ماهنامه دنياي بازي

نمی دونم من خیلی آپدیت شدم یا این مجله خیلی دیر بازی ها رو نقد میکنه .نویسینده هاشم میمیرن برا مانکی آیلند یعنی اگه 100 تا مانکی آیلند بیاد همه شو نقد میکنن.
نقد تکن رو سمبل کرده بودن و اصلا من ازش چیزی نفهمیدم(اشاره هم یه اینکه این بازی برا PSP هم قراره بیاد نشده بود).فقط نقد Uncharted 2 جالب بود.
یه نکته دیگه هم هست اونم اینه که اسم بازی رو زیادی ترجمه کردن:مشت آهنین؟؟جنگاوری نوین 2؟؟؟سرزمین ناشناخته 2؟؟سرزمین های مرزی؟؟)

• Like
Reactions: alisantori
نمی دونم من خیلی آپدیت شدم یا این مجله خیلی دیر بازی ها رو نقد میکنه .نویسینده هاشم میمیرن برا مانکی آیلند یعنی اگه 100 تا مانکی آیلند بیاد همه شو نقد میکنن.
نقد تکن رو سمبل کرده بودن و اصلا من ازش چیزی نفهمیدم(اشاره هم یه اینکه این بازی برا PSP هم قراره بیاد نشده بود).فقط نقد Uncharted 2 جالب بود.
یه نکته دیگه هم هست اونم اینه که اسم بازی رو زیادی ترجمه کردن:مشت آهنین؟؟جنگاوری نوین 2؟؟؟سرزمین ناشناخته 2؟؟سرزمین های مرزی؟؟)
این قضیه ترجمه‌ها به لطف وزارت فرهنگه و با اون فرهنگستان فارسی

نویسنده هاشم میمیرن برا مانکی آیلند یعنی اگه 100 تا مانکی آیلند بیاد همه شو نقد میکنن.

خب مانکی آیلند یکی از بازی های خیلی باحال هستش؛ انتظار داری نقد نشه؟!
خیلی منتظر تکن بودم ولی نقدشون خوب نبود
ترجمه هم کار بدی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or