عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
عزیزم هر وقت اینقدر وقت گذاشتی بیست تا سی تا نقد و بررسی تو یوتوب و سایت های دیگه دیدی از کیس ها بعد بیا بگو هف 700 کیس با کیفیت تریه دیگه اینو به کسایی که تجربه اسمبلیت حرفه ای دارن نمیتونی بزنی اگر خواستی هم میتونی زنگ بزنی بچه های پی سی ماد هم بپرسی در مورد کیفیت این دو مدل کیس haf 700 قطعا کیس بزرگ و جاداری برای اسمبل قطعات زیاد اما اصلا کیس جمع و جور و خونگی نیست ضمن اینکه اگر به داخل کیسش نگاه کنی وقتی توش قطعات رو ببنید نصف فضای کیست خالیه در ثانی شما اول زحمت بکش برو از نزدیک کیفیت ساخت این دو کیس رو از نزدیک ببین اننوقت دیگه نمییای بگی هف 700 کیس با کیفیتیه به لحاظ متریال اصلا از ایسوس با کیفیت تر نیست ضمنا سیستمی که من الان بستم چیزی از های اند کم نداره نکنه یه سیستم 200 300 میلیون از نظر شما سیستم لو انده ؟ کل لیست قطعات ستاپ منو یه جمع بزن ببین چه قدر میشه الان؟ در مورد اینکه یه سری شرکتا تو چین منتاژ میشن یا تولیدشون تو چینه باید خدمتت عرض کنم با توجه به تخصص کاری خودم ما خودمون به شرکتی که برای ریزر موس و برد موس رو میزنه جنس سفارش میدیم با برند خودمون پس دیگه نمیخواد به مم اینا رو بگی ضمنا فکر کردی دیپ کول تو کولینگ کم برندیه همین الان کولر

Deepcool LS720 بهتری کولر پردازنده دنیاست رقیب نداره تو خنک کاری بعدشم من نگفتم گیگا اشغاله گفتم در حد ایسوس نیست کیفیتش مخصوصا گرافیکاش مادربرد گیگا داشتم میدونم چه سرطانی بود​

در مورد ریزر بله ریزر تو طراحی باسیلیک 3 رسما اعلام کرد موس محبوبشون لاجیتک g502 بوده و این موس رو با الهام از این موس با رفع ایراداتش تولید کردن حالا شما کم تحقیق میکنی گلم من چه تقصیری دارم یه جوری ریزر رو بزرگ کردی انگار ریزر چند سال قدمت داره عزیزم اون زمانی که لاجیتک تخصصی موس و کیبرد و اسپیکر میزد ریزر موز بود به جای فن بازی یکم در مورد کیفیت قطعات تو انجمن های خارجی و یوتوب سرچ کن
می شه جای حرف بی منبع منابعتون هم بذارید شرکت شما اصلا چی هست که توی این تحریم ها ازش می تونید جنس بگیرید؟ اصلا اون شرکت نامش چیه چرا اینقدر بزرگ نمایی می کنید؟ چرا اسم هاشون رو نمی گید؟
منبع اینکه ریزر گفته کپی برداری کردم شما پس کو؟ الان توی پست جدیدتون اومدید دقیقا حرف من می زنید راجب موس یعنی عوضش کردید بعد حرف خودم به خودم می زنید عجب پست قبلی کپی بود بعد شد الهام تازه برای همینم منبعی ندارید
ضمنا من اکثر محصولات خوب خارج از ایران برای تست می ذارن شخصا تست کردم و لمس کردم این کیس ها هم تست کردم جفتشون از لحاظ کیفیت ساخت عالین اما گردش هوای داخل کیس با امکانات کولر مستر خیلی بهتره توی نقدها هم هست
بعدم من نگفتم ریزر بهتره یا لاجیتک اما همیشه لاجیتک یک جای طراحی هاش می لنگه چه موس چه فرمونش که خودم دارم چه بقیه ی چیزهای ضمنا من موسشم داشتم فکر کنم همین جا هم فروختمش
منطق عجیب دیگه ی شما اینکه هر کسی قدمتش بیشتره یعنی بهتره؟ پس اگه اینطوریه که شرکت گیگابایت قدمتش از ایسوس بهتره و به قول شما اون زمان ایسوس توی پوست موز بوده :D
با این منطق هم من از سال 2007 هم توی این سایت عضو هستم پس در برابر من موز هستید؟ چه منطقیه اخه
ضمنا ریزر 25 سال قدمت داره درسته که در برابر 41 سال لاجیتک کمتره اما 25 سال کمه واقعا؟ یک جوری گفتید مگه چند سال قدمت داره انگار چند سالی هست که فقط فعالیت داره یا شایدم شما چند ساله که فقط می شناسیدش
بازم باگ بعدی شما اینکه این همه از لاجیتک تعریف کردید این همه حرف کیفیت ساخت کیس های سوپر خفن زدید بعد کیبوردی که زیر دستتون هر روز لمس می شه ردراگون خریدین؟
باگ بدتر از همه زمانی که کولر مستر کیس می زد ایسوس موز بود توی این زمینه اصلا کیس نمی زد ایسوس در حال حاضرش به 3 بخش تقسیم شده که بخش کیسش به دست Unihan Corporation هست(منبع روی خودشه) کیس استریکس قبلیش هم از تنگی جا با توجه به سایزش و خنک کنندگی افتضاح رنج می برد اما خوب همیشه طراحی های خوب استریکس باعث می شه خیلی ها به خاطر ظاهرشم که شده برن سمتش عین شما

شما اومدی ظاهر فدای کارایی سیستممتون کردین و منم به همین انتقاد کردم دیگه اینقدر کش دادن نداشت اینقدری که باگ توی چند خط شما پیدا کردم توی کتاب های داستان پیدا نکردم

آخرین ویرایش:

SCORPION8

کاربر سایت
Sep 13, 2015
15
می شه جای حرف بی منبع منابعتون هم بذارید شرکت شما اصلا چی هست که توی این تحریم ها ازش می تونید جنس بگیرید؟ اصلا اون شرکت نامش چیه چرا اینقدر بزرگ نمایی می کنید؟ چرا اسم هاشون رو نمی گید؟
منبع اینکه ریزر گفته کپی برداری کردم شما پس کو؟ الان توی پست جدیدتون اومدید دقیقا حرف من می زنید راجب موس یعنی عوضش کردید بعد حرف خودم به خودم می زنید عجب پست قبلی کپی بود بعد شد الهام تازه برای همینم منبعی ندارید
بعدم من نگفتم ریزر بهتره یا لاجیتک اما همیشه لاجیتک یک جای طراحی هاش می لنگه چه موس چه فرمونش که خودم دارم چه بقیه ی چیزهای ضمنا من موسشم داشتم فکر کنم همین جا هم فروختمش
منطق عجیب دیگه ی شما اینکه هر کسی قدمتش بیشتره یعنی بهتره؟ پس اگه اینطوریه که شرکت گیگابایت قدمتش از ایسوس بهتره و به قول شما اون زمان ایسوس توی پوست موز بوده :D

شما اومدی ظاهر فدای کارایی سیستممتون کردین و منم به همین انتقاد کردم دیگه اینقدر کش ندادن نداشت این حرف
اولا اینکه دوست عزیز شما چون تاحالا تو پروسه واردات از چین نبودی سر در نمیاری که داستان چیه کار من چیه دوما واردانت از چین ربطی به تحریم نداره عزیزم!!!!!!!!!!!!!!! کار من بخش تبلیغات و تولید محنوا و طراحی بسته بندی ساخت تیزر و عکاسی محصول و آنباکس یک برند ایرانی لوازم جانبی کامپیوتر و تلفن همراهه تو مجموعه ای که هستیم ما دقیقا از همون شرکتی که برای ریزر قطعات موس و موس ها اونو تولید میکنه جنس سفارش میدیم اما با طراحی متفاوت تر از همون شرکتی که برای رد راگون و اچ پی کیبورد و ساند بار میزنه ما هم از همون شرکت کیبورد سفارش میدیم شما چون از پروسه خرید از چین بی اطلاعی عرض کردم ضمن اینکه هیچ وقتی اسم شرکت مادر وتولید کننده رو هیچ شخصی به کسی نمیگیه فقط اگر منبع خواستی میتونی از برند های ایرانی مشابه ما مثل تسکو هم پرس جو کنی تا حرف منو تایید کنن
میشه بفرمایید الان موس مثلا g502x لاجیتک در مقابل basilisk v3 کجاش میلنگه وقتی از لحاظ عملکردی مشابه هم هستن حتی لاجیتک امکاتاب بیشتری رو هم ارائه میده ! بحث سلیقه و راحتیه نه اینکه کی خفن تره هر کدوم برتری و ضعف خودشونو دارن اینکه لاجیتک از لحاظ کیفیتی بالاتره شکی توش نیست درگیر بزک های ریزر نشو
در مورد قدمت برند گیگا و ایسوس یه جوری گفتی گیگا قدیمی تره فکر کردم در مورد موتورولا داری حرف میزنی گیگا از تاریخ April 1986 شروع به کار کرده ایسوس از سال 1989 کل اختلاف 3 ساله !!!!!!!!
و مورد اخری که من هنوز از سوال قبلیم جواب نگرفتم الان کارایی سیستم من کجاش فدای زیبایی شده دقیقا کجای ستاپ من کمبود کارایی داره ؟:))

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اولا اینکه دوست عزیز شما چون تاحالا تو پروسه واردات از چین نبودی سر در نمیاری که داستان چیه کار من چیه دوما واردانت از چین ربطی به تحریم نداره عزیزم!!!!!!!!!!!!!!! کار من بخش تبلیغات و تولید محنوا و طراحی بسته بندی ساخت تیزر و عکاسی محصول و آنباکس یک برند ایرانی لوازم جانبی کامپیوتر و تلفن همراهه تو مجموعه ای که هستیم ما دقیقا از همون شرکتی که برای ریزر قطعات موس و موس ها اونو تولید میکنه جنس سفارش میدیم اما با طراحی متفاوت تر از همون شرکتی که برای رد راگون و اچ پی کیبورد و ساند بار میزنه ما هم از همون شرکت کیبورد سفارش میدیم شما چون از پروسه خرید از چین بی اطلاعی عرض کردم ضمن اینکه هیچ وقتی اسم شرکت مادر وتولید کننده رو هیچ شخصی به کسی نمیگیه فقط اگر منبع خواستی میتونی از برند های ایرانی مشابه ما مثل تسکو هم پرس جو کنی تا حرف منو تایید کنن
میشه بفرمایید الان موس مثلا g502x لاجیتک در مقابل basilisk v3 کجاش میلنگه وقتی از لحاظ عملکردی مشابه هم هستن حتی لاجیتک امکاتاب بیشتری رو هم ارائه میده ! بحث سلیقه و راحتیه نه اینکه کی خفن تره هر کدوم برتری و ضعف خودشونو دارن اینکه لاجیتک از لحاظ کیفیتی بالاتره شکی توش نیست درگیر بزک های ریزر نشو
در مورد قدمت برند گیگا و ایسوس یه جوری گفتی گیگا قدیمی تره فکر کردم در مورد موتورولا داری حرف میزنی گیگا از تاریخ April 1986 شروع به کار کرده ایسوس از سال 1989 کل اختلاف 3 ساله !!!!!!!!
و مورد اخری که من هنوز از سوال قبلیم جواب نگرفتم الان کارایی سیستم من کجاش فدای زیبایی شده دقیقا کجای ستاپ من کمبود کارایی داره ؟:))
ببین دوست من ما عکس می ذاریم فروم که نظر بدیم دیگه من یک سوال ازتون پرسیدم چرا گرافیک بد قیمتی مشابه استریکس خریدن در حالی می تونستید با پولش ارتقا بهتری داشته باشید
حالا چرا اینقدر از اینکه بپذیرید اشتباه کردید ناراحتید انسان دائما در حال اشتباهه خودمم بارها یک چیزی رو خریدم پشیمون شدم یا گفتم اشتباه کردم باید اون یکی رو می خریدم پذیرفتن اشتباه از بلوغ میاد و باعث پیشرفت ادم می شه نباید اینقدرا ازش ناراحت بشید
البته شایدم شما اینقدری قیافه و ظاهر استریکس به دلتون نشسته که حاظر شدید 10 میلیون بیشتر فقط پای ظاهرش بدید
سیستم شما خیلی جاهاش جای ارتقا و بهتر شدن داشت و اگر کارتتون 4090 بود من چیزی نمی گفتم اما تا جایی که می شه ستاپ گیمری ترش کرد خوب اولویت باید با اون باشه الان 4080 استریکس قیمت رسمیش 1600 دلاره دقیقا هم قیمت پایه 4090 هست توی همه ی نقدها هم گفتن ایسوس مگه فکر کرده کیه که 4080 اومده به قیمت 4090 داره می ده یا کدوم ادم عاقلی می ره می خرتش یعنی حتی منتقدا هم بهش پریدن خوب واقعا هم 4090 خیلی کارت بهتریه اصلا برای منم منطقی نیست
کارت شما هم 4070 تی ای کارت نسبتا خنکیه و خرابیشم خیلی کمه یعنی مدل هایی مشابه گیمینگ ام اس ای هم دمای مناسب با نویز کم با برد خیلی خوبی دارن 10 تومن هم ارزون ترن استریکس واقعا داره پول برندش یک جاهایی می گیره با اینکه خودم غیر از گرافیکم همه چیزم استریکس هست و فنشم هستم اما حقیقت نمی تونم نگم سهام دارشم نیستم که الکی بخوام ازش تعریف کنم
باز اگه ستاپ شما همش هم استریکس بود منطقی بود کارتون اما خوب کولینگ با برخی چیزها نیستن

SCORPION8

کاربر سایت
Sep 13, 2015
15
ببین دوست من ما عکس می ذاریم فروم که نظر بدیم دیگه من یک سوال ازتون پرسیدم چرا گرافیک بد قیمتی مشابه استریکس خریدن در حالی می تونستید با پولش ارتقا بهتری داشته باشید
حالا چرا اینقدر از اینکه بپذیرید اشتباه کردید ناراحتید انسان دائما در حال اشتباهه خودمم بارها یک چیزی رو خریدم پشیمون شدم یا گفتم اشتباه کردم باید اون یکی رو می خریدم پذیرفتن اشتباه از بلوغ میاد و باعث پیشرفت ادم می شه نباید اینقدرا ازش ناراحت بشید
البته شایدم شما اینقدری قیافه و ظاهر استریکس به دلتون نشسته که حاظر شدید 10 میلیون بیشتر فقط پای ظاهرش بدید
سیستم شما خیلی جاهاش جای ارتقا و بهتر شدن داشت و اگر کارتتون 4090 بود من چیزی نمی گفتم اما تا جایی که می شه ستاپ گیمری ترش کرد خوب اولویت باید با اون باشه الان 4080 استریکس قیمت رسمیش 1600 دلاره دقیقا هم قیمت پایه 4090 هست توی همه ی نقدها هم گفتن ایسوس مگه فکر کرده کیه که 4080 اومده به قیمت 4090 داره می ده یا کدوم ادم عاقلی می ره می خرتش یعنی حتی منتقدا هم بهش پریدن خوب واقعا هم 4090 خیلی کارت بهتریه اصلا برای منم منطقی نیست
کارت شما هم 4070 تی ای کارت نسبتا خنکیه و خرابیشم خیلی کمه یعنی مدل هایی مشابه گیمینگ ام اس ای هم دمای مناسب با نویز کم با برد خیلی خوبی دارن 10 تومن هم ارزون ترن استریکس واقعا داره پول برندش یک جاهایی می گیره با اینکه خودم غیر از گرافیکم همه چیزم استریکس هست و فنشم هستم اما حقیقت نمی تونم نگم سهام دارشم نیستم که الکی بخوام ازش تعریف کنم
باز اگه ستاپ شما همش هم استریکس بود منطقی بود کارتون اما خوب کولینگ با برخی چیزها نیستن
الان سوال من اینا رو چه حسابی میگید کارت من بد قیمته وقتی رفتم بازار کارت 4070ti بخرم یدونه زوتک بوده یادونه استریکس شما چرا گیر دادی به msi اصلا msi تو بازار نبود اون موقع بعدشم یه جوری میگید 4090 اصلا اختلاف قیمت چند ده میلیونیشو در نظر نداری؟ من خودم 1070 gaming x msi داشتم قبلش راضی هم بودم ولی وقتی تو بازار نیست باید چیکار کنم
در مورد ستاپ من نوشتید اگه همش استریکس بود منطقی بود خب گلم کل قطعات اصلی من همش استریکسه مادربرد پاور گرافیک کیس فقط یه کولینگم ایسوس نیست چون زمانی که سیستم بستم کولینگ فقط دیپ کول تو بازار بود و مدلای قدیمی کولر مستر و ایسوس که طبق بررسی ها خنک ترین کولر برای نسل دوازده همینی بود که خریدم
من الان این اشتباه رو نمیکنم بخوام سیستم رو ارتفا بدم سیستم همش یک ساله خریداری شده االان هم بهترین تجهیزات رو روش گذاشتم از مانیتور عالی بگیر تا سیستم صوتی خیلی خوب نهایت باید یک کولر جدید بگیرم و موس و کیبورد جدید ضمنم اینکه کارت گرافیک من تو رنج قیمتی حودش عملکرد خیلی عالی داره شما به این نکته توجه نمیکین که برای کارت 4090 یه هزینه اضافی پاور قوی تر هم باید در نظر بگیری و قیمت فضایی اون کارت و اصلا اون کارت به چه کار من میاد من با 1070 از سال 2013 کار کردم تمام بازی های امروزی رو به بهتری شکل روی 2k اجرا کردم الانم 4070ti که گرفتم تا شش هفت سال دیگه جوابگو هست

• Like
Reactions: Persia Tech

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,100
نام
محمد علی
میز جدید
کیس هم با lian li 216 عوض کردم

View attachment 306440View attachment 306441
216 واقعا چه از نظر قیمتی و چه از نظر ابعاد عالیه.
به نظرم کیس‌های لیان‌لی توی محدوده‌ی قیمتی خودشون به سختی رقیبی دارن. فکر کن قیمت این با قیمت کیس‌های هچل هفتی داخلی یکیه. بعد کیفیت ساخت در حد کیس‌های ۱۰ تومنی و بیشتره.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
216 واقعا چه از نظر قیمتی و چه از نظر ابعاد عالیه.
به نظرم کیس‌های لیان‌لی توی محدوده‌ی قیمتی خودشون به سختی رقیبی دارن. فکر کن قیمت این با قیمت کیس‌های هچل هفتی داخلی یکیه. بعد کیفیت ساخت در حد کیس‌های ۱۰ تومنی و بیشتره.
دقیقا.
من کیس قبلیم z4 گرین بود با این بیلد جدیدم مشکلی نداشت ولی خب تصمیم گرفتم اینم عوض کنم تو رنج زیر 100 دلار به جرات بهترین انتخابه چه خوشگلی چه امکانات نامبر 1 ـه
وقتی سیستم رو اسمبل کردم رو این کیس جدیده بعد فهمیدم خرید کیس خوب چقدر مهمه از کابل منجمینت بگیر تا کیفیت و airflow همه چی تغییر کرد.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این هم سریع ترین سیستم گیم دنیا

20230902_065405.jpg

مشخصات:
CPU: 7800X3D
CPU COOLER: ASUS ROG STRIX LC360
M.B: ASUS STRIX X670-A
DRAM: G.SKILL TRIDENT Z5 6000CL36 32GB
BEST PART: ASUS RTX 4090 TUF OC
GPU HOLDER: ASUS ROG HERCULX
DISPLAY: LG 55CX OLED
PSU: ASUS ROG THOR 2 1200W PLATINIUM
SOUND CARD: CREATIVE SOUND BLASTER X AE-5
CASE: THERMALRIGHT VIEW 51
HDD: 14TB WD HC530 HELIUM + 6TB WD PURPLE +4TB WD PURPLE
SSD: TWO MP600 PRO XT 2TB + 960 PRO 512MB + S11 PRO 2TB + SX8200 2TB + 860 EVO 500GB
GPU RISER: LIANLI PCIE 4.0
24PIN RISER: LIANLI STRIMER V2 2022
CASE LED : CORSAIR LS100
CASE FAN: THREE COOLER MASTER PRISMATIC
LED HUB CONTROLER: RAZER CHROMA

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744

View attachment 307563

مشخصات:
BEST PART: ASUS RTX 3090 TUF OC
SSD: TWO MP600 PRO XT 2TB + 960 PRO 512MB + S11 PRO 2TB + SX8200 2TB + 860 EVO 500GB
هارد بنفش مگه برا دوربین مدار بسته نیست؟ :-?

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
هارد بنفش مگه برا دوربین مدار بسته نیست؟ :-?
تعریفش اره همینه اما در عمل هیچ فرق با هارد دکستاپ نداره نه لود بازی نه بنچمارک نه چیز دیگه ای هر چند من برای ارشیوم خریدم سرعتش برام اهمیتی نداره و البته گارانتی بی خود سازگار هارد 4 ترا باراکودا ازم گرفت 300 هم سر گرفت اینو بهم داد که بعدا یکی دیگه هم برای ارشیوم خریدم(کلا گارانتی سازگار باید یک پولی ازتون بگیره تا کار انجام بده اگه نه می رید برای چند ماه الافی تا الکی بگه جنستون رسید در حالی که همیشه جنسم دارن)
هارد دوربین امنیتی خیلی ها در سیستم دکستاپ استفاده می کنن کافیه سری به امازون نیو اگ بزنید اما هارد سرور به دلیل فریمورش برای رید کردن، چندان مناسب دکستاپ نیست البته اصول دوربین مدار بسته اینکه تعداد سوزن های بیشتری داشته باشه فریمورش هم به جای پرفورمنس روی دوام هارد تمرکز داشته باشه اما در عمل و بنچمارک هیچ فرقی با هارد همون میزان چرخش نداره البته هارد باراکودا 4 یا 6 با کش 256 هم هست به جای 64 که بازم تفاوتی ایجاد نمی کنه اگرم هست خیلی کمه
اما هارد 7200 هلیوم با کش 512 که می شه فرمت 4KN به جای 512E بهش داد خیلی در اجرای بازی ها تاثیر داره
خیلی بیشتر از 7200 های باراکوداهای معمولی

MNAA

کاربر سایت
Jun 6, 2020
24

View attachment 307563

مشخصات:
BEST PART: ASUS RTX 3090 TUF OC

قطعا منظورتون کارت گرافیک 4090 بوده وگرنه با 3090 که نمیشه سریع ترین سیستم گیمینگ دنیا رو بست حتی اگه از HAMID-ROG و Farshidstar2012 مشاوره گرفته باشین. 😁

2023-09-05_011324.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
قطعا منظورتون کارت گرافیک 4090 بوده وگرنه با 3090 که نمیشه سریع ترین سیستم گیمینگ دنیا رو بست حتی اگه از HAMID-ROG و Farshidstar2012 مشاوره گرفته باشین. 😁

View attachment 307596
درستش کردم قطعا 16 پین پاورش با سایز کولینگ به 3090 نمی خورد

• Cool
  • Like
Reactions: MNAA and Arash-S212

mahdisedaghi1367

کاربر سایت
Dec 27, 2022
67
نام
مهدی

View attachment 307563

مشخصات:
BEST PART: ASUS RTX 4090 TUF OC
مبارک باشه ولی یه سوال کار شما چیه که اینقدر روی سیستمش هارد بستی این همه ssd برای چیه ؟
دوم اینکه این GPU RISER: LIANLI PCIE 4.0 رو از کجا گرفتی و چند و اینکه چرا زیر گرافیکت هولدر راگ گذاشتی ولی عمودی بزاری دیگه هولدر نمیخواد
به نظرم روی انتخاب کیس یکم بیشتر وقت میزاشتید البته نظر شخصی منه و اینکه کاشکی فن کیس رو هم لیان لی میگرفتی از نظرا ظاهری خیلی جذاب تره در مورد قطعا دیگه نظری ندارم چون خیلی از amd سر در نمیارم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
مبارک باشه ولی یه سوال کار شما چیه که اینقدر روی سیستمش هارد بستی این همه ssd برای چیه ؟
دوم اینکه این GPU RISER: LIANLI PCIE 4.0 رو از کجا گرفتی و چند و اینکه چرا زیر گرافیکت هولدر راگ گذاشتی ولی عمودی بزاری دیگه هولدر نمیخواد
به نظرم روی انتخاب کیس یکم بیشتر وقت میزاشتید البته نظر شخصی منه و اینکه کاشکی فن کیس رو هم لیان لی میگرفتی از نظرا ظاهری خیلی جذاب تره در مورد قطعا دیگه نظری ندارم چون خیلی از amd سر در نمیارم
خوب من یک ارشیو بازم و بازی هایی که خوشم بیاد دیگه پاک نمی کنم برای همین حدود 50 ترابایت ارشیو بازی دارم
عمودی که بذاری روی اون میله قرار نمی گیره کارت روی هوا هست و البته به پشت در حقیقت متصله که برای این کار به شدت سنگینه تحملش زیاده هر چند از بعد زیبایی و مخفی کردن چندین کیلو سیم که توی کیسم استفاده شده هم موثره
پشت کیس منو ببینید وحشت می کنید حجم سیم های سیستم من بیش از حد زیاده
من عاشق کیسم هستم و شما اول نفری هستی که خوشت نیومده کیسی خودم اوردمش چون اصلا ایران نیست به نسبت قیمتش فوق العادس کف جلو سقف کنار می شه کولینگ 360 روش نصب کرد حتی 480 هم در 2 بخشش می شه پشت کیس دنیایی جا هست برای سیم ها بدون اینکه بهش فشار بیاد پشت کیس جای 2 تا هارد داره که فلزیه می شه روشون فن هم نصب کرد که من 2 تا فن هم روش نصب کردم دمای هاردها 10 درجه خنک تر شدن جای 3 4 تا هارد دیگه هم داره چون فضای زیادی اون پشت هست می شه یک جایی براشون درست کرد مخصوصا اگه SSD جای هارد بخواد باشه
به نظرم یک کیس تمام شیشه ای ساده برای سن من خیلی مناسب تره تا کیس های طرح دار که فضای مناسبی هم ندارن قیمت بیشتریم دارن تازه کیس های ساده همیشه روی بورس می مونن اما کیس های فضایی بعد از یک مدت کلا دمده می شن یا حتی خز می شن
این کیس با قیمت عالیش یکی از پر فروش ترین ها هست می شه کلی به دلخواه طراحی های خلاقانه توش اجرا کرد کافیه یوتیوب سرچ کنید
در نهایتم کیس سلیقه ای هست من هیچ نقصی توی این کیس ندیدم حتی طولش به قدری زیاده که بازم گرافیک جلوی فن های کولینگ نیامده که هماهنگی کیس رو به هم بریزه چیزی که همه ی 4090 ها به خاطر طول زیادشون باعش می شن
این کیس یک جورایی از طرح لیانلی الهام گرفته که نقص هاشم بر طرف کرده یعنی ابعادش بزرگ تره جلوشم فن با جای کولینگ گذاشته کیس لیانلی درش ببندی قطعاتت همگی ذوب می شه چون دیگه رسما جلوش هیچ هوایی داخل کیس نمی شه البته این کیس این قابلیت هم داره که کلا فن با نگداره فن جلوش باز کنی عین لیانلی بشه تقریبا همه چیزش باز می شه از هم. یک مزیت دیگه هم نسبت به لیانلی داره که سقفشم شیشه ای هست و عملا یک کیس شیشه ای به حساب میاد که ار بالا هم قطعات داخل کیس معلومه برعکس سقف فلزی زشت لیانلی
ضمنا این کیس کل سقف با قطعاتشم چون جدا می شه و فضای بسیار زیادی داره اسمبل کردنش خیلی راحته طوری که من مادربرد همون جا کف زمین نصبش کردم بدون هیچ مشکلی یا تنگی جایی از لحاظ وزنی هم 15 کیلوگرمه که طوری نیست که نشه بعد از نصب دیگه تکونش نداد
خوب توی ایران متاسفانه مد شده 2 3 تا مدل یا حتی یک مدل باب بشه سریع همه بخرن حتی اگه الکی گرون باشه براشون سخته به جز اونا به چیز دیگه ای فکر بکنن برای همین کیس ها اینقدر شبیه هم شدن یا طرف حاضره استریکس کلی بیشتر پول بده بخره اما مدل قوی ترش نخره که استریکس نیست برای همینم استریکس در ایران بیش از حد گرونه
من همیشه گفتم مضخرف ترین اصطلاح مردم ایرانه اینه خواهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو یعنی رسما بی شعوری داره تبلیغ می کنه میمون باش جای اینکه خلاقیت داشه باشی
در کل هدف من خاص بودن بوده به جای تکراری بودن. قطعا به سلیقه بعضی ها خوشایند نیست که نظرشون محترمه
AMD نفهمیدم تیکه انداختین یا چی اما کلا توی ایران پردازنده اینتل اس اس دی سامسونگ مادربرد ایسوس بهترین مدل هم استریکس هست
اما خوب من هر کی بهتر کار بکنه قیمت مناسب تر بده می رم سمتش فعلا بهترین پردازنده گیم 7800X3D هست خیلیم حرارتش کمتره با مصرفش برای همین رفتم سمتش خوبیش اینکه AMD توی ایران گارانتیم داره
همین 2 تا SSD هم که ازکورسیر خریدم هر کسی دیگه ای بود 980 پرو می خرید با همین قیمت اما خوب این مدل رقیب 990 هست نه 980 و هیت سینک بزرگیم داره که باعث می شه دماش از 56 7 هیچ وقت بیشتر نشه مزیت های دیگه ای هم جمله SLC کش چند برابری و سرعت رایت مداوم بالاترشم هست
اون فن لیانلی هم با مدل HALO کولر مستر هم دیگه خیلی تکرای شده توی 90 درصد کیس های اینستاگرامی هست من اصلا نیستم. اینم بگم فن پریزماتیک از نزدیک خیلی قشنگ تره حالت کریستالیش توی عکس اصلا خوب مشخص نمی شه

ممنون از نظرتون
اما به نظرم ایرادی که هیچ کس بهش اشاره نکرده کارت تاف بین همه ی قطعات استریکس بود که خوب علتش سخت فروش بودن 4090 هست و امکان تعویضش دیگه نیست هر چند جایزه بهترین گرافیک 2022 گرفته

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
کیس Thermaltake View 51که این دوستمون داره، واقعا جز با ابهت ترین، و زیبا ترین و پر امکانات ترین کیس های دنیا هست، یادش بخیر خودم هم یک زمانی LEVEL 20 GT داشتم که حدودا 40 در صد حتی از Veiw 51 بزرگ تر بود با 4 تا شیشه 5 ملی متری دودی :| هنوز که هنوز نتونستم فراموشش کنم و واقعا امکانت فضایی داشت اون کیس، حتی پلاستیکش هم بشدت با کیفیت بود، حتی رنگ کیس هم بشدت عالی بود، البته اون سری LEVEL 20 بصورت محدود ساخته شده بودن حیف که فروختمش خودم همین الان کیس ASUS TUF GT 501 گرفتم، کیس خوب و محکم و سنگینی هست ولی به گرد پای LEVEL 20 GT نمیرسه ! بعدا همین جا یک نقد ازش میزارم...
راستی حرف Thermaltake شد کیس های FULL TOWER جدیدش خیلی خداست و طبق معمول هم هیچ وقت وارد بازار ایران نمیشن...
این کیس جدید ترمالتیک همون شاسی View 51 هست با زبان طراحی پر ابهت تر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر