مشکلات نرم افزاری

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام

دوستان جدیدا عکس های با رزولوشن و حجم بالا رو که میخوام با فایرفاکس باز کنم به کُل صفحه ــش بسته میشه! یعنی کلا فایرفاکس از حالت Running خارج میشه و بعد که دوباره اجراش میکنم تو صفحه ــش لینک هایی که قبل از بسته شدن فعال بودن هست و میتونم Restore ــشون کنم.

میشه بگید چرا اینطوریه؟ چون واقعا روی اعصابه. تا یه عکس میخوام باز کنم کلا مرورگر بسته میشه.

متشکر و ممنون...

ویرایش:

کلا همه ی عکسا -چه رزولوشن کم چه زیاد- رو که باز میکنم همینطوری میشه. وارد Google.Images هم که میشم کلا مرورگر بسته میشه!

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام.
چند وقته که توی my document فایلی به اسم PUTTY.RND ظاهر میشه که بعد از پاک کردنش هی دوباره میاد. چیه این ؟؟

It's a random number seed file required for an SSH session. Putty is an SSH client and in somecases it can be use for secure remote sessions. It can be used for malicious cases as well. But since you mentioned that you had remote support I think it's safe to say there has been no foul play. You can simply delete that file and you will be fine.​

Source​

Predat0r

کاربر سایت
Sep 2, 2009
124
نام
احمدرضا
سلام بچه ها
من تازگی یه لپ تاپ دل به دستم رسیده که Wireless ش ایراد داره . یعنی وقتی از کنار لپتاپ switch on می کنم چراغش روشن نمیشه . کلا هرچی سرچ می کنم هیچ Wireless network ی پیدا نمی کنه .
براش یهWLAN Card دانلود کردم قبلی رو هم پاک کردم ولی وقتی جدید رو نصب کردم 2 باره مشخصات همون قبلی اومد . کسی می تونه کمکی بکنه ؟؟؟

• Like
Reactions: Ἁlireza

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
دوستان یه هارد 1 ترا دارم کلی هم اطلاعات توشه در حالی که کار میکرد به دفعه غیب شد ! منم رفت از داخل manage دیدم هستش یه برچسب براش انتخاب کردم و اومد اما میگه باید فرمت بشه! در حالی که تا 1 ساعت پیش مشکلی نداشت!
اطلاعات توش خیلی برام مهمه و در صورتی قرمت کنم برگردوندنش کلی وقت و هزینه میگیره! کسی میتونه کمک کنه لطفا :(

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام
دوستان یه هارد 1 ترا دارم کلی هم اطلاعات توشه در حالی که کار میکرد به دفعه غیب شد ! منم رفت از داخل manage دیدم هستش یه برچسب براش انتخاب کردم و اومد اما میگه باید فرمت بشه! در حالی که تا 1 ساعت پیش مشکلی نداشت!
اطلاعات توش خیلی برام مهمه و در صورتی قرمت کنم برگردوندنش کلی وقت و هزینه میگیره! کسی میتونه کمک کنه لطفا :(
سلام
با Live Linux تست بکن.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام من از نرم افزار Internet Download Manager IDM استفاده میکنم ولی چند وقته نمی تونم از YOUTUBEE , و 4SHARED یا سایت های دیگه رو دانلود کنم ( بهتره بگم کلا از هیچ سایتی با IDM نمی تونم دانلود کنم )واین ارور رو میده

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
سلام

ببینم هاردت extrnal هست یا نه ؟

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
این چی کار میکنه مرتضی جان؟
این ویندوزهایی که از طریق بوت بالا میاد رو دید؟ مثلا Live Xp؟ مدل لینوکسش هست که میتونی بدون نصب لینوکس از طریق بوت سیستم عامل رو بیاری بالا. ببین اونجا حتما اطلاعات هاردت رو میبینی.

پ ن :

یک Live Ubuntu اینجا دانلود کن. من منظورم مرحله سه هست.
You can try out Ubuntu before you install it. When your CD or USB stick is ready, you can run Ubuntu directly from your CD or USB without affecting your current system.

خوبیش اینه رایگان ِ کل سیستم عامل ِ لینوکس.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این ویندوزهایی که از طریق بوت بالا میاد رو دید؟ مثلا Live Xp؟ مدل لینوکسش هست که میتونی بدون نصب لینوکس از طریق بوت سیستم عامل رو بیاری بالا. ببین اونجا حتما اطلاعات هاردت رو میبینی.

پ ن :

یک Live Ubuntu اینجا دانلود کن. من منظورم مرحله سه هست.

خوبیش اینه رایگان ِ کل سیستم عامل ِ لینوکس.
نه اصلا اوون ولومی که این هارد 1 تراـه داره نشون نمیده مثلا الان اسمش q هست ولی این توی اون لیست نشون داده نمیشه
یه سوال : الان اگه من یه فرمت ntfs quick ازش بکنم بعدش میتونم اطلاعات رو بازیابی کنم راحت؟؟ یا نه با فرمت همه چیز برای بازیابی بدتر میشه؟؟؟
کسی اطلاع داره که هارد رو چقدر میگیرن بازیابی کنن؟

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
یه سوال : الان اگه من یه فرمت ntfs quick ازش بکنم بعدش میتونم اطلاعات رو بازیابی کنم راحت؟؟ یا نه با فرمت همه چیز برای بازیابی بدتر میشه؟؟؟
کسی اطلاع داره که هارد رو چقدر میگیرن بازیابی کنن؟
اگه خواستی این راه رو بری حواست باشه بعد از فرمت کردن هیچگونه جابجایی اطلاعاتی نداشته باشی.

پ ن :
با Linux تست کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر