لوازم جانبی PS4

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.هدست گلد رو از کجا میتونم بخرم؟قیمتش چنده؟درسته میگن با آپدیت جدید ps4 فقط هدست گلد رو ساپورت میکنه؟

MoeinCasillas

کاربر سایت
Nov 26, 2014
22
نام
Moein
سلام.هدست گلد رو از کجا میتونم بخرم؟قیمتش چنده؟درسته میگن با آپدیت جدید ps4 فقط هدست گلد رو ساپورت میکنه؟

از فروشگاهای شهرتون یا اینترنتی. ۳۳۰ الی ۳۵۰ تومان. نه قدیمی هارم ساپورت می کنه

- - -ویرایش - - -

من Pulse Elite رو خریدم ولی از هر دیوایسی تونستم صدا بگیرم به جزء PS3 !. چیکار باید بکنم صدا از هدست پخش شه آخه ؟؟؟! ربطی به آپدیت کنسولم نداره؟ .کنسولم مدل فت و آپدیت ۳.۵۵ هست. یکی کمکم کنه لطفا؛

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
از فروشگاهای شهرتون یا اینترنتی. ۳۳۰ الی ۳۵۰ تومان. نه قدیمی هارم ساپورت می کنه

- - -ویرایش - - -

من Pulse Elite رو خریدم ولی از هر دیوایسی تونستم صدا بگیرم به جزء PS3 !. چیکار باید بکنم صدا از هدست پخش شه آخه ؟؟؟! ربطی به آپدیت کنسولم نداره؟ .کنسولم مدل فت و آپدیت ۳.۵۵ هست. یکی کمکم کنه لطفا؛
آپدیت 4.11 به بعد هدست ها کار میکنن کنسولتون رو به آخرین فریمور کپی خور آپدیت کنید فقط اول تحقیق کنید یه وقت فریمور اورجینال نرید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام دوستان
کسی دیتا بانک nyko واسه کنسول ps4 سراغ نداره ؟؟؟
هارد کنسولمون پر شده ظرفیت نداره دیگه
به نظر من بذارید آپدیت 2.50 بیاد بعد بکاپ کامل از بازی ها بیگیرید و هارد داخلی رو به 1 ترا ارتقا بدید من حتی ندیدم کسی حتی باطری اضافه دسته پلی4 اورده باشه که اینقدر نیاز هست

NaUGHTY_GaMeR

کاربر سایت
Mar 22, 2015
1
نام
Ali naughty
سلام دوستان عزيز. من يه چندوقتيه دنباله اين هدستم turtle beach 800 elite مي خواستم ببينم تو ايران گير مياد و كجا بگيرم بهتره؟ دمتون گرم

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان با توجه به ترک های خیلی ریزی که روی هدست پالی الایتم دیدم اقدام به فیکس کردن هدست برای جلو گیری از بد تر شدن هدست گرفتم که در اولین فرست عکس ازش میذارم که بهتون پیشنهاد میدم اگه دارید یا تازه خریدید حتما" این کار رو انجام بدید من از این روش اطلع داشتم اما باورم نمیشد که احتمال این اتفاق برای استفاده من هم باشه که متاسفانه همون اول این کار رو انجام ندادم که حالا مجبور به فیکس شدم
وسایل مورد نیاز فقط بست پلاستیگی هست

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستان سلام یه سوال
من یه کابل otg گرفتم و دانگل هدست گلد رو بهش وصل کردم و زدم به گوشی که به صورت بلوتوث باهاش کار کنم ولی وقتی گوش میدم فقط از یکی از اسپیکرها صدا میاد ولی وقتی با سیم وصل میکنم مشکلی نداره.کسی میدونه مشکلش چیه؟یا کلا همینجوریه؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان سلام یه سوال
من یه کابل otg گرفتم و دانگل هدست گلد رو بهش وصل کردم و زدم به گوشی که به صورت بلوتوث باهاش کار کنم ولی وقتی گوش میدم فقط از یکی از اسپیکرها صدا میاد ولی وقتی با سیم وصل میکنم مشکلی نداره.کسی میدونه مشکلش چیه؟یا کلا همینجوریه؟
سلام
واسه من هم همینجوریه:|با این که گوشی هم سونی بود.
به یه لپتاپ هم وصل کردم صدا درست نمیومد.حتی با ps3 هم صداش خیلی کمه.کم یعنی در حد ولوم 1!!!
ظاهرا فقط با ps4 و pcهای به روز خوب کار میکنه:|

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
سلام
واسه من هم همینجوریه:|با این که گوشی هم سونی بود.
به یه لپتاپ هم وصل کردم صدا درست نمیومد.حتی با ps3 هم صداش خیلی کمه.کم یعنی در حد ولوم 1!!!
ظاهرا فقط با ps4 و pcهای به روز خوب کار میکنه:|

گوشی منم سونیه ولی با لپتاپ مشکلی نداشتم
نمیدونم حالا کلا مشکل داره با همه گوشیا؟:-/

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
گوشی منم سونیه ولی با لپتاپ مشکلی نداشتم
نمیدونم حالا کلا مشکل داره با همه گوشیا؟:-/

البته شاید به خاطر قدیمی بودن لپتاپ من باشه.به pc وصل کردم دانگلشو هیچ مشکلی نبود.ولی با گوشی یکیش صدا میده.من با گوشی سامسونگ s5 هم تست کردم اونم مشکل داشت:|

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
البته شاید به خاطر قدیمی بودن لپتاپ من باشه.به pc وصل کردم دانگلشو هیچ مشکلی نبود.ولی با گوشی یکیش صدا میده.من با گوشی سامسونگ s5 هم تست کردم اونم مشکل داشت:|

نمیدونم حالا اگه از دوستانی که اطلاع دارن بگن قضیه چیه ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر