طرفداران nintendo ds

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
فكر نكنم. چون قابشو باز كردم، عوض كردم اينجوري شد.
بعدشم اگه باتري خراب باشه، بايد بدون باطري با آداپتور روشن شه.
تو اينترنت خوندم ممكنه مشكل از فيوز هاش باشه كه اونم نبود.
اينم خوندم كه ممكنه از كابل LCD هاش باشه كه خراب شدن يا درست وصل نيستن، كه اتصال اونا رو هم چك كردم مشكلي نداشت.
ديگه نميدونم چيكار كنم :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

متاسفانه باید بگم کلا بیخیال تعمیر DS بشی بهتره.

تنها راه اینه مثلا اگه کیت DS هـ تو مشکل داره، یه DS دیگه پیدا کنی که مثلا فقط LCD ایش سوخته ولی کیتش مشکل نداره و کار میکنه بعد با کمک چند تا ویدیو از youtube کیت اون رو بندازی روی این.

ze|da

کاربر سایت
Mar 17, 2015
18
نام
مهدی
سلام !

من به تازگی یه کنسول nintendo ds lite گرفتم ! برای هکش چه نوع کارتی بگیرم؟ببخشید من خیلی مبتدی هستم تاپیک ها رو خوندم ولی کارت هایی هستند که نکات مثبتشون خوبه ولی منفی خرابش میکنه مثل r4 که homebrew اجرا نمیکنه :|

ممنون میشم توضیح بدید !

• Like
Reactions: alisantori

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
سلام !

من به تازگی یه کنسول nintendo ds lite گرفتم ! برای هکش چه نوع کارتی بگیرم؟ببخشید من خیلی مبتدی هستم تاپیک ها رو خوندم ولی کارت هایی هستند که نکات مثبتشون خوبه ولی منفی خرابش میکنه مثل r4 که homebrew اجرا نمیکنه :|

ممنون میشم توضیح بدید !

مبارکه

منظورتو از homebrew متوجه نمیشم. خود فلش کارتا homebrew دارن که میتونی rom بریزی روش بازی کنی دیگه.

یه دون R4 SDHC Dual-Core 2014 بگیر (اوریجینال) حله. البته اگه میخوای وسط بازی هر جا که دلت خواست save کنی 1 دون R4 SDHC RTS بگیر باتری هم کمتر مصرف میکنه.

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
فرقشون چیه؟

بازم ممنون از پاسخگوییتون

R4 SDHC Dual-Core 2014 قوی تره و %100 همه چیزارو load میکنه ولی باتری بیشتر مصرف میکنه.

R4 RTS هم قوی هست و %98 بازی و homebrew app و اینارو load میکنه ولی باتری کمتر مصرف میکنه و قابلیت RTS یا همون Real Time Saving رو داره که با استفاده از اون میتونی هر جای بازی که دلت خواست save کنی مثل همون save state تو emulator هـ.

در کل فرق زیادی نداره فک کنم RTS یکم ارزون تر هم هست.

در ضمن قابلی نداره :d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
ممنون داداش گلم پس همین ار 4 رو میگیرم

فقط مصرف باتریشون محسوسه؟

کلا فلش کارد مصرف کنسول رو میبره بالا.
مثلا من رو DSi XL بازی اوریجینال میزنم با نور 3 از 5 بالای 12 ساعت جواب میده ولی با Dual-core ته تهش 8 ساعت با همین نور 3 از 5.

ولی مثلا اگه RTS داشتم فک کنم تا 10 ساعت اینا میکشید. ولی در کل چون DS Lite خریدی نگران باتری نباش زیاد :d DS Lite خوب شارژ نگه میداره ;)

ze|da

کاربر سایت
Mar 17, 2015
18
نام
مهدی
بازم ممنون

میشه از بازی های 3ds استفاده کرد؟ یا فرق داره؟

قضیه این ویندوز و لینوکس برای دی اس چجوریاس؟

برای استفاده از قسمت لمسیش اگه از قلم استفاده نکنم (با دست کار کنم) مشکلی پیش نمیاد؟

ببخشید سوالاتم زیاد شدن :)

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
بازم ممنون

میشه از بازی های 3ds استفاده کرد؟ یا فرق داره؟

قضیه این ویندوز و لینوکس برای دی اس چجوریاس؟

برای استفاده از قسمت لمسیش اگه از قلم استفاده نکنم (با دست کار کنم) مشکلی پیش نمیاد؟

ببخشید سوالاتم زیاد شدن :)

خواهش میکنم

نه باو :d 3DS کلا فرق میکنه :d بازی های 3DS رو میخوای بازی کنی باید 700 800 پیاده شی :d

اونا هم هیچی لینوکس و یک سری برنامه ها و بازی های ویندوز که خیلی قدیمین و sys requirement هـ خیلی پایینی دارن (پایین تر از سیستم DS) میشه روش اجرا کرد.

اتفاقا من از یه چیز DS خیلی تعجب کردم و خواهم کرد :d اونم اینه که چطور یه touch screen هـ مقاومتی انقدر حساس و خوب عمل میکنه! به غیر از موقعی که میخوای type کنی یا نقاشی بکشی به stylus نیازی نداری.

خوشحال میشم بیشتر بپرسی :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظرتون من كه يه gameboy advance دارم، به جاي ds lite يه dsi بگيرم خوبه؟ يا دردسر كپي خورش و اينا خيلي زياده؟

dsi کیفیت بالاتری داره حتی اجرا بازیا ds روی 3ds و dsi مقایسه کنی روی dsi خیلی بهتر و با کیفیت تر هست

اما خوب تفاوت قیمت زیادی بین dsi و ds lite هست

سلام دوستان عزیز
من میخوام یک ds بخرم
لطف میکنید پیغام خصوصی بهم بدین که از کدام مغازه توپخونه بخرم که اصل باشه

سلام

چه مدل ds میخوای بخری تا بهت آدرس بدم

دوستان عزيز بايد منتظر اقا احسان باشيد تا جواب هر دوي شما رو به صورت تخصصي بده :d

مرسی عزیز

جايي هست تو تهران ds تعمير كنن؟
مال من روشن ميشه، چراغش يه لحظه سبز ميشه ولي بعد خاموش ميشه. هر راه حلي هم تو اينترنت بود انجام دادم.
كسي جايي رو ميشناسه؟

شاید دستت الکتریسیته ساکن داشته که تخلیش نکردی ( باید دستتو بزنی به فلز خنثی مثل شوفاژ ) این روی همه دستگاه ها دیجیتال هست که برد اصلی با دست الکتریسیته ساکن دار نباید دست زد حتی این کار pc میسوزونه

سلام !

ممنون میشم توضیح بدید !

مبارک باشه عزیز :x

آیدی POK3MON راهنمایی کاملی کردن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
يعني هيچ راهي وجود نداره ROM هاي GBA رو روي DSi بازي كرد؟ :(

هم میتونی بازیا gba توسط شبیه ساز روی اندروید اجرا کنی با otg هم دسته pc به تبلت وصل کنی و بازی کنی یا دسته pc مچ کنی

http://forum.bazicenter.com/thread88634/page11/#post3660386

یا فلش کارت ds به اسم dstwo بخری که هم بازیا ds اجرا میکنه هم بازیا gba اجرا میکنه اما قیمتش خیلی بالاست حتی اون ور آبم قیمتش نجومیه دست دوم تمیزشو حدود 80 تا 100 میتونی گیر بیاری

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
داستان آنلاين بازي كردن با DSi چيه؟
بازي هاي روي R4 مشكل ايجاد نميكنن؟
مثلا چه بازي هايي رو ميشه آنلاين بازي كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر