی داره حلش کنم

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild نصب میکنم هر کاری میکنم اجرا نمیشه روی ایکون بازی که کلیک میکنم میگه باید اپدیت بشه حالا ترتیب خاصی داره نصبش یا فایل من کم دارم چون هم از شاتل لند دانلود کردم و هم novinspot هر چیز مربوط به این بازی بود کسی میدونه مشکل کجاست راهنمایی کنه .با تشکر
فایلهایی که دارم یدونه 13.4 گیگی +1.05گیگی+1.29گیگی+120کیلوبایت+929مگابایت+92کیلوبایت

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild نصب میکنم هر کاری میکنم اجرا نمیشه روی ایکون بازی که کلیک میکنم میگه باید اپدیت بشه حالا ترتیب خاصی داره نصبش یا فایل من کم دارم چون هم از شاتل لند دانلود کردم و هم novinspot هر چیز مربوط به این بازی بود کسی میدونه مشکل کجاست راهنمایی کنه .با تشکر
فایلهایی که دارم یدونه 13.4 گیگی +1.05گیگی+1.29گیگی+120کیلوبایت+929مگابایت+92کیلوبایت
ببین اخرین اپدیت بازی 1.6 هست و یا اخرین اپدیت رو دانلود و نصب کن یا با برنامه dev menu درخواست اپدیت رو حذف کن اموزش تو همین تابیک گذاشتم(این پیام برای این میاد چون قبلا روی کنسولت بازی با اپدیت 1.6 نصب بوده حالا دست دو گرفتی یا خودت نصب کردی با این اپدیت و حالا رفتی 1.5 رو میخوای نصب کنی این پیام میاد و همونطور که گفتم اقدام کن درست میشه)

اموزش برنامه dev menu

• Like
Reactions: saw8

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
ببین اخرین اپدیت بازی 1.6 هست و یا اخرین اپدیت رو دانلود و نصب کن یا با برنامه dev menu درخواست اپدیت رو حذف کن اموزش تو همین تابیک گذاشتم(این پیام برای این میاد چون قبلا روی کنسولت بازی با اپدیت 1.6 نصب بوده حالا دست دو گرفتی یا خودت نصب کردی با این اپدیت و حالا رفتی 1.5 رو میخوای نصب کنی این پیام میاد و همونطور که گفتم اقدام کن درست میشه)

اموزش برنامه dev menu
علی اقا ممنون این برنامه رو نصب میکنم ولی اگر لینک اپدیت 1.6 داری بدی بهم ممنون میشم.با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
موزیک پلیر یا نرم افزاری هست برا سوییچ که بشه باهاش آهنگ گوش داد یا فیلم دید؟

برنامه Pplay برای دیدن فایلهای تصویری(برای دانلود روی اسمش کلیک کن)
برنامه NX-Shell که فایل منیجر هست به غیر از کپی و حذف و غیره برای پخش موزیک و باز کردن انواع فایلهای فشرده و غیره کاربرد داره

اگرم برای پخش موزیک در بازی و ضمینه میخوای تابیک جدا زدم
اموزش پخش موزیک دلخواه در بک گراند بازیها و منوی سوییچ

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
برنامه Pplay برای دیدن فایلهای تصویری(برای دانلود روی اسمش کلیک کن)
برنامه NX-Shell که فایل منیجر هست به غیر از کپی و حذف و غیره برای پخش موزیک و باز کردن انواع فایلهای فشرده و غیره کاربرد داره

اگرم برای پخش موزیک در بازی و ضمینه میخوای تابیک جدا زدم
اموزش پخش موزیک دلخواه در بک گراند بازیها و منوی سوییچ
یک سوال
الان دوستم میخواد انلاین بازی کنت کنسولش بن شه چه اتفاقی میفته یا اصلا برای هک مهم نیست؟
بعد بن هم میتونه link accunt بکنه ؟
در کل برای هک بن شدن هم نیست ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
یک سوال
الان دوستم میخواد انلاین بازی کنت کنسولش بن شه چه اتفاقی میفته یا اصلا برای هک مهم نیست؟
بعد بن هم میتونه link accunt بکنه ؟
در کل برای هک بن شدن هم نیست ؟
داداش انلاین بازی کردن ریسک بن داره حالا هر روشی هم برای مخفی ماندن اعمال کنی تو کنسول هکی و لینک اکانت اموزش رو گذاشتم بدون اینکه بخوای بری انلاین اینکار رو انجام بدی
شما انلاین هم با کنسول بازی کنی که همون موقع بن نمیشی و کنسول شما فلگ یا نشان میشه یه روزی بن میشید و حالا میتونه فقط اکانت باشه یا خود کنسول کلا و بن بشی دیگه کنسول شما اگه از حالت هک دربیاد بدرد انلاین زدن دیگه نمیخوره و دیگر موارد مربوط به انلاین و روشی هم ندیدم برای انبن کردن کنسول بن شده و در کل بهتره دور انلاین رو خط بکشی با کنسول هکی.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
داداش انلاین بازی کردن ریسک بن داره حالا هر روشی هم برای مخفی ماندن اعمال کنی تو کنسول هکی و لینک اکانت اموزش رو گذاشتم بدون اینکه بخوای بری انلاین اینکار رو انجام بدی
شما انلاین هم با کنسول بازی کنی که همون موقع بن نمیشی و کنسول شما فلگ یا نشان میشه یه روزی بن میشید و حالا میتونه فقط اکانت باشه یا خود کنسول کلا و بن بشی دیگه کنسول شما اگه از حالت هک دربیاد بدرد انلاین زدن دیگه نمیخوره و دیگر موارد مربوط به انلاین و روشی هم ندیدم برای انبن کردن کنسول بن شده و در کل بهتره دور انلاین رو خط بکشی با کنسول هکی.
تشکر از توضیحات کاملتون
فقط این که الان کسی کنسولش بن بشه موردی براش داره یا نه فقط انلاین بازی کردن رو از دست میده
واضحتر بگم انگار کنسول بن شه میتونه کنسول هک نگر داره اپدیتش کنه افلاین کین اکانت بکنه رو کنسوال بن شده ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
تشکر از توضیحات کاملتون
فقط این که الان کسی کنسولش بن بشه موردی براش داره یا نه فقط انلاین بازی کردن رو از دست میده
واضحتر بگم انگار کنسول بن شه میتونه کنسول هک نگر داره اپدیتش کنه افلاین کین اکانت بکنه رو کنسوال بن شده ؟
تا اونجایی که من میدونم مشکلی نیست و میشه کنسول بن شده رو همچنان با روشهای هکی اپدیت کرد و بازیهای به روز رو انجام داد و فقط نباید گذاشت کنسول به هر دلیل فیوز بسوزونه که اون موقع نمیشه کنسول رو دانگرید کرد یا مشکلات دیگه و مثلا مثل موقع اپدیت کردن با برنامه ChoiDujourNX حتما باید Autorcm فعال باشه وگرنه امکان سوختن فیوز هست

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
تا اونجایی که من میدونم مشکلی نیست و میشه کنسول بن شده رو همچنان با روشهای هکی اپدیت کرد و بازیهای به روز رو انجام داد و فقط نباید گذاشت کنسول به هر دلیل فیوز بسوزونه که اون موقع نمیشه کنسول رو دانگرید کرد یا مشکلات دیگه و مثلا مثل موقع اپدیت کردن با برنامه ChoiDujourNX حتما باید Autorcm فعال باشه وگرنه امکان سوختن فیوز هست
بلی درست میفرمایید خوب موقع سوختن فیوز خوب خیلیا هستن میرن رو فایرمویر جدید مثل همون اپدیت خود نینتندو و نیازی نیست داونگرید بشه
فیوزم دقیقا انگار سویچ تو حالت معمولی هست و اپدیت میشه دیگه؟بیشتر که فیوز نمیسوزونه؟
auto rcm هم خیلیا مثل دوستم استفاده نمیکنن و همیشه کوشی یا pc کنارشون هست و پی لود رو میزنن باهاش

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
بلی درست میفرمایید خوب موقع سوختن فیوز خوب خیلیا هستن میرن رو فایرمویر جدید مثل همون اپدیت خود نینتندو و نیازی نیست داونگرید بشه
فیوزم دقیقا انگار سویچ تو حالت معمولی هست و اپدیت میشه دیگه؟بیشتر که فیوز نمیسوزونه؟
auto rcm هم خیلیا مثل دوستم استفاده نمیکنن و همیشه کوشی یا pc کنارشون هست و پی لود رو میزنن باهاش
فیوز یه چیز سخت افزاریه سوخت دیگه سوخته و چندتا داخل سوییچ هست که جهت امنیت کنسول و جلوگیری از هک شدنش گذاشتن که موقع اپدیت و یا دانگرید یا غیره اگه کنسول تشخیص بده میسوزه و اتوrcm تو حالت کارکرد معمولی اشکالی نداره ولی موقع اپدیت به همون شکل که گفتم اگه فیوز سوخت کنسولتون به مشکل برمیخوره و حتی غیر قابل استفاده میشه.
اتوrcm فعال نباشه هر دفه کنسول خاموش بشه باید با جیگ بردش به حالت rcm و بعد پیلود زد و کنسولی هم که بدون جیگ پیلود بزنی و بالا بیاد یعنی روی autorcm هست و شما موقعی کنسولت میبری روی حالت rcm با جیگ یعنی این کنسول روی حالت rcm هست به هر حال و اون گزینه اتوrcm رو هم فعال میکنن برای نخواستن جیگ و حتی موقع اپدیت جلگویری میکنه از نسوختن فیوز پس ضروری هست یه جورایی فعال بودنش و فقط یه موقعی خواستید کنسول رو خاموش کنید به مدت طولانی میتونید غیرفعالش کنید و کنسول رو خاموش کنید تا شارژ کنسول رو تموم نکنه در طولانی مدت چون شارژ روی حالت اتوrcm تموم بشه باید با روشهایی روشنش کرد با شارژر دیگه به صورت معمول شارژ نمیشه و اینکه کنسول بره روی حالت rcm فرقی نمیکنه اون گزینه فعال باشه یا نه باطری به هر حال مصرف میشه روزی حدود 4 تا 6 درصد در حالت rcm مگر کامل کنسول خاموش بشه و اون گزینه فعال نباشه

• Like

Mohsenjalayeri

کاربر سایت
Apr 8, 2018
153
اموزش نصب بازیهای nsp و xci از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

این روشی که میخوام اموزش بزارم خیلی بهتر از برنامه goldleaf هست و خودم از همین روش استفاده میکنم چون راحت میتونید مسیر درایو بازیهاتون رو بدید و تو سوییچ همه رو براتون لیست میکنه.

موارد لازم داشتن کابل usb-c برای اتصال کنسول به pc و ویندوز 7 به بالا

ابتدا باید درایور سوییچ رو نصب کنید توسط برنامه Zadig که برای نصب برنامه رو باز کنید و از منوی Options تیک List All Devices رو بزنید و بعد از قسمت کشویی Nintendo Switch رو انتخاب و درایور libusbK (v3.0.7.0 رو نصب کنید (نکته اگه از قبل درایور رو نصب کردید ممکنه تو لیست Nintendo Switch نیاد و دیگه نیازی به نصبش نیست) برای راهنمایی یه عکس میزارم.

8lqk_zadig.jpg

لینک دانلود برنامه zadig
https://github.com/pbatard/libwdi/releases/download/b721/zadig-2.4.exe

سپس برنامه Nut رو دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده برنامه را باز و چند لحظه صبر کنید تا اجرا کامل بشه و شما باید در برنامه مسیر بازیهاتون رو بدید بهش و بعد دکمه Scan رو بزنید و تیک Auto Launch web browser هم بردارید و یه عکس میزارم بهتر بفهمید.

دانلود برنامه Nut

Nut

40z6_nut.jpg

بعد کابل usb-c رو وصل و برنامه Tinfoil یا lithium رو اجرا کنید (در صورت نداشتن این برنامه ها اخرین ورژن رو دانلود کنید و در صورت داشتن kosmos یا هکته از نسخه 1.55 زیر استفاده کنید تا ارور حذف هکته و kosmos که در ورژنهای جدید هست رو بهتون نده)

دانلود tinfoil
Download tinfoil_v1.55.rar
دانلود lithium
Download lithium_v.155.rar

وقتی وارد برنامه Tinfoil یا lithium بشید و همه چی اوکی باشه برنامه بازیها و اپدیتها و dlc های جدید رو براتون در منوهای جدید لیست میکنه طبق چیزی که تو pc بهش ادرس دادید و میتونید از همونجا نصب کنید ولی بهتره برید از قسمت File browser قسمت usbfs که عین درایو کامپیوتر بازیها رو نشونتون میده و بعد میتونید بازیها رو نصب کنید و بازیها هم یکی یکی نصب کنید و صبر کنید نصب یه بازی تموم بشه بعد برید سراغ یه بازی دیگه برای نصب وگرنه هنگ میکنه و خودم ادرس هارد اکسترنال 2 ترایی رو بهش دادم و همه رو لیست میکنه راحت.موفق باشید
سلام برای من قسمت که باید اسم نیتنندو بیاد نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر