لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

Sir.armando

کاربر سایت
Sep 21, 2008
13
نام
رضـا
نه اینجوری
از راست دفاع:الوز.پویول.پیکه.ابیدال
هافبک:فابرگاس هافک دفاعی.زاوی و اینیستا هافبک میانی.
حمله از راست:مسی.سانچز.ویا
مسابقات هم که تو تهرونه دوره بعدش هم اخرای تیر شروع میشه...
اینم سایتش:پلی استیشن، ایکس باکس - PsBox اولین دوره جام بزرگ
اینم بگم دیگه بن ویو من ویو کشکه من خودم از ساله 2008 تو لایو بن ویو 2009 رو هم رد کردم مطمعن باش مایکرو دیگه کسی رو بن نمیکنه دستگاش رو.پروفایل اره ولی دستگاه نه..
باری شرکت توی این مسابقات، باید حتماً توی ایران باشیم یا بازی ها آنلاین برگزار می شه ؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دیگه ارش خامنه ای ام که قهرمانه تیمش میلان هست.یرو حال کن حسام...به یاشارم تبریک میگم مبارک باشه.
ولی با اینکه هرکی رریال رو برداره قهرمان و رودست نداره مخالفم.هرکی وقتی یه تیم رو بش عادت کنه دیگه نمیتونه ترکش کنه.من خودم 5 سال منچستر بودم تا امسال که دیدم ضعیف شده اومدم سراغ میلان...حالا دیگه تموم شد رفت دیگه بحث نکنید دربارش...
این مسابقات ازمایشه خوبی بود و تجربه هایه خوبی هم کسب کردیم برای مسابقات بزرگتر که ایشالا تو تابستون برگزار میکنیم...
دوستان میتونند تو تاپیک نظراتشون رو برای مسابقات بعدی اعلام کنند...

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

نه اینجوری
از راست دفاع:الوز.پویول.پیکه.ابیدال
هافبک:فابرگاس هافک دفاعی.زاوی و اینیستا هافبک میانی.
حمله از راست:مسی.سانچز.ویا
مسابقات هم که تو تهرونه دوره بعدش هم اخرای تیر شروع میشه...
اینم سایتش:پلی استیشن، ایکس باکس - PsBox اولین دوره جام بزرگ
اینم بگم دیگه بن ویو من ویو کشکه من خودم از ساله 2008 تو لایو بن ویو 2009 رو هم رد کردم مطمعن باش مایکرو دیگه کسی رو بن نمیکنه دستگاش رو.پروفایل اره ولی دستگاه نه...

یعنی سانچز رو بزارم نوک؟مسی سمت راست؟.منظورت از هافبک دفاعی و میانی همون ترکیب3-3-4 Default بارساست؟بعنی فابرگاس اون هافبک که عقب تره و اینیستا و زاوی جلوتر کنار هم؟
بعد به نظرتون این چه طوره
4-3-3-fifa12-formation.jpg

اینیستا پست حمله زاوی و فابرگاس کنار هم؟

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
امیر جان من دیروز بهت گفتم چیکار کن
من درست با بارسا بازی نمیکنم اما زندگی با فیفا گذشته
اون ترکیبی که بهت دیروز گفتم مرگ نداره
فقط یکم نفوذ دنی الوز رو بیشتر کن که اگرم رفت جلو. فابرگاس بیاد جاش
ترکیب رو یبار دیگه میگم
دفاع ها رو همون دفاع های اصلی باشه (دوست داشتی از افلای هم استفاده کن سرعت خوبی داره)
هافبک دفاعی با فاصله 5 قدم فابرگاس
میانه زمین xavi
پشت محوطه جریمه اینیستا
مسی وسط ویا چپ
پدرو راست
با پدرو حمله میکنی سانتر بکش چون ویا میاد وسط و هد زنیش بهتر هست
با ویا حمله میکنی تو عمق کار کن
مسی هم چون قدرت حمل توپش بالاست و خوب دریبل میزنه راحت میتونی از وسط پدر مدافعان رو در بیاری

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
خب بازی فینال هم برگذار شد همونطور که به نیما و sirsmrm قول داده بودم
yashar vamp 3 pill4ger ve5tal 1
:d
این برد تقدیم داش بهراد و نیما
به رقیببم خسته نباشید میگم بازی خوبی بود
مرسیییییییییییییییییییییییییییی................مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی....................مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اقا امیر علی قول قهرمانی رو به ما داد و انجامش هم داد
مبارکت باشه

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
خب بازی فینال هم برگذار شد همونطور که به نیما و sirsmrm قول داده بودم
yashar vamp 3 pill4ger ve5tal 1
:d
این برد تقدیم داش بهراد و نیما
به رقیببم خسته نباشید میگم بازی خوبی بود

تبریک دادا گل کاشتی

---------- نوشته در 11:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 AM ارسال شده بود ----------

من با مسابقات پولی موافقم ....
راستی برای دور بعد مسابقات تنظیمات را حتما یه چیز مشترک بگیرید مثل سرعت بازی ، یا ترکیب که بر اساس آنلاین هست یا نه و ...

BAKORE

کاربر سایت
May 18, 2012
12
اقا منم هستم خواهشا منم راه بدین GT من هم
AmirFire11 هست لطفا از طریق ایمیل به من بگین و بیشتر از ساعت2تا5 حاضرم ممنون

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دیگه ارش خامنه ای ام که قهرمانه تیمش میلان هست.یرو حال کن حسام...به یاشارم تبریک میگم مبارک باشه.
ولی با اینکه هرکی رریال رو برداره قهرمان و رودست نداره مخالفم.هرکی وقتی یه تیم رو بش عادت کنه دیگه نمیتونه ترکش کنه.من خودم 5 سال منچستر بودم تا امسال که دیدم ضعیف شده اومدم سراغ میلان...حالا دیگه تموم شد رفت دیگه بحث نکنید دربارش...
این مسابقات ازمایشه خوبی بود و تجربه هایه خوبی هم کسب کردیم برای مسابقات بزرگتر که ایشالا تو تابستون برگزار میکنیم...
دوستان میتونند تو تاپیک نظراتشون رو برای مسابقات بعدی اعلام کنند...

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 AM ارسال شده بود ----------

یعنی سانچز رو بزارم نوک؟مسی سمت راست؟.منظورت از هافبک دفاعی و میانی همون ترکیب3-3-4 Default بارساست؟بعنی فابرگاس اون هافبک که عقب تره و اینیستا و زاوی جلوتر کنار هم؟
بعد به نظرتون این چه طوره
4-3-3-fifa12-formation.jpg

اینیستا پست حمله زاوی و فابرگاس کنار هم؟
سانچز نوک.به جای اون که اینیستا رو گذاشتی مهاجم کاذب و 4 حمله ای کردی ترکیب رو یه هافبک دفاعی پشت سره هافبک میانیت بز ار که فابرگاس هست.یعنی اون مهاجم کاذب رو حذف کن هافبک دفاعی اضافه کن.

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:53 PM ارسال شده بود ----------

اقا منم هستم خواهشا منم راه بدین GT من هم
AmirFire11 هست لطفا از طریق ایمیل به من بگین و بیشتر از ساعت2تا5 حاضرم ممنون

آقا دور بعدی هم هست؟می گم یه سری مسابقات تو خرداد بزاریم,بعد از ظهر ها یا شب ها...
دوستان دور بعدی بدلیل فصل امتحانات میفته اخرای خرداد با شیوه ای جدید و در تاپیکی مجزا..

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب خوبه واسه بعد امتحانات<ولی خیلی دیر نزارین چون یه سری بدبخت مثل من سال دیگه کنکور دارن زود باید برگردن مدرسه,همون آخرای خرداد بعد امتحانات خوبه..منم هستم:Prince sohrab K

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
امیر جان من دیروز بهت گفتم چیکار کن
من درست با بارسا بازی نمیکنم اما زندگی با فیفا گذشته
اون ترکیبی که بهت دیروز گفتم مرگ نداره
فقط یکم نفوذ دنی الوز رو بیشتر کن که اگرم رفت جلو. فابرگاس بیاد جاش
ترکیب رو یبار دیگه میگم
دفاع ها رو همون دفاع های اصلی باشه (دوست داشتی از افلای هم استفاده کن سرعت خوبی داره)
هافبک دفاعی با فاصله 5 قدم فابرگاس
میانه زمین xavi
پشت محوطه جریمه اینیستا
مسی وسط ویا چپ
پدرو راست
با پدرو حمله میکنی سانتر بکش چون ویا میاد وسط و هد زنیش بهتر هست
با ویا حمله میکنی تو عمق کار کن
مسی هم چون قدرت حمل توپش بالاست و خوب دریبل میزنه راحت میتونی از وسط پدر مدافعان رو در بیاری

داداش میگم اینیستا وزاوی و فابرگاس دقیقا پشت سر هم باشند؟بعنی همچین چیزی http://uploadkon.ir/uploads/ebd99e7cd2d28c96338ab3aea81279b9.jpg
بعد دنی آلوز رو چه جوری نفوذی تر کنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر