طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اهان مرسی
پس فلش کارتا یکیه برچسب فرق داره اوکی
راستی یه سری هم فریمور wood اینا هست اونا چیه؟
-------------------------------
امولاتور زیاد ریختم اما بعضی ها کار نمیکنه -مثلا سوپر نینتندو بازیاشو دارم پسوند 7zهستن میام خارج کنم توشن 10 تا فایل هست کدوم بریزم؟توی pcهمون 7Z اجرا میکنم راحت
برای سگا هم همینطور
------------------
بازی ها Ds هم پس اینجورین کدوم بگیریم بهتره ؟ یا از کجا بفهمم کدوم پچ اینا شده
Super ROM World - deutsche Nintendo Datenbank این سایت یکی میزاره خوبه ؟ولی این چنتا میزاره NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
فقط دمو با ریجون میفهمم بقیش متوجه نمیشم چه به چیه-راستی به نظرت من که دانلود میکنم ucبگیرم یا پال؟ من فعلا پال گرفتم اکثرا

نه اصلا هنوز 2015 وارد نشده که برچسب فرق داشته باشه یا نه . منظورم عکسا که تو سایت دیدی

wood ها آپدیت هایی هستن که هکر ها میساختن که بعد از 2011 جمع شد چون فلش کارت ها قویی مثل دوال کور اومدن اما سال ها قبلش فلش کارت ها خیلی از بازیا اجرا نمیکردن و wood ها عنوانی که اجرا نمیشد ساپورت میکردن مثلا تلفیق چند فریمور و کرنل چند توسعه دهنده باهم

خوب نبایدم اجرا کنه فایل فشرده شده اس و کنسول که pc نیست فایل فشرده شده اجرا کنه البته شبیه ساز سوپر نینتندو سال هاست آپدیت نشده که با فلش کارت ها جدید مچ بشه

از قسمت Region یا عکس پرچم که کنارشه میتونی بفهمی

تو این سایت همه چیز برای ds هست بازیا پچ شده . پچ ها . برنامه ها کاربردی . سیو بازی ها و ....
Nintendo DS Downloads - FileTrip

من اکثرا uc میگرم

یه سوال دیگه مثلا پروفسور لایتون توی رجیون اروپا با uc اسماشون فرق داره فقط اسمه یا داستانم فرق داره بازی ها؟؟
و یه سوال یکم مسخره اما خوب برام مهمه :)
برنامه ای میشناسی برای دسته بندی بازی های ds که به اسم اصلیشون سیو کنم
بعضی دانلود میکنم جلوش یه عدد نوشته اما بعضی ها نه

بازی یکیه فرقی نداره طراحی کاور و تلفظ ها فرق میکنه مثلا بازی kirby mass attack تو ریجن پال اسمش فرق میکنه

اگرم میشناختم الان یادم نیست تو همین سایتی که دادم بگردی همه چیز هست

اونا مهم نیست توجه نکن

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام به همه بچه های گل بازیسنتر یک عدد ds lite در حد اک به فروش میرسه هر کی خواست pm بده یه وقت فکر بد نکنیدا یه ds lite دیگه هم دارم و هیچ وقت از این کنسول دوست داشتنی زده نمیشم

• Like
Reactions: che-jaleb

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
من امروز رفتم مغازه كيان، يه قاب شيشه اي خريدم.
تو راه برگشت كه بازش كردم، ديدم واسه DSi :/
از كسايي كه Nintendo DSi دارن، كسي اين قابو نميخواد؟
تقريبا كه هيچي، دقيقا نو هستش :)
جاي قلم و stylus و ٣ تا كارتريج بازي هم داره...

اينم عكسش:
6854bbe83ce46aaa256e60268cb8fc51.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نه اصلا هنوز 2015 وارد نشده که برچسب فرق داشته باشه یا نه . منظورم عکسا که تو سایت دیدی

wood ها آپدیت هایی هستن که هکر ها میساختن که بعد از 2011 جمع شد چون فلش کارت ها قویی مثل دوال کور اومدن اما سال ها قبلش فلش کارت ها خیلی از بازیا اجرا نمیکردن و wood ها عنوانی که اجرا نمیشد ساپورت میکردن مثلا تلفیق چند فریمور و کرنل چند توسعه دهنده باهم

خوب نبایدم اجرا کنه فایل فشرده شده اس و کنسول که pc نیست فایل فشرده شده اجرا کنه البته شبیه ساز سوپر نینتندو سال هاست آپدیت نشده که با فلش کارت ها جدید مچ بشه

از قسمت Region یا عکس پرچم که کنارشه میتونی بفهمی

تو این سایت همه چیز برای ds هست بازیا پچ شده . پچ ها . برنامه ها کاربردی . سیو بازی ها و ....

من اکثرا uc میگرم

بازی یکیه فرقی نداره طراحی کاور و تلفظ ها فرق میکنه مثلا بازی kirby mass attack تو ریجن پال اسمش فرق میکنه

اگرم میشناختم الان یادم نیست تو همین سایتی که دادم بگردی همه چیز هست

اونا مهم نیست توجه نکن
اهان ممنون
پس همون ورژن اصلی خود سایت ریختم کافیه
-------------------
بازی های شبیه ساز کلا زیاد جالب نیست بعدش بازی هارو میخوام اکسترا کنم مثلا سوپر نینتندو توش 10 تا فیال هست کدومشو باید ریخت؟
پس رجین فرقی توی بازی نداره فقط اسمه درسته؟ ucبگیرم یا پال جفتشم اجرا میکنه؟
من چون دستگام پال بود پال میگرفتم اما جالب اینجاس رام ها سایزشون فرق داره با هم دیگه یه سایت حجیم تره یه سایت کمتر

این 2تا سایت دردسرش کمتره برای دانلود
NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
Super ROM World - deutsche Nintendo Datenbank
یه سر بزن عالیه

- - -ویرایش - - -

من امروز رفتم مغازه كيان، يه قاب شيشه اي خريدم.
تو راه برگشت كه بازش كردم، ديدم واسه DSi :/
از كسايي كه Nintendo DSi دارن، كسي اين قابو نميخواد؟
تقريبا كه هيچي، دقيقا نو هستش :)
جاي قلم و stylus و ٣ تا كارتريج بازي هم داره...

اينم عكسش:
6854bbe83ce46aaa256e60268cb8fc51.jpg

کیان کحاس؟
من توی توپخونه فقط حیدریو دیدم این چیزا بفروشه

• Like
Reactions: che-jaleb

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
اهان ممنون
-------------------
بازی های شبیه ساز کلا زیاد جالب نیست بعدش بازی هارو میخوام اکسترا کنم مثلا سوپر نینتندو توش 10 تا فیال هست کدومشو باید ریخت؟
من چون دستگام پال بود پال میگرفتم اما جالب اینجاس رام ها سایزشون فرق داره با هم دیگه یه سایت حجیم تره یه سایت کمتر

یه سر بزن عالیه

- - -ویرایش - - -

کیان کحاس؟

تو پاساژ لبافه، همون طبقه همكف...
يه سري لوازم جانبي nintendo ds داره.
كسي نيست اينجا DSi داشته باشه؟! :/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به همه بچه های گل بازیسنتر یک عدد ds lite در حد اک به فروش میرسه هر کی خواست pm بده یه وقت فکر بد نکنیدا یه ds lite دیگه هم دارم و هیچ وقت از این کنسول دوست داشتنی زده نمیشم

خوب بفروشی

اهان ممنون
-------------------

یه سر بزن عالیه

کیان کحاس؟

شبیه سازاش خوبن اما باید بدونی کدوم اجرا کنی مثلا درباره سوپر نینتندو گفتم که سال هاست آپدیت نشدن با سیستم فلش کارتها جدید همخونی ندارن اما شبیه ساز gb . gbc و ...... خوبن

آره دیگه فقط اسم فرق میکنه تو اصلا بازیا ریجن کره رو بگیر بازی کن کنسول هک شده اس دیگه اورجینال که بازی نمیکنی که بگی ریجنش نمیخوره

NitroRoms که قبلا تو همین فروم لینکشو گذاشته بودم اون یکی سایتم که سایت خوبیه فقط بازیاش کمه

صفحه 3 و 4 و 5 همین تاپیک نگاه کنید آدرس کیان دادم . کیان 5 سالی هست که از لباف رفته یکی دیگه اومد بجاش تابلو کیانم برداشت . فروش خوبی نداشت دوباره جدیدن تابلو کیان زده

خود کیان بیرون از پاساژ یکمی جلوتر طبقه 2 یه ساختمون تجاریه همه چی هم داره چیزا عتیقه که هیجا گیر نمیادم داره

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
امروز بازي Hotel Dusk: Room 215 رو تموم كردم.
به همتون پيشنهاد ميكنم حتما بازي كنين!!
يكي از قوي ترين داستانايي كه ديده بودم...
امروز فهميدم نسخه دوم بازي رو هم ساختن!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان 3800 بازی نینتندو دی اس روی 19 دی وی دی موجود هستش (بیش از 82 گیگ در حالت فشرده!). لیست بازیهای این مجموعه رو در لیست زیر آپلود کردم که می تونید ببینید:

https://www.mediafire.com/?j2dvkys1vpfvp01

کسی خواست پ خ بده.

داداش چه لیست کامل و بزرگی داری :bighug:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان آدرس دقيق اين مغازه جديد كيان رو ميشه بگي؟
مرسي.

بین میری همون راسته ای که لباف هست به سمت لاله زار میری هنوز وقتی دور نزدی سر پیچ یه مغازه کوچیکه که تبدیل و فیش و ... میفروشه بقلش سمت چپ یه پله مارپیچ هست میره بالا میری بالا در کیان بازه توش پره کنسوله

از هرکسی هم بپرسی کیان کجاست بهت آدرس میدن

کلا تو همون راسته لباف فقط 2 جا پله میخوره میره بالا یکی پاساژ شیرازیه که اونوره و اینورم یه ساختمون که پله میخوره میره بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر