مشکلات نرم افزاری

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ای بابا تا حالا دو تا فیلم دانلود کردم یکیش که 10 دقیقه اخر فیلم خراب میشه این یکی هم 1 ساعت مونده به اخر فیلم!!!
دوست عزیز یا از اول خراب بودن فایلا یا اینکه موقع دانلود به مشکل خوردن دوست عزیز .

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
جدیدا ISP رو عوض کردن و از جایی دیگه (شاتل ) خط میگیرم
یه مشکلی دارم که اول فک کردم از خود خط یا شرکته !

حالا بعد از کلی هزینه رو خط و سیم عوض کردن خط تلفن و غیره ! به این نتیجه رسیدم که مشکل من نرم افزاری میتونه باشه.

مشکل از این قراره که
وقتی من 1 گیگ تا دو گیگ دانلود میکنم ارتباط مودم با PC قطع میشه و علامت خطر میاد اون گوشه روی خطهای وای فای! جالبیشم اینجاست که وقتی یه بار مودمو خاموش روشن میکنم دوباره وصل میشه و دوباره همین برنامه رو داره.

میخواستم بدونم کسی میدونه مشکل از کجاست !؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
جدیدا ISP رو عوض کردن و از جایی دیگه (شاتل ) خط میگیرم
یه مشکلی دارم که اول فک کردم از خود خط یا شرکته !
حالا بعد از کلی هزینه رو خط و سیم عوض کردن خط تلفن و غیره ! به این نتیجه رسیدم که مشکل من نرم افزاری میتونه باشه.
مشکل از این قراره که
وقتی من 1 گیگ تا دو گیگ دانلود میکنم ارتباط مودم با PC قطع میشه و علامت خطر میاد اون گوشه روی خطهای وای فای! جالبیشم اینجاست که وقتی یه بار مودمو خاموش روشن میکنم دوباره وصل میشه و دوباره همین برنامه رو داره.
میخواستم بدونم کسی میدونه مشکل از کجاست !؟
سلام صابر جان
اول از همه چک کن که برنامه ای برای محدود کردن ترافیک اینترنت نصب نداشته باشی. برنامه هایی مثل NetLimiter و تنظیماتشون برای محدود کردن میزان دانلود میتونن باعث این مشکل بشن.
وقتی از برنامه مطمئن شدی با پشتیبانی اینترنتت تماس بگیر و مشکل رو بگو. احتمال اینکه از طرف ISP بعد از میزان مشخصی از دانلود conection ریست بشه هست. (که البته این کار رو بیشتر برای ارتباط های رایگان شبانه انجام میدن)
اگر مشکل از این دو مورد نبود بهم بگو.
گرافیک amd 7450m وقتی هر درایوری براش نصب میکنم ورزن رو 8.0.881 نشان میده درسته یا باید به ورزن بالا تری ابدیت بشه?
شما سوالتون رو اینجا مطرح کن دوست من
تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان یه مشکل خیلی نضخرف و آزاردهنده برام پیش اومده که ممنون میشم کمک کنین مشکلمو حل کنم !

مشکل اینه : من تو ویندوز ویستا ، 7 ، 8 افت فریم پیدا میکنم ! کلافم میکنه !!!!! :(( مثلا دیروز the amazing spider man تو 7 فریم ریت 5 بود تو xp بود 30

آخه انقد تفاوت ؟؟؟

آخه بازی های جدید xp رو پشتیبانی نمیکنن ! :((:(( ممنون میشم کمک کنین ! :((

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان یه مشکل خیلی نضخرف و آزاردهنده برام پیش اومده که ممنون میشم کمک کنین مشکلمو حل کنم !

مشکل اینه : من تو ویندوز ویستا ، 7 ، 8 افت فریم پیدا میکنم ! کلافم میکنه !!!!! :(( مثلا دیروز the amazing spider man تو 7 فریم ریت 5 بود تو xp بود 30

آخه انقد تفاوت ؟؟؟

سیستمت چیه؟! بنویس سیستمت رو اگه ممکنه.
حالا چرا Vista؟ چرا 7 و 8 نه؟! :d من فقط اینو میدونم که هرچقدر XP میخواد، Vista چهار برابرش رو لازم داره!

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سیستمت چیه؟! بنویس سیستمت رو اگه ممکنه.
حالا چرا Vista؟ چرا 7 و 8 نه؟! :d من فقط اینو میدونم که هرچقدر XP میخواد، Vista چهار برابرش رو لازم داره!

سیستم
vga = 6570 amd
ram = 4gb 1333
cpu = g630 intel

:|:d:d:d:d:d:p

جان هرکی دوست دارین کمک کنین !!!

چرا ویستا ؟ چون بازیهای جدید باید dx10 داشته باشی که xp نداره ! :(

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سیستم
vga = 6570 amd
ram = 4gb 1333
cpu = g630 intel

:|:d:d:d:d:d:p

جان هرکی دوست دارین کمک کنین !!!

چرا ویستا ؟ چون بازیهای جدید باید dx10 داشته باشی که xp نداره ! :(
من زیاد از سیستم بندی و این چیزا سر در نمیارم:d اما خوبه فک کنم:d
من هم که گفتم، چرا 7 و یا 8 نصب نمیکنی؟ 8 شدیدا توصیه میشه (من نصب نکردم تا به حال اما شنیدم خیلی خوبه:d)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من زیاد از سیستم بندی و این چیزا سر در نمیارم:d اما خوبه فک کنم:d
من هم که گفتم، چرا 7 و یا 8 نصب نمیکنی؟ 8 شدیدا توصیه میشه (من نصب نکردم تا به حال اما شنیدم خیلی خوبه:d)

گفتم که ، من وقتی ویندوز های ویستا ، 7 ، 8 رو میریزم افت فریم پیدا میشه ! :| اااااااه :|

مثلا همون amazing spider man تو xp خیلی خوب فریم میداد ( 30 ) ولی 7 نه ( 5-10 ) :|

آقایون کمکک !!!!

همه ی ویندوزارو هم ریختم ، الانم 7 دارم :((

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آخه انقد تفاوت ؟؟؟
من فکر میکنم مشکل از درایور کارت گرافیکتون باشه که با ویندوز سون سازگار نیست
شما اول از همه مطمئن بشید که آخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون نصبه
بعد با یک برنامه مثل 3DMark 11 Pro سیستم رو تست کنید و ببینید چه امتیازی بهتون میده
نتیجه رو با یکی از دوستان فعال در بخش مشاوره و مشکلات سخت افزار در میون بذارید تا بگن به نسبت سیستمی که دارید این امتیاز و فریمی که میگیرید طبیعیه یا نه
و اگر نه برای رفع مشکل راهنماییتون کنند

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان توجه کنن :d !!!!

من ویندوز 7 داشتم ، ویندوز xp ریختم غیب شد :d !

با برنامه های EasyBCD و VistaBootPto نتونستم درست کنم ! ( میگه باید بوت لودر ویندوز 7 یا ویستا داشته باشی :| ! - منم که ندارم ! )

با start up repair خود ویندوز 7 از طرق بوت هم نشد ! ( تو بوت ارور رپوردینگ داد :|:| ! )

چیکار میگین بکنم :-s ؟!
آخه اون ویندوز خیلی برام مهم بود !
TNX :x:x

:d:d:d:d:d:d

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان توجه کنن :d !!!!

من ویندوز 7 داشتم ، ویندوز xp ریختم غیب شد :d !

با برنامه های EasyBCD و VistaBootPto نتونستم درست کنم ! ( میگه باید بوت لودر ویندوز 7 یا ویستا داشته باشی :| ! - منم که ندارم ! )

با start up repair خود ویندوز 7 از طرق بوت هم نشد ! ( تو بوت ارور رپوردینگ داد :|:| ! )

چیکار میگین بکنم :-s ؟!
آخه اون ویندوز خیلی برام مهم بود !
TNX :x:x

:d:d:d:d:d:d

اگه هیچ رقمه بر نگشت یه وین7 رویه پارتیشن دیگه علل حساب نصب کن تا بوت لودرتو درست کنه بتونی وین سابقو بالا بیاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام !
من همیشه به مشکلات عجیب غریب میخورم !
من به نت وصل میشم ، اینترنت خیلی کنده یا اصلا قطع بنظر میاد ، ولی مثلا با پرو کسی فایر رایگان سرعتش معمولی میشه !!!
میخواستم ببینم کسی نظری نداره !؟؟!

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام !
من همیشه به مشکلات عجیب غریب میخورم !
من به نت وصل میشم ، اینترنت خیلی کنده یا اصلا قطع بنظر میاد ، ولی مثلا با پرو کسی فایر رایگان سرعتش معمولی میشه !!!
میخواستم ببینم کسی نظری نداره !؟؟!
درود؛
اتفاقا میخواستم یه تاپیک در این مورد بزنم!! من هم همین مشکل رو دارم! فروم BC رو زود باز میکنه اما مثلا گوگل و دیگر سایت های خارجی رو جونش بالا میاد تا باز کنه! خیلی مشکل عجیبیه به نظرم! من فکر میکنم که سایت های خارجی و کشورهای خارجی IPهای ایرانی ها رو شناسایی میکنن و میخوان اینطوری حالگیری کنن! بعد میگن تحریم روی ملت ایران هیچ تاثیری نداره!
من دیروز که دیدم اونطوری کارم نمیشه، رفتم یه Pr oxy دو ماهه گرفتم؛ شاید باورتون نشه، اما سرعتش از اینترنت معمولی بیشتره!!!!!! این پرو کسی رایگان ها هم دیگه دهنم رو آسفالت کرده بودن! یه بار میشد، یه بار نمیشد!
شما از چه اینترنتی استفاده میکنید؟! من این مشکل رو با Irancell GPRS دارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر