ماهنامه دنياي بازي

من خريدم.ليست مجله:
پيش نمايش:
bioshock2--dust cause 2
نقدها:
streets of rage
saboteur
jak and daxter
new super mario bros wii
پرونده:
بازي هاي زمستاني
آره منم امشب گیر آوردم...مجله خوب بود....(راستی ترکوندن بعد از مدتها برای psp بیشتر از 2 تا بازی گذاشتن!بسی حال بردیم...) :laughing:

راستی یه اشتباه توی تقویم بازیها کرده بودن که نزدیک بود من از خوشحالی سکته بزنم!اگه دقت کرده باشین لیست بازیهای PS3 رو نگاه کنین میبینین که نوشته CONVICTION که منم سریع تو نت زدم هیچ چیز تایید شده ای پیدا نکردم فقط چند تا خبر از منتشر شدن احتمالی برای PS3 داده بودن...
فک کنم مجله باید شماره ی بعدی یه عذرخواهی حسابی از خواننده ها بکنه!چون نزدیک بود خیلیهارو به کشتن بده! :D

کسی مجله رو خریده؟ ظاهراً که سایتشون خیلی دیرتر از انتشار مجله، فهرست و عکس جلد رو روی سایت میذاره!
از این به بعد هرکسی مجله دستش رسید یه شات ازش بذاره + فهرست، چونکه سایت تو این زمینه خیلی ضعیف عمل می کنه

آخرین ویرایش:
بچه ها امروز فقط DBD گيرم اومد!مجله نيومده بود گفت شنبه,واسه اولين بار بود دنياي بازي غير منظم پخش شد!راستي اين 2 بار ايميل فرستادم چاپ نكردن كسي از دوستان خريده ببينه چاپ كرده يا نه!قبلا تا ايميل ميفرستادم جواب ميدادن
محمد امين شيرواني(واسه اين گفتم كه ببينين ايميل اومده يا نه)

بچه ها امروز فقط DBD گيرم اومد!مجله نيومده بود گفت شنبه,واسه اولين بار بود دنياي بازي غير منظم پخش شد!راستي اين 2 بار ايميل فرستادم چاپ نكردن كسي از دوستان خريده ببينه چاپ كرده يا نه!قبلا تا ايميل ميفرستادم جواب ميدادن
من امروز گرفتم مجله رو :p
تو سايتشون گذاشتن بالاخره;) اينم لينكش:biggrin1:
نقد Silent Hill : shattered memories جالب بود :biggrin1:
اسم شما رو هم نگاه كردم نبود;)

حالا چی پرسیده بودی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or