لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
نظرتون چیه بعد از مسابقه فینال یک روزی یک سری بازی دوستانه بزاریم؟تو امتحانا سخته ولی 15 دقیقه که کاری نمی کنه.
بعد یک ترکیب خوب برای بارسا برام بزارین!

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
من بازی دوم بازم دستم خراب شده بود یاشار شاهد چقدر پاسام اشتباه رو به عقب می رفت.
در کل یاشار خوب بازی کرد ولی دستم درست شد بر میگردم.

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
دارم میرم سر کار شمارمو اگه داری اس بده تاا بهت بگم کدوم ترکیب بارسا عالیه البته اگه دوست داری
یچیزم یادم رفت بگم
کسانی که میلان رو میگیرند تو حمله یه برتری به زلاتان دارند لا مصب سانترارو نه نمیگه یا گل میشه یا کرنر

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

من بازی دوم بازم دستم خراب شده بود یاشار شاهد چقدر پاسام اشتباه رو به عقب می رفت.
در کل یاشار خوب بازی کرد ولی دستم درست شد بر میگردم.
تایید میشه بعضی از پاس هاش شدید اشتباه میرفت

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
فک کنم این از همه بهتره
1-fifa12-barcelona-4-2-3-1-formation.png

چون این نتیجه رو میده:

2-fifa12-barcelona-4-2-3-1-formation.png

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

البته custom tacnic و player role رو اصلا دستکاری نمیکنم .باید دستکاری کنی؟!یک بار custom tacnic رو دستکاری کردم speed رو بردم 90 و preessure رو گزاشتم 80- 10 تا 10 تا گل خوردم دفاعم می رفت حمله!

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
فک کنم این از همه بهتره
1-fifa12-barcelona-4-2-3-1-formation.png

چون این نتیجه رو میده:

2-fifa12-barcelona-4-2-3-1-formation.png

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:21 PM ارسال شده بود ----------

البته custom tacnic و player role رو اصلا دستکاری نمیکنم .باید دستکاری کنی؟!یک بار custom tacnic رو دستکاری کردم speed رو بردم 90 و preessure رو گزاشتم 80- 10 تا 10 تا گل خوردم دفاعم می رفت حمله!
امیر جان این ترکیبی که میچینی به نظرم اصلا مناسب نیست...
شما ترکیب اصلی خوده بارسلون رو رو بزار فقط فابرگاس رو بزار جا بوسکتس و سانچزم بزار جا داوید ویا ببین تیمت چی میشه.در ضمن این رو هم بگن تو مسابقات بینلمللی و داخلی (مثله psbox و اینا...)تو نمیتونی کاستوم تاکتیک بچینی...

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:32 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یک فکری هم تو سرم اومده اینکه بعد از امتحانات ایشالا یه مسابقاتی تشکیل بدم که دارای ورودی و جایزه باشه(مثلا اینجوری که برای شرکت تو مسابقات ورودی 5 تومان به ازای هرنفر تا 16 نفرم جمع شن میشه 80 تومان بعد 4 گروه 4 تایی تشکیل میدیم بعد به نفرات اول تا سوم جایزه میدیم نفر اول 50 تومان.دوم 20 تومان سوم 10 تومان)اینجوری هیجان فوق العاده ایم شکل میگیره.
بابت اعتماد برای واریز هم من تو پرشین تولز خرید و فروش زیاد داشتم جوری که طرف 500 تومان ریخت به حسابم به عصر نکشیده گوشی رو فرستادم براش رشت و ...اینم لینک پرشین تولزم:نمایش مشخصات: behrad22 - PersianTools Forums
نظراتتون رو بگید ببینیم کیا موافقن کیا مخالف...;)

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دارم میرم سر کار شمارمو اگه داری اس بده تاا بهت بگم کدوم ترکیب بارسا عالیه البته اگه دوست داری
یچیزم یادم رفت بگم
کسانی که میلان رو میگیرند تو حمله یه برتری به زلاتان دارند لا مصب سانترارو نه نمیگه یا گل میشه یا کرنر

---------- نوشته در 01:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

تایید میشه بعضی از پاس هاش شدید اشتباه میرفت
Ac milan همین یه زالاتان رو داره
real بنزما و رونالدو و اوزیل و خیلیای دیگه تو حمله
په په تنهایی همه رو تو دفاع حریفه
کاسیاس هم که همه میدونن فکر کنم سوپرمنه
تو دفاع و میانه هم فکر میکنم بازم نیست اینو بگم که Ac milan به شدت مشکل داره
راحت میشه دفاعش رو جا گذاشت
پس خواهشن در مورد بازیکنای تیم میلان حرف نزن که من بدجور حساسم

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
Ac milan همین یه زالاتان رو داره
real بنزما و رونالدو و اوزیل و خیلیای دیگه تو حمله
په په تنهایی همه رو تو دفاع حریفه
کاسیاس هم که همه میدونن فکر کنم سوپرمنه
تو دفاع و میانه هم فکر میکنم بازم نیست اینو بگم که Ac milan به شدت مشکل داره
راحت میشه دفاعش رو جا گذاشت
پس خواهشن در مورد بازیکنای تیم میلان حرف نزن که من بدجور حساسم
چرا میزنی داداش!
kevin prince boating
pato
robiniho
nesta
abate
اینا همشون از بزرگان فوتبال هستند و تو فیفا هم خوب کار شدند دوست من
سیدورف هم یادم رفت بگم
میلان تیم خوبیه تو فیفا
من نکته برتری این تیمو گفتم.همین چرا عصبی میشی حالا

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

بهراد جان به نظر من بجای پول بهش پوینت بدیم!
به فرض مثال نفر 3وم 800 پوینت نفر دوم 1000 پوینت نفر اول 2000 پوینت
گمون کنم این بهتره تو لایو هم به درد میخوره

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
چرا میزنی داداش!
kevin prince boating
pato
robiniho
nesta
abate
اینا همشون از بزرگان فوتبال هستند و تو فیفا هم خوب کار شدند دوست من
سیدورف هم یادم رفت بگم
میلان تیم خوبیه تو فیفا
من نکته برتری این تیمو گفتم.همین چرا عصبی میشی حالا

---------- نوشته در 07:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:47 PM ارسال شده بود ----------

بهراد جان به نظر من بجای پول بهش پوینت بدیم!
به فرض مثال نفر 3وم 800 پوینت نفر دوم 1000 پوینت نفر اول 2000 پوینت
گمون کنم این بهتره تو لایو هم به درد میخوره
پوینت نمیشه خیلی گرونه و با این وضع فکر نکنم به صرفه باشه

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
شما ترکیب اصلی خوده بارسلون رو رو بزار فقط فابرگاس رو بزار جا بوسکتس و سانچزم بزار جا داوید ویا ببین تیمت چی میشه.در ضمن این رو هم بگن تو مسابقات بینلمللی و داخلی (مثله psbox و اینا...)تو نمیتونی کاستوم تاکتیک بچینی...

بعد اینیستا رو همونجوری بزاری تو حمله؟؟
بعد این مسابقه هایی که میگی چی هستن؟کجا میشه ثبت نام کرد؟!

بعد با اون نظرم موافقم خودم تو نظرم بود.فقط تو این تابستون یک بن ویو نفرسته که من بدبخت شم!

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
خب بازی فینال هم برگذار شد همونطور که به نیما و sirsmrm قول داده بودم
yashar vamp 3 pill4ger ve5tal 1
:d
این برد تقدیم داش بهراد و نیما
به رقیببم خسته نباشید میگم بازی خوبی بود

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
خب بازی فینال هم برگذار شد همونطور که به نیما و sirsmrm قول داده بودم
yashar vamp 3 pill4ger ve5tal 1
:d
این برد تقدیم داش بهراد و نیما
به رقیببم خسته نباشید میگم بازی خوبی بود
در لیگ بعدی من هم رئال بر می دارم. هر کی دیگه هم که فکر قهرمانی داره بهش پیشنهاد می دم همین کارو کنه.

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
در لیگ بعدی من هم رئال بر می دارم. هر کی دیگه هم که فکر قهرمانی داره بهش پیشنهاد می دم همین کارو کنه.
من نه بخاطر این که قهرمان شم رئال رو نگرفتم من با رئال بزرگ شدم داداش با هیچ تیم دیگه ایی بازی نمیکنم (مخصوصا که مسابقه باشه)

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دیگه ارش خامنه ای ام که قهرمانه تیمش میلان هست.یرو حال کن حسام...به یاشارم تبریک میگم مبارک باشه.
ولی با اینکه هرکی رریال رو برداره قهرمان و رودست نداره مخالفم.هرکی وقتی یه تیم رو بش عادت کنه دیگه نمیتونه ترکش کنه.من خودم 5 سال منچستر بودم تا امسال که دیدم ضعیف شده اومدم سراغ میلان...حالا دیگه تموم شد رفت دیگه بحث نکنید دربارش...
این مسابقات ازمایشه خوبی بود و تجربه هایه خوبی هم کسب کردیم برای مسابقات بزرگتر که ایشالا تو تابستون برگزار میکنیم...
دوستان میتونند تو تاپیک نظراتشون رو برای مسابقات بعدی اعلام کنند...

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

بعد اینیستا رو همونجوری بزاری تو حمله؟؟
بعد این مسابقه هایی که میگی چی هستن؟کجا میشه ثبت نام کرد؟!

بعد با اون نظرم موافقم خودم تو نظرم بود.فقط تو این تابستون یک بن ویو نفرسته که من بدبخت شم!
نه اینجوری
از راست دفاع:الوز.پویول.پیکه.ابیدال
هافبک:فابرگاس هافک دفاعی.زاوی و اینیستا هافبک میانی.
حمله از راست:مسی.سانچز.ویا
مسابقات هم که تو تهرونه دوره بعدش هم اخرای تیر شروع میشه...
اینم سایتش:پلی استیشن، ایکس باکس - PsBox اولین دوره جام بزرگ
اینم بگم دیگه بن ویو من ویو کشکه من خودم از ساله 2008 تو لایو بن ویو 2009 رو هم رد کردم مطمعن باش مایکرو دیگه کسی رو بن نمیکنه دستگاش رو.پروفایل اره ولی دستگاه نه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر