لوازم جانبی PS4

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان یک سوال
هدست های گلد ورژن 2.0 با معمولی ها چه فرقی داره؟
روی جعبه بعضی هاشون زده 2.0 ولی بعضی هاشون معمولی هست هیچ ورژنی نزده

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان یک سوال
هدست های گلد ورژن 2.0 با معمولی ها چه فرقی داره؟
روی جعبه بعضی هاشون زده 2.0 ولی بعضی هاشون معمولی هست هیچ ورژنی نزده
فرقی نمیکنه پک هاشون فرق میکنن
هدست گلد در اصل ورژن 2هدست اولیه هست همون موقع عرضه هم به دو اسم وایرلس هدست استریو 2.0 گلد معرفی شد

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
دوستان هدست گلد رو میخوام بخرم انشالله. فقط شنیدم اگه به گوشی بخوام وصلش کنم باید با سیم باشه! راسته؟ بلوتوث داره؟ NFC چی؟

اره برای موبایل با سیم وصل میشه. Nfc که نداره. بلوتوث داره ولی باید دانگلش که درون جعبه هدست هست به کنسول یا پی سی وصل بشه تا بی سیم استفاده کنید.

MoeinCasillas

کاربر سایت
Nov 26, 2014
22
نام
Moein
سلام به دوستان و اساتید محترم. من میخوام یکی از این هدست هارو بخرم و بیشتر نظرم رو Pulse Elite هست بخاطر اینکه 1. اگه درست فهمیده باشم با گلد نمیشه بصورت بی سیم به تی وی و گوشی وصلش کرد؟! درسته؟. و یه سواله دیگم اینه که 2. با Pulse Elite تو بیرون و بدون کنسول راحت میتونم بی سیم به گوشی تلفن و TV وصلش کنم؟؟؟.
3. حالا سوال آخر Pulse Elite در PS4 بازم ساپورت خواهد شد ؟؟٬ خیلی ممنون میشم منو ازین سر درگمی:(( در بیارین تا منم با خیال راحت خرید کنم٬ اگه جایی رو میشناسید که قیمت مناسب میده هم لطفا؛ معرفی کنید؟

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام به دوستان و اساتید محترم. من میخوام یکی از این هدست هارو بخرم و بیشتر نظرم رو Pulse Elite هست بخاطر اینکه 1. اگه درست فهمیده باشم با گلد نمیشه بصورت بی سیم به تی وی و گوشی وصلش کرد؟! درسته؟. و یه سواله دیگم اینه که 2. با Pulse Elite تو بیرون و بدون کنسول راحت میتونم بی سیم به گوشی تلفن و TV وصلش کنم؟؟؟.
3. حالا سوال آخر Pulse Elite در PS4 بازم ساپورت خواهد شد ؟؟٬ خیلی ممنون میشم منو ازین سر درگمی:(( در بیارین تا منم با خیال راحت خرید کنم٬ اگه جایی رو میشناسید که قیمت مناسب میده هم لطفا؛ معرفی کنید؟
پالس الیت گیر نمیاد دیگه تنها مدلی که به موبایل و وسایل دیگه بی سیم وصل میشه پالس الایت هست که اونم یه جورای با سیم هست به این صورت که باید با جک3.5 موبایل رو دانگل اتصال شده به برق وصل کرد بعد هدست بی سیم وصل میشه
پالس الایت و مدل قدیمی تو پلی4 هم ساپورت میشه

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
میکروفون داره هدست گلد پلی استیشن؟

خوبه یا به درد نمی خوره

فرق هدست و هدفونــ همین میکروفون هست؛ تمامــ هدست ها میکروفون دارند، ولی هیچ هدفونی میکروفون نداره!
میکروفون هدست گلد داخلی هست و کیفیت متوسطی داره.

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
میکروفون داره هدست گلد پلی استیشن؟

خوبه یا به درد نمی خوره
سلام...
بله داره و بهترین کیفیت ممکن رو داره....جزء به جزء صدای اطرافتون رو پخش میکنه...

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان این پایه کنترل DS4 توی ایران موجوده ؟ خوبیش اینه که همه چی بهش میچسبه . کلا از این نوع پایه ها واسه DS4 سایتی هست بفروشن ؟
Sony-Game-Control-Mount-GCM10_1-640x433.jpg

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
دوستان میخوام یه کیف واسه PS4 بخرم . از کجا بگیرم خوبه ؟؟ آیا اونم انواع خاص خودشو داره ؟؟ ممنون میشم یه راهنمایی بفرمائید . مرسی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر