ماهنامه دنياي بازي

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
آخه واقعا منی که خوره ادونچر هستم اصلا از سری جدیدش خوشم نیومده!نمیدونم چرا منو شدید یاد Wanted میندازه(بازیه ادونچر بوده)
سری های قدیمیش فوق العاده بودند.بنده در این چند سال فقط همین Machinarium لذت بردم که واقعا منو یاد دوران بچگیم و اوج این سری انداخت فوقالعاده بود.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
آخه واقعا منی که خوره ادونچر هستم اصلا از سری جدیدش خوشم نیومده!نمیدونم چرا منو شدید یاد Wanted میندازه(بازیه ادونچر بوده)
سری های قدیمیش فوق العاده بودند.بنده در این چند سال فقط همین Machinarium لذت بردم که واقعا منو یاد دوران بچگیم و اوج این سری انداخت فوقالعاده بود.

machinarium که واقعاً فوق العاده س ؛ راستی نظرت در مورد wanted چیه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

سری Runaway رو امتحان کن، اگه نکردی.

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
بنظر شما با وجود عناوینی مثل COW:MW2 اساسینیز کرید 2و این همه بازی پرهیجان کی میره سراغ این بازی ها
تازه چن نفر زبان انگلیسی رو اینقدر خوب بلدن تو این بازه سنی که سراغ این بازی برن؟؟؟
(در ضمن عزیزان توجه کنن که تعریف ادونچر تقریبا تغییر کرده و عناوینی مثل GOW و رزیدنت ادونچرند)

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بنظر شما با وجود عناوینی مثل COW:MW2 اساسینیز کرید 2و این همه بازی پرهیجان کی میره سراغ این بازی ها
تازه چن نفر زبان انگلیسی رو اینقدر خوب بلدن تو این بازه سنی که سراغ این بازی برن؟؟؟
(در ضمن عزیزان توجه کنن که تعریف ادونچر تقریبا تغییر کرده و عناوینی مثل GOW و رزیدنت ادونچرند)
کی گفته تعریف ادونچر تغییر کرده؟ چرا چیزی که نمیدونی در موردش وحی به زمین ارسال میکنی؟ سایت http://www.adventuregamers.com/index.php رو برو ببین چه بازی هایی داره.

اصلا پس تعریف کتاب هم تغییر کرده, تا وقتی فیلم "هیجان انگیزی" مثله Transporter هست، کی میشینه جنایت و مکافات رو بخونه، نه؟ درسته؟

تا وقتی میشه CoD2 بازی کرد، کی میشینه کتاب The Far Shore رو بخونه نه؟

پس جمع کنن هرچی کتابه دیگه، درسته؟

لذتی که در آرامش و کم کم از یه بازی ادونچر میبری (که بعید میدونم بدونی چیه چون خیلی بعیده مزه اش رو چشیده باشی وگرنه اینقدر باهاش بیگانه نبودی، نگون فلان بازی رو بازی کردم، از پستت همه چی مشخصه) ورای بازی ای مثله GoWـه شماست. تو اون بازی شما "فکر" میکنی بجای خون و خونرزیزی از دشمنایی که گذاشته شدن (و هزاران بار هم از شما ضعیف تر هستن) تا شما X رو بزنی تا بمیرن و خوی حیوانی شما ارضاع بشه، ولی تو یه بازی ادونچر با لذت گیر کردن تو یه جزیره متروکه و سر و کله زدن با یه دزددرییایی که باید یه تیکه از ریشش، یه تیکه از شورتش، تف (خلط گلو)، و چیزهایی دیگش رو با هزار مکافات گیر بیاری و باهم قاطی کنی تا بتونی Voodoo Doll درست کنی و سوزن بزنی توش تا اون "اوف" بشه، رو درک میکنی.

پست رو واسه دل خودم زدم، همون "آساسینز کیرید دو" رو بازی کن ولی حق نداری در مورد چیزی که ازش چیزی نمیدونی حکم صادر کنی. برو تو سایت http://www.adventuregamestudio.co.uk/games.php ببین مردم هر هفته چنتا بازی خودشون درست میکنن، همشون از آساسینز کیرید و خدای جنگ بی اطلاع هستن؟ هیچکدومشون نمیتونن کونسول بخرن؟

هرسال دریغ از پارسال.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
منم موافقم
هر سبکو بازیی جای خودشو داره ، از runaway black mirror , still life , post mortem , بگیر تا COW:MW2 , GOW ، هر کدوم حال خودشو داره.......
در ضمن gow و resident evil اکشن ادونچرن

• Like
Reactions: alisantori

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
machinarium که واقعاً فوق العاده س ؛ راستی نظرت در مورد wanted چیه؟
wanted رو از لحاظ استایل گرافیکی گفتم وگر نه یک ادونچر معمولی بود به شخصه از Syberia به خصوص شماره دوم بی نهایت حال بردم.
معماهاش خوب بودن.
سری Runaway رو امتحان کن، اگه نکردی.
آیدین جون متاسفانه نتونستم شماره دومش رو امتحان کنم که میگن خیلی بهتر از شماره اولش شده.
از سبک گرافیکی و معماهاش خیلی خوشم اومد.
درباره Still Life بحث شد واقعا شماره اول این بازیم بازیه خوبی بود و من خوشم اومد و تا انتها رفتم(اون قسمت آشپزیش محشر بود و خیلی از گیمرها فکر میکردند چرت و پرته بلکه با شعر دستور آشپزی داده شده بود!!!!)
شماره دوم واقعا مسخره شده بود به خصوص طرز گرافیک بازی که 3 بعدی شد که من زیاد خوشم نیومد و بیشتر از 10% جلو نرفتم.
بعد کی گفته این سبک تغییر کرده!به قوله دوستمون اونی که شما میگی اکشن ادونچر هست مثل پرنس!که در حین اکشن 4 تام معما در پیت به شما میدن برای اینکه یکنواخت نشه!
درسته دوران طلایی لوکاس تموم شده اما این چند ساله دوباره داره این سبک جون میگیره.یک نیمه بازی هم درباره مونا یک خونآشام بود که من از اونم خیلی خوشم اومد.

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
کی گفته تعریف ادونچر تغییر کرده؟ چرا چیزی که نمیدونی در موردش وحی به زمین ارسال میکنی؟ سایت http://www.adventuregamers.com/index.php رو برو ببین چه بازی هایی داره.

اصلا پس تعریف کتاب هم تغییر کرده, تا وقتی فیلم "هیجان انگیزی" مثله Transporter هست، کی میشینه جنایت و مکافات رو بخونه، نه؟ درسته؟

تا وقتی میشه CoD2 بازی کرد، کی میشینه کتاب The Far Shore رو بخونه نه؟

پس جمع کنن هرچی کتابه دیگه، درسته؟

لذتی که در آرامش و کم کم از یه بازی ادونچر میبری (که بعید میدونم بدونی چیه چون خیلی بعیده مزه اش رو چشیده باشی وگرنه اینقدر باهاش بیگانه نبودی، نگون فلان بازی رو بازی کردم، از پستت همه چی مشخصه) ورای بازی ای مثله GoWـه شماست. تو اون بازی شما "فکر" میکنی بجای خون و خونرزیزی از دشمنایی که گذاشته شدن (و هزاران بار هم از شما ضعیف تر هستن) تا شما X رو بزنی تا بمیرن و خوی حیوانی شما ارضاع بشه، ولی تو یه بازی ادونچر با لذت گیر کردن تو یه جزیره متروکه و سر و کله زدن با یه دزددرییایی که باید یه تیکه از ریشش، یه تیکه از شورتش، تف (خلط گلو)، و چیزهایی دیگش رو با هزار مکافات گیر بیاری و باهم قاطی کنی تا بتونی Voodoo Doll درست کنی و سوزن بزنی توش تا اون "اوف" بشه، رو درک میکنی.

پست رو واسه دل خودم زدم، همون "آساسینز کیرید دو" رو بازی کن ولی حق نداری در مورد چیزی که ازش چیزی نمیدونی حکم صادر کنی. برو تو سایت http://www.adventuregamestudio.co.uk/games.php ببین مردم هر هفته چنتا بازی خودشون درست میکنن، همشون از آساسینز کیرید و خدای جنگ بی اطلاع هستن؟ هیچکدومشون نمیتونن کونسول بخرن؟

هرسال دریغ از پارسال.
نه عزیز شما شدیدا رو ادونچر کلاسیک تعصب داری واسه خاطر همینه این حرف منو که تعریف ادونچر تغییر کرده رو نمیتونی قبول کنی.
مثل اینکه شما GOD OF WAR رو کرایه ای بازی کردی و گرنه اینو نمی گفتی:"بجای خون و خونرزیزی از دشمنایی که گذاشته شدن (و هزاران بار هم از شما ضعیف تر هستن) تا شما X رو بزنی تا بمیرن و خوی حیوانی شما ارضاع بشه"
با این حساب ادونچر هم خوی انسانی آدمو ارضا میکنه(نه بابا بیخیال)
تو دنیا همیشه یه سری افراد هستن که کارای افراد قدیمیتر رو انجام میدن و ازش لذت میبرن.سازنده های بازی ادونچر کلاسیک(و صد البته بازی کننده های این بازی ها) نمونه ش)
بنظر تو دیدن کی بود مانند شنیدن(اشاره به مقایسه کتاب وفیلم)
بنظر من که ارزش نداره وقت رو روی این دونچرهای کلاسیک گذاشت.هر چیزی رو باید یه وقتی بازی کرد.
آگه جای بحث مونده لطف کنید پ.خ کنید چون این بحث، زیاد ربطی به تاپیک نداشت.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.اين شماره مجله رو بگيرين خوبه.پرونده assassins creed 2 هست با چندتا بازي هاي معروف ديگه.
دي بي دي هم اينا مهم هاش هست:
Resident evil 3
Assassins creed bloodines(psp)
Star trek D-A-C(PC)
Assassins creed 2 discovery(DS)
COD MW 2 Mobilized (DS)
بازي هاي نئو جئو
و....

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام.اين شماره مجله رو بگيرين خوبه.پرونده assassins creed 2 هست با چندتا بازي هاي معروف ديگه.
دي بي دي هم اينا مهم هاش هست:
Resident evil 3
Assassins creed bloodines(psp)
Star trek D-A-C(PC)
Assassins creed 2 discovery(DS)
COD MW 2 Mobilized (DS)
بازي هاي نئو جئو
و....
دی بی دی تاپیک خودش را داره
درباره‌ی دی بی دی اینجا پست نده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟