مشکلات نرم افزاری

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
درود بر شما

مشکل چیه ؟ چرا نمیشه ؟ بعد از رایت تو کامپیوتر میخواید نگاه کنید یا تو پلیر خانگی ؟

شاد باشید
یک فایل ویدیویی MKV با زیرنویس SRT دارم ، میخواهم رو DVD رایت کنم که قابل پخش تو XBOX باشه (یعنی MKV نباشه) و زیرنویس هم داشته باشه. چون وارد نبودم زیرنویس را همراه با فیلم کانورت میکردم و بعد رایت میکردم که اینجوری زیرنویس روی فیلم دایمی میشد و حذف نمیشد. الان بخواهم فیلم را به DVD تبدیل کنم باید اول کانورت کنم یا نیازی نیست و زیرنویس را جگونه بهش اضافه کنم/ضمنا کانورتر من AVS Converter هست.
ممنون
ضمنا از وقتی ویندوز را عوض کردم بعضی اوقات آیکون اینترنت دیسکانکت نشون میده در حالی که وصل هست؟
......................................................................
سلام الان با AVS Converter کانورت کردم (با فرمت DVD) ظاهرا مشکلی نداره، میمونه زیرنویسش ببینم اونو میتونم کاری بکنم
شاد باشیم:d

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام آقایون این فتوشاپ .... فارسی نمینویسه CS4 نمی خوام دوباره یکی دانلود کنم یا بخرم میشه کاریش کرد یعنی فارسی رو سره هم و آدمی زادی نمی نویسه ... ممنون میشم جواب بدید !

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام آقایون این فتوشاپ .... فارسی نمینویسه CS4 نمی خوام دوباره یکی دانلود کنم یا بخرم میشه کاریش کرد یعنی فارسی رو سره هم و آدمی زادی نمی نویسه ... ممنون میشم جواب بدید !
سلام. از منوی Edit گزینه Apply Middle Eastern Composer رو انتخاب کن.

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD

اگر فتوشاپت ورژن Middle East نیست: اینجا

اگر فتوشاپت ورژن Middle East هست: اینجا

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,653
دوستان یه مشکل جدی دارم با IDM
من تابستون یه نسخه از IDM رو دان کردم و کرکش کردم و تا الان باهاش کار میکردم الان هر سایتی میرم با هر مرورگری میرم می خوام هر چیزی دان کنم ارور میده میگه اون سرور پیدا نکرده
تنظیماتشم اصلا دست نزدم
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
من تابستون یه نسخه از IDM رو دان کردم و کرکش کردم و تا الان باهاش کار میکردم الان هر سایتی میرم با هر مرورگری میرم می خوام هر چیزی دان کنم ارور میده میگه اون سرور پیدا نکرده
تنظیماتشم اصلا دست نزدم
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من
شما این نسخه ای رو که داری پاک کن
بعد آخرین نسخه IDM رو نصب کن، اگر بازم مشکل داشتی بگو

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تنظیماتشم اصلا دست نزدم
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سیاوش جان مگه مشکلت حل نشد مگه با اون لیکا . یا نه قبلا اینو نوشتی باز اگه حل نشده بگو داداشم .

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
۲تا ویندوز نصبه رو سیستم.ویندوز ۷ و ۸ ۶۴بیت
مشکل اینجاست رو ۷ همه درایوها رو میشناسه ولی رو ۸ ۲تا رو نمیشناسه.تا روش کلیک میکنم میگه فرمت کن....مشکل کجاست؟:-/

se-lap

کاربر سایت
Dec 24, 2011
8
سلام من با استفاده از کارت dv در ویندوز 7 نمیتونم از دوربین فیلمبرداری فیلم کپچر کنم هم از برنامه Ulead VideoStudio 8 و هم از Premiere 6.0 استفاده کردم ولی صحفه سیاه هست لطفا راهنمایی کنید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام من با استفاده از کارت dv در ویندوز 7 نمیتونم از دوربین فیلمبرداری فیلم کپچر کنم هم از برنامه Ulead VideoStudio 8 و هم از Premiere 6.0 استفاده کردم ولی صحفه سیاه هست لطفا راهنمایی کنید

نصب K-Lite Mega Codec Pack

2 تا ویندوز نصبه رو سیستم.ویندوز ۷ و ۸ ۶۴بیت
مشکل اینجاست رو ۷ همه درایوها رو میشناسه ولی رو ۸ ۲تا رو نمیشناسه.تا روش کلیک میکنم میگه فرمت کن....مشکل کجاست؟:-/

ویندوز 8 هنوز در مرحله ی آزمایشی قرار داره و بدون شک پر از مشکل هست...

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,072
نام
Ali
سلام
یه ویندوز سون دارم اما نمیتونم اپدیتش کنم
مثلا میخواستم کارت گرافیکم رو اپدیت کنم این خطا رو میاره
البته این خطا برای تمام اپدیت ها میاره
39266624764660202643.jpg

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
سلام
یه ویندوز سون دارم اما نمیتونم اپدیتش کنم
مثلا میخواستم کارت گرافیکم رو اپدیت کنم این خطا رو میاره
البته این خطا برای تمام اپدیت ها میاره
39266624764660202643.jpg

سلام.به لینک پایین مراجعه کن و هر 3 مرحله رو انجام بده فک کنم برطرف بشه.

اینجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر