عکسهای قطعات و سیستم های اعضای بازیسنتر

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
داداش مبارکت باشه با شادی استفادش کنی
قیمتای اینجا طوری هست که با پولی که میپردازی باید 2 3 تا از اون برات بفرستن
ممنونم از شما

مبارک باشه. شخصی براتون اوردن یا اینکه به این شرکت های وارد کننده دادین؟ نسبت به مدل های موجود به داخل چقدر بصرفه میفته؟
بله شخص آورده ، واردکننده که بازم گرونتر در میاد از شخص اما از داخل ارزونتر در میاد ، ولی خوب خیلی اذیت داره متاسفانه ! هی کنسل شد و نشد و ارز رفت بالا و فلان و فلان ...
قیمتا خیلی کمتر در آمد بله ، SSD اف خورده بود از 399 شده بود 189 که توی ایران نزدیک 3 تومن بود ، موس هم از 80 شده بود 29 اگر اشتباه نکنم توی ایران نزدیک 1.5 بود ، رم هم از 159 شده بود 99 که توی ایران نزدیک 2.5 بود ، مادربورد رو یادم نیست چقدر دقیقا چون اونو از امازون گرفتم فاکتورشو یادم نیست فکر کنم 150 بود رسیده بوده به 115 که بخوای حساب کنی تقریبا نصف قیمت در آمده همشون !!! البته اینا قیمت یک ماه پیشه که دارم میسنجم ... الان حتما بیشترم شده تفاوت.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اینقدر سیستم بچه‌ها خفن و تر و تمیز بسته شده که آدم روش نمی‌شه از سیستم خودش عکس بزاره :D
بقل کیس رو هم خودم با CnC بریدم و از پشت پلکسی چسبوندم بهش (قرنطینه چه کارا که با آدمیزاد نمی‌کنه) :D

I7 8700K
MSI GTX 1080ti Gaming X
16GB DDR4 3000Mhz
Gigabyte Z370 HD3

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
اینقدر سیستم بچه‌ها خفن و تر و تمیز بسته شده که آدم روش نمی‌شه از سیستم خودش عکس بزاره :D
بقل کیس رو هم خودم با CnC بریدم و از پشت پلکسی چسبوندم بهش (قرنطینه چه کارا که با آدمیزاد نمی‌کنه) :D

I7 8700K
MSI GTX 1080ti Gaming X
16GB DDR4 3000Mhz
Gigabyte Z370 HD3

بدیه پلکسی اینه که بعد یه مدت کلی خط و خش روش میوفته !
ولی به هر حال خوب شده .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
بدیه پلکسی اینه که بعد یه مدت کلی خط و خش روش میوفته !
ولی به هر حال خوب شده .

دادم 4 تا با همین ابعاد برام برش دادن. این خش افتاد روش، عوضش میکنم :D

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
دادم 4 تا با همین ابعاد برام برش دادن. این خش افتاد روش، عوضش میکنم :D
سلام، چطوری و کجا درست کردی و قیمتش چقدر شد؟!

سلام به همه دوستان عزیزم

خوب بلاخره این بیلد هم بعد از حدود 10 ماه تموم شد ( بیشتر این تایم صرف قطعات و البته تهیه! بودجه شون شد )

در نهایت تصمیم گرفتم که واتر بلاک روی رمها نبندم، به این دلیل که تیوب کشی پیچیده و شلوغ می کرد و عملا قطعات دیده نمی شدن دیگه

View attachment 129085

مشخصات کلی:

CPU: intel i9 9900KS
MB: Asus z390 maximus formula xi
VGA: Asus RTX 2080 strix
SSD: Samsung 960 pro 1tb
RAM: Corsair rgb pro 64gb
Power: EVGA Supernova 1200 P2
Case: Phanteks Enthoo Elite Black
داداش، واقعا من نیم ساعته دارم به این عکس نگاه میکنم، و اصلا هیچ سیمی نمیبنم، اونم با این همه فن و با این مشخصات، دقیقا چطوری اسمبل کردی؟!

120 هزار کاربر داره این فروم، از هر هزار نفر یک عکس از سیستمش بزاره، تو عرض چند ماه 200-300 صفحه پست میشه....
واقعا مهم نیست چه سیستمی دارید، مهم ایده ها و خلاقیت ها هستن، لطفا بقیه هم عکس بزارنند :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
سلام، چطوری و کجا درست کردی و قیمتش چقدر شد؟!

بازار پُرِ از پلکسی! فقط بردم یه کارگاه با دستگاه واسم 4 تا تیکه 55*55 بُرش داد که اندازه کیسم باشه. هر ورقش 55 هزار تومان شد.

• Like
Reactions: Abyss Watchers

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
داداش، واقعا من نیم ساعته دارم به این عکس نگاه میکنم، و اصلا هیچ سیمی نمیبنم، اونم با این همه فن و با این مشخصات، دقیقا چطوری اسمبل کردی؟!
یکی از هدف های اصلیم این بود که هیچ کابلی پیدا نباشه تقریبا 4 روزی وقتم رو گرفت تا تونستم تمام اون کابلهارو دسته بندی و مرتب کنم
این ی عکس از پشت کیس که در حال مرتب کردن کابلهای فن های سقف بودم
خوبی این کیس اینه که توی طراحش فکر ریزترین جزیات هم کردن هرکیس دیگه ایی بودن نمی تونستم چنین کابل کشی توش انجام بدم که هیچی پیدا نباشه

photo_2020-03-25_14-02-01.jpg

کابل های پایین کیس هم از همون گوشه توی هم با بست ی تیکه شون کردم و فرستادم پشت کیس

photo_2020-03-25_14-06-14.jpg

سردرد آور بود ولی بلاخره با صبر و حوصله انجامش دادم دیگه :D

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
یکی از هدف های اصلیم این بود که هیچ کابلی پیدا نباشه تقریبا 4 روزی وقتم رو گرفت تا تونستم تمام اون کابلهارو دسته بندی و مرتب کنم
این ی عکس از پشت کیس که در حال مرتب کردن کابلهای فن های سقف بودم
خوبی این کیس اینه که توی طراحش فکر ریزترین جزیات هم کردن هرکیس دیگه ایی بودن نمی تونستم چنین کابل کشی توش انجام بدم که هیچی پیدا نباشه

View attachment 133711

کابل های پایین کیس هم از همون گوشه توی هم با بست ی تیکه شون کردم و فرستادم پشت کیس

View attachment 133712

سردرد آور بود ولی بلاخره با صبر و حوصله انجامش دادم دیگه :D
سیم هارو به هم بستی نگران نیستی احتمالا نویز بدن ؟ البته اگه فویل داشته باشن جای نگرانی نیست

• Smile
Reactions: manhatan

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
سیم هارو به هم بستی نگران نیستی احتمالا نویز بدن ؟ البته اگه فویل داشته باشن جای نگرانی نیست
نه هیچ زمانی مشکلی نبوده، خوب این کابلهارو میسازن که کنار هم باشن دیگه روال همین بوده همیشه، قطعا به مشکلات احتمالیش هم فکر کرده بودن :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
WhatsApp Image 2020-05-03 at 1.25.44 AM.jpeg

این هم دوران اوج گیم من هست نزدیک به 50 هزار تا گیم اسکور تمام افلاین XBOX360

چه پدری ازم دراومد تا ID که سر منیجر اشغال 360 در حال انتقالش کراپتد شد و بعد پاک شد برش گردوندم بعد از سال ها(سینک انلاین نبود و از روی فلش ریکاور کردم و بعدم مجدد بخش کراپتد از پروفایل جدا کردم.)

البته با ID انلاینم هنوز سینکش نکردم بشه می ره بالای 50 هزارتا

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
View attachment 139814

این هم دوران اوج گیم من هست نزدیک به 50 هزار تا گیم اسکور تمام افلاین XBOX360

چه پدری ازم دراومد تا ID که سر منیجر اشغال 360 در حال انتقالش کراپتد شد و بعد پاک شد برش گردوندم بعد از سال ها(سینک انلاین نبود و از روی فلش ریکاور کردم و بعدم مجدد بخش کراپتد از پروفایل جدا کردم.)

البته با ID انلاینم هنوز سینکش نکردم بشه می ره بالای 50 هزارتا
حیف نیست این همه زحت رو 360 کشیدی؟ ! 360 دیگه به تاریخ رفت، الان این همه باید رو استیم بازی میکردی، تا موقعه مرگ شناسنامه گیمریت میموند....

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حیف نیست این همه زحت رو 360 کشیدی؟ ! 360 دیگه به تاریخ رفت، الان این همه باید رو استیم بازی میکردی، تا موقعه مرگ شناسنامه گیمریت میموند....
اولا که اون زمانی که 360 با اچیومنتش بود کسی نمی دونست امتیاز چی هست بعدا همه ازش اسکی رفتن دوم استیم باید کلی بازی پولی بدی که پول پای بازی اصل من خیلی نمی دم سوم استیم اصلا امیتاز کلی نمی ده چهارم همین الانم امتیاز 360 میاد داخل پروفایل win 10 می شینه یا xbox های بعدی با هم جمع می شن باز تا ابد داریشون.

Bloodborne11

کاربر سایت
Apr 24, 2020
51
اولا که اون زمانی که 360 با اچیومنتش بود کسی نمی دونست امتیاز چی هست بعدا همه ازش اسکی رفتن دوم استیم باید کلی بازی پولی بدی که پول پای بازی اصل من خیلی نمی دم سوم استیم اصلا امیتاز کلی نمی ده چهارم همین الانم امتیاز 360 میاد داخل پروفایل win 10 می شینه یا xbox های بعدی با هم جمع می شن باز تا ابد داریشون.
دیگه از این بدتر
این همه زحمت کشیدی بازی کرکی رو اچیومنت هاش رو اکانت گرفتی خیال کردی کار شاخی کردی؟
تو همه پست ها هم میگفتی هر بازی سخته چیت، میزدی، الان هم خیال میکنم بیشتر این امتیاز ها رو با چیت گرفتی
بعدش استیم هم تخفیف داره، میشه با 50 دلار 500 تا بازی خرید و 5-6 میلیون اچیومنت باهاش گرفت...
حرف من این بود رو 360 دیگه کی الان بازی میکنه، حتی ماکیرو هم تولیدش رو متوقف کرد، در صورتی که رو استیم حتی بازی های که قبل از تولد 360 بودند هم هنوز هم سرور انلاین دارند.

• Angry
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر