معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه )

sys_con.jpg

لینک دانلود از پیج رسمی که اخرین ورژن رو همیشه بگیرید

لینک ویدیو اموزشی در youtube برای بهتر فهمیدن
سلام دقیقا یه هفتس این دانگل MAYFLASH MAGIC-NS گرفتم..نمیشد یه هفته زودتر بیاد؟؟~X(:)) شما هم یادم میاد سفارش داده بودین درسته؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام دقیقا یه هفتس این دانگل MAYFLASH MAGIC-NS گرفتم..نمیشد یه هفته زودتر بیاد؟؟~X(:)) شما هم یادم میاد سفارش داده بودین درسته؟
خود منم همین گرفتم:-?? ولی خوبیش اینه الان با این ماژول میتونید چندتا دسته در کنار همون بکار ببرید وگرنه باید چندتا از اون مای فلش میگرفتید و اون مای فلش برای دستگاهای اورجینال هم کاربرد داره.
سلام شبیه ساز میخواستم که بازی های آندورید psp اجرا کنه

اگه فقط برای psp میخوای شبیه ساز زیر بهترینه همون نسخه اندروید هم هست پورت شده برای سوییچ
البته Retroch هم ساپورت میکنه بازیهای psp ولی این بهتره تو کیفیت تصویر و اگه بازیهای اندرویید هم بخوای نصب کنی باید اندرویید روی سوییچ نصب کنی که چندان توصیه نمیشه

معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
دوستان به نظرتون retro reloaded استفاده کنم یا مستقیما atmosphere بریزم/؟
همون مستقیم اتمسفر بهتر و سریعتره و اونم برای کسیه که بخواد بین اینا سوییچ کنه خصوصا اگه sxos داشته باشه و بخواد از اتمسفر هم استفاده کنه یا رینکس چون بعضی قابلیتهای کوچیک یا هک ممکنه تو یه کاستوم فریمور زودتر بیاد بخوای تا زمان ریلیز برای تمامی کاستوم فریمورها از اون استفاده کنی و در کل چندان ارزشی هم نداره من خودم اتمسفر خالی بدون هیچ چیز اضافه استفاده میکنم.

• Like
Reactions: 33505775

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
ماژول استفاده از دسته های کنسول xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی متصل به داک
با استفاده از ماژول زیر میتونید از دسته های بالا فعلا بصورت سیمی استفاده کنید و البته در اپدیتهای اینده احتمالا دسته ps4 و قابلیت وایرلس نیز اضاف میشه و لینک صحفه اصلیش رو میزارم همواره از اخرین نسخش استفاده کنید.
نصبش راحته کافیه فایل زیر رو دانلود و در مسیر پوشه titles کاستوم فریمور مورد استفادتون بریزید(برای مثال atmosphere\titles ) و دستگاه رو یه بار ریستارت کنید و گزینه زیر هم طبق عکس فعال کنید.
(نکته: این ماژول فریمور 8 تا 9 رو ساپورت میکنه ولی سازنده فریمور 8 رو بیشتر پیشنهاد داده در صورت کرش کردن موقع اجرای بازی و ماژولهای امبیو و sys ftpd هم غیر فعال کنید در صورت کار ندادن البته اگه از اینها استفاده میکنید و دسته ها رو هم بصورت سیمی وصل کنید به داک و دسته xbox360 هم مدل کاملا سیمی رو وصل کنید نه با استفاده از تبدیل که اونایی که 360 دارن میدونن چی میگم و احیانا اگه براتون کار نداد صبر کنید تا اپدیتهای بعدی ماژول بیاد به مرور مشکلاتش رفع میشه )

sys_con.jpg

لینک دانلود از پیج رسمی که اخرین ورژن رو همیشه بگیرید

لینک ویدیو اموزشی در youtube برای بهتر فهمیدن
پشتیبانی ds4 هم اضاف شد :)

sinanet62

کاربر سایت
Aug 9, 2018
21
سلام. دوستان من مموری میکرو اس دی رو با exfat فرمت کردم و بعد با پیلود فیوزی هک کردم. حالا برای نصب بازی هم tinfoil و هم goldleaf فایل های nsp بالای 4 گیگ روی مموری رو اصلا نمی بینن. باید چیکار کنم الان فقط بازی های زیر 4 گیگ رو می تونم نصب کنم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام. دوستان من مموری میکرو اس دی رو با exfat فرمت کردم و بعد با پیلود فیوزی هک کردم. حالا برای نصب بازی هم tinfoil و هم goldleaf فایل های nsp بالای 4 گیگ روی مموری رو اصلا نمی بینن. باید چیکار کنم الان فقط بازی های زیر 4 گیگ رو می تونم نصب کنم

سلام
شما طبق پست زیر عمل کن اگه pc داری و از طریق pc نصب کن و از برنامه های همین پست هم استفاده کن حتما و فریمورت هم اگه پایین بود حداقل بیار روی 8.1 یا بالاتر و ببین اخر بازیهات پسوند nsp داره یا نه مثل Vampyr.nsp و سعی کن همه فایلهای مورد استفاده هکت مال هر کاستوم فریموری هم هستی به روز کنی مثل سیگ پچ و غیره و من خودم روی فریمور 8.1 هستم با cfw اتمسفر و برنامه های مورد استفادم هم همه اپدیت و مشکلی هم نیست و همه اینکارها کردی بازم نشد با یه مموری دیگه تست کن

• Like
Reactions: abo3bsa20

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو

قبلا این اموزش رو گذاشته بودم ولی ایندفه کاملتر و در یک پست مجزا میزارم و همینطور که میدونید برای بعضی برنامه های هکی مثل hbg shop نیاز به نت هست و برای جلوگیری از مشکلات بن شدن و پیغام نیومدن اپدیت بازیها از سرورهای نینتندو و غیره اینکار لازمه.

برای شروع حتما اگه قبلا مودم و نتورک تنظیم کردین اون رو حذف کنید و از اول برید.

ابتدا Wi-Fi رو روشن کنید و در قسمت تنظیمات برید بخش Internet سپس وارد internet Setting بشید.
در اینجا وارد Manual Setup بشید.
network name و ssid رو طبق اسم مودمتون که تو شبکه معلومه بزارید(هر دوش یه اسم بزارید) مثلا مال من اسمش The Game هست و به بزرگی و کوچکی اسم حروف ssid هم توجه کنید.
درصورت داشتن رمز بر روی مودم رمز مودمتون در قسمت Security وارد کنید و قبلش نوع رمزنگاری رو تعیین کنید مثلا wpa2.
در قسمت dns Settings وارد بشید و Manual رو انتخاب کنید.
حالا هر دوقسمتی که تو عکس مشخص کردم رو طبق عکس تنظیم کنید.
90dns_2.jpg

در اخر برید اخر تنظیمات همین بخش و تیک Connect To a Hidden network رو بردارید و Save رو بزنید و تو عکس بالا مشخص کردم اخرش.

در اخر برنامه زیر دانلود و در پوشه Swicth بریزید و یه تست بزنید ببینید همه سرورها براتون بلاک شده طبق عکس زیر یا نه و نکته دیگه و اختیاری هم میتونید همین ادرسهای توی عکس رو اگه براتون خیلی مهمه و واردین توی مودمتون فیلتر کنید و اخرین نکته هم اینکه هر مودم و نتورک جدیدی خواستید به سوییچ معرفی کنید باید از اول براش همین مراحل رو برید.موفق باشید.

دانلود برنامه تست 90dns که بعد از وصل شدن نت برنامه رو اجرا کنید برای دیدن نتیجه کارتون

90DNS Tester

90dns_test.jpg
اقا من اینو تست کردم
بعدش وقتی نرم افزار تستر رو زدم بلاک نبود
حالا نم دونم بن شدم یا نه:(:-?
مثل که ادرس dns هاش عوض شده تو gbatemp در کل کسی ریسک نکنه :|

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
اقا من اینو تست کردم
بعدش وقتی نرم افزار تستر رو زدم بلاک نبود
حالا نم دونم بن شدم یا نه:(:-?
مثل که ادرس dns هاش عوض شده تو gbatemp در کل کسی ریسک نکنه :|
چندتا dns هست مخصوص ریجنهای مختلف میتونی اونا رو هم تست کنی و بهترینش همینا بودن قبلا و شما اگه همینو ست کردی و پیغام اپدیت بازیهایی که اپدیت نداره برات اومد بلاک نشده و نیومد بلاک شده و کلا از نت هم استفاده نکنید بهتره تو هک و بن شدن بیشتر در مورد انلاین بازی کردن و اپدیت کردن کنسول بصورت انلاین اتفاق میفته تا موارد دیگه ولی بهتره همیشه احتیاط کنید.

• Like
Reactions: 33505775

sinanet62

کاربر سایت
Aug 9, 2018
21
سلام
شما طبق پست زیر عمل کن اگه pc داری و از طریق pc نصب کن و از برنامه های همین پست هم استفاده کن حتما و فریمورت هم اگه پایین بود حداقل بیار روی 8.1 یا بالاتر و ببین اخر بازیهات پسوند nsp داره یا نه مثل Vampyr.nsp و سعی کن همه فایلهای مورد استفاده هکت مال هر کاستوم فریموری هم هستی به روز کنی مثل سیگ پچ و غیره و من خودم روی فریمور 8.1 هستم با cfw اتمسفر و برنامه های مورد استفادم هم همه اپدیت و مشکلی هم نیست و همه اینکارها کردی بازم نشد با یه مموری دیگه تست کن

فرم ویر من 9.0.1 هست فایل های هک رو هم از پست خودتون که شامل پیلود فیوزی بود برداشتم. zadig و nut رو هم اجرا کردم فقط یه مشکل اساسی دارم. اتصال سوییچ به pc زمانی شناخته میشه که توی rcm باشم و tegrarcm پیغام rcm ok داده باشه. تو این حالت apx رو توی لیست zadig دارم ولی زمانی که پیلود اینجکت می کنم. دیگه pc و zadig سوییچ رو نمی بینن و nut هم usb رو disconnected میزنه. در نتیجه tinfoil هم فایل های nsp داخل nut رو نمی بینه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
فرم ویر من 9.0.1 هست فایل های هک رو هم از پست خودتون که شامل پیلود فیوزی بود برداشتم. zadig و nut رو هم اجرا کردم فقط یه مشکل اساسی دارم. اتصال سوییچ به pc زمانی شناخته میشه که توی rcm باشم و tegrarcm پیغام rcm ok داده باشه. تو این حالت apx رو توی لیست zadig دارم ولی زمانی که پیلود اینجکت می کنم. دیگه pc و zadig سوییچ رو نمی بینن و nut هم usb رو disconnected میزنه. در نتیجه tinfoil هم فایل های nsp داخل nut رو نمی بینه

تو نصب درایور سوییچ دوستانی بودن مشکلاتی داشتن و باید خودتون بفهمید مشکل از چیه و همون apx هم نصب شده باشه باید کار بده و شما یکبار دیگه اول درایور برنامه TegraRcmGUI رو نصب کن و بعد درایور zadig و روی حالت های مختلف هم سوییچ رو با کابل وصل کن تا درایور شناسایی بشه و دست اخر nut رو تست کن و درایور نصب شده باشه با برنامه Goldtree هم میتونی با گلدلیف نصب کنی و برنامه Goldtree یه ورژن جاوا هم البته داره به اسم Quark.jar که باید راه انداز جاوا نصب بشخ قبلش

sinanet62

کاربر سایت
Aug 9, 2018
21
تو نصب درایور سوییچ دوستانی بودن مشکلاتی داشتن و باید خودتون بفهمید مشکل از چیه و همون apx هم نصب شده باشه باید کار بده و شما یکبار دیگه اول درایور برنامه TegraRcmGUI رو نصب کن و بعد درایور zadig و روی حالت های مختلف هم سوییچ رو با کابل وصل کن تا درایور شناسایی بشه و دست اخر nut رو تست کن و درایور نصب شده باشه با برنامه Goldtree هم میتونی با گلدلیف نصب کنی و برنامه Goldtree یه ورژن جاوا هم البته داره به اسم Quark.jar که باید راه انداز جاوا نصب بشخ قبلش
مشکل اتصالم به pc هنوز برطرف نشده اما در مورد فایل های بالای 4 گیگ یه راه حلی توی نت دیدم بنظرم واقعا خنده دار اومد ولی تست کردم و در عین ناباوری جواب داد. خیلی ساده بود اسم فایل nsp رو کوتاه کن !! الان links awakening و luigis mansion 3 بلافاصله اوکی شد !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر