لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
داداش میگم اینیستا وزاوی و فابرگاس دقیقا پشت سر هم باشند؟بعنی همچین چیزی http://uploadkon.ir/uploads/ebd99e7cd2d28c96338ab3aea81279b9.jpg
بعد دنی آلوز رو چه جوری نفوذی تر کنم؟؟
دادا مگه من نگفتم ترکیب خود بارسا تو که باز امدی کاستوم کردی ترکیب رو؟؟؟؟
اینجوری ریده میشه به تیمت...کلا بیخیال کاستوم شو از من بشنو

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
یه سوال داشتم.
میشه در لیگ بعدی برادرم هم شرکت کنه؟ (البته با گیمرتگ من)
اره .

---------- نوشته در 03:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 PM ارسال شده بود ----------

دادا مگه من نگفتم ترکیب خود بارسا تو که باز امدی کاستوم کردی ترکیب رو؟؟؟؟
اینجوری ریده میشه به تیمت...کلا بیخیال کاستوم شو از من بشنو
داداش میدنم ولی یکی میگه ویا نوک /یکی میگه مسی نوک.بعد اینیستا اونجوری میشه 89 و فابگراسم میشه 80
!

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

پست اول رو بخونید ثبت نام مسابقات تیر ماه شروه شده .

ImanShar

کاربر سایت
May 20, 2012
4
اره .

---------- نوشته در 03:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:49 PM ارسال شده بود ----------

داداش میدنم ولی یکی میگه ویا نوک /یکی میگه مسی نوک.بعد اینیستا اونجوری میشه 89 و فابگراسم میشه 80
!

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

من برادر heska هستم. مرسی که ما رو هم را دادی D:

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
اره .

!

برات پ.خ کردم.
دوستان هم یه نا هماهنگی بین من و امیر جان پیش اومد قرار شد که یه تاپیک کلا مجزا تشکیل شه تو اواخر خرداد توسط من و با کمک دوستان اونجا همه چیز هماهنگ شه.
پس از الان برا ثبت نام اقدام نکنید.

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال داشتم.
میشه در لیگ بعدی برادرم هم شرکت کنه؟ (البته با گیمرتگ من)
مشکلی از این بابت نیست که کسی جای شما بازی کنه ولی اگر میخواد با یک تیم دیگه شرکت کنه اینکار نمیشه...

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
دقیقا همین
امیر جان شما با این ترکیب بازی کن به اون روشی که گفتم خوشت نیومد عوض کن
بهراد جان داداش میگی کاستوم نکنه! کاستوم نکردن واسه کسی خوبه که هاردکور بازی میکنه
امیر جان گمونم تازه امده سمت فیفا باید از همون اول کاستوم بازی کنه تا هاردکور نشه و یه حرفه ایی بشه

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ناراحت نشن ولی به نظر من 2 تا تیم با یه گیمر تگ ایده خوبی نیست
خوب با کنسولت یه گیمر تگ واسه داداشت بساز اکانت کشور انگلیس هم بده ادرس و شماره تلفن و کد پستیش هم با من
من هم هستم تو دوره بعد
yashar vamp real mardrid

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دقیقا همین
بهراد جان داداش میگی کاستوم نکنه! کاستوم نکردن واسه کسی خوبه که هاردکور بازی میکنه
امیر جان گمونم تازه امده سمت فیفا باید از همون اول کاستوم بازی کنه تا هاردکور نشه و یه حرفه ایی بشه

---------- نوشته در 09:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان ناراحت نشن ولی به نظر من 2 تا تیم با یه گیمر تگ ایده خوبی نیست
خوب با کنسولت یه گیمر تگ واسه داداشت بساز اکانت کشور انگلیس هم بده ادرس و شماره تلفن و کد پستیش هم با من
من هم هستم تو دوره بعد
yashar vamp real mardrid
اگر یه گیمرتگ دیگه بسازم باید گلد هم بگیرم چون از همه گلد مجانی ها استفاده کردم. وگرنه کد پستی و آدرس که ریخته.
پول گلدشو بده حتما.:d

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اگه لیگ در همین تاپیک اجرا بشه کسی مشکلی داره؟اگه مشکلی چیزی هست .بگین که تاپیک و ببندم

---------- نوشته در 10:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

----------------------------------------------------
دقیقا همین

----------------------------------------
داداش بارسا رو بی خیال شدم و رفتم سمت بارین با همون ترکیب اصلی و دیفالت خودش اصلا هیچ تغییری ایجاد نمی کنم و فقط جای روبن و ریبری رو عوض می کنم که ریبری بیاد سمت چپ و روبن راست.

بعد یک چیز دیه من همیشه اولای بازی با اون جهته بازی رو از Balanced میارم رو attek یا ulta attek درسته این کار؟چو موقع باید استفاده شه؟

آخرین ویرایش:

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
اگه لیگ در همین تاپیک اجرا بشه کسی مشکلی داره؟اگه مشکلی چیزی هست .بگین که تاپیک و ببندم

---------- نوشته در 10:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:29 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا همین

داداش بارسا رو بی خیال شدم و رفتم سمت بارین با همون ترکیب اصلی و دیفالت خودش اصلا هیچ تغییری ایجاد نمی کنم و فقط جای روبن و ریبری رو عوض می کنم که ریبری بیاد سمت چپ و روبن راست.

بعد یک چیز دیه من همیشه اولای بازی با اون جهته بازی رو از Balanced میارم رو attek یا ulta attek درسته این کار؟چو موقع باید استفاده شه؟
دست نزن دادا بزار رو بالانس بمونه
اون واسه مواقعیه که تیم رو میخوای خیلی حجومی کنی یا تیم رو دفاعی کنی
دست نزنی بهتر هست

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321

دقیقا همین

خوب عزیز جان همین کارو میکنه 7.8 تا میخوری دیگه.همیشه بزار رو بالانس هروقت خواسی اخرای بازی عقب بودی attack کن یا دیگه اخرش ultra.این کارو بکنی دفاهات هم میان جلو به حمله کمک میکنن همچنین برعکسش...

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
به نظر من که همه مسابقات توی یه تاپیک باشه و بعد از بازی فینال تا جام بعدی قفل بشه.اینطوری هم نظمش به هم نمیریزه هم نیاز نیست هر بار دنبال تاپیک جدید بگردیم واسه با خبر شدن از شروع یه کاپ جدید همه فقط به همین تاپیک سر میزنن و کسی مسابقات رو از دست نمیده .و این بحث ها رو هم میشه توی خود تاپیک فیفا ادامه داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر