مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دانلود منیجر من به صورت سرخود فایلها رو دانلود میکنه(وقتی میزنم Download Later)

از کدوم قسمت باید غیرفعال کنم این اتماتیک دانلود کردن رو؟

میره تو صف دانلود که احتمالا فعال شده ! ستون Categories ... اون پایین queues ، بعد رو زیرشاخه هاش کلیک کن ، ببین کدومشون شروع شده !

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان متشکرم.الان یه مشکل دیگه دارم.اونم اینه که من با این کامپیوترم یبار با دایال آپ وصل شدم و بعد از اون هر وتق کامپیوتر رو روشن میکنم یک ارور اکتیو میده و بعد از اون صفحه ی دسکتاپ مشکی میشه.میشه بگید باید چیکار کنم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان متشکرم.الان یه مشکل دیگه دارم.اونم اینه که من با این کامپیوترم یبار با دایال آپ وصل شدم و بعد از اون هر وتق کامپیوتر رو روشن میکنم یک ارور اکتیو میده و بعد از اون صفحه ی دسکتاپ مشکی میشه.میشه بگید باید چیکار کنم؟
ویندوزت 7 هستش یا 8؟
باید دوباره فعالسازی کنی!

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
فكر كنم خيلي ها اين مشكل رو دارن يكيش هم من.............تازه گي ها من ورژن جديد اينترنت دانلود منيجر رو دانلود كردم...ولي دانلود تا 98-97-99 ميره و قابليت ادامه دادن از بين ميره و بعد مينويسه به علت محدوديت زماني ادامه دانلود ميسر نمي باشد...نميدونم علتش چي هست...من برنامه رو از سيستم حذف كردم و دوباره نصب كردم و كرك هاي ديگه رو هم امتحان كردم....خودم فكر ميكنم كه اين ورژن مشكل داشته باشه(6.12build12) يا به خاطر تحريم ....چون قبلا چنين مشكلي نداشتم....(اگه كسي تونست ورژن هاي قبلي رو براي دانلود بزاره)

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دانلود منیجر من به صورت سرخود فایلها رو دانلود میکنه(وقتی میزنم Download Later)

از کدوم قسمت باید غیرفعال کنم این اتماتیک دانلود کردن رو؟

:arrowd:
میره تو صف دانلود که احتمالا فعال شده ! ستون Categories ... اون پایین queues ، بعد رو زیرشاخه هاش کلیک کن ، ببین کدومشون شروع شده !

این آدرس که شما گفتی پیدا نکردم :(

میشه دقیق تر بگید! اول باید برم توی option؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
:arrowd:

این آدرس که شما گفتی پیدا نکردم :(

میشه دقیق تر بگید! اول باید برم توی option؟
ببین برو اینجا :
تب Downloads >> Scheduler
بعد اونجا توی ستون سمت چپ زیرشاخه هایی داره برای دانلود فایلها (روشون کلیک کن)شامل زمان بندی برای شروع دانلود ... شما اونارو چک کن ، اگه فعال بودن غیرفعالشون کن ! شاید حل شد...

---------- نوشته در 10:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

چجوری دسکتاپ رو به حالت compatibility mode دربیارم ؟!

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
دوستان من درایور بلوتوث لپ تاپم و دانلود کردم حالا که میخوام نصب کنم هر چی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته :| run as admiinistrtor هم زدم ولی نشد :(

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من درایور بلوتوث لپ تاپم و دانلود کردم حالا که میخوام نصب کنم هر چی کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته :| run as admiinistrtor هم زدم ولی نشد :(

دوست عزیز شما برین از سایت خود برندتون دانلود کنین ، مثلا اگه اسوس دارین یا دل از خود سایتش دانلود کنین و راحت نصب میشه و تازه همه لپتاپا کنارشون دی وی دی نرم افزار مخصوص لپتاپو دارن از رو همون نصب کنین یا اگه ندادن برین ازشون بگیرین ، وظیفشون بوده تقدیمتون کنن .

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
دوست عزیز شما برین از سایت خود برندتون دانلود کنین ، مثلا اگه اسوس دارین یا دل از خود سایتش دانلود کنین و راحت نصب میشه و تازه همه لپتاپا کنارشون دی وی دی نرم افزار مخصوص لپتاپو دارن از رو همون نصب کنین یا اگه ندادن برین ازشون بگیرین ، وظیفشون بوده تقدیمتون کنن .
من از خوده سایت hp گرفتم دقیقا هم واسه همون مدل بود 307 مگ هم بود :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر