طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احتمال داره باتریت خراب شده باشه

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

من که این مدت چنتا خریدم چنتا هم دوستان خریدن همیچکدوم مشکلی نداشته

آخرین سری هم آیدی akbarps3 هم dsi تازه خریدم فرستادم با آیدی cotole هم رفتیم ds lite خرید اینام همیچ مشکلی نداشتن

نه عزیز دستگامو تازه خریدم

شاید موقع شارژ اولیه مشکلی پیش اومده چون تا حالا کسی ds lite و dsi آکبند خریده همه راضی بودن

اگر فکر میکنی از باتریشه قیمت باتری نوش حدود 15 هزار تومنه

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
نه نزار فقط بار اول باید دقیق 8 ساعت شارژ شه نه کمتر نه بیشتر در هر دو حالت باتری خراب میشه

از بار دوم نیاز به شارژ معمولیه که بعد از خاموش شدن چراغ شارژ از برق بکشی

بار اول شارژ تستی که داره باید بازی کنی وقتی شارژش تموم شد خاموش شد بزنی 8 ساعت شارژ شه

شارژر dsi به ds lite نمیخوره سوکتش فرق داره

الان تکلیف چیه آقا احسان به نظر شما چی کار کنم جایی میشناسی که باتری درجه یک ds داشته باشن که تعویض کنن؟ ؟؟؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
الان تکلیف چیه آقا احسان به نظر شما چی کار کنم جایی میشناسی که باتری درجه یک ds داشته باشن که تعویض کنن؟ ؟؟؟

بنظرم 2 بار دکمه L بزن و با همین بازی کن و ببین چقدر کار میکنه با همین باتری سر کن 3 ساعتم بد نیست بعد ها هر وقت مسیرت به تهران خورد برو حیدری یا کیان یه باتری بخر

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
بنظرم 2 بار دکمه L بزن و با همین بازی کن و ببین چقدر کار میکنه با همین باتری سر کن 3 ساعتم بد نیست بعد ها هر وقت مسیرت به تهران خورد برو حیدری یا کیان یه باتری بخر
سلام اقا احسان فکر کنم ایرادش از سویکت شارز که میزنی به ds باشه تا اخر داخل ds نمیره.دستگاهو شارز کردم 3.45 دقیقه بازی کردم دستگام خاموش شد با همون حالت یک درجه کم کردن نور صفحه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
630x.jpg

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
بلاخره اولین بازیرو در کنسول دستیه ds به پایان رسوندم و اون شاهکاری به نام Kirby canvas curse بود بازیش فوق‌العاده بود و به همه کسایی که ds دارن شدیدا پیشنهاد میشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بلاخره اولین بازیرو در کنسول دستیه ds به پایان رسوندم و اون شاهکاری به نام Kirby canvas curse بود بازیش فوق‌العاده بود و به همه کسایی که ds دارن شدیدا پیشنهاد میشه

فدات داداش دمت گرم :bighug:

آره بازی Kirby canvas curse حرف نداره البته آخراش سخت میشه حسابی ولی حال خاصی داره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

همونطور که میدونید 2 مدل اول ds یهنی ds phat و ds lite غیر از بازی ها ds بازی ها gameboy advance هم ساپورت میکنن

بهشت طرفدارا گیم بوی ادونس :x

gbacomplete_03.jpg

gbacomplete_02.jpg

فلش طرح کارتچ گیم بوی ادونس :x

GBA-cartridge-usb-drive.jpg

برای طرفدارا زلدا

zelda-gba.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر