مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
امیر جان؟؟ منظورت چیه؟
منظورت کارت بالایی هست گه آرشام معرفی کرد
شما نمی دونی که یه کارت 630 ت ارزش داره یا نه!!!!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
خوب اینکه کدوم بهتره معلومه که Pci چون سرعت گذرگاه اون 16x هست در حالی که نهایت سرعت Agp 8 X هست و امکانات خیلی بیشتر که اگه خواستی برات توضیح می دم

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
بهزاد جان فکر کنم منظورش اینه فرق vga با pci چیه؟؟؟؟؟؟؟ (البته منم این سوال رو دارم که بدونم کدوم بهتره)

امين جان اشتباه نکن.به تمام کارت گرافيک ها ميگن vga.اما دو نوع داره.يکي PCI-Express و يکي هم AGP که AGP ديگه قديمي شده و ديگه ساخته نميشه.نسل جديد کارت گرافيک ها PCI-Express هست که قابليتهاي خيلي بيشتري از جمله سرعت بيشتر نسبت به AGP ها دارند.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
و البته در اینم بگم که معمولا کارتای AGP نمیتونه از تمام قدرتش استفاده کنه و خیلی جاها این 8x بودن برا گرفتن تمام نیروی کارت گرافیکی کمه.نه اینکه کارت مشکل داره.مین بوردا نمیتونن از تمام ظرفیت کارت استفاده کنن.همین.امیدوارم اشتباه نکرده باشم.

• Like
Reactions: milad.ps4

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
تا اونجا که من خبر دارم کارت گرافیک Geforce 7800 GTX 256 MB با بورد لیدتک قیمتش 580 هزار تومن هست . تو اینترنت مزخرف نوشته 630 هزار تومن .
همین جوری یه چیزی نوشتن که یه چیزی نوشته باشن !! چی گفتم ؟؟ ;)

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
تا اونجا که من خبر دارم کارت گرافیک Geforce 7800 GTX 256 MB با بورد لیدتک قیمتش 580 هزار تومن هست . تو اینترنت مزخرف نوشته 630 هزار تومن .
همین جوری یه چیزی نوشتن که یه چیزی نوشته باشن !! چی گفتم ؟؟ ;)

البته اين که زده 630 تومن بردش Giga هست.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
البته برد های گیگا دقیقا همین قیمت هست که من نمی دونم چرا اینقدر قیمت رو بالا بردن/
انصافا کارت غول پیکر و سنگینی هم هست

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
یه چیز بگم بخندین.من کارتم Geforce 6800 .باور کنین توی کیسم به سختی جا شده. :lol: :razz: :razz: :lol:
برا اینکه درش بیارم باید هاردمو باز کنم و بعد تمام کابلاشو بکنم بعد بتونم کارتو در بیارم.در مورد 7800 هم فکر کنم اصلا تو کیس من جا نمیشه.پس چون جا نمیشه من نمیخرم. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
اخه خیلی پول دارم میخوام 7800 بخرم.از بس پولام زیاده نمیدونم باید چی کار کنم.
:sad: :sad: :sad: :sad:
ولی من کارت 7800 رو دیدم از نزدیک.خیلی قشنگه.فقط باید بزاری جلوت نگاش کنی.
در مورد برد گیگا هم فکر کنم توی ایران این بورد از همه گرون تر باشه.
نمیدونم چرا.ولی خب کیفیت برد گیگا حرف نداره.این نظر منه ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر