طرفداران nintendo ds

سلام

پاساژ لباف زیر همکف وقتی از پله ها پایین اومدی برگرد طرف چپ برو تا ته راه رو باریکه وقتی رسیدی دست راست اون ته یه مغازه اس همه چی داره اون بار بهم گفت قاب کامل ds lite شکی داره

جواب میده

وقتی ds روشن کنی فلش کارت 3 تا گزینه میاره آخری بزن بعد یه قسمت برای اطلاعات داره بزن

میگه که تا کدوم فریمور 3ds ساپورت میکنه

برای تو چون فریمورت پایینه ساپورت میکنه

سلام داداش

نه لازم نیست اتفاقی نمیفته اتفاقا گر زیاد در بیاری بزاری سر جاش باهاش ور بری برای فلش کارت خوب نیست
احسان پاینم میفروشه؟من بالا گرفتم دیگه کجاها داره
فردا میرم عوض کنم 2014 بگیرم 2 رو ساپورت میکنه؟
اصولا جدیدا ساپورت ورزن پاین باید داشته باشه دیگه؟
فردا اونجام اگه جواب بدی ممنون

• Like
Reactions: alisantori
من خيلي تعريف pokemon رو شنيده بودم. الان چند روزه دارم black version 2 رو بازي ميكنم.
با اينكه من واقعا عاشق بازي هاي rpg هستم و با اكثر بازي هاي ds حال ميكنم اما واقعا درك نميكنم چرا انقد همه خوششون مياد از اين بازي؟؟ :/
كلا داستان كه نداره، ٣ تا كارم بيشتر نميتوني بكني: راه بري - battle كني (كه واقعا مسخره و بي هيجانه) - پوكمون جمع كني(وقتي هم جونشون كم شد، بري پر كني) :|
كسي هست توضيحي داشته باشه واسه محبوب بودن اين بازي؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام احسان جان
بردم عوض کردمش و ورژن اخر خود سایت که 3.25 بود روش اجرا شد
راستی میشه یه سری اموزش راجبه r4بدی
چنتا سایت دانلود مستقیم بازی
امولاتور درست حسابی که کار کنه برای سگا

سلام احسان جان
بردم عوض کردمش و ورژن اخر خود سایت که 3.25 بود روش اجرا شد
راستی میشه یه سری اموزش راجبه r4بدی
چنتا سایت دانلود مستقیم بازی
امولاتور درست حسابی که کار کنه برای سگا

سلام داداش

عالیه

r4 آموزش خاصی نداره بازیا میریزی تو روت میکرو اس دی بعد میزایش تو ds لیست بازیا میاد و حلشو میبری

با دکمه L نور کم و زیاد میشه وقتی تو منو هستی

سایت ها دانلود بازی

NDS ROMs | Emuparadise

Nintendo DS ROMs : Sorted By Time Descending : Page 1

لیست بهترین امولاتورها برای DS

GameYob بهترین برنامه برای بازیهای گیم بوی و گیم بوی کالر هست. با توجه به رزولوشن DS می تونید این برنامه رو در مد 1:1 بدون اسکیل کردن اجرا کنید که در این مد تصویر بسیار شفافی رو خواهید داشت و برای بازیهای خاصی می تونید از مرزهای گیم بوی پلیر بهره مند بشید و مرزهای دلخواه خودتون رو برای دیگر بازیها داشته باشید. همچنین می تونید LCD بالا یا پایین رو انتخاب کنید. توانایی اسکیل کردن با نسبت برابر و فول اسکرین رو هم داره. قابلیت سبیه سازی گیم بوی لینک و گیم بوی پرینتر رو هم داره. از ویژگیهای برتر این امولاتور این هست که می تونید LCD دیگر رو هنگام بازی خاموش کنید.

S8DS این برنامه توانایی اجرای بازیهای کنسولهای ۸ بیتی سگا، سگا مستر سیستم و سگا گیم گیر رو داره. تصویر بسیار شفاف و خاموش شدن LCD پایین از ویژگیهای این امولاتور هست.

NitroGrafx این برنامه که توسط همان تیم S8DS نوشته شده و تنظیم های آنها شباهت بسیاری باهم دارند، برای اجرای بازیهای PC-Engine/TurboGrafx-16 بکار می ره کهمی تونه بازیهای CD-ROM این کنسول هم اجرا کنه. مانند S8DS می تونه LCD پایینی خاموش شه. برای اجرای بازیهای CD-ROM باید فایل بایوس رو داشته باشید و فرمت آن Bin/Cue باشه.

nedDS این امولاتور برای اجرای بازیهای NES/میکرو بکار می ره که سازگاری بسیار خوبی داره و علاوه بر انتخاب LCD بالا یا پایین می تونه از Cheat Code ها هم استفاده کنه.

GBAEmu4DS امولاتور گیم بوی ادوانس روی DS و DSi (یا 3DS) هست که بدون نیاز به کارتهای گرانقیمت و کمیاب و تنها روی کارتهای r4 اریجینال یا کارتهای کلونی مثل r4 Dual Core اجرا می شه. هنوز به نسخه پایانی نرسیده و با همه بازیها سازگاز نیست ( نسخه بتا هست ).

DSx86 این برنامه تواایی اجرای بازیهای و برنامه های DOS رو در مد 80186 Real Mode داره که به این معنیه که بازیهایی که برای ۲۸۶ یا بالاتر نوشته شده اند روی آن کار نمی کنند اما برنامه های قدیمی مثل ویندوزتا نسخه 3.0 یا کامپایلرها و زبانهای برنامه نویسی قدمی می تون روش اجرا شه. و همچنین می تونید از آرشیو بزرگی از بازیهای قدیمی DOS بهره مند بشید. می تونید برای اطلاعات بیشتر به سایت آن سری بزنید.

JenesisDS این برنامه توانایی اجرای برنامه های سگا مگا درایو/جنسیس رو با سرعت و کیفیت بسیار خوبی داره.

SNEmulDS و lolSNES برای اجرای بازیهای سوپر نینتندو بکار می رن که تو همه بازیهای سازگاری خوبی ندارند. SNEMulDS دیگه نسخه تازه ای نخواهد داشت ولی lolSNES ممکنه نسخه تازه تری رو در آینده داشته باشه. بزرگترین ایراد این دو امولاتور اینه که ممکنه پس زمینه در برخی بازیهای و مرحله ها به درستی نمایش داده نشن.

ScummVM-DS این برنامه توانایی اجرای بسیاری از بازیهای ماجرایی قدیمی محیط DOS رو که با DSx86 نمی شه اجرا کرد رو داره. همچنین می تونید چند تا بازی و امولاتور برای سیستمهای دیگری مثل Wii، PSP رو از سایت آن دانلود کنید.

StellaDS این امولاتور نسخه مخصوص DS برای اجرای بازیهای کنسول بیاد ماندنی آتاری ۲۶۰۰ هست.

در اینجا لیست کاملتری از امولاتورهای DS رو می بینید ( کلی شبیه ساز با دسته بندی انواع سیستم ) :

List of all emulators for DS | GBAtemp.net -> The Free Independent Video Game Community: 3DS, NDS, Wii, GBA, PSP, Hacking, Dingoo, PS3, Xbox 360...

مرسی احسان جان
اره بردم عوض کردم خیالمم راحت این 100 درصد اصله
.
قبلی تو سیو مشکل داشت
امولاتور بازیا سگا یکی نصبیدم بازیارو نمیاره 2تاشو میاره
کدومش بهتره؟
اما خیلی حال میده بازیا باحال دی اس هم معرفی کن مرسی

مرسی احسان جان
اره بردم عوض کردم خیالمم راحت این 100 درصد اصله
.
قبلی تو سیو مشکل داشت
امولاتور بازیا سگا یکی نصبیدم بازیارو نمیاره 2تاشو میاره
کدومش بهتره؟
اما خیلی حال میده بازیا باحال دی اس هم معرفی کن مرسی

آره اصلی خیلی بهتره اما یادت باشه آپدیتی که داریو نگه دار لازمت میشه

شبیه ساز سگا بازیا سگا مگا درایو اجرا میکنه بسته به ریجن دانلود کن ببین کدوم سری کار میکنن بعد همون ریجن دانلود کن

شبیه ساز سگا روی ds 60 فریم اجرا میشه عین خود سگا اجرا میکنه

چشم

آره اصلی خیلی بهتره اما یادت باشه آپدیتی که داریو نگه دار لازمت میشه

شبیه ساز سگا بازیا سگا مگا درایو اجرا میکنه بسته به ریجن دانلود کن ببین کدوم سری کار میکنن بعد همون ریجن دانلود کن

شبیه ساز سگا روی ds 60 فریم اجرا میشه عین خود سگا اجرا میکنه

چشم
متوجه نشدم اپدیت چیو؟
یکی ریختم بازیا.سگاه که فشرده بودن نیاورد اونکیارک.اورد از فشرده در اوردم بازم.نیاورد
برم اونکیارک تست کنم
روی 3ds کلا چیارو میشه اجرا کرد با امولاتور؟
راستی هیچ.سایتی نمیشناسی.مستقیم.باشه بازی.dsیا لینکی.داشته باشه با مولی.شیر یا رپید باز اینا مستقیم.کرد راحت

متوجه نشدم اپدیت چیو؟
یکی ریختم بازیا.سگاه که فشرده بودن نیاورد اونکیارک.اورد از فشرده در اوردم بازم.نیاورد
برم اونکیارک تست کنم
روی 3ds کلا چیارو میشه اجرا کرد با امولاتور؟
راستی هیچ.سایتی نمیشناسی.مستقیم.باشه بازی.dsیا لینکی.داشته باشه با مولی.شیر یا رپید باز اینا مستقیم.کرد راحت

همون فایلا سیستمی داخل مموری کارت میگم

خوب فمعلومه فایل فشرده rar و zip اجرا نمیکنه . باید ببینی با کدوم ریجن مچ هست

لیست شبیه سازا
http://forum.bazicenter.com/thread93849/page2/#post3560703

نه فقط همین 2 تا سایت میشناسم

همون فایلا سیستمی داخل مموری کارت میگم

خوب فمعلومه فایل فشرده rar و zip اجرا نمیکنه . باید ببینی با کدوم ریجن مچ هست

لیست شبیه سازا
http://forum.bazicenter.com/thread93849/page2/#post3560703

نه فقط همین 2 تا سایت میشناسم

خوب چه نیازی نقهمیدم
خود حیدری یه سری ریخته بود من پاکیدم ورژن اخر از سایت خود r4isdch گرفتم 3.5 هستش ریختم روش کار کرد روی 2014
باشه برم تست کنم شبیه سازارو

خوب چه نیازی نقهمیدم
خود حیدری یه سری ریخته بود من پاکیدم ورژن اخر از سایت خود r4isdch گرفتم 3.5 هستش ریختم روش کار کرد روی 2014
باشه برم تست کنم شبیه سازارو

همون فایل نگه دار چون بعدا که آپدیت فلش کارت ها 2015 بیان دیگه رو فلش کارتت کار نمیکنن

شبیه ساز gb و gbc هم تست کن جالبن

اين عكس نينتدو ds شكسته ي من :(
و البته راه حل كم هزينه كشف شده توسط خودم :دي

وسايل مورد نياز: نينتدو ds lite شكسته - كش سر(!)

0bb5eec45bffc1ffdcf35f950110b054.jpg

اينم عكس بعد از عملش :)

b7a2a4e14c512475ba23bc96cb254b43.jpg

همون فایل نگه دار چون بعدا که آپدیت فلش کارت ها 2015 بیان دیگه رو فلش کارتت کار نمیکنن

شبیه ساز gb و gbc هم تست کن جالبن

اهان از اون نظر
مگه الان 2015 ها این اپدیتش یکی نیست؟من همون 2015 ریختم توی رم
اره برم نصب کنم ببینم چجوریه اینا
اونایی که تست کردیو بگو برای هر کدوم چنتاس گیج نشم :D
راستی من از این سایت میگیرم جدا از ریجون بعضیی وقت ها چنتا رام داره اینا چه فرقی دارن؟
NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
مستقیمه خوبه

اهان از اون نظر
مگه الان 2015 ها این اپدیتش یکی نیست؟من همون 2015 ریختم توی رم
اره برم نصب کنم ببینم چجوریه اینا
اونایی که تست کردیو بگو برای هر کدوم چنتاس گیج نشم :D
راستی من از این سایت میگیرم جدا از ریجون بعضیی وقت ها چنتا رام داره اینا چه فرقی دارن؟
NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
مستقیمه خوبه

نه 2015 نیست عکس ها فقط برای 2015 ه وگرنه آپدیت و کرنل برای 2014 ه

من امروز مثلا robocop تست کردم کار کرد . از این سایت چنتا مختلف بگیر تست کن

NDS ROMS PSP ROMS PSX ROMS NES ROMS SNES ROMS GBA ROMS | Emuparadise

مثلا سگا گار کنسول دستی سگا بود میتونی اونام بازی کنی و .......

فرقشون اینه 1- ریجن بازی فرق میکنه مثل uc یا j و 2- گروه ها مختلفی که اون بازی هک کردن دامپ کردن چون بعضیا بازی اصلی بعضی نسخه مود شده مثلا جونت بی نهایت شده یا گروهی بازی پچ کرده یعنی مثلا ژاپنی بوده ترجمه کردن به انگلیسی

اين عكس نينتدو ds شكسته ي من :(
و البته راه حل كم هزينه كشف شده توسط خودم :دي

وسايل مورد نياز: نينتدو ds lite شكسته - كش سر(!)

0bb5eec45bffc1ffdcf35f950110b054.jpg

اينم عكس بعد از عملش :)

b7a2a4e14c512475ba23bc96cb254b43.jpg

جالب بود فکرت خوب کار کرده ها :x

تو لباف یه مغازه هست بدنه کامل ds lite مشکی داره

اهان مرسی
پس فلش کارتا یکیه برچسب فرق داره اوکی
راستی یه سری هم فریمور wood اینا هست اونا چیه؟
-------------------------------
امولاتور زیاد ریختم اما بعضی ها کار نمیکنه -مثلا سوپر نینتندو بازیاشو دارم پسوند 7zهستن میام خارج کنم توشن 10 تا فایل هست کدوم بریزم؟توی pcهمون 7Z اجرا میکنم راحت
برای سگا هم همینطور
------------------
بازی ها Ds هم پس اینجورین کدوم بگیریم بهتره ؟ یا از کجا بفهمم کدوم پچ اینا شده
Super ROM World - deutsche Nintendo Datenbank این سایت یکی میزاره خوبه ؟ولی این چنتا میزاره NitroRoms - The Largest Supplier of Roms in the World
فقط دمو با ریجون میفهمم بقیش متوجه نمیشم چه به چیه-راستی به نظرت من که دانلود میکنم ucبگیرم یا پال؟ من فعلا پال گرفتم اکثرا

آخرین ویرایش:
یه سوال دیگه مثلا پروفسور لایتون توی رجیون اروپا با uc اسماشون فرق داره فقط اسمه یا داستانم فرق داره بازی ها؟؟
و یه سوال یکم مسخره اما خوب برام مهمه :)
برنامه ای میشناسی برای دسته بندی بازی های ds که به اسم اصلیشون سیو کنم
بعضی دانلود میکنم جلوش یه عدد نوشته اما بعضی ها نه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or