عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دیگه از این بدتر
این همه زحمت کشیدی بازی کرکی رو اچیومنت هاش رو اکانت گرفتی خیال کردی کار شاخی کردی؟
تو همه پست ها هم میگفتی هر بازی سخته چیت، میزدی، الان هم خیال میکنم بیشتر این امتیاز ها رو با چیت گرفتی
بعدش استیم هم تخفیف داره، میشه با 50 دلار 500 تا بازی خرید و 5-6 میلیون اچیومنت باهاش گرفت...
حرف من این بود رو 360 دیگه کی الان بازی میکنه، حتی ماکیرو هم تولیدش رو متوقف کرد، در صورتی که رو استیم حتی بازی های که قبل از تولد 360 بودند هم هنوز هم سرور انلاین دارند.

عزیز دل من اولا من ادعایی نکردم فقط از دوران اوج گیمم عکس گذاشتم 360 اصلا چیت نداشت اواخر عمرش برای JTAG اومده که من استفاده نکردم بعدشم من اکثر بازی ها روی PC می رفتم و الا خیلی بیشتر از اینا می شد اما بازم ادعایی نیست فقط نشون می ده چه ساعت ها که گیم نمی زدیم. تمام امتیازهایی هم گرفتم حتی ثانیه ای YOUTUBE ندیدم یا راهنما بخونم یا اینکه چه شکلی می شه اچیومنت شکار کرد در 1 بازی خاص چون اصلا برامم مهم نبود بسته به سبک بازیم گرفتم این اکانتم 1 دوره انلاین بود که اگر چیت داشت بن می شد اما در عکسم مشخصه لایو داره اما متاسفانه مدت ها 360 نداشتم بعدشم که زدم از سرور پاک شده بود حالا نمی دونم الانم بزنم چی می شه چون با 1 ایمیل 1 اکانت دیگه هم زدم فقط گیمر تگش فرق می کنه.
من نمی دونم حالا چرا شما داری حرص می خوری 1 عکس گذاشتم دور هم صفا کنیم اصلا شما شاخی خوبه من نوب:D

• Like
Reactions: ArefTheGreat

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
عزیز دل من اولا من ادعایی نکردم فقط از دوران اوج گیمم عکس گذاشتم 360 اصلا چیت نداشت اواخر عمرش برای JTAG اومده که من استفاده نکردم بعدشم من اکثر بازی ها روی PC می رفتم و الا خیلی بیشتر از اینا می شد اما بازم ادعایی نیست فقط نشون می ده چه ساعت ها که گیم نمی زدیم. تمام امتیازهایی هم گرفتم حتی ثانیه ای YOUTUBE ندیدم یا راهنما بخونم یا اینکه چه شکلی می شه اچیومنت شکار کرد در 1 بازی خاص چون اصلا برامم مهم نبود بسته به سبک بازیم گرفتم این اکانتم 1 دوره انلاین بود که اگر چیت داشت بن می شد اما در عکسم مشخصه لایو داره اما متاسفانه مدت ها 360 نداشتم بعدشم که زدم از سرور پاک شده بود حالا نمی دونم الانم بزنم چی می شه چون با 1 ایمیل 1 اکانت دیگه هم زدم فقط گیمر تگش فرق می کنه.
من نمی دونم حالا چرا شما داری حرص می خوری 1 عکس گذاشتم دور هم صفا کنیم اصلا شما شاخی خوبه من نوب:D
من حرص نمیخورم، ققط رک حرف میزنم، اگر ناراحت شدی معضرت میخوام، از عکست هم خیلی لذت بردم و میدونم یک ادم کار درست و گیمر حرفه ای هستی، من خودم از زمان پی اس 1 بازی میزدم ولی چون کرکی میزدم هیچ تروفی یا اچیومنتی نداشتنم تا این که چند سال استیم دارم و خودم هم شکارچی تروفی هستم و بازی های بشدت سختی رو مثل متال گیر 5 و بلادبورن و دارک سولز 3 که نیازمند هزاران ساعت ، وقت هست رو بدون دیدن یوتویب رد کردم، اگر میگی دروغ میگم تا اکاتم بهت بدم چک کنی.... من بیش از 1200 ساعت بلادبورن بازی کردم و اصلا هم علاقه ای به این ندارم بگم کار شاخی کردم صرفا جهت علاقه شدید به هر بازی که دارم کاملش میکنم و نه هر بازی بازی رو بازی میکنم نه اچیمنت هاش رو میگیرم.
اکانت لایوت رو هم اگر ایمیل وصل شده ات داری راحت میتونی از طریف پشتیبانی مایکروسافت تموم اطلاعاتش رو بدست بیاری
فقط چند چیز نیاز داری :
رسید یک عدد از بازی های که روش فعال کردی
کشوری که باهاش اکانت رو ساختی
دونستند چند چیز مهم دیگه مثل ، تاریخ اکانت، تاریخ تولد وارد شده در اکانت

اگر هم بازی های دیسکی کرکی رو توش بازی کردی ریسک بن شدنش میره بالا...

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من حرص نمیخورم، ققط رک حرف میزنم، اگر ناراحت شدی معضرت میخوام، از عکست هم خیلی لذت بردم و میدونم یک ادم کار درست و گیمر حرفه ای هستی، من خودم از زمان پی اس 1 بازی میزدم ولی چون کرکی میزدم هیچ تروفی یا اچیومنتی نداشتنم تا این که چند سال استیم دارم و خودم هم شکارچی تروفی هستم و بازی های بشدت سختی رو مثل متال گیر 5 و بلادبورن و دارک سولز 3 که نیازمند هزاران ساعت ، وقت هست رو بدون دیدن یوتویب رد کردم، اگر میگی دروغ میگم تا اکاتم بهت بدم چک کنی.... من بیش از 1200 ساعت بلادبورن بازی کردم و اصلا هم علاقه ای به این ندارم بگم کار شاخی کردم صرفا جهت علاقه شدید به هر بازی که دارم کاملش میکنم و نه هر بازی بازی رو بازی میکنم نه اچیمنت هاش رو میگیرم.

خوب من برعکس شما شکارچی این چیزا نیستم بلکه فقط می خوام از بازی لذن ببرم من از زمان اتاری تا الان بازی می کنم و بازی برای لذت بردن نه حرض خوردن خوشبختانه بک اپ سیو بازی هام هم داشتم روی 360 جدیدم برش گردوندنم
360 یکی از بهترین دستگاها در عین حال دلهره اور ترین(3 چراغ) دستگاه تاریخ هست.

• Like
Reactions: Bloodborne11

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
خوب من برعکس شما شکارچی این چیزا نیستم بلکه فقط می خوام از بازی لذن ببرم من از زمان اتاری تا الان بازی می کنم و بازی برای لذت بردن نه حرض خوردن خوشبختانه بک اپ سیو بازی هام هم داشتم روی 360 جدیدم برش گردوندنم
360 یکی از بهترین دستگاها در عین حال دلهره اور ترین(3 چراغ) دستگاه تاریخ هست.
بهترین گیمی که تو زندگیت زدی چیه؟!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بهترین گیمی که تو زندگیت زدی چیه؟!
خیلی زیاده از بین 4000 تا گیم نمی شه گفت 1 سریش ایناس
sonic 3
SONIC AVDENTURE 2
sp pandoraw tommorow
comix zone
pop sands of time
cod 4
jim 2
ninja gaiden 2 snes
ninja gaiden 1 xbox1
Sheep, Dog'n'Wolf
halo 1
halo 3
jak 3
crash 3
last of us
gow 2
gow 3
batman arkham city
crysis 1
gears 1
ghost trick
gta 5
gris
inside
forza h4
metal gear rising
re 3
nfs ug1
MAFIA 1
DRIVER 2
HALF LIFE 2
CONTRA
DMC 1
GRIS

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
View attachment 131188
View attachment 131189View attachment 131192
View attachment 131190View attachment 131193View attachment 131194View attachment 131195

View attachment 131198View attachment 131199

اینم تستش هست که امتیاز GPU چون بهش ولتاژ ندادم می تونست خیلی بهتر باشه مورد بعدی هم میزان TFLOPS هست که نزدیک 18 ترافلاپس شده البته با اورکلاک حتما هم 2080TI هم اورکلاک بکنید چون از بوست کلاک 1500 به 2100 هم می تونه برسه که افزایش زیادی در فریم ایجاد می کنه رمش هم بسته به اینکه مال چه شرکتی هست و چقدر خوش شانس باشید تا بالای 1000 تا می ره

سیستم:
9900K @5.1
LE GARND MACHO RT
MB MSI MEG Z390 ACE
2080TI ASUS STRIX OC
32GB TRIDENT Z RGB 3600 CL16
14X HDD BEYOND 40TB
SSD 512GB 960PRO NVME-500GB 860 EVO SATA 3
X3+VIPER WITH ARGB FAN
SOUND BLASTER X AE-5
EVGA 1000 P2
MOUSE MAMBA ELITE 2018 WIRELESS
KEYBOARD MICROSOFT X6 GAMING
GAME PAD XBOX ONE ELITE
SOUND 7.1 DOLBY ATMOS DYNAUDIO-MONITORADUDIO-ONKYO CUSTOM ASSEMBLY
HEADPHONE AUDIO TECHNICA M50X

من توی این سیستم بهترین هنری که داشتم سیستم صوتی بوده بهترین خرجی که کردم همین بوده.
1 پیشنهادم دارم برای سیستم بازها که صدابازی از سیستم بازی خیلی لذتش بیشتره بزرگ ترین مزیتش اینه که مشابه PC نیست که چند سال بعدش اون سیستم منسوخ و قدیمی محسوب بشه و صدای خوب سالیان سال برای ادم می مونه همین الان سیستم های 20 سال پیش هستن که از خیلی از سیستم های الان صدای بهتری دارن قیمتشم برای همین خیلی مشابه PC افت نمی کنه.
سلام داداش، یک عکس از کل سیستمت بزار لطفا
اگر هم تلویزیون داری، یک ایده بده من چطوری و کجا بزارمش، اتاقم 11 متره، تلوزیون 49 اینچ خریدم هر جا میزارمش خیلی بزرگه و اذیت میشم :-( احساس میکنم 7 میلیون رو خراب کردم :-(

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام داداش، یک عکس از کل سیستمت بزار لطفا
اگر هم تلویزیون داری، یک ایده بده من چطوری و کجا بزارمش، اتاقم 11 متره، تلوزیون 49 اینچ خریدم هر جا میزارمش خیلی بزرگه و اذیت میشم :-( احساس میکنم 7 میلیون رو خراب کردم :-(
عکس گذاشتم که بقیش هم صفحات قبل هست دیگه حس عکسبرداری نیست:D
مهم نیست اتاقت چند متره مهم اینکه که درازیش خوب باشه تا حداقل 2.5 متر بتونی ازش فاصله بگیری بزنش به دیوارت صندلی تا جایی که می شه عقب ببرش در طول هم بذارش

• Like

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
عکس گذاشتم که بقیش هم صفحات قبل هست دیگه حس عکسبرداری نیست:D
مهم نیست اتاقت چند متره مهم اینکه که درازیش خوب باشه تا حداقل 2.5 متر بتونی ازش فاصله بگیری بزنش به دیوارت صندلی تا جایی که می شه عقب ببرش در طول هم بذارش
من گذاشتمش جلو میز حالت L دو تا میز خریدم !
یعنی بچسبونم به دیوار؟ از رو میز درش بیارم؟
من فقط میخوام ایده بگیرم چطوری بزارمش که سیستم رو بهش وصل کنم هم کنسول اگر بچسبونم به دیوار از میز دور میشه و فقط میشه کنسول رو بهش وصل کرد.....
اره دیدمش، ولی من میخوام کل اتاقت رو ببینم تا ایده بگیرم
در ضمن کیس خیلی قشنگی داری مدلش چیه؟ من دیروز Z6 گرین سفارش دادم حالا خدا کنه سالم برسه دستم همش شیشه هست....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من گذاشتمش جلو میز حالت L دو تا میز خریدم !
یعنی بچسبونم به دیوار؟ از رو میز درش بیارم؟
من فقط میخوام ایده بگیرم چطوری بزارمش که سیستم رو بهش وصل کنم هم کنسول اگر بچسبونم به دیوار از میز دور میشه و فقط میشه کنسول رو بهش وصل کرد.....
اره دیدمش، ولی من میخوام کل اتاقت رو ببینم تا ایده بگیرم
در ضمن کیس خیلی قشنگی داری مدلش چیه؟ من دیروز Z6 گرین سفارش دادم حالا خدا کنه سالم برسه دستم همش شیشه هست....
ماله من X3 VIPER گرین هست کیسی بدکی نیست یکم براش فن خردیم خوب شد من واکس مشکی هم بهش زدم خیلی جذاب شد.
اره براش براکت دیواری خوب بخر چون جنس اشغالیم داره که TV ممکنه ول بکنه بده همون نصاب نمایندگی نصب کنه یا کسی که ماهره بعدم میز کامپیوترت ازش جدا کن فاصله بگیر شما 1 کابل HDMI بلند خوب لازم داری که گرونم باشه یا باید افزایش طول HDMI حرفه ای بخری که 4K بده با دو تا کابل خوبی که کوتاه 4K می ده. کوتاه KNET PLUS هست قیمتشم عالیه 4K هم می ده. چینی اما می ده

• Like

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
ماله من X3 VIPER گرین هست کیسی بدکی نیست یکم براش فن خردیم خوب شد من واکس مشکی هم بهش زدم خیلی جذاب شد.
اره براش براکت دیواری خوب بخر چون جنس اشغالیم داره که TV ممکنه ول بکنه بده همون نصاب نمایندگی نصب کنه یا کسی که ماهره بعدم میز کامپیوترت ازش جدا کن فاصله بگیر شما 1 کابل HDMI بلند خوب لازم داری که گرونم باشه یا باید افزایش طول HDMI حرفه ای بخری که 4K بده با دو تا کابل خوبی که کوتاه 4K می ده. کوتاه KNET PLUS هست قیمتشم عالیه 4K هم می ده. چینی اما می ده
اینم عکس تی وی ام
تو هم تی وی 4k داری؟
کیسم فردا میاد کرمانشاه پس فردا میرانش برای من.

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
اینم از پروژه DIY من. بالاخره میزی رو که میخواستم درست کردم.
با tv جدید(43 اینچ) فاصله برای کار کردن با موس و کیبرد نسبت به مانیتور خیلی نزدیک بود. حدود 60 70 سانت ولی با این میز جدید که عرض بیشتری داره و کشو یه تکه تا حدود 130 140 سانت با مانیتور فاصله دارم که اندازه خوبیه.
نکته متفاوت این میز با میز های دیگه یه تیکه بودن کشو هست و همچنین عمق بیشتر کشو که برای موس و کیبرد فضای خیلی زیادی دارم. و سایز اون نسبت به میز قبلی (55*110) رو بزرگ تر کردم (65*160)
طرح اولیه ای که داشتم این بود. ولی خوب کمی دو دل شدم که میز رو با رنگ روشن بسازم.
View attachment 126508

ولی برای اتاق تاریک، رنگ تیره بهتر بود و خوشحالم که با همین ایده پیش رفتم.
View attachment 126494
View attachment 126495
View attachment 126496

ساختش برام کلا حدود 650 تومن در اومد. 400 تومن یه ورق mdf و برش و لوازمش هم 100 تومن و حدود 150 تومن هم یه ریسه RGB. یه روز هم ساختش زمان برد.

View attachment 126499
View attachment 126500
View attachment 126501
View attachment 126502
View attachment 126503

برای cable management پشت tv که زیاد توی ذوق نزنه و همچنین نصب ریسه RGB هم یه پنل کوچیک پشت tv گذاشتم و چند تا سوراخ برای کابل ها در نظر گرفتم.

View attachment 126504
View attachment 126505

ریسه RGB هم 15 رنگ و نور سفید داره که میشه با تم بازی و یا پس زمینه یا همخوانی داشته باشه و یا تضاد. با تجربه استفاده حدود یه هفته ای که داشتم اگر نور پس زمینه تضاد داشته باشه برای چشم راحت تره.
توصیه میکنم اگر توانایی شو دارین برای نور پردازی اتاق از ریسه های RGB استفاده کنین. هزینه انچنانی نداره ولی محیط رو خیلی جذاب میکنه.

View attachment 126506
View attachment 126507

در اخر هم فیدر اصلی این ستاپ یه ps4 pro هست و یه سیستم با مشخصات:

Asus PRIME H310M-C
CORE i3-9100F Coffee
I70C - Cooler Master
Gigabyte AORUS Radeon RX 580 8GB
Apacer 16GB DDR4 2666MHz * 2
Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA 3 Internal SSD
WD Blue 2TB 64MB Buffer HDD * 2
Power GREEN GP450A-UK 80Plus Gold
Master Tech ARKA GLASS
Samsung RU7100 4k

View attachment 126497
View attachment 126498
داداش واقعا لذت بردم از سیستم ات
تلویزیون ات هم مبارک باشه و با خوشی استفاده کنی.
من تازه تلویزیون و میز خریدم ولی اشتباه کردم نزدیک 900 هزار تومن پول میز به تنهایی شد ولی 1% کارایی و زیبایی میز شما رو نداره و الان خیلی ناراحتم که عجله کردم ....
فقط یک راهنمای میخواستم در مورد تلویزیون که فاصله اش رو چطوری تنظیم کردی که به چشم اسیب نرسه، منظورم اینه اگر با موس و کیبرد کار میکنی فاصله ات دقیقا چقدره؟!

آخرین ویرایش:

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
اینم از پروژه DIY من. بالاخره میزی رو که میخواستم درست کردم.
با tv جدید(43 اینچ) فاصله برای کار کردن با موس و کیبرد نسبت به مانیتور خیلی نزدیک بود. حدود 60 70 سانت ولی با این میز جدید که عرض بیشتری داره و کشو یه تکه تا حدود 130 140 سانت با مانیتور فاصله دارم که اندازه خوبیه.
نکته متفاوت این میز با میز های دیگه یه تیکه بودن کشو هست و همچنین عمق بیشتر کشو که برای موس و کیبرد فضای خیلی زیادی دارم. و سایز اون نسبت به میز قبلی (55*110) رو بزرگ تر کردم (65*160)
طرح اولیه ای که داشتم این بود. ولی خوب کمی دو دل شدم که میز رو با رنگ روشن بسازم.
View attachment 126508

ولی برای اتاق تاریک، رنگ تیره بهتر بود و خوشحالم که با همین ایده پیش رفتم.
View attachment 126494
View attachment 126495
View attachment 126496

ساختش برام کلا حدود 650 تومن در اومد. 400 تومن یه ورق mdf و برش و لوازمش هم 100 تومن و حدود 150 تومن هم یه ریسه RGB. یه روز هم ساختش زمان برد.

View attachment 126499
View attachment 126500
View attachment 126501
View attachment 126502
View attachment 126503

برای cable management پشت tv که زیاد توی ذوق نزنه و همچنین نصب ریسه RGB هم یه پنل کوچیک پشت tv گذاشتم و چند تا سوراخ برای کابل ها در نظر گرفتم.

View attachment 126504
View attachment 126505

ریسه RGB هم 15 رنگ و نور سفید داره که میشه با تم بازی و یا پس زمینه یا همخوانی داشته باشه و یا تضاد. با تجربه استفاده حدود یه هفته ای که داشتم اگر نور پس زمینه تضاد داشته باشه برای چشم راحت تره.
توصیه میکنم اگر توانایی شو دارین برای نور پردازی اتاق از ریسه های RGB استفاده کنین. هزینه انچنانی نداره ولی محیط رو خیلی جذاب میکنه.

View attachment 126506
View attachment 126507

در اخر هم فیدر اصلی این ستاپ یه ps4 pro هست و یه سیستم با مشخصات:

Asus PRIME H310M-C
CORE i3-9100F Coffee
I70C - Cooler Master
Gigabyte AORUS Radeon RX 580 8GB
Apacer 16GB DDR4 2666MHz * 2
Samsung 850 EVO 250GB 2.5-Inch SATA 3 Internal SSD
WD Blue 2TB 64MB Buffer HDD * 2
Power GREEN GP450A-UK 80Plus Gold
Master Tech ARKA GLASS
Samsung RU7100 4k

View attachment 126497
View attachment 126498
سلام، یه سوالی دارم واقعا با این همین فاصله با تیوی کار میکنین؟
دلیل اینکه میپرسم اینه که من بعد اینکه چند مدت تیوی و اوردم بجای مانیتور ( تازه با فاصله خیلی بیشتر از این چون کابل بلند hdmi داشتم) چشمم اسیب ددید. دیگه خوبم نشد الان یک سال بیشتره! دکتر ها میگن هیچیت نیست?. چشمام 24 ساعته حالت خشکی پیدا کرده سوزش و احساس وجود جسم خارجی در چشم?
دیدم عکسارو تعجب کردم! امیدوارم شما به خوبی استفاده کنید ولی مواظب باشید.
من که تنها تفریح و دلخوشی زندگیم همین بود دیگه از بین رفت !
راستی از قبلشم بخاطر هدفون وزوز گوش گرفتم:D. اونم تعطیل شد!حتی اسپیکر با کیفیت هم نمیتونم گوش کنم. نمیدونم چرا هر چی بدبختیه سر من میاد.

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
سلام، یه سوالی دارم واقعا با این همین فاصله با تیوی کار میکنین؟
دلیل اینکه میپرسم اینه که من بعد اینکه چند مدت تیوی و اوردم بجای مانیتور ( تازه با فاصله خیلی بیشتر از این چون کابل بلند hdmi داشتم) چشمم اسیب ددید. دیگه خوبم نشد الان یک سال بیشتره! دکتر ها میگن هیچیت نیست?. چشمام 24 ساعته حالت خشکی پیدا کرده سوزش و احساس وجود جسم خارجی در چشم?
دیدم عکسارو تعجب کردم! امیدوارم شما به خوبی استفاده کنید ولی مواظب باشید.
من که تنها تفریح و دلخوشی زندگیم همین بود دیگه از بین رفت !
راستی از قبلشم بخاطر هدفون وزوز گوش گرفتم:D. اونم تعطیل شد!حتی اسپیکر با کیفیت هم نمیتونم گوش کنم. نمیدونم چرا هر چی بدبختیه سر من میاد.
نگو داداش، من 2 ماهه تی وی گذاشتمش جای مانیتور....اههههه.... منم دقیقا مثل همین دوست عزیز گذاشتمش ولی فاصله اش کمتره نسبت به ایشون، اگر دوستان تایید میکنند تا کلا بیخیال تی وی بشم و مانیتور خودم رو بزارم رو میز؟!

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
نگو داداش، من 2 ماهه تی وی گذاشتمش جای مانیتور....اههههه.... منم دقیقا مثل همین دوست عزیز گذاشتمش ولی فاصله اش کمتره نسبت به ایشون، اگر دوستان تایید میکنند تا کلا بیخیال تی وی بشم و مانیتور خودم رو بزارم رو میز؟!
فاصله من 1 و نیم تا 2 متر میشد
نمیدونم بدن هر کی متفاوته من دیدم استریمر ها و و تو نت که از نزدیک نگاه میکنن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر