طرفداران nintendo ds

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,042
اجرای ماریو کارت دی اس روی گوشی اندروید

احسان جان این فیلم اجرای بازی ماریو کارت دی اس روی اندروید هستش. البته برای اینکه آپلودش کنم حجم رو آوردم پایین. میدونم دوستان با شبیه ساز دی اس روی اندروید آشنا هستند اما این ویدیو رو برای آشنایی با کیفیت اجرای بازیهای دی اس روی اندروید آپلود کردم.

همون طور که توی فیلم نشون میدم برای اجرای بازی ها از دسته پلی استیشن 3 استفاده می کنم. البته می تونی از خود صفحه تاچ و گیم پد مجازی روی صفحه هم استفاده کنی که البته من گیم پد واقعی رو ترجیح میدم.
همون طور که توی فیلم هم معلومه طوری هم تنظیمش کردم که با قرار دادن گوشی به حالت افقی تک صفحه بازی فقط مشخص بشه و در نتیجه ابعاد صفحه بازی هم بزرگتر. البته انواع تنظیم صفحه هم داره.

بازی ماریو کارت دی اس و بقیه بازیهاش راحت با این شبیه ساز روی اندروید اجرا میشه و خلاصه انگار یه دی اس البته با کارایی های خیلی بالاتر در اختیار داری. مخصوصا اگر از یه گیم پد هم برای اینکار (و کلا شبیه سازها) استفاده بشه.

در مورد گیم پد و اینکه چرا گیم پد پلی استیشن 3 رو انتخاب کردم تنها دلیلم این بود که گوشی من OTG ساپورت نمی کنه بنابراین از گیم پد USB نتونستم استفاده کنم. دوستانی که که گوشی یا تبلتشون OTG ساپورت میکنه خیلی راحت می تونند با برنامه های جانبی دسته USB معمولی کامپیوتر یا هر گیم پد USB رو مورد استفاده قرار بدند.

و بالاخره این هم فیلم اجرای ماریو کارت دی اس روی گوشی Huawei G730 با شبیه ساز DraStic

https://www.mediafire.com/?rzbqr2pd2qrny2f

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اجرای ماریو کارت دی اس روی گوشی اندروید

احسان جان این فیلم اجرای بازی ماریو کارت دی اس روی اندروید هستش. البته برای اینکه آپلودش کنم حجم رو آوردم پایین. میدونم دوستان با شبیه ساز دی اس روی اندروید آشنا هستند اما این ویدیو رو برای آشنایی با کیفیت اجرای بازیهای دی اس روی اندروید آپلود کردم.

همون طور که توی فیلم نشون میدم برای اجرای بازی ها از دسته پلی استیشن 3 استفاده می کنم. البته می تونی از خود صفحه تاچ و گیم پد مجازی روی صفحه هم استفاده کنی که البته من گیم پد واقعی رو ترجیح میدم.
همون طور که توی فیلم هم معلومه طوری هم تنظیمش کردم که با قرار دادن گوشی به حالت افقی تک صفحه بازی فقط مشخص بشه و در نتیجه ابعاد صفحه بازی هم بزرگتر. البته انواع تنظیم صفحه هم داره.

بازی ماریو کارت دی اس و بقیه بازیهاش راحت با این شبیه ساز روی اندروید اجرا میشه و خلاصه انگار یه دی اس البته با کارایی های خیلی بالاتر در اختیار داری. مخصوصا اگر از یه گیم پد هم برای اینکار (و کلا شبیه سازها) استفاده بشه.

در مورد گیم پد و اینکه چرا گیم پد پلی استیشن 3 رو انتخاب کردم تنها دلیلم این بود که گوشی من OTG ساپورت نمی کنه بنابراین از گیم پد USB نتونستم استفاده کنم. دوستانی که که گوشی یا تبلتشون OTG ساپورت میکنه خیلی راحت می تونند با برنامه های جانبی دسته USB معمولی کامپیوتر یا هر گیم پد USB رو مورد استفاده قرار بدند.

و بالاخره این هم فیلم اجرای ماریو کارت دی اس روی گوشی Huawei G730 با شبیه ساز DraStic

https://www.mediafire.com/?rzbqr2pd2qrny2f

داداش این شبیه ساز من روی گوشی گلگسی استار اس 5280 تست کرده بودم غیر از بازی ماریو کارت حدود 10 تا بازی امتحان کردم مثل new super mario و ....... هیچکدوم اجرا نکرد در اصل فریم به فریم اجرا میکرد تو قسمت نظرات سایتی که شبیه ساز دانلود کرده بودم همه مشکل داشتن با شبیه ساز

حالا شاید این نسخه جدید بهبود یافته باشه یه کاری کن بازیا دیگه مثل همین new super mario اجرا کن ببین درست اجرا میشه یا نه

کلیپ هم دیدم واقعا جالب بود البته سخت افزار گوشیت قویه از سخت افزار گوشی و تبلت من خیلی قویتره

من خودم دارم بازیا gameboy advance رو تبلت با گیم پد pc بازی میکنم :x البته گیم پد من از این گیم پد هاست که 2 تا به هم متصله از سال 82 مونده :d یکمی تو بازی مشکل داشت که رفتم تو تنظیمات برنامه شبیه ساز دکمه ها دوباره برنامه ریزی کردم درست شد

تو بازی Conduit HD 1.07 همین مشکل دارم چون دو گیم پده یه سری از دکمه ها این گیم پد کار میکنه یه سری از دکمه ها اون گیم پد کار میکنه باد با برنامه درستش کنم

میگم Conduit HD 1.07 وقتی مرحله 2 تموم میشه میگه اسلحه بخر 3 تا اسلحه اس وقتی میزنم روش میگه اتصال به اینترنت نداری اما وای فایوم روشنه تا اسلحه نخری مرحله بعدی نمیره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,042
داداش این شبیه ساز من روی گوشی گلگسی استار اس 5280 تست کرده بودم غیر از بازی ماریو کارت حدود 10 تا بازی امتحان کردم مثل new super mario و ....... هیچکدوم اجرا نکرد در اصل فریم به فریم اجرا میکرد تو قسمت نظرات سایتی که شبیه ساز دانلود کرده بودم همه مشکل داشتن با شبیه ساز

حالا شاید این نسخه جدید بهبود یافته باشه یه کاری کن بازیا دیگه مثل همین new super mario اجرا کن ببین درست اجرا میشه یا نه

کلیپ هم دیدم واقعا جالب بود البته سخت افزار گوشیت قویه از سخت افزار گوشی و تبلت من خیلی قویتره

من خودم دارم بازیا gameboy advance رو تبلت با گیم پد pc بازی میکنم :x البته گیم پد من از این گیم پد هاست که 2 تا به هم متصله از سال 82 مونده :d یکمی تو بازی مشکل داشت که رفتم تو تنظیمات برنامه شبیه ساز دکمه ها دوباره برنامه ریزی کردم درست شد

تو بازی Conduit HD 1.07 همین مشکل دارم چون دو گیم پده یه سری از دکمه ها این گیم پد کار میکنه یه سری از دکمه ها اون گیم پد کار میکنه باد با برنامه درستش کنم

میگم Conduit HD 1.07 وقتی مرحله 2 تموم میشه میگه اسلحه بخر 3 تا اسلحه اس وقتی میزنم روش میگه اتصال به اینترنت نداری اما وای فایوم روشنه تا اسلحه نخری مرحله بعدی نمیره

New Super Mario رو هم تست کردم عین ماریو کارت راحت اجرا میشه. بازی Conduit HD 1.07 رو انجام ندادم. شاید بعد تستش کردم. من روی گوشی خودم و تبلت Lenovo تست کردم راحت بازیهای دی اس اجرا میشن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
New Super Mario رو هم تست کردم عین ماریو کارت راحت اجرا میشه. بازی Conduit HD 1.07 رو انجام ندادم. شاید بعد تستش کردم. من روی گوشی خودم و تبلت Lenovo تست کردم راحت بازیهای دی اس اجرا میشن.

الان رفتم دیدم اینی که میگی نسخه 2.2 ه اما من نسخه 1 امتحان کرده بودم که مشکل داشت الان نسخه جدید ریختم نصبم شد اما تا برنامشو اجرا میکنم میپره بیرون میگه متوقف شد

اینم کلیپ اجرا بازی سونیک ادونس 2 برای کنسول دستی gameboy advane روی تبلتم با گیم پد pc ( تو آپارات آپلود کردم )

شبیه ساز gameboy advance

اینم کلیپ اجرا بازی Conduit HD 1.07 روی تبلت خودم [ همون بازی Conduit نسخه 1 کنسول wii ه ]

Conduit HD 1.07

آخرین ویرایش:

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
به نظرتون من كه يه gameboy advance دارم، به جاي ds lite يه dsi بگيرم خوبه؟ يا دردسر كپي خورش و اينا خيلي زياده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
به نظرتون من كه يه gameboy advance دارم، به جاي ds lite يه dsi بگيرم خوبه؟ يا دردسر كپي خورش و اينا خيلي زياده؟

سلام دوستان عزیز
من میخوام یک ds بخرم
لطف میکنید پیغام خصوصی بهم بدین که از کدام مغازه توپخونه بخرم که اصل باشه

دوستان عزيز بايد منتظر اقا احسان باشيد تا جواب هر دوي شما رو به صورت تخصصي بده :d

• Like
Reactions: che-jaleb

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

بله خوب هست و دردسری هم نداره فقط قیمتش بیشتر هست و البته کیفیتش بالاتر

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان عزیز
من میخوام یک ds بخرم
لطف میکنید پیغام خصوصی بهم بدین که از کدام مغازه توپخونه بخرم که اصل باشه
درود. هیچ مغازه ای که به شما نمیگه جنسش فیک هست. شما باید خودتون دقت کنید
در اون مورد هم بهتون پیام دادم

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
جايي هست تو تهران ds تعمير كنن؟
مال من روشن ميشه، چراغش يه لحظه سبز ميشه ولي بعد خاموش ميشه. هر راه حلي هم تو اينترنت بود انجام دادم.
كسي جايي رو ميشناسه؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
جايي هست تو تهران ds تعمير كنن؟
مال من روشن ميشه، چراغش يه لحظه سبز ميشه ولي بعد خاموش ميشه. هر راه حلي هم تو اينترنت بود انجام دادم.
كسي جايي رو ميشناسه؟

دوست من احتمال داره باطری خراب شده باشه، باطریشو عوض کردی ؟ یه تست بکن

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
دوست من احتمال داره باطری خراب شده باشه، باطریشو عوض کردی ؟ یه تست بکن

فكر نكنم. چون قابشو باز كردم، عوض كردم اينجوري شد.
بعدشم اگه باتري خراب باشه، بايد بدون باطري با آداپتور روشن شه.
تو اينترنت خوندم ممكنه مشكل از فيوز هاش باشه كه اونم نبود.
اينم خوندم كه ممكنه از كابل LCD هاش باشه كه خراب شدن يا درست وصل نيستن، كه اتصال اونا رو هم چك كردم مشكلي نداشت.
ديگه نميدونم چيكار كنم :(

آخرین ویرایش:

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
فكر نكنم. چون قابشو باز كردم، عوض كردم اينجوري شد.
بعدشم اگه باتري خراب باشه، بايد بدون باطري با آداپتور روشن شه.
تو اينترنت خوندم ممكنه مشكل از فيوز هاش باشه كه اونم نبود.
اينم خوندم كه ممكنه از كابل LCD هاش باشه كه خراب شدن يا درست وصل نيستن، كه اتصال اونا رو هم چك كردم مشكلي نداشت.
ديگه نميدونم چيكار كنم :(

دوست من، به نظر من خودت رو زیاد درگیرش نکن چون ارزشش رو نداره، تازه اگه بخوای تعمیرش کنی اگه مشکل از ال سی دی چیزی باشه با دست مزد و ... حدود 50 تومن ازت میگیرن ، همین چند وقت پیش ( حدود 3 ماه پیش ) یه دی اس لایت تمیز با آر4 بدون کارتن 80 تومن خریدم به نظرم اینو دکوری نگه دار چون کنسول دستی خوشکلی هست ، یکی دیگه بخر ، تازه اگه نو آکبندشو بخوای بگیری 140 تومن بیشتر نیست یعنی پول یه بازیه ایکس باکس وان یا ps4 ولی اگه توی نت یا دور و بر بگردی دست دوم تمیز حدود 100 تومن میتونی گیر بیاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر