مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

ببخشید این کیبورد لاجیتک G15 نور کلید هاش چه رنگی هست ؟ توی یه عکس قرمزه و توی یه عکس دیگه آبی ، و آیا قابل تغییر هست ؟ برای ست شدن با سیستمم میگم ، چون من آبی میخوام ، اگه آبی نمیشه میشه یه کیبرد مخصوص گیم که یا بدون نور باشه یا با نور آبی باشه بهم معرفی کنید ؟
ممنون

بله منظورم همینی که توی لب تاپ های 5110 هست بودش ،
خودم روی کامپیوترم 4670 دارم میخواستم ببینم کدوم قوی تره

نشد دیگه، کارت PC رو مستقیم با کارت گرافیک لپ تاپ مقایسه نمی کنن، اگه می خواستی مقایسه کنی باید مدل لپ تاپی هر دوتا رو در نظر می گرفتی، منظور من مدل ATI 4670 Mobility بود، اما اگه با مدل دسکتاپ مقایسه کنی خب کارت PC قویتره.

ببخشید این کیبورد لاجیتک G15 نور کلید هاش چه رنگی هست ؟ توی یه عکس قرمزه و توی یه عکس دیگه آبی ، و آیا قابل تغییر هست ؟ برای ست شدن با سیستمم میگم ، چون من آبی میخوام ، اگه آبی نمیشه میشه یه کیبرد مخصوص گیم که یا بدون نور باشه یا با نور آبی باشه بهم معرفی کنید ؟
ممنون
قابل تغییر هست، مدل G11 هم فقط آبی رنگ هست.

دوستان يه سيستم ( فقط سيستم مانيتور دارم) در حد ٤٥٠ تا نهايتا ٥٠٠ معرفي ميكنيد براي شركت ميخام كه ميخاد به عنوان سرور استفاده بشه پس كارت گرافيكشو قوي نگيد بجاش قطعات ديگه رو قوي تر بگيدليستشو و حدود قيمتشو ميگيد كه جمش كنم
ممنون

سلام یه کیس مخصوص بازی با 700-800 تومن معرفی کنید !
راستی سیستم رو بر اساس amd جمع کنیم بهتره یا intel !؟

آقا فرشید به نظرت i5 2500تا چند سال دیگه نفس داره(بازی هارو تا 2سال ساپورت میکنه؟)؟کدوم بهتره؟cooler master 600w silent Prcorsair 650w tx

دوستان يه سيستم ( فقط سيستم مانيتور دارم) در حد ٤٥٠ تا نهايتا ٥٠٠ معرفي ميكنيد براي شركت ميخام كه ميخاد به عنوان سرور استفاده بشه پس كارت گرافيكشو قوي نگيد بجاش قطعات ديگه رو قوي تر بگيدليستشو و حدود قيمتشو ميگيد كه جمش كنم
ممنون
این بودجه خیلی محدوه ، چه برای سرور و چه برای PC و نمیشه قطعات خیلی قوی هم براش معرفی کرد:

CPU:Core i3 2300
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3
M/B:P8H61-M PRO
HDD:SEAGATE 500 GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 380w
CASE:MAGNUM

حدود 630 تومن میشه و گرافیکش آنبرده که برای سرور فرقی هم نمی کنه، ولی پردازندش بنسبت قوی هست.

آقا فرشید به نظرت i5 2500تا چند سال دیگه نفس داره(بازی هارو تا 2سال ساپورت میکنه؟)؟کدوم بهتره؟cooler master 600w silent Prcorsair 650w tx
نه مشکلی نداره حتی تا 4 سال دیگه البته هیچ چیز غیر ممکن نیست ممکنه 1/5 سال هم بازیها رو ساپورت کنه ولی سی پی یو ربطی نداره به بازی بیشتر باید تمرکز رو بزاری برای کارت گرافیک پاور هم باید قطعات رو در نظر بگیری قطعات رو بگو تا پاورو بگیم!اگه میخوای بین اون دوتا انتخاب بشه اولی از سمت راست!

---------- نوشته در 01:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:52 PM ارسال شده بود ----------

آخرای صفحه 1155 هست میخواین راجع به سندی بریج مشاوره بگیرین که ارزون تره توی این صفحه!:))

سلام یه کیس مخصوص بازی با 700-800 تومن معرفی کنید !
راستی سیستم رو بر اساس amd جمع کنیم بهتره یا intel !؟

CPU:Core i3 2100
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3
M/B:P8H61-M PRO
VGA:GEFORCE GTX 560Ti 1GB DDR5
HDD:SEAGATE 500 GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 535A
CASE:MAGNUM
اینا حدود 800 تومن میشن و بهترین انتخابن.

براحتی تا 3 یا 4 سال دیگه از پس سنگینترین پردازشهای بازیها برمیاد، اما زودتر از اون کارت گرافیکه که احتیاج به ارتقا پیدا می کنه.
مدل TX650 رو ترجیح می دم برای پاور.

سلام به همه دوستان
لطفا یه پرینتر سه کاره معرفی کنید ~50 تومان
سپاس:x
دوست عزیز تومان اینقدر ارزش داره که می خوای باهاش دستگاه سه کاره هم بخری؟؟!
کمترین قیمت برای مدلهای HP Deskjet 2050 هست که حدود 70 تومن هست و کارکردشون هم محدوده و انتظار بالایی نباید ازشون داشت
برای کار شرکتی مدلهای زیر 100 تومن پیشنهاد نمیشه.

پس قیمتو 150 در نظر بگیرین . یه سوال فنی:p من در حال حاضر به پرینتر نیاز دارم (سه کاره بودنو برای روز مبادا گفتم ) کلا سه کاره شدن دستگها چقدر تو قیمتش تاثیر داره ؟ منظورم اینه که بنظر شما من میتونم حالا با 150 , یه پرینتر نسبتا بهتری بگیرم , هر وقتم اسکنر خواستم خدا کریمه:))......
;)

آخرین ویرایش:
دوستان چندتا کیس ( منظورم خود کیس هستش) تا 100 تومن معرفی کنید . از برند های مختلف . ترجیحا لینک هاشون هم باشه

دوستان چندتا کیس ( منظورم خود کیس هستش) تا 100 تومن معرفی کنید . از برند های مختلف . ترجیحا لینک هاشون هم باشه
نیما تا 100 تومان که فقط می تونی green بخری :dولی تا 140 شاید یک چیز خوب گیرت بیاد nvidiaیا cooler master بخری
سر کیسه را شل کن

البته کیس x-9 گرین هم بد نیست ی سری به سایتش بزن . اما در آخر سلیقه ایه نیما .
لبته یا 200 پول بده ی چیز خوب بگیر یا کلا پولت رو خرج نکن . این نظر منه رفیق.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

Back