لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
تاپیک جدید زده شد.امیر جان لطف کن این تاپیک رو قفل کن با تشکر...
http://forum.bazicenter.com/thread61969/

داداش به هیچ عنوان این تاپیک قفل نمیشه و دلیلی برای قفل کردنش نیست!

---------- نوشته در 10:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 AM ارسال شده بود ----------

از همین الان هم می تونین ثبت نام کنید!

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 AM ارسال شده بود ----------

و این کار شما کار درستی به نظر خودم نیست!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا من اینجا هم اعلام آمادگی می کنم,البته اگه تایم بندی اینجا هم خوب باشه و بلافاصله بعد از امتحانات باشه...
Prince Sohrab K
بایرن مونیخ

آخرین ویرایش:

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
داداش به هیچ عنوان این تاپیک قفل نمیشه و دلیلی برای قفل کردنش نیست!

---------- نوشته در 10:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:27 AM ارسال شده بود ----------

از همین الان هم می تونین ثبت نام کنید!

---------- نوشته در 11:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 AM ارسال شده بود ----------

و این کار شما کار درستی به نظر خودم نیست!
پ.خ شد خدمتت...

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
خب این چه کاریه هم این تاپیک هم اون تاپیک ! لطفا با behrad22 به توافق برسین بعد دیگه تصمیم بگیرین ! اینجوری به ضرر دوتاتونه !

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
خب این چه کاریه هم این تاپیک هم اون تاپیک ! لطفا با behrad22 به توافق برسین بعد دیگه تصمیم بگیرین ! اینجوری به ضرر دوتاتونه !
شما خودت ببین این تاپیک زود تر زده شده و بدون اجازه ایشون لیگو بردن تاپیک دیگه

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 PM ارسال شده بود ----------

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
منم میگم بهتره همین جا باشه بهتره اقای behrad22 باید با ایشون (سازنده این تایپیک)مطرح میکردند بهتر بود چون اینجا یه دونه تایپیک باشه بهتره و میتونستیم بکنیمش دوتا مدیر یکش مربوط به کاپ و جام حذفی و یکیشون هم لیگ حذفی حیلی باحال میشد
کلا منظورم این بود که باید از قبل هماهنگی میکرد این دوستمون بهتر بود

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم میگم بهتره همین جا باشه بهتره اقای behrad22 باید با ایشون (سازنده این تایپیک)مطرح میکردند بهتر بود چون اینجا یه دونه تایپیک باشه بهتره و میتونستیم بکنیمش دوتا مدیر یکش مربوط به کاپ و جام حذفی و یکیشون هم لیگ حذفی حیلی باحال میشد
کلا منظورم این بود که باید از قبل هماهنگی میکرد این دوستمون بهتر بود
ایشون به من گفت تاپیک ببند که من جواب ندادم یک بار دیگه تو تاپیک مطرح کرد گفته مسابقات دور در تاپیک مجزا اجرا میشه که گفتم به هیچ عنوان این تاپیک قفل نمیشه!
بعدم من این 16 نفره جمع کرده بودم.دوستان عزیزم که شرکت کردند اگه یاد نیارن خیلی نامردن که کی بچه ها رو جمع کرد توی این دو دور

آخرین ویرایش:

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
تاپیک قفل میشه به دلیل اینکه در حال مذاکرات با اسپانسر هستیم و مسابقات با جوایز (بدون ورودی) به یک تاپیک دیگه برده میشه

---------- نوشته در 08:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:48 PM ارسال شده بود ----------

بلهاسپانسر ردیف شد و تاپیک به این قسمت منتقل شد http://forum.bazicenter.com/thread62050/#post2007600

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
شما خودت ببین این تاپیک زود تر زده شده و بدون اجازه ایشون لیگو بردن تاپیک دیگه

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 PM ارسال شده بود ----------

داداشه من حرفت قبول ... اما قبول کن که بهراد تو لیگ قبلی خیلی خوب لیگ رو جلو برد ... همکاری شما دو تا خیلی نتیجه بهتری داره ... در ضمن بهراد که نگفته شما نیا ... بنده خدا خودش داره میگه بیا با هم اداره کنیم ... البته من با توجه به پست شما و بهراد می گم ... خلاصه اینکه ما دنبال کیفیت بالاتر هستیم ...

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
داداشه من حرفت قبول ... اما قبول کن که بهراد تو لیگ قبلی خیلی خوب لیگ رو جلو برد ... همکاری شما دو تا خیلی نتیجه بهتری داره ... در ضمن بهراد که نگفته شما نیا ... بنده خدا خودش داره میگه بیا با هم اداره کنیم ... البته من با توجه به پست شما و بهراد می گم ... خلاصه اینکه ما دنبال کیفیت بالاتر هستیم ...
داداش شما درست میگی اصلا ایشون خیلی زحمت کشیدن.ولی چرا بردن تاپیک دیگه؟من به Mohsen0 قول دادم کاراش راست و ریست شد لیگو بدم تحویلش چون اون اول لیگ داشت بعد به من گفت تاپیکو ببر یک جا دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر