لوازم جانبی PS4

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ربطی به ریستور و این چیزا ندار.واسه منک همینطور بود رو لپتاپ...من رو دو تا ویندوز متفاوت هم تست کردم.اصلا درست نمیشه.
با pc خوب کار میکنه اما لپتاپ نه

مال من که رو لپ تاپ مشکلی نداره.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان کسی هست که Intercooler استفاده کرده باشه؟ کمکی میکنه؟ اگرم لینکی برای خرید دارید لطفا در خصوصی بفرستید. تشکر.

من نديدم تا حالا كسي استفاده كرده باشه ولي اگر اتاقت خيلي گرمه و هي دور فن ات ميره بالا استفاده كردن ازش يه تاثير كوجيكي ميتونه داشته باشه
در اصل بايد هواي اتاق خنك باشه! اگر دماي اتاق بالا باشه شما اينتركولر يا فني بذاري كه سيستم هاي خنك كننده مايع نداشته باشه فايده نداره

فقط خواست باشه جنس اصل و خوب بخري
بهتره توي اينترنت و سايت هاي خارجي بگردي تا سايت هاي ايراني بعد كه پيدا كردي ببين توي ايران هست يا نه

دوستان یه سوال در مورد هدست گلد دارم میخاسم ببینم ولومش را اگه رو بیشترین حدش بذاریم در حین بازی برا گوش ضرر داره؟

اخرين حد :eek:
داداش من پايين ترين حد صدا رو ميذاشتم و صداش براي گوش هام زياد بود !!!

يه بار فقط امتحاني يه لحظه گذاشتمش روي اخرين حد صدا تا 2 ساعت سر درد و گوش درد داشتم !!! اصلاً و ابداً اخرين حد اش توصيه نميشه

چندين سال ديگه كه سن ات رفت بالاتر تاثير بدي روي گوش هات ميذاره

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,443
نام
علی
اگر دماي اتاق بالا باشه شما اينتركولر يا فني بذاري كه سيستم هاي خنك كننده مايع نداشته باشه فايده نداره

دمت گرم بابت جواب. فقط یه سوال دیه:D سیستمی سراغ داری این مدلی برا PS4؟ یعنی خنک کننده ی مایع داشته باشه؟ تشکر

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
اخرين حد :eek:
داداش من پايين ترين حد صدا رو ميذاشتم و صداش براي گوش هام زياد بود !!!

يه بار فقط امتحاني يه لحظه گذاشتمش روي اخرين حد صدا تا 2 ساعت سر درد و گوش درد داشتم !!! اصلاً و ابداً اخرين حد اش توصيه نميشه

چندين سال ديگه كه سن ات رفت بالاتر تاثير بدي روي گوش هات ميذاره[/QUOTE]

دمت گرم خوب شد گفتی من همیشه رو آخرین حد میذاشتم:d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دمت گرم بابت جواب. فقط یه سوال دیه:D سیستمی سراغ داری این مدلی برا PS4؟ یعنی خنک کننده ی مایع داشته باشه؟ تشکر

ببين اگر اتاقت گرم باشه يا مثلاً بخاري باشه يا تهويه خوب براي خنك شدن نباشه خوب تو ميخواي با هواي گرم كنسول رو خنك كني ؟! اصلا جور در نمياد

اگر مي خواي با اينتر كولر اين مدلي كنسولت رو خنك كني بهتره يه پنكه بذاري يه سمتش باور كن بهتر خنك مي كنه :d من امتحان كردم :d و بد هم جواب نداده

فقط يه جور بذار كه Vent هاي اصلي ايش رو به روي پنكه نيفتن هواي گرم دوباره برگرده تو كنسول
هواي گرم رو دور مي كنه

من تا حالا نديدم چنين سيستمي باشه :|
مي گم توي اينترنت سرچ كن مثلً
PS4 intercooler
ولي فكر نكنم باشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان یه سوال در مورد هدست گلد دارم میخاسم ببینم ولومش را اگه رو بیشترین حدش بذاریم در حین بازی برا گوش ضرر داره؟
واسه بازی اصلا تا اخر نذار.حد اکثر تا 60 درصد بذار.
البته من واسه اهنگ تا اخر هم میذارم:|:d

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
من دنبال این گیم‌پد می‌گردم: Hori Fighting Commander 4

dj9y_hfc4-p1.jpg

آیا کسی از دوستان این کنترلر رو توی بازاری جایی ندیده؟

دوستان سوال ایشون سوال منم هست:D
کسی میدونه کجا میشه این دسته های فایتینگ پلی3 و پلی4 رو تهیه کرد به منم بگه
تا زمان ریلیز تکن جدید حتما بایست یکی بخرم:D
ترجیحا یه چیز ارزون (خودم میدونم اونقدرا هم ارزون درنمیاد ولی دیگه خیلیم گرون نباشه:D) که به پلی3 و 4 مشترک بخوره معرفی کنین بدون دغدغه پدر دسته رو درآره آدم:D
@HamidoOs جناب خودتون تا الان از اینطور دسته ها (که به پلی4 بخوره) جایی پیدا نکردید؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
تا زمان ریلیز تکن جدید حتما بایست یکی بخرم:D
ترجیحا یه چیز ارزون (خودم میدونم اونقدرا هم ارزون درنمیاد ولی دیگه خیلیم گرون نباشه:D) که به پلی3 و 4 مشترک بخوره معرفی کنین بدون دغدغه پدر دسته رو درآره آدم:D
@HamidoOs جناب خودتون تا الان از اینطور دسته ها (که به پلی4 بخوره) جایی پیدا نکردید؟
نه هنوز خودم هم پیدا نکردم... خیلی بعیده اینجا پیدا بشه.
اگه واسه تکن می‌خوای، زیاد عجله نکن چون خیلی مونده تا زمان عرضه‌ی این گیم! فعلاً تازه گفتن ماه جولای نسخه‌ی آرکید T7:FR میاد. احتمال داره نسخه کنسولش بره واسه 2017 :|

نکته‌ی کوچیکی هم که این وسط هست اینه که من بوردِ داخل این گیم‌پد رو می‌خوام :d به محض اینکه دستم برسه، دل و روده‌اش رو می‌ریزم بیرون که برای استیکم استفاده کنم. خوشحال می‌شم ایــنــجــا یه نیگاه بهش بندازین.

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
hori-fighting-stick-mini-for-playstation-4-black.png
hori-fighting-stick-mini-for-playstation-4-black.jpg
[h=3]HORI - Fighting Stick Mini for Playstation 4 - Black[LTR][/h]Immense fun truly comes in small packages! The HORI Fighting Stick Mini is compact, convenient for storing, and improves your gaming performance. This new HORI stick is smaller than a notebook, but offers the full set of buttons and joystick of a proper arcade controller. The case even provides space for players to rest their wrists for those long gaming sessions. Turbo functions are fully intact, and buttons can be set to 20 times per second turbo or turbo hold for sustained firing. Besides shooting and fighting games, the controller is also compatible with a vast array of game genres.

• Officially licensed by SCEA
  • Compact size and easy to use
  • 8 button layout with turbo function included (20 times/sec)
  • For beginners and advanced users
  • 9.8 feet long cable[/LTR]
  • ------------------------------.----------.-.

hori-real-arcade-pro-4-kai.jpg
hori-real-arcade-pro-4-kai.jpg

[h=3]HORI - Real Arcade Pro 4 Kai[LTR][/h]Officially Licensed by SCEA. The Real Arcade Pro 4 Kai is a tournament-grade fighting stick that brings the arcade experience home. It is compatible with both the PlayStation 4 and PlayStation 3 and features the HORI original HAYABUSA joystick and KURO buttons. These acclaimed parts are now featured in Japanese arcade machines and are available only in HORI products. The HAYABUSA and KURO parts have been designed from the ground up with the feedback of pro players to reduce input time, increase accuracy, and extend durability. This is the new Real Arcade Pro, featuring a sleek, redesigned chassis and increased spacing between the stick and buttons. This model also features increased space below the buttons and stick for increased wrist comfort. Other features include fully functional touch pad and touch pad button, a side panel featuring multi-speed Turbo controls, stick control toggle switch, button configuration controls, and a Share button to record and share your most epic battles. With a large cable storage compartment and a carry handle, the RAP4 Kai is also conveniently portable. Settle for nothing less than the Real Arcade Pro!

[/LTR]

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان چند تا سوال داشتم درباره هدست گلد

اینکه کیفیتش برای آهنگ های راک خوبه؟
دوم اینکه گوش بعد مدتی داغ نمیکنه؟مثلا بعد 2ساعت استفاده یه سر؟چون من یکم گرماییم گوشم سریع داغ میکنه:d
و اینکه من میخوام به جز PS4 روی لپ تاپ هم استفاده کنم، به درد لپ تاپ میخوره اصلا؟؟اگر آره میشه بیسیم هم وصلش کرد به لپ تاپ؟؟

ممنون

Sent from my Xperia Z2

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان چند تا سوال داشتم درباره هدست گلد

اینکه کیفیتش برای آهنگ های راک خوبه؟
دوم اینکه گوش بعد مدتی داغ نمیکنه؟مثلا بعد 2ساعت استفاده یه سر؟چون من یکم گرماییم گوشم سریع داغ میکنه:d
و اینکه من میخوام به جز PS4 روی لپ تاپ هم استفاده کنم، به درد لپ تاپ میخوره اصلا؟؟اگر آره میشه بیسیم هم وصلش کرد به لپ تاپ؟؟

ممنون

Sent from my Xperia Z2
درود
برای موزیک میتونی از هدست گلد بصورت بیسیم روی لپ تاپ استفاده کنی اما نباید توقع زیادی ازش داشته باشی - هم از نظر تفکیک هم حجم صدا
اما اگر هدفون خوب میخوای برای لپ تات و PS4 و گوشی در خرید بیتس استدیو شک نکن
من خودم هردو رو دارم . از هرنظر هدست گلد هیچ حرفی در مقابل استدیو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر