مشکلات نرم افزاری

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بهترین برنامه برای این کار استفاده از برنامه 2.5 Auto Power-on & Shut-down هست .
با استفاده از امکانات زیاد این برنامه شما دیگه نیاز به استفاده از هیچ برنامه دیگه ای ندارید.
با استفاده از این برنامه سیستم روشن سر ساعت معین روشن میشه ، فعالیت های برنامه ریزی شده توسط نرم افزار انجام و در نهایت سیستم خاموش میشه.
(مثلا میتونید بعد از روشن شدن سیستم دستور اجرای برنامه IDM رو قرار بدید و در برنامه IDM تنظیم کنید که از ساعت مشخص شده شروع به دانلود کند)

برای روشن شدن سیستم توسط این برنامه 2 مورد رو حتما رعایت کنید
1-سیستم نباید Shut-down شده باشه. ( بهترین کار اینه که Hibernet کنید)
2-ویندوز باید روی حالت Auto Login باشه. یعنی بعد از روشن شدن وارد محیط ویندوز بشه.

توضیحات بیشتر برنامه رو میتونید تو لینکی که برای دانلود گذاشتم ببینید. اگر سوالی بود در خدمتم.
سلام .
خیلی ممنون بابت Auto Power-on ...
امیدوارم کار ساز باشه . من میرم تست کنم
خسته نباشید.

--------------
راستی من 3 تا مشکل دارم که الان یادم افتاد !

1-این حالت Hibernet چی میشه !؟! من تست کردم دیدم فقط مانیتور خاموش میشه

اون حالتی که کامپیوتر خاموش میشه (موقع stand by ) بجز هارد . رو ویندوز 7 کار نمیکنه ، رو ایکس پی اینطور میشه ولی تو 7 فقط مانیتور خاموش میشه و بعد میپره تو بخش Login ویندوز !!! این تنظیماتش کجاست !؟آیا به مین برد ربط داره !؟

2-من 2 تا هارد دارم با یکیش که کامپیوتر رو روشن میکنم یه اررور هست که مربوط به بدسکتور هارد میشه و باید F1 رو زد تو Resume شه !! این فکر کنم تو Power-on مشکل ایجاد کنه !

3-برنامه ـه پچ کردم . دوباره از کرک خارج شد !

تشکر.

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام .
خیلی ممنون بابت Auto Power-on ...
امیدوارم کار ساز باشه . من میرم تست کنم
خسته نباشید.
--------------
راستی من 3 تا مشکل دارم که الان یادم افتاد !
1-این حالت Hibernet چی میشه !؟! من تست کردم دیدم فقط مانیتور خاموش میشه
اون حالتی که کامپیوتر خاموش میشه (موقع stand by ) بجز هارد . رو ویندوز 7 کار نمیکنه ، رو ایکس پی اینطور میشه ولی تو 7 فقط مانیتور خاموش میشه و بعد میپره تو بخش Login ویندوز !!! این تنظیماتش کجاست !؟آیا به مین برد ربط داره !؟
2-من 2 تا هارد دارم با یکیش که کامپیوتر رو روشن میکنم یه اررور هست که مربوط به بدسکتور هارد میشه و باید F1 رو زد تو Resume شه !! این فکر کنم تو Power-on مشکل ایجاد کنه !
3-برنامه ـه پچ کردم . دوباره از کرک خارج شد !
تشکر.
خواهش میکنم دوست من
در مورد مشکل اول : (فعال کردن هایبرنت در ویندوز سون)
به power option در control panel برو
و تنظیمات رو طبق عکس زیر و بر اساس شماره انجام بده. (روی عکس کلیک کنید تا در سایز اصلی باز بشه)

-
مشکل دوم : اون پیامی که ظاهر میشه و باید F1 رو بزنید مشکلات سیستم رو به شما گزارش میده. همونطور که خودتون گفتید در مورد شما مربوط به هارده
من پیشنهاد میکنم مشکل هارد رو بر طرف کنید.
اما اگر خواستید این پیغام ظاهر نشه ، میتونید به بایوس سیستم برید و از قسمت مربوط به بوت، گزینه مربوط به این پیغام رو غیر فعال کنید.
(اگر گزینه مورد نظر رو داخل بایوس پیدا نکردید ، مدل دقیق مادربرد رو همینجا بگید)
-
در مورد کرک هم از همون لینکی که تو پست قبل براتون گذاشتم فایلی رو که نوشته "کرک جدید و تنها" رو دانلود کنید - فایل پچ رو در محل نصب برنامه کپی کنید - روش کلیک راست کنید و گزینه زیر رو انتخاب کنید.
Run as Administrator
و ادامه کار. (دقت کنید که موقع کرک کردن برنامه به اینترنت متصل نباشید.)

سوالی بود در خدمتم ، شاد باشید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان من از Songbird برای آهنگ گوش کردن استفاده می کنم .
چن وقتی هست وقتی میخواد برنامه باز شه نیم ساعت طول میکشه تا باز شه ، خیلی خیلی طول میکشه . قبلن تا کلیم می کردم باز می شد ! و بعدش هم نمی تونم با last.fm Scrobler ـش آهنگی رو Scrobble کنم ! همش یه علامت تعجب میاد جای آیگون last.fm اون پایین !

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
خواهش میکنم دوست من
در مورد مشکل اول : (فعال کردن هایبرنت در ویندوز سون)
به power option در control panel برو
و تنظیمات رو طبق عکس زیر و بر اساس شماره انجام بده. (روی عکس کلیک کنید تا در سایز اصلی باز بشه)

-
مشکل دوم : اون پیامی که ظاهر میشه و باید F1 رو بزنید مشکلات سیستم رو به شما گزارش میده. همونطور که خودتون گفتید در مورد شما مربوط به هارده
من پیشنهاد میکنم مشکل هارد رو بر طرف کنید.
اما اگر خواستید این پیغام ظاهر نشه ، میتونید به بایوس سیستم برید و از قسمت مربوط به بوت، گزینه مربوط به این پیغام رو غیر فعال کنید.
(اگر گزینه مورد نظر رو داخل بایوس پیدا نکردید ، مدل دقیق مادربرد رو همینجا بگید)
-
در مورد کرک هم از همون لینکی که تو پست قبل براتون گذاشتم فایلی رو که نوشته "کرک جدید و تنها" رو دانلود کنید - فایل پچ رو در محل نصب برنامه کپی کنید - روش کلیک راست کنید و گزینه زیر رو انتخاب کنید.
Run as Administrator
و ادامه کار. (دقت کنید که موقع کرک کردن برنامه به اینترنت متصل نباشید.)

سوالی بود در خدمتم ، شاد باشید
ممنون آقا دانیال . تنظیمات بایوس رو درست کردم و Disable شده ! اون مشکل هارد رو احتمالا یکی از سکتورهاش خراب شده و نمیشه کاریش کرد.
در مورد هایبرنت ، فرقی نکرد . مثل قبل وقتی Sleep میشه فقط چند ثانیه صفحه خاموش میشه و بعد میاد صفحه Login و وقتی هم هایبرنت میشه چند ثانیه صفحه خاموش میشه و بعد سیستم ریبوت میشه و برمیگرده به صفحه Login . (مثل قبل) صفحه Login هم خودش وارد نمیشه مینویسه User Locked (من رمز نذاشتم البته و با کلیک داخل میشه) ! من احساس میکنم این مشکل مال سیستم باشه که احتمالا یه مشکلی با 7 داره (ویندوز 7 قبلیم هم همین شکل بود)!!! دیگه نمیدونم.
این F1 هم خودش یه مشکل بود ، با راهنمایی شما حل شد. تشکر.

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
-
و اما سوال دوم
طبق مطلبی که در سایت مایکروسافت نوشته شده ، در ویندوز سون با مدیا پلیر 12 این امکان وجود نداره.

لینک صفحه
-
ولی من یک آموزش براتون میذارم که اگر دقیقا کارهایی رو گفته انجام بدید ،این گزینه براتون فعال میشه ;)

فقط در مرحله 5 که باید 3 دستور رو به ترتیب اجرا کنید ، برای اجرای دستور دوم ممکنه به مشکل بخورید که راه حلش رو براتون میذارم.
اگر با پیغام خطا مواجه شدید
در دستور دوم بعد از عبارت regsvr32 به جای %ProgramFiles% ، باید c:\Program Files رو قرار بدید.
یعنی شکل دستور دوم به این صورت تغییر پیدا میکنه
سوالی بود در خدمتتون هستم
شاد باشید
واقعا ممنون, با الطاف دوستانی مثل شما مگه میشه شاد نبود:d
فقط چون من گزینه های 2 و 4 را مشکل داشتم
2- unblock. وقتی روی فایل مربوطه راست کلیک میکنم زیر گزینه advance اصلا گزینه unblock وجود نداره
4- command prompt. وقتی اجرا میکنم تو صفحه command prompt به جای عبارت c\windows\system 32 عبارت c\users\ali به نمایش در میاد

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با درود به دوستان
دوستان من از Songbird برای آهنگ گوش کردن استفاده می کنم .
چن وقتی هست وقتی میخواد برنامه باز شه نیم ساعت طول میکشه تا باز شه ، خیلی خیلی طول میکشه . قبلن تا کلیم می کردم باز می شد ! و بعدش هم نمی تونم با last.fm Scrobler ـش آهنگی رو Scrobble کنم ! همش یه علامت تعجب میاد جای آیگون last.fm اون پایین !
متاسفانه با این برنامه کار نکردم. امیدوارم دوستان دیگه که میتونن بیان و کمکتون کنن.

ممنون آقا دانیال . تنظیمات بایوس رو درست کردم و Disable شده ! اون مشکل هارد رو احتمالا یکی از سکتورهاش خراب شده و نمیشه کاریش کرد.
در مورد هایبرنت ، فرقی نکرد . مثل قبل وقتی Sleep میشه فقط چند ثانیه صفحه خاموش میشه و بعد میاد صفحه Login و وقتی هم هایبرنت میشه چند ثانیه صفحه خاموش میشه و بعد سیستم ریبوت میشه و برمیگرده به صفحه Login . (مثل قبل) صفحه Login هم خودش وارد نمیشه مینویسه User Locked (من رمز نذاشتم البته و با کلیک داخل میشه) ! من احساس میکنم این مشکل مال سیستم باشه که احتمالا یه مشکلی با 7 داره (ویندوز 7 قبلیم هم همین شکل بود)!!! دیگه نمیدونم.
این F1 هم خودش یه مشکل بود ، با راهنمایی شما حل شد. تشکر.
خوشحالم که بخشی از مشکلت حل شد
من فکر میکنم مشکلی که با هایبرنت داری مربوط به هاردت باشه. مثلا فضای کافی برای این کار در درایو ویندوزت وجود نداره و سیستم LogOff میشه.
-
اگر بعد از روشن کردن سیستم هم وارد صفحه لوگین میشه ، از همون روشی که قبلا برای فعال کردن Auto Login گذاشتم استفاده کنید. دیگه موقع روشن شدن سیستم این صفحه نمیاد. البته به شرطی که سیستم به صورت درست هایبرنت شده باشه.
(اگر همچنان مشکلتون حل نشد می تونید بصورت خصوصی پیام بدید تا بیشتر در خدمتتون باشم . شاید بتونیم با هم مشکل رو حل کنیم)
واقعا ممنون, با الطاف دوستانی مثل شما مگه میشه شاد نبود:d
فقط چون من گزینه های 2 و 4 را مشکل داشتم
2- unblock. وقتی روی فایل مربوطه راست کلیک میکنم زیر گزینه advance اصلا گزینه unblock وجود نداره
4- command prompt. وقتی اجرا میکنم تو صفحه command prompt به جای عبارت c\windows\system 32 عبارت c\users\ali به نمایش در میاد
کاری بیشتر از وظیفه انجام ندادم دوست من
مرحله 2 رو میتونید کلا بیخیال unblock کردن بشید. بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده به مرحله 3 برید و فایل رو در محل مورد نظر کپی کنید.
مرحله 4 هم مشکلی نیست ، میتونید دستور رو اجرا کنید.
فقط دقت کنید که command prompt بصورت Administrator اجرا شده باشه.

شاد باشید

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
با درود به دوستان
مرحله 4 هم مشکلی نیست ، میتونید دستور رو اجرا کنید.
فقط دقت کنید که command prompt بصورت Administrator اجرا شده باشه.

شاد باشید
سلام با Administrator هم run میکنم باز مثل قبل میشه! قبلش باید کاری روی system32 بکنم؟
عکس را آپ کردم. ارور بغلی ـش هم مال AngryBirds هست که از دو جا هم دانلود کردم باز این ارور را میده

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

من دو تا مشکل نسبتا عجیب دارم:
1. چند وقته اکثر فایلای رار و زیپی که با IDM دانلود میکنم موقع اکسترکت کردن ارور خرابی فایل رو میده در حالی که با Orbit / DAP و دانلودر کروم همچین مشکلی ندارم. (با خود IDM هم تا دوهفته پیش همچین مشکلی نداشتم.) مشکل از چیه؟

2.چه با IDM چه Orbit هر فایلیو میخوام دان کنم با دانلودر خود مرورگر دان میکنه. چه کار کنم که به صورت اتوماتیک با دانلود منجرها دان بشه فایل ها؟ (تنظیمات دانلود منجرها درسته.)

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
با درود
سلام با Administrator هم run میکنم باز مثل قبل میشه! قبلش باید کاری روی system32 بکنم؟
عکس را آپ کردم. ارور بغلی ـش هم مال AngryBirds هست که از دو جا هم دانلود کردم باز این ارور را میده
پ.خ شد
دوستان کسی کرک اتوکد2012رُنداره؟
خدمت شما
autocad 2012
توجه : لینک مستقیمی که گذاشتن غیر فعال شده ، از لینک کمکی استفاده کنید
دوستان سلام!
من دو تا مشکل نسبتا عجیب دارم:
1. چند وقته اکثر فایلای رار و زیپی که با IDM دانلود میکنم موقع اکسترکت کردن ارور خرابی فایل رو میده در حالی که با Orbit / DAP و دانلودر کروم همچین مشکلی ندارم. (با خود IDM هم تا دوهفته پیش همچین مشکلی نداشتم.) مشکل از چیه؟
2.چه با IDM چه Orbit هر فایلیو میخوام دان کنم با دانلودر خود مرورگر دان میکنه. چه کار کنم که به صورت اتوماتیک با دانلود منجرها دان بشه فایل ها؟ (تنظیمات دانلود منجرها درسته.)
در مورد مشکل اول ، اگر مطمئن هستید که مشکل از IDM هست هبهترین کار اینه که IDM رو بطور کامل پاک کنید و آخرین نسخه از این برنامه رو نصب کنید.
و اما برای عدم هماهنگی IDM با مرورگرتون ، اگر تنظیمات IDM رو دوست انجام دادید و مرورگرتون تو لیست مرورگرهای در حال پشتیبانی وجود داره ، احتمالا افزونه مربوط به دانلود منیجر در مرورگر از کار افتاده.
بعد از اینکه نسخه جدید رو نصب کردید ، باید چک کنید که افزونه IDM CC روی مرورگر نصب شده باشه. اگر نصب نشده بود ، نام و نسخه مرورگرتون رو بگید تا براتون بذارم.
دانلود آخرین نسخه IDM
پ.ن : آموزش کرک کردن برنامه داخل لینک نوشته شده.

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,084
نام
Ali
سلام یه سوال در مورد TuneUp Utilities 2012 داشتم
کار باهاش چجوریه ؟؟
منظورم اینه که چجوری فعال میشه مثلا چحوری اسکن میکنه همه ی چیز ها رو ؟؟؟
اصلا گزینه ای هست که این کار رو بکنه ؟
و اینکه آیکون همین برنامه کنار ساعت ویندوز یه علامت اخطار روش هست میشه بگید برای چی هست؟؟؟
30973346244300621297.jpg

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام یه سوال در مورد TuneUp Utilities 2012 داشتم
کار باهاش چجوریه ؟؟
منظورم اینه که چجوری فعال میشه مثلا چحوری اسکن میکنه همه ی چیز ها رو ؟؟؟
اصلا گزینه ای هست که این کار رو بکنه ؟
و اینکه آیکون همین برنامه کنار ساعت ویندوز یه علامت اخطار روش هست میشه بگید برای چی هست؟؟؟
30973346244300621297.jpg
درود بر شما
همراه آیکون برنامه یک آیکون روی میز کار ویندوزتون قرار میگیره با نام TuneUp 1-Click Maintenance
که با استفاده از اون میتونیدخیلی از کار های لازم برای بهینه سازی سیستم عامل رو انجام بدید.
اسکن رجیستری ، پاک کردن فایل های موقت و دفرگ کردن هارد از جمله کار هایی هست که تو این قسمت انجام میشه.
-
در مورد اون اخطار هم باید صفحه اصلی برنامه رو باز کنید و ببینید که این اخطار در کدوم قسمت داده شده. در همون قسمتی که این علامت تعجب قرار داره کلیک کنید ، برنامه بهتون میگه که برای رفع این خطا باید چه تغییری انجام بشه. در نهایت موافقت شما رو در مورد تغییری که قراره انجام بشه میپرسه و خودش اون خطا رو رفع میکنه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
یه مشکلی پیدا کردم با ویندوزم
4 بار برام پیش اومده (با فاصله) هر بار Reset کردم درست شده
اونم اینه که یهو به طور کاملا تصادفی Blue screen با این پیام ظاهر می شه
بار اول کار هایی که گفته بود کردم ولی بازم اومد این پیام
anti Virus هم ندارم روی سیستمم
چی کار کنم؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
با درود

در مورد مشکل اول ، اگر مطمئن هستید که مشکل از IDM هست هبهترین کار اینه که IDM رو بطور کامل پاک کنید و آخرین نسخه از این برنامه رو نصب کنید.
و اما برای عدم هماهنگی IDM با مرورگرتون ، اگر تنظیمات IDM رو دوست انجام دادید و مرورگرتون تو لیست مرورگرهای در حال پشتیبانی وجود داره ، احتمالا افزونه مربوط به دانلود منیجر در مرورگر از کار افتاده.
بعد از اینکه نسخه جدید رو نصب کردید ، باید چک کنید که افزونه IDM CC روی مرورگر نصب شده باشه. اگر نصب نشده بود ، نام و نسخه مرورگرتون رو بگید تا براتون بذارم.
دانلود آخرین نسخه IDM
پ.ن : آموزش کرک کردن برنامه داخل لینک نوشته شده.

سلام دوست عزیز!

چون با دانلود منجرهای دیگه این مشکلو ندارم مطمئنم که مشکل از IDM ه . از آخرین ورژنش هم استفاده میکنم.
خیلی ممنون. افزونه اربیت واسه کروم رو گرفتم ........ .

یه مشکل دیگه: ویندوز که بالا میاد اربیت باز نمیشه باش و خودم باید دستی بازش کنم. (تنظیم برنامه درسته.)

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با درود به دوستان

خوشحالم که بخشی از مشکلت حل شد
من فکر میکنم مشکلی که با هایبرنت داری مربوط به هاردت باشه. مثلا فضای کافی برای این کار در درایو ویندوزت وجود نداره و سیستم LogOff میشه.
-
اگر بعد از روشن کردن سیستم هم وارد صفحه لوگین میشه ، از همون روشی که قبلا برای فعال کردن Auto Login گذاشتم استفاده کنید. دیگه موقع روشن شدن سیستم این صفحه نمیاد. البته به شرطی که سیستم به صورت درست هایبرنت شده باشه.
(اگر همچنان مشکلتون حل نشد می تونید بصورت خصوصی پیام بدید تا بیشتر در خدمتتون باشم . شاید بتونیم با هم مشکل رو حل کنیم)

شاد باشید

سلام.
مشکل هایبرنت نشدن ، مربوط میشه به usb های موس و کیبرد که باید از تو بخش device manager ، گزینه روشن کردن کامپیوتر رو براشون غیر فعال میکردم ! (چون بلافاصله کامپیوتر رو از حالت هایبرنت خارج میکنن)
و مشکل Auto Login هم با روش های معمولی حل نشد ولی از داخل برنامه Auto Power یک گزینه Auto Login داشت که از اون استفاده کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر