طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Kingdom Hearts 358/2 Days

cover_large.jpg

اسکرین شات ها

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام اقا احسان خوبی
من یه r4گرفتم برای 3ds(نامرد فیکشو داد بهم فکر کنم ) رفتی پیشش بهش بگو دمت گردم این چه کاریه
توی بازی ها فرقی نداره که ؟
اخرین اپدیت که میشه ریخت چیه؟ من چنتا امتحان کردم نشد سایت اصلی اخریشو گرفتم نشد
R4 Card - R4,R4i-R4isdhc the beta r4 card
r4isdhc1.63.rar
اینو نصب کردم شد
راستی جدا از kernel یه Firmware Upgrade Precedures هست اون چیه دیگه؟
اسم ایکن r4 این هسش spongebob's atlantis squarepantis

• Like
Reactions: alisantori

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام آقا احسان میخواستم بگم که کارت r4 من سفیده و این که منوی بازی ها یا همون تمش فاینال فانتزیه میخواستم از کجا باید بفهمم که فیکه یا اصل؟؟؟؟ واگر فیک بود ایرادی برای دستگاه داره؟؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام اقا احسان خوبی
من یه r4گرفتم برای 3ds(نامرد فیکشو داد بهم فکر کنم ) رفتی پیشش بهش بگو دمت گردم این چه کاریه
توی بازی ها فرقی نداره که ؟
اخرین اپدیت که میشه ریخت چیه؟ من چنتا امتحان کردم نشد سایت اصلی اخریشو گرفتم نشد
R4 Card - R4,R4i-R4isdhc the beta r4 card
r4isdhc1.63.rar
اینو نصب کردم شد
راستی جدا از kernel یه Firmware Upgrade Precedures هست اون چیه دیگه؟
اسم ایکن r4 این هسش spongebob's atlantis squarepantis

سلام مهرداد جان

کارت ها اصلی این مشخصات دارن روی کارت پایینش با حروف کوچیک نوشته www.r4isdhc.com

پشت فلش کارت بالا قسمت اتصال باید با حروف درشت نوشته باشه R4 cards - Nintendo ds r4 - R4i sdhc Official website

اگر با حروف درشت نوشته بود SDHC این کارت کلونه

باید ببینی مدل فلش کارتت چیه و برای چه سالیه مثلا دوال کور 2013 فقط آپدیت ها دوال کور 2013 قبول میکنه

با فلش کارت ها کلون نباید زیاد ور بری امکان خراب شدن دارن باید با دقت باهاش رفتار بشه

اون آیکون مهم نیست طبیعیه

سلام آقا احسان میخواستم بگم که کارت r4 من سفیده و این که منوی بازی ها یا همون تمش فاینال فانتزیه میخواستم از کجا باید بفهمم که فیکه یا اصل؟؟؟؟ واگر فیک بود ایرادی برای دستگاه داره؟؟؟

تو جواب مهرداد نوشتم که شرایط کارتج اصلی چیه

برای تو اصلیه

چون 2014 داری آخرین آپدیت روی سایت میتونی استفاده کنی

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
سلام.
لولاي nintendo ds lite من شكسته، ميخواستم بدونم جايي هست تعميرش كنن؟ يا حداقل قطعه هاي قابش رو داشته باشن؟

مرسي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: alisantori

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام مهرداد جان

کارت ها اصلی این مشخصات دارن روی کارت پایینش با حروف کوچیک نوشته www.r4isdhc.com

پشت فلش کارت بالا قسمت اتصال باید با حروف درشت نوشته باشه R4 cards - Nintendo ds r4 - R4i sdhc Official website

اگر با حروف درشت نوشته بود SDHC این کارت کلونه

باید ببینی مدل فلش کارتت چیه و برای چه سالیه مثلا دوال کور 2013 فقط آپدیت ها دوال کور 2013 قبول میکنه

با فلش کارت ها کلون نباید زیاد ور بری امکان خراب شدن دارن باید با دقت باهاش رفتار بشه

اون آیکون مهم نیست طبیعیه

تو جواب مهرداد نوشتم که شرایط کارتج اصلی چیه

برای تو اصلیه

چون 2014 داری آخرین آپدیت روی سایت میتونی استفاده کنی
سلام
پس با این شرایط کلون هستش
چند جور ریختم هنگ میکرد فقط یه دوه این ریختم درسنت بود
r4isdhc1.63.rar
با این شرایط من دوشنبه تهرانم میزم پیشش برای تعویض چون گفت اصلی هستش
حالا سوال
کارت 2014 داشت که پشتش سایت نوشته بود اونو بگیرم روی 3ds جواب میده ؟ ورژن 2 هستش؟؟یا ربطی نداره؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام آقا احسان میخواستم بدونم موقعی که از ds استفاده نمیکنم کارت r4 میتونم در بیارم؟؟؟اگر همیشه کارت داخل ds باشه مشکلی برای ds بوجود میاره؟؟؟؟ لطف میکنی اگر کمکمون کنی در ضمن این کارت r4 چقدر سخت از ds میاد بیرون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام.
لولاي nintendo ds lite من شكسته، ميخواستم بدونم جايي هست تعميرش كنن؟ يا حداقل قطعه هاي قابش رو داشته باشن؟

مرسي.

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام

پاساژ لباف زیر همکف وقتی از پله ها پایین اومدی برگرد طرف چپ برو تا ته راه رو باریکه وقتی رسیدی دست راست اون ته یه مغازه اس همه چی داره اون بار بهم گفت قاب کامل ds lite شکی داره

سلام
پس با این شرایط کلون هستش
چند جور ریختم هنگ میکرد فقط یه دوه این ریختم درسنت بود
r4isdhc1.63.rar
با این شرایط من دوشنبه تهرانم میزم پیشش برای تعویض چون گفت اصلی هستش
حالا سوال
کارت 2014 داشت که پشتش سایت نوشته بود اونو بگیرم روی 3ds جواب میده ؟ ورژن 2 هستش؟؟یا ربطی نداره؟

جواب میده

وقتی ds روشن کنی فلش کارت 3 تا گزینه میاره آخری بزن بعد یه قسمت برای اطلاعات داره بزن

میگه که تا کدوم فریمور 3ds ساپورت میکنه

برای تو چون فریمورت پایینه ساپورت میکنه

سلام آقا احسان میخواستم بدونم موقعی که از ds استفاده نمیکنم کارت r4 میتونم در بیارم؟؟؟اگر همیشه کارت داخل ds باشه مشکلی برای ds بوجود میاره؟؟؟؟ لطف میکنی اگر کمکمون کنی در ضمن این کارت r4 چقدر سخت از ds میاد بیرون

سلام داداش

نه لازم نیست اتفاقی نمیفته اتفاقا گر زیاد در بیاری بزاری سر جاش باهاش ور بری برای فلش کارت خوب نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر