مشکلات نرم افزاری

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
شما راست میگی !
برای اثبات حرفم تاریخ انتشار 15 Final رو چک کن !
اینطوری که شما میگی ورژن 17 الفا هم اومده ! بتا ورژن ممکنه مشکل داشته باشه پس بهتره همیشه از Final (Release) استفاده بشه .
مگه من چی گفتم خب؟ منظور من هم به جناب Real Madrid 9 بود که گفتن ورژن 14 فقط Finalش اومده! چندقرن هم یه نوع اصطلاحه! منظورم این بود که اومده!
16 هم در مرحله ی بتا به سر میبره!
اگه چیزی غیر از اینه بگید که من هم بهره مند بشم!
چرا انقد زود جوش میاری، داریم دوستانه بحث میکنیم:d

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان عزیز
برای بحث در مورد آخرین نسخه فایرفاکس بهتره از تاپیک آخرین نسخه Firefox استفاده کنید.
-
تاپیک لازم داشته؟
yahoo_7.gif
آخه به خاطر دو سه تا پست ارزش نداره تاپیک 2 ماه پیش رو بامپ کنیم!
آره. هر بحث تاپیک جدایی داره
به نظرم تاپیک دو ماه پیش بیاد بالا بهتره تا اینکه تو تاپیک مشکلات این بحث ها مطرح بشه
باز تاپیک های دیگه باشه بحثی نیست اما تاپیک های مربوط به مشکلات کاربرها این بحث ها زیاد جالب نیست

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
سلام.
من باز به یه مشکلی خوردم که دقیقا نمیدونم به این بخش ربط پیدا میکنه یا نه. حالا میگم امیدوارم که راه حلی براش پیدا بشه :D
و اما مشکل:
من یه لپ تاپ دارم که رزولوشنش 1366*768 هست. وقتی با کابل HDMI به LCD که رزولوشنش 1920*1080 هست وصلش میکنم رزولوشن خروجی همون 1366*768 هست.
تا اینجا مشکلی نیست. ولی وقتی رزولوشن رو میبرم روی 1920*1080 قسمت سمت چپ و همینطور پایین صفحه حدودا 1 سانتش میره! یعنی انگار 1 سانت از چپ و پایین خارج از کادر تلویزیون قرار میگیره!
با تنظیم دستی یه چیزایی تونستم تقریبا تنظیمش کنم ولی به خاطر اینکه رزولوشنش باز هم دقیق در نمیاد وضوحش خیلی بد میشه.
میخوام ببینم تنظیماتی یا نرم افزاری هست که این مشکل رو حل کنه؟
با تشکر.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سلام.
من باز به یه مشکلی خوردم که دقیقا نمیدونم به این بخش ربط پیدا میکنه یا نه. حالا میگم امیدوارم که راه حلی براش پیدا بشه :D
و اما مشکل:
من یه لپ تاپ دارم که رزولوشنش 1366*768 هست. وقتی با کابل HDMI به LCD که رزولوشنش 1920*1080 هست وصلش میکنم رزولوشن خروجی همون 1366*768 هست.
تا اینجا مشکلی نیست. ولی وقتی رزولوشن رو میبرم روی 1920*1080 قسمت سمت چپ و همینطور پایین صفحه حدودا 1 سانتش میره! یعنی انگار 1 سانت از چپ و پایین خارج از کادر تلویزیون قرار میگیره!
با تنظیم دستی یه چیزایی تونستم تقریبا تنظیمش کنم ولی به خاطر اینکه رزولوشنش باز هم دقیق در نمیاد وضوحش خیلی بد میشه.
با تشکر.
جدید ترین درایور مخصوص گرافیک لپ تاپ تون رو دانلود کنید و نصب کنید ممکنه مشکلتون حل بشه !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام.
و اما مشکل:
با تشکر.

دوست عزیز من همین کارو دقیقا با لپ تاپم انجام میدم خوب ولی به همچین مشکلی بر نمیخورم و ربطی به نرم افزار خاص نداره شما باید تنظیمات خود لپ تاپتونو اوکی کنین یا به قول دوستمون شاید شاید از اپدیت کارت گرافیکتون باشه .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
salam man windows7 dashtam emroz xp ham nasb kardam albate dar yek drive dige.hala faghat in xp miad....chetory oon 7 ghably ro bayad bala biaram??
az inke ba horoofe latin neveshtam mazerat mikham

دوست عزیز اینو همیشه یادتون باشه اول باید ویندوز قدیمیو نصب کنین بعد جدیدرو . الانم وقتی XP نصب کردین یبار دیگه باید 7 نصب کنین . پس همیشه قدیمیرو اول بریزین بعد جدیدرو . موفق باشین .

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
ممنون
من الان یه ویندوز7 دیگه نصب کردم اما در همان درایوی که 7قبلیه نصب بود! البته چیزی از درایو پاک یا فرمت نشده ...حالا موقع بالا اومدن ویندوز میپرسه 7 بیاد یا xp که من سون رو انتخاب میکنم اما متاسفانه اون 7 اولیه نمیاد و همین جدیده میاد...دوستان چطور اون 7 قبلیه ر باید بالا اورد؟؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون
من الان یه ویندوز7 دیگه نصب کردم اما در همان درایوی که 7قبلیه نصب بود! البته چیزی از درایو پاک یا فرمت نشده ...حالا موقع بالا اومدن ویندوز میپرسه 7 بیاد یا xp که من سون رو انتخاب میکنم اما متاسفانه اون 7 اولیه نمیاد و همین جدیده میاد...دوستان چطور اون 7 قبلیه ر باید بالا اورد؟؟
اون قبلیه که دیگه نمیاد:d ویندوز جدید که نصب کنی دیگه همه چیز ریفرش میشه از اول میاد! حالا چرا میخوای ویندوز قبلی رو اجرا کنی؟

mohsendaee

کاربر سایت
Dec 8, 2010
130
ممنون...کلی اطلاعات توی اینترنت دانلود منیجرش داشتم همینوطور کلی صفحه اینترنت در فیوریت فایر فوکسش بود!! یعنی اینا همه پریده ؟دیگه نمیشه برش گردوند؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون...کلی اطلاعات توی اینترنت دانلود منیجرش داشتم همینوطور کلی صفحه اینترنت در فیوریت فایر فوکسش بود!! یعنی اینا همه پریده ؟دیگه نمیشه برش گردوند؟

نه متاسفانه، هیچ راهی نداره!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

قبلش باید یه بکاپی میگرفتی عزیز دل .

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
جدید ترین درایور مخصوص گرافیک لپ تاپ تون رو دانلود کنید و نصب کنید ممکنه مشکلتون حل بشه !
این کار رو کردم. نشد متاسفانه.
دوست عزیز من همین کارو دقیقا با لپ تاپم انجام میدم خوب ولی به همچین مشکلی بر نمیخورم و ربطی به نرم افزار خاص نداره شما باید تنظیمات خود لپ تاپتونو اوکی کنین یا به قول دوستمون شاید شاید از اپدیت کارت گرافیکتون باشه .
معین جان تنظیمات کجاش رو باید درست کنم دقیقا؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ چون مشکل از درایور کارت گرافیک نبود.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دانلود منیجر من به صورت سرخود فایلها رو دانلود میکنه(وقتی میزنم Download Later)

از کدوم قسمت باید غیرفعال کنم این اتماتیک دانلود کردن رو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر