طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منظورم همون shop بود
ميخواستم بدونم بازيهاش مثل ps4 گرونه يا نه..؟؟؟
احسان جان به عنوان مثال ميدوني ٢٠٠ پوينت معادل چند دلاره

ببین پوینت من قبلا میخریدم هر 1000 پوینت 15 هزار تومن میخریدم چون سیستم wii و dsi پوینتیه

تو جعبه بعضی wii ها و dsi ها هم هست

اما چند روز پیش رفتم آمازون یه 2000 پوینتی گذاشته بود 41 دلار تعجب کردم :-o

نینتندو بارها 1000 پوینت مجانی داد چندبارم بعضی بازی ها مجانی داد

تا اونجایی که میدونم بازی اوریج ds بخری کدشو ثبت کنی پوینت مجانی میده فکر کنم 1000 پوینت

آخرین ویرایش:

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad
ببین پوینت من قبلا میخریدم هر 1000 پوینت 15 هزار تومن میخریدم چون سیستم wii و dsi پوینتیه

تو جعبه بعضی wii ها و dsi ها هم هست

اما چند روز پیش رفتم آمازون یه 2000 پوینتی گذاشته بود 41 دلار تعجب کردم :-o

نینتندو بارها 1000 پوینت مجانی داد چندبارم بعضی بازی ها مجانی داد

تا اونجایی که میدونم بازی اوریج ds بخری کدشو ثبت کنی پوینت مجانی میده فکر کنم 1000 پوینت

پس اگه امازون رو مرجع قرار بديم يه جورايي ميشه :1000point=20$
حالا داداش يه سوال ديگه واسم پيش اومد،ميخواستم بدونم بهترين يا به روز ترين بازيهاش چند پوينته؟؟ يا يه جورايي گرونترين بازيش كه تا حالا به چشمت خورده چند پوينت بوده؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
پس اگه امازون رو مرجع قرار بديم يه جورايي ميشه :1000point=20$
حالا داداش يه سوال ديگه واسم پيش اومد،ميخواستم بدونم بهترين يا به روز ترين بازيهاش چند پوينته؟؟ يا يه جورايي گرونترين بازيش كه تا حالا به چشمت خورده چند پوينت بوده؟

حالا نمیدونم چرا تو آمازون انقدر قیمت پوینت بالا زده شاید چون کم شده چون سیستم کنسولا نینتندو تو نسل جدید فرق کرده شاید بخاطر همین قیمت بالا زده چون من قبلا 1000 پوینت 15 هزار میخریدم

مثلا 500 پوینت و 800 پوینت

حالا خودت تو اینترنت بچرخ ببین چیزی گیرت میاد یا نه

جستجو بر اساس کمپانی بازی ساز داره که بری تو خود نینتندو کلی بازی داره

من خودم دنبال خرید بازی اوریج نیستم بازیا دان میکنم روی dsi لاجرا میکنم کیفیت خیلی بالای داره

خوش دست تر . پهنتر که قشنگ تو دست جا میشه . بدنه مات و .......

حالا این کلیپ تریلر بازی Face Pilot: Fly With Your

این برای dsi ه و از دوربین استفاده میکنه

Face Pilot: Fly With Your

این بازی آخرین باری که دیدم 500 پوینت بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
من خودم یه ضد خش گوشی خریدم انداختم روی دی اس ، صفحه نمایش تاچ دی اس یه ال سی دی تاچ معمولی هستش مثل تمام ال سی دی ای های تاچ دیگه، فرقی نداره، اندازه هم مهم نیست ، شما یه محافظ ال سی دی بگیر بعدش خودت بذار روی دی اس و علامت بزن و با تیغ ببر.

- - -ویرایش - - -

يعني من عاشق سري هاروست مون ام
بي صبراته منتظرم كه رو ds بازيش كنم
من روی دی اس بازی harvest moon sunshine island رو بازی کردم، واقعا با حاله و همون حال و هوایه هاروست مون پلی استیشن 1 رو داره و خیلی فاصله نگرفته، یعنی اگه اون رو بازی کرده باشی این خوراکته، ولی یه چند تا نسخه هاروست مون دیگه واسه دی اس هستش که بعضی هاشو که نصب کردم زیاد بهم حال ندادن.

- - -ویرایش - - -

يعني من عاشق سري هاروست مون ام
بي صبراته منتظرم كه رو ds بازيش كنم
من روی دی اس بازی harvest moon sunshine island رو بازی کردم، واقعا با حاله و همون حال و هوایه هاروست مون پلی استیشن 1 رو داره و خیلی فاصله نگرفته، یعنی اگه اون رو بازی کرده باشی این خوراکته، ولی یه چند تا نسخه هاروست مون دیگه واسه دی اس هستش که بعضی هاشو که نصب کردم زیاد بهم حال ندادن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خودم یه ضد خش گوشی خریدم انداختم روی دی اس ، صفحه نمایش تاچ دی اس یه ال سی دی تاچ معمولی هستش مثل تمام ال سی دی ای های تاچ دیگه، فرقی نداره، اندازه هم مهم نیست ، شما یه محافظ ال سی دی بگیر بعدش خودت بذار روی دی اس و علامت بزن و با تیغ ببر.

فدات آره داداش خود حیدری و کیان اصلا محافظ خود ds هم دارن هم میشه گرفت برید چسبوند

harvest moon sunshine island بازی خوبی بود من که وقتی روی ds بازی کرده بومش خیلی بهم حال داد

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
حالا نمیدونم چرا تو آمازون انقدر قیمت پوینت بالا زده شاید چون کم شده چون سیستم کنسولا نینتندو تو نسل جدید فرق کرده شاید بخاطر همین قیمت بالا زده چون من قبلا 1000 پوینت 15 هزار میخریدم

مثلا 500 پوینت و 800 پوینت

حالا خودت تو اینترنت بچرخ ببین چیزی گیرت میاد یا نه

جستجو بر اساس کمپانی بازی ساز داره که بری تو خود نینتندو کلی بازی داره

من خودم دنبال خرید بازی اوریج نیستم بازیا دان میکنم روی dsi لاجرا میکنم کیفیت خیلی بالای داره

خوش دست تر . پهنتر که قشنگ تو دست جا میشه . بدنه مات و .......

حالا این کلیپ تریلر بازی Face Pilot: Fly With Your

این برای dsi ه و از دوربین استفاده میکنه

Face Pilot: Fly With Your

این بازی آخرین باری که دیدم 500 پوینت بود
آمازون کلا قیمتاش یه مقدار بالا هستن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آمازون کلا قیمتاش یه مقدار بالا هستن.

آمازون یه مقدارم که رد کرده شده دزد سر گردنه اصلا یه بازی فیزیکی بخری کدشو ثبت کنی خود نینتندو 1000 پوینت مجانی بهت میده

c776.jpg

miliii

کاربر سایت
Sep 10, 2013
222
نام
milad

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دقيقاً منظورم هاروست مون ps1 بود back to the nature
اگه اينجور باشه كه شما ميگين خيلي خوب ميشه :)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقيقاً منظورم هاروست مون ps1 بود back to the nature
اگه اينجور باشه كه شما ميگين خيلي خوب ميشه :)

ds هم هاروست مون هم ران فاکتوری زیاد داره هموشنم چون تمرکز روی گیم پلی زیبا و تجربه به یادموندنیه پس بازی ها ds هر کدومشون شاهکارین

S0h3!L

کاربر سایت
Nov 21, 2014
17
نام
Soheil - سهیل
سلام دوستان.
فعلا تصمیم قطعی نشده اما میخوام تا چند وقت دیگه یه دی اس بخرم. حالا موندم 3ds بخرم یا ds!
3ds بازی های دی اس رو اجرا میکنه و 3d هست که طبیعتا خیلی بهتره اما میخوام بدونم بازی هاش رایگان هستن یا نه؟ 3ds هک شده یا نه؟ حجم هر بازی حدودا چقدره اگه هک شده؟ مثلا چندبازی همزمان میتونم داشته باشم؟ اگه هک نشده همون دی اس بگیرم بهتره نه؟
ممنون میشم یه توضیح بدید:D :x

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام دوستان.
فعلا تصمیم قطعی نشده اما میخوام تا چند وقت دیگه یه دی اس بخرم. حالا موندم 3ds بخرم یا ds!
3ds بازی های دی اس رو اجرا میکنه و 3d هست که طبیعتا خیلی بهتره اما میخوام بدونم بازی هاش رایگان هستن یا نه؟ 3ds هک شده یا نه؟ حجم هر بازی حدودا چقدره اگه هک شده؟ مثلا چندبازی همزمان میتونم داشته باشم؟ اگه هک نشده همون دی اس بگیرم بهتره نه؟
ممنون میشم یه توضیح بدید:D :x

سلام داداش

هر دوتا کنسول ها خوبی هستن

ویژگی ها ds :

قیمت فوق العاده ارزون با 130 هزار تومن میتونی یه ds lite آکبند بخری

طراحی شیک . ظریف و زیبا

فلش کارت کپی خور مفت یعنی جدیدتریم کارت کپی خور اصلی آکبندش + با مموری کارت 4 گیگ کلا 40 هزار در میاد خوب در دست دومشو بخری به مراتب ارزونتره

بالا 5000 هزار عنوان بازی متنوع و شاخ

کپی خور بسیار ساده که 2 دقیقه ای یاد میگیری

حجم پایین بازی ها

مصرف کم باتری و بازدی بالا باتری

ویژگی ها 3ds :

3ds سخت افزار خیلی قدرتمند نسبت ds

3ds معمولی آکبند 630 هزار و 3ds xl آکبند 850 هزار . البته سری new 3ds وارد بازار شده و فعلا در استرالیا و ژاپن لانچ شدن که دارای جوی استیک دوم . سخت افزار قدرتمند تر نسبت به مدل ها قبلی و ..... هست و حتی بعضی بازی ها فقط روی سری new کار میکنن مثل زنوبیل که قیمت مدل معمولی new 3ds قیمت گرفتم حدود 850 هزار تومنه ( البته تو پک ها new 3ds آداپتور حذف شده )

فلش کارت هک 3ds به اسم گیت ویی قیمتش 300 هزار تومنه

دردسر بیشتر هک 3ds

قابلیت آنلاین بازی کردن بازی ها 3ds ( البته این قابلیت تو ds بود که سرورش جمع شد )

دارای سنسور ژیروسکوپی

و دارای 2 دوربین 3 مگاپیکسلی و یک vga

قابلیت 3d بازی کردن بازی ها

حجم بالا بازی ها

بازدهی کمتر باتری نسبت به ds

اگر فن واقعی نینتندو هستی و عاشق کنسول دستی نینتندو باشی 3ds انتخاب به روزتریه اما بالا 1 میلیون در میاد و ds انتخاب به صرفیه تریه و تنوع بازی خیلی خیلی زیادی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر