مشکلات نرم افزاری

sub-zero 00000

کاربر سایت
Aug 29, 2012
14
سلام
دوست عزیز لطفا کمک کن من نمیدودم چطوری supreme commander 2 mod manager رو نصب کنم اگه میتونی لطفا کمک کن من خیلی وقته که دارم این در اون در میزنم

با تشکر

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
من چند وقته این مشکل رو دارم:

وقتی میخوام ایمیل یاهو بسازم(وقتی فرم ثبت نام رو تکمیل میکنم) تا میزنم روی creat accunt یه پیج سفید میاد و همون طور باقی میمونه!

با سا-کس هم امتحان کردم نشد!

از چی میتونه باشه؟ممکنه از ispباشه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг

وقتی میخوام ایمیل یاهو بسازم(وقتی فرم ثبت نام رو تکمیل میکنم) تا میزنم روی creat accunt یه پیج سفید میاد و همون طور باقی میمونه!

از Chrome استفاده میکنی؟
بخدا من هم دیگه اعصابم از دست این ISP ها و V P N ها و سرعت اینترنت خورده! بخدا دیگه دارم دیوونه میشم!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

میثم عزیز این نصب کنین و ازش استفاده کنین ایشالله مشکلتون حلشه حل نشد بهم پ.خ کنین چاره ای کنم .

لینک

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
این لینکی که دوستمون گذاشتن ورژن 14 فایرفاکس هستش، ورژن 16 رو دانلود کن. به احتمال زیاد مشکل از Chrome هست، من هم با Chrome این مشکل رو داشتم قبلا! به نظر من فایر فاکس نصب نکن، آخرین وؤژن کروم داخلش این مشکل حل شده و البته IE9 شدیدا پیشنهاد میشه. فایرفاکس خیلی سنگین و کند هستش!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
هر ورژنی بالای 14 هستش ازمایشیه و فعلا نسخه فاینال همون 14.1 دوست عزیز موفق باشید . مگه بخای نسخه ازمایشی نصب کنی اون جداست دیگه .

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
از Chrome استفاده میکنی؟
بخدا من هم دیگه اعصابم از دست این ISP ها و V P N ها و سرعت اینترنت خورده! بخدا دیگه دارم دیوونه میشم!

با هر مرورگری که میرم همین طوریه!

میثم عزیز این نصب کنین و ازش استفاده کنین ایشالله مشکلتون حلشه حل نشد بهم پ.خ کنین چاره ای کنم .

معین جان حل نشد :(

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
هر ورژنی بالای 14 هستش ازمایشیه و فعلا نسخه فاینال همون 14.1 دوست عزیز موفق باشید . مگه بخای نسخه ازمایشی نصب کنی اون جداست دیگه .

ورژن 15 فایرفاکس تازه یه 3 4 روزی میشه اومده !
دوستان دارید شوخی میکنید دیگه، آره؟! یا شاید هم من حالم خوب نیست! نسخه ی Final ورژن 15 که یه چند قرنی میشه که اومده!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
دوستان دارید شوخی میکنید دیگه، آره؟! یا شاید هم من حالم خوب نیست! نسخه ی Final ورژن 15 که یه چند قرنی میشه که اومده!
نسخه Final بله بقول خودتون یه چند قرنیه اومده :| ولی Release همون تاریخی بود که گفتم !

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نسخه Final بله بقول خودتون یه چند قرنیه اومده :| ولی Release همون تاریخی بود که گفتم !
من اصلا متوجه نمیشم شما چی میگید! اینطور که شما میگید نسخه ی Final قبل از ریلیز ورژن اومده!!! عکس رو هم اگه نگاه کنید میبینید که من الان دارم از ورژن بتای 16 استفاده میکنم! به این معنی که پرونده ی نسخه ی 15 بسته شده!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
من اصلا متوجه نمیشم شما چی میگید! اینطور که شما میگید نسخه ی Final قبل از ریلیز ورژن اومده!!! عکس رو هم اگه نگاه کنید میبینید که من الان دارم از ورژن بتای 16 استفاده میکنم! به این معنی که پرونده ی نسخه ی 15 بسته شده!
شما راست میگی !
برای اثبات حرفم تاریخ انتشار 15 Final رو چک کن !
اینطوری که شما میگی ورژن 17 الفا هم اومده ! بتا ورژن ممکنه مشکل داشته باشه پس بهتره همیشه از Final (Release) استفاده بشه .

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad

وقتی میرم تو قسمت ایمیل، بغل اسم یاهو (توی کادر وارد کردن آدرس سایت) یه قفل میاد و با کلیک کردن روی اون مینویسه که: این صفحه برای جلوگیری از سو استفاده ی دیگران کد گذاری شده!:

encrypted to prevent eavesdropping

راهی نداره این سکوریتی فیرفاکس کلن تعطیل بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر