مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

فرشید خسته نباشی عزیز . میخواستم بدونم mainboardـی هم CPU فنوم و هم phenom II رو ساپورت کنه . چیپ AM3 و AM2 .

پس قیمتو 150 در نظر بگیرین . یه سوال فنی:p من در حال حاضر به پرینتر نیاز دارم (سه کاره بودنو برای روز مبادا گفتم ) کلا سه کاره شدن دستگها چقدر تو قیمتش تاثیر داره ؟ منظورم اینه که بنظر شما من میتونم حالا با 150 , یه پرینتر نسبتا بهتری بگیرم , هر وقتم اسکنر خواستم خدا کریمه:))......
;)
با 160 تومن می تونی Canon PIXMA MX350 رو انتخاب کنی که مدل معروفیه و راندمانش هم قابل قبوله
تفاوت قیمت دستگاههای All in One با پرینترای معمولی خیلی کم شده .

دوستان چندتا کیس ( منظورم خود کیس هستش) تا 100 تومن معرفی کنید . از برند های مختلف . ترجیحا لینک هاشون هم باشه

کیس GREEN INFINITY که قبلا حدود 100 بود الان 130 تومن شده ولی باز پیشنهاد اوله، بعد ANTEC 900 که 110 تومن هست، بعدم GREEN FALCON و X3.

لطفاً برای خرید اسپیکر راهنماییم کنید ، چه اسپیکری برای گیم و فیلم بگیرم ؟ که صدای دالبی پخش کنه؟ ، ممنون

لطفاً برای خرید اسپیکر راهنماییم کنید ، چه اسپیکری برای گیم و فیلم بگیرم ؟ که صدای دالبی پخش کنه؟ ، ممنون

شما باید محدوده قیمتی که مد نظرت هست رو بگی,تا بشه پیشنهاد مناسبی داد.

یه کیسی هم در حدود 30-40 تومن میتونید معرفی کنید؟ .... اونقدر نمیتونم هزینه کنم.
با تشکر!

GREEN - Magnum 2(حدود 50).
GREEN ZEST و GREEN ROBIN (حدوده 40).

البته کیس x-9 گرین هم بد نیست ی سری به سایتش بزن . اما در آخر سلیقه ایه نیما .
لبته یا 200 پول بده ی چیز خوب بگیر یا کلا پولت رو خرج نکن . این نظر منه رفیق.;)
ممنون رضا، X9 رو دیدم خویه و لی قیمتش بالا ست آنقدر نمی خوام هزینه کنم

ممنون رضا، X9 رو دیدم خویه و لی قیمتش بالا ست آنقدر نمی خوام هزینه کنم

خب می تونی مدل کیس قبلی من رو بگیری . acrylic green . فکر کنم الان قیمتش پایین اومده رسیده به 104 -5 تومن ! .
اگه هنوز تولید بشه !
دیده بودی قیافه اش رو نیما !؟
هم تهویه اش خوب بود هم ظااهرش .
3 تا فن اضافه هم توش داره .

می خوای بترکونی دیگه داش نیما ! ای ول ;)

فرشید خسته نباشی عزیز . میخواستم بدونم mainboardـی هم CPU فنوم و هم phenom II رو ساپورت کنه . چیپ AM3 و AM2 .

بیشتر مادربردای AM2+ پردازنده های Athlon و Phenom و Phenom II رو پشتیبانی می کنن.

اگه منظورت صدای محیطی هست که باید اسپیکرهای 5.1 و 7.1 رو Logitech یا Creative بگیری، قابلیت Decode و پخش فرمت های Dolby رو هم در PC باید نرم افزار پخش کننده ی شما و کارت صدای شما داشته باشه، نرم افزاری مثل Power DVD نسخه ی Ultra که بیشتر فرمتهای Dolby رو ساپورت می کنه

اسپیکرهای دیجیتالی گرون قیمتی هم هستن که بصورت اختصاصی نشان Dolby رو از خودش دریافت کردند که خیلی گرونن و توی محدوده ی 500 تومن هستن.

یه کیسی هم در حدود 30-40 تومن میتونید معرفی کنید؟ .... اونقدر نمیتونم هزینه کنم.
با تشکر!
کیس GREEN MAGGNUM Plus

آیا این مدل رم : CORSAIR 2*3GB ddr3 2000

به این مادربورد : P8P67 PRO میخوره ؟

آخه تو سایت ASUS که نزده بود

به این مادربورد : P8Z68 PRO چی ؟

یه وقت نخرم نخوره

آیا این مدل رم : CORSAIR 2*3GB ddr3 2000

به این مادربورد : P8P67 PRO میخوره ؟

آخه تو سایت ASUS که نزده بود

به این مادربورد : P8Z68 PRO چی ؟

یه وقت نخرم نخوره

اگه منظورت پک سه تایی ماجولهای 2 گیگ هست ، خیر، شما باید پک 4 گیگ یا 8 گیگ بخری نه 6 گیگ
پک 8 گیگ باس 2000 هم موجوده.

هارد 2TB چی پیشنهاد میکنید که بی سرو صدا باش و خرابیش هم کم باشهو مطمئنا سرعت خوبی هم داشته باشه

هم می تونی از برند SEAGATE 7200.12 بگیری و هم WD، اگه می خوای سرعتش هم یکم بالاتر باشه می تونی WD BLACK 2TB رو بگیری که خیلی گرونتره و حدود 210 تومن هست.صداشون هم زیاد فرقی نمی کنه، از لحاظ خرابی هم آمارشون توی یه سطح هست.

cpu & main

سلام... یه سی پی یو و مین میخواستم که روی هم 250 تومن بیشتر نشه. ممنون... راستی برند ازراک چه جور برندی هست؟

SEAGATE 7200.12 الان قیمتش چنده ؟

مدل 1 ترابایتیش حدود 65 تومن هست.

سلام... یه سی پی یو و مین میخواستم که روی هم 250 تومن بیشتر نشه. ممنون... راستی برند ازراک چه جور برندی هست؟

CPU:Intel Core i3 2100
M/B:ASUS P8H61M-LE
ASROCK هم برند خوبیه ولی محصولاتش بیشتر در سطح متوسط هستن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back