معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
آقا دمت گرررررم خیلی کامل توضیح دادی
در مورد استفاده از کارتریج هم باید عرض کنم من یه پسره 7 ساله دارم که عاشق بن تن هست کارتریج این بازی رو داره که اجرا نمیشه هر چی هم گشتم nsp پیدا نشده و همه بن تن XCI هست که نصب نمیشه
خواهش داداش
خوب xci بگیر با تاینفول نسخه زیر نصب میشه
دانلود tinfoil
Download tinfoil_v1.55.rar

اینم اخرین اپدیت موجود بازی و میتونی اینم دان کنی ببینی مشکلت حل میشه یا نه

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اموزش نصب بازیهای nsp و xci از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

این روشی که میخوام اموزش بزارم خیلی بهتر از برنامه goldleaf هست و خودم از همین روش استفاده میکنم چون راحت میتونید مسیر درایو بازیهاتون رو بدید و تو سوییچ همه رو براتون لیست میکنه.

موارد لازم داشتن کابل usb-c برای اتصال کنسول به pc و ویندوز 7 به بالا

ابتدا باید درایور سوییچ رو نصب کنید توسط برنامه Zadig که برای نصب برنامه رو باز کنید و از منوی Options تیک List All Devices رو بزنید و بعد از قسمت کشویی Nintendo Switch رو انتخاب و درایور libusbK (v3.0.7.0 رو نصب کنید (نکته اگه از قبل درایور رو نصب کردید ممکنه تو لیست Nintendo Switch نیاد و دیگه نیازی به نصبش نیست) برای راهنمایی یه عکس میزارم.

8lqk_zadig.jpg

لینک دانلود برنامه zadig
https://github.com/pbatard/libwdi/releases/download/b721/zadig-2.4.exe

سپس برنامه Nut رو دانلود کنید و بعد از خارج کردن از حالت فشرده برنامه را باز و چند لحظه صبر کنید تا اجرا کامل بشه و شما باید در برنامه مسیر بازیهاتون رو بدید بهش و بعد دکمه Scan رو بزنید و تیک Auto Launch web browser هم بردارید و یه عکس میزارم بهتر بفهمید.

دانلود برنامه Nut
Download Nut.rar

40z6_nut.jpg

بعد کابل usb-c رو وصل و برنامه Tinfoil یا lithium رو اجرا کنید (در صورت نداشتن این برنامه ها اخرین ورژن رو دانلود کنید و در صورت داشتن kosmos یا هکته از نسخه 1.55 زیر استفاده کنید تا ارور حذف هکته و kosmos که در ورژنهای جدید هست رو بهتون نده)

دانلود tinfoil
Download tinfoil_v1.55.rar
دانلود lithium
Download lithium_v.155.rar

وقتی وارد برنامه Tinfoil یا lithium بشید و همه چی اوکی باشه برنامه بازیها و اپدیتها و dlc های جدید رو براتون در منوهای جدید لیست میکنه طبق چیزی که تو pc بهش ادرس دادید و میتونید از همونجا نصب کنید ولی بهتره برید از قسمت File browser قسمت usbfs که عین درایو کامپیوتر بازیها رو نشونتون میده و بعد میتونید بازیها رو نصب کنید و بازیها هم یکی یکی نصب کنید و صبر کنید نصب یه بازی تموم بشه بعد برید سراغ یه بازی دیگه برای نصب وگرنه هنگ میکنه و خودم ادرس هارد اکسترنال 2 ترایی رو بهش دادم و همه رو لیست میکنه راحت.موفق باشید

دستت درد نکنه ولی با هم sxos جواب نمیده تو مرحله اخر که بزرنامه tinfoil یا lithium باز میکنی میری تو قسمت usbfs هیچی توش نیست با اینکه برنامه nut باز هست توش بازی لیست شده
الان من میتونم یه هک دیگه در کنار sxos داشته باشم که با اون بازیا رو مستقیم نصب کنم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
دستت درد نکنه ولی با هم sxos جواب نمیده تو مرحله اخر که بزرنامه tinfoil یا lithium باز میکنی میری تو قسمت usbfs هیچی توش نیست با اینکه برنامه nut باز هست توش بازی لیست شده
الان من میتونم یه هک دیگه در کنار sxos داشته باشم که با اون بازیا رو مستقیم نصب کنم ؟
سلام خواهش داداش
ببین درایور سوییچ درست نصب نباشه یا مشکلات دیگه اینطور میشه و اگه با برنامه گلد لیف نتونی از طریق pc بازی نصب کنی با اینم نمیتونی و یه بار دیگه همه چی رو چک کن حتی ویندوزت و ربطی به نوع هک نداره نداره باید کار کنه ولی میتونی یه هک مثل اتمسفر هم تست کنی و البته شما میتونی هر سه نوع هک رو در کنار هم داشته باشی و کافیه فایلهای مورد نیاز هر هک رو تو مموریت بریزی و پیلود اون رو ارسال کنی تا مثلا هک اتمسفر بالا بیاد و حتی بصورت مولتی بوت هم هست هر سه نوع هک در کنار هم و پست زیر نگاه بنداز ولی اخرین ورژن برنامه رو از لینک زیر که گذاشتم بگیر لینکهای اون پست قدیمیه
لینک دانلود مولتی بوت هک sx os با اتمسفر و رینک و هر سه اخرین فریمور 8.1 رو ساپورت میکنن و اپدیت هستن
https://github.com/RetroGamer74/RR_RetroReloaded/releases/download/2.24/RR_2.24.zip

یعد شما که sx os داری میتونی یه تبدیل usb-c بخری بازیها بریزی تو فلش و از تو فلش نصب کنی و یا حتی تو خود فلش میتونی نصب کنی و ویدیو زیر ببین بهتر میفهمی

• Like
Reactions: dishdish

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام خواهش داداش
ببین درایور سوییچ درست نصب نباشه یا مشکلات دیگه اینطور میشه و اگه با برنامه گلد لیف نتونی از طریق pc بازی نصب کنی با اینم نمیتونی و یه بار دیگه همه چی رو چک کن حتی ویندوزت و ربطی به نوع هک نداره نداره باید کار کنه ولی میتونی یه هک مثل اتمسفر هم تست کنی و البته شما میتونی هر سه نوع هک رو در کنار هم داشته باشی و کافیه فایلهای مورد نیاز هر هک رو تو مموریت بریزی و پیلود اون رو ارسال کنی تا مثلا هک اتمسفر بالا بیاد و حتی بصورت مولتی بوت هم هست هر سه نوع هک در کنار هم و پست زیر نگاه بنداز ولی اخرین ورژن برنامه رو از لینک زیر که گذاشتم بگیر لینکهای اون پست قدیمیه
لینک دانلود مولتی بوت هک sx os با اتمسفر و رینک و هر سه اخرین فریمور 8.1 رو ساپورت میکنن و اپدیت هستن
https://github.com/RetroGamer74/RR_RetroReloaded/releases/download/2.24/RR_2.24.zip

یعد شما که sx os داری میتونی یه تبدیل usb-c بخری بازیها بریزی تو فلش و از تو فلش نصب کنی و یا حتی تو خود فلش میتونی نصب کنی و ویدیو زیر ببین بهتر میفهمی

علی اقای گل واقعیت ویندوز های مختلف هم امتحان کردم همین مشکل داشتم وقتی میخوام پیلوت بزنم خیلی راحت کانکت میشه میزنم درایورم نصب هست وقتی هم سوییچ وصل میکنم تو برنامه zadig تیک all میزنم نینتندو سوییچ نمیاد فقط وقتی دستگاه ببرم تو rcm یه گزینه apx یه همچین چیزی اضافه میشه که درایورش هم نصب هست رینیستال میده که من بازم رینستال زدم بازم نتیجه نداشت تو خود کنسول تنظیماتی نداره شاید خودم قطع کرده باشم اخه به هیچ عنوان کنسول به pc وصل نمیشه مگر در حالت rcm

یه سوال دیگه sxos 8.1 ساپورت میکنی کنسول اپدیت کنم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
علی اقای گل واقعیت ویندوز های مختلف هم امتحان کردم همین مشکل داشتم وقتی میخوام پیلوت بزنم خیلی راحت کانکت میشه میزنم درایورم نصب هست وقتی هم سوییچ وصل میکنم تو برنامه zadig تیک all میزنم نینتندو سوییچ نمیاد فقط وقتی دستگاه ببرم تو rcm یه گزینه apx یه همچین چیزی اضافه میشه که درایورش هم نصب هست رینیستال میده که من بازم رینستال زدم بازم نتیجه نداشت تو خود کنسول تنظیماتی نداره شاید خودم قطع کرده باشم اخه به هیچ عنوان کنسول به pc وصل نمیشه مگر در حالت rcm

یه سوال دیگه sxos 8.1 ساپورت میکنی کنسول اپدیت کنم ؟

باید خودت بفهمی مشکل از چیه و من هم زیاد سر درنمیارم و برای من که راحت نصب شد و یه درایور میزارم نصب کن بسته به سیستمت installer_x64.exe یا installer_x86.exe و در اخر ریستارت کن بعد ببین کار میده برنامه نات یا نه

Download usb_driver.zip

اخرین ورژنش 8.1 اره ساپورت میکنه و اونی هم که گذاشتم ساپورت میکنه ولی بهترین ورژن 7.0.1 هست خودم روی این ورژنم و بعضی برنامه روی ورژن درست کار میدن و فقط برای بازی کردن میخوای اپدیت کن مشکلی نیست.

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
باید خودت بفهمی مشکل از چیه و من هم زیاد سر درنمیارم و برای من که راحت نصب شد و یه درایور میزارم نصب کن بسته به سیستمت installer_x64.exe یا installer_x86.exe و در اخر ریستارت کن بعد ببین کار میده برنامه نات یا نه

Download usb_driver.zip

اخرین ورژنش 8.1 اره ساپورت میکنه و اونی هم که گذاشتم ساپورت میکنه ولی بهترین ورژن 7.0.1 هست خودم روی این ورژنم و بعضی برنامه روی ورژن درست کار میدن و فقط برای بازی کردن میخوای اپدیت کن مشکلی نیست.

الان شما کنسول در حالت روشن وصل میکنین به pc ویندوز شناسایی میکنه ؟ من وصل میکنم اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته حتی پیغام هم نمیده یه چیزی وصل شده که من بخوام درایوری چیزی نصب کنم حالا اگه تو حالت rcm باشه تازه ویندوز پیغام میده که یه چیزی وصل شده که درایورشم سر پیلوت ریختن بارها نصب کردم خیلی عجیبه که شما سوییچ روشن تا وصل میکنی ویندوز بهتون پیغام میده ولی واسه من هیچ پیغامی نمیده که چیزی وصل شده نتیجه گیری من اینه که کنسول یا هک تنظیمات خاصی شاید داشته باشه که اینطوریه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
الان شما کنسول در حالت روشن وصل میکنین به pc ویندوز شناسایی میکنه ؟ من وصل میکنم اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته حتی پیغام هم نمیده یه چیزی وصل شده که من بخوام درایوری چیزی نصب کنم حالا اگه تو حالت rcm باشه تازه ویندوز پیغام میده که یه چیزی وصل شده که درایورشم سر پیلوت ریختن بارها نصب کردم خیلی عجیبه که شما سوییچ روشن تا وصل میکنی ویندوز بهتون پیغام میده ولی واسه من هیچ پیغامی نمیده که چیزی وصل شده نتیجه گیری من اینه که کنسول یا هک تنظیمات خاصی شاید داشته باشه که اینطوریه
ببین کار خاصی من نکردم و بار اول که برای پیلود فرستادن درایور TegraRcmGUI رو نصب کردم و بار دوم برای نصب بازی با گلدلیف درایور برنامه zadig رو نصب کردم و اصلا کنسول هم وصل نکردم بعد که درایور نصب کردم کنسول رو با سیم زدم اون پیغامی که میگه درایور جدید شناسایی شده برای با اول میاد و هیچ علامتی هم مثل وصل کردن فلش یا غیره نمیاد که بفهمی و نهایت سیم که وصل کنی در دفعات بعدی اون صدای وصل کردن یه دیوایس جدید بده و علامتی نمیاد که بفهمی ولی میشه دیگه با برنامه نات یا Goldtree روی سوییچ بازی نصب کرد و اون درایوری که بهت دادم نصب کردی و تست کنی با نات یا Goldtree ؟ و ویدیوی نصب درایور با zadig توی یوتوب هم هست میتونی ببینی شاید جزعیاتی رو جا انداختیم و اگه کابل دیگه هم داری با اون تست کن و اینکه از usb پشت کامپیوتر اگه دستکاپ داری استفاده کن و در نهایت باید اخرین ویندوز 7 یا 10 با اخریت اپدیت رو دانلود و نصب کنی و تست کنی و یادمه منم ویندوز 7 با اپدیت پایین داشتم یه مشکلی داشت تو وصل کردن چندتا هارد با دانلود اخرین ورژن ویندوز و نصب مجدد اون مشکل برطرف شد.

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت

بالاخره یه برنامه پیدا کردم برای لینک کردن اکانت برای بازیهایی که نیاز به این کار دارن مثل مدرن کمبت و Nes Online و دوستانی که مشکل داشتند در این رابطه و نمیخواستن بخاطر بن شدن به سرورهای نینتندو وصل بشن از برنامه زیر باید استفاده کنند\m/

قبلا چند برنامه برای اینکار معرفی کردم مثل KefirUpdater و LinkUser که مشکلاتی مثل پریدن سیو و دسترسی به نت میخواست ولی با برنامه Linkalho خیلی راحت اینکار بدون هیچ مشکلی انجام میشه و همه اکانتهای شما بصورت دسته جمعی لینک میشن اونم بصورت افلاین و سریع و مشکل پریدن سیو هم نداره و خودم کاملا تست کردم ولی برای اطمینان قبلش از سیوهاتون با برنامه ای مثل Checkpoint بکاب بگیرید.

برای اینکار ابتدا برنامه Linkalho از لینک زیر دانلود و پس از دراوردن از حالت فشرده در مموری پوشه switch بریزید.

لینک دانلود Linkalho

برنامه رو از قسمت برنامه ها اجرا کنید و برای اطمینان اول یه بکاب از یوزرهاتون بگیرید از طریق گزینه Create manual backup طبق عکس زیر و مراحل رو پیش برید و در اخر روی ریبوت تو پیلود بزنید یه بار کنسول ریستارت میشه و اگه کنسول احیانا بالا نیومد پیلود هک مورد استفادتون بزنید تا بالا بیاد.

Linkalho_1.jpg

حالا باز برنامه رو اجرا و اینبار گزینه اول Link all accounts انتخاب و مراحل تا اخر پیش برید تا کنسول دوباره ریستارت بشه و اگه باز کنسول بالا نیومد پیلود هک مورد استفادتون بزنید تا بالا بیاد و حالا بازیهایی که نیاز به لینک اکانت دارن باید به درستی اجرا بشن.موفق باشید

Linkalho_2.jpg

آخرین ویرایش:

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
38
هل مِن ناصر یَنصُرُنی
از امولاتور RetroArch استفاده کن همه کنسولهای قدیمی مثل سگا و نینتندو تا ps1 رو ساپورت میکنه و اگه تو بازیهای ps1 یا نینتندو64 کمی لگ داری میتونی کلاک cpu رو در برنامه بالاتر ببری از قسمت تنظیماتش و البته کمی باطری بیشتر در این حالت مصرف میشه.

لینک دانلود
https://buildbot.libretro.com/stable/1.7.6/nintendo/switch/libnx/RetroArch.7z

روش نصب
پست دانلود از حالت فشرده خارج کنید و فولدر retroarch رو در روت اس دی کارت خودتون کپی کنید و retroarch_switch.nro هم در فولدر switch

لینک فایل nsp امولاتور که اگه خواستید میتونید نصب کنید تا در لیست بازیهاتون در منو هم بیاد
RetroArch v1.7.6

لیستی از بازیهای خودم که توسط ریترو ارچ اجرا و ساپورت میشن
3.jpg

4.jpg
آقا من 5روزه گرفتارم یه بازی دارم با پسوند nes نمیتونم نصب کنم یا اجرا کنم توی همه پوشه ها هم کپی کردم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
هل مِن ناصر یَنصُرُنی

آقا من 5روزه گرفتارم یه بازی دارم با پسوند nes نمیتونم نصب کنم یا اجرا کنم توی همه پوشه ها هم کپی کردم

شما اول مطمئن شو امولاتور رو درست نصب کردی طبق همون پست بالا و بعد بازیت رو هر جا ریختی در مموری خبری نیست و از قسمت load core اول امولاتور nes که سه تا هست یکیش رو انتخاب میکنی FCEUmm یا Nestopia یا QuickNES و اولی بهتره تا دوتای دومی و بعد از قسمت load content میری بازیت با پسنود nes هر جای مموریت هست میگردی پیداش میکنی و اجراش میکنی

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
ببین کار خاصی من نکردم و بار اول که برای پیلود فرستادن درایور TegraRcmGUI رو نصب کردم و بار دوم برای نصب بازی با گلدلیف درایور برنامه zadig رو نصب کردم و اصلا کنسول هم وصل نکردم بعد که درایور نصب کردم کنسول رو با سیم زدم اون پیغامی که میگه درایور جدید شناسایی شده برای با اول میاد و هیچ علامتی هم مثل وصل کردن فلش یا غیره نمیاد که بفهمی و نهایت سیم که وصل کنی در دفعات بعدی اون صدای وصل کردن یه دیوایس جدید بده و علامتی نمیاد که بفهمی ولی میشه دیگه با برنامه نات یا Goldtree روی سوییچ بازی نصب کرد و اون درایوری که بهت دادم نصب کردی و تست کنی با نات یا Goldtree ؟ و ویدیوی نصب درایور با zadig توی یوتوب هم هست میتونی ببینی شاید جزعیاتی رو جا انداختیم و اگه کابل دیگه هم داری با اون تست کن و اینکه از usb پشت کامپیوتر اگه دستکاپ داری استفاده کن و در نهایت باید اخرین ویندوز 7 یا 10 با اخریت اپدیت رو دانلود و نصب کنی و تست کنی و یادمه منم ویندوز 7 با اپدیت پایین داشتم یه مشکلی داشت تو وصل کردن چندتا هارد با دانلود اخرین ورژن ویندوز و نصب مجدد اون مشکل برطرف شد.

من otg usb c هم خریدم فلش زدم بازی بالا نیاورد نصب کنم فلش باید ntfs باشه دیگه درسته ؟ چون fat نمیتونه فایل بالای 4 گیگ بریزی توش هیچی از این طریقم نشد :(
هر چی درایور دادی نصب کردم همه برنامه ها رو امتحان کردم تاثیری نداشت

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من otg usb c هم خریدم فلش زدم بازی بالا نیاورد نصب کنم فلش باید ntfs باشه دیگه درسته ؟ چون fat نمیتونه فایل بالای 4 گیگ بریزی توش هیچی از این طریقم نشد :(
هر چی درایور دادی نصب کردم همه برنامه ها رو امتحان کردم تاثیری نداشت

اون جریان فلش که شدنیه تو sx os شما باید اون تبدیلت درست باشه و xfat باید بکنی و طبق همون ویدیو اموزشی اقدام کنی.
در مورد دوم شما یه جا گفتی شارژ هم نمیشه دستگاه با pc و اینجا دو مورد میمونه یا کابل شما مشکل داره یا درگاه usb کامپیوتر شما چون سوییچ رو من با همون کابل به هر دستگاه usb حتی تلوزیون خونمون هم وصل میکنم حداقل شارژ میشه و در کل مشکل رو باید خودت پیدا کنی طبق چیزایی که گفتم و در اولین اقدام کابلت رو عوض و با pc خودت یا یه pc دیگه تست کن

• Like

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
اون جریان فلش که شدنیه تو sx os شما باید اون تبدیلت درست باشه و xfat باید بکنی و طبق همون ویدیو اموزشی اقدام کنی.
در مورد دوم شما یه جا گفتی شارژ هم نمیشه دستگاه با pc و اینجا دو مورد میمونه یا کابل شما مشکل داره یا درگاه usb کامپیوتر شما چون سوییچ رو من با همون کابل به هر دستگاه usb حتی تلوزیون خونمون هم وصل میکنم حداقل شارژ میشه و در کل مشکل رو باید خودت پیدا کنی طبق چیزایی که گفتم و در اولین اقدام کابلت رو عوض و با pc خودت یا یه pc دیگه تست کن

فرمت فلش xfat کردم ردیف شد بازی با فلش نصب کردم

بله درسته من کابل اورجینال سامسونگ خریدم ولی شارژ نمیکنه ولی پیلوت میزنه فکر کنم مشکل از همون کابل باشه با یه کابل دیگه امتحان میکنم نتیجشو میگم بهتون

pakravan

کاربر سایت
May 20, 2011
38
شما اول مطمئن شو امولاتور رو درست نصب کردی طبق همون پست بالا و بعد بازیت رو هر جا ریختی در مموری خبری نیست و از قسمت load core اول امولاتور nes که سه تا هست یکیش رو انتخاب میکنی FCEUmm یا Nestopia یا QuickNES و اولی بهتره تا دوتای دومی و بعد از قسمت load content میری بازیت با پسنود nes هر جای مموریت هست میگردی پیداش میکنی و اجراش میکنی
درست شد دست شما درد نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر