سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Amirdarkness

کاربر سایت
Sep 3, 2020
5
سلام دوست عزیز //سوپر اسلیم شما جی تگ نداره فقط فریمورش LT3 هست//نرم افزاری هم موجود نیست//شما باید دستگاتونو جی تگ سخت افزاری کنید//ببینید دوست عزیز هیچ دستگاهی در اصل جی تگ نیست فقط دستگاهای اپ دیت 4 رقمی قدیمی جی تگ میشوند که دیگه وجود ندارند//اینکه الان همه میگند دستگامونو جی تگ کنیم در اصل RGH میشوند که فرقی با J TAG نداره...فقط اگه دستگاتونو جی تگ یا همون RGH کنید دیگه نمیتونید از لایو استفاده کنید//ولی بجاش از دیسک بازی استفاده نمیکنید بعد از نصب بازی... اگه دستگاتون با دکمه eject این تصویر پایینو داره دستگاتون جی تگ یا همون RGH هست.و میتونید نرم افزار هاشو نصب کنید// سوالی بود در خدمتم با ارزوی موفقیت/حتما ناند اوریجینال مربوط به دستگاتونو از شخص جی تگ کننده بگیرید روی ی سی دی رایتش کنه/ی موقع دچار مشکل شدید بتونید به راحتی به حالت قبل برگردیدView attachment 163555
ممنون از پاسخگویی
یعنی در اصل الان دستگاه من جیتگ نیست و هزیته ای الکی دادم
فقد یسک بازی هارو به صورت کپی میخونه
و یک سوال شما میدونین هزینه جیتگ کردن الان چنده و الان ممکنه بتونم جیتگ کنم دستگاه رو؟

Amirdarkness

کاربر سایت
Sep 3, 2020
5
یعنی هیچ راهی نیست برا اینکع بتونم روی هارد ایکس باکسم گیم بریزم؟حتما باید برم هزینه کنم؟

اگر کسی بتونه مشکل من رو حل کنه دعاش میکنم
واقعا ممنونش میشم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون از پاسخگویی
یعنی در اصل الان دستگاه من جیتگ نیست و هزیته ای الکی دادم
فقد یسک بازی هارو به صورت کپی میخونه
و یک سوال شما میدونین هزینه جیتگ کردن الان چنده و الان ممکنه بتونم جیتگ کنم دستگاه رو؟
خواهش میکنم امیر جان //در مورد هزینه جی تگ من 150 هزار میگیرم از مشتری البته فقط از شهر خودم دستگاه برای تعمیر و جیتگ قبول میکنم//ولی توی تهران دیگه نباید از 200 هزار بالاتر باشه توی این سایت بودن کسانی که اهل تهران بودند که برای جی تگ راهنمایی شون کردم به پاساژ لباف طبقه پایین 180 هم قبول کردند.خیلی کار ببره 1 ساعت...حتما قبل از جی تگ برای امنیت بیشتر شماره سریال دستگاتو از توی تنضیمات یادداشت کن .در محل شماره سریال دستگاتو چک کن بعد از جی تگ //چرا که بری بیرون دیگه کاری نمیتونی بکنی///سوالی بود در خدمتم با ارزوی موفقیت

Amirdarkness

کاربر سایت
Sep 3, 2020
5
خواهش میکنم امیر جان //در مورد هزینه جی تگ من 150 هزار میگیرم از مشتری البته فقط از شهر خودم دستگاه برای تعمیر و جیتگ قبول میکنم//ولی توی تهران دیگه نباید از 200 هزار بالاتر باشه توی این سایت بودن کسانی که اهل تهران بودند که برای جی تگ راهنمایی شون کردم به پاساژ لباف طبقه پایین 180 هم قبول کردند.خیلی کار ببره 1 ساعت...حتما قبل از جی تگ برای امنیت بیشتر شماره سریال دستگاتو از توی تنضیمات یادداشت کن .در محل شماره سریال دستگاتو چک کن بعد از جی تگ //چرا که بری بیرون دیگه کاری نمیتونی بکنی///سوالی بود در خدمتم با ارزوی موفقیت
آها خیلی ممنون از پاسخگوییتون

Ariarezvani1

کاربر سایت
Mar 25, 2020
63
سلام میشه من رو راهنمایی کنید من وقتی میخوام بازی دانلود داخل کنسول ایکس باکس ۳۶۰ خود با این ارور مواجه میشم لطفا کمکم کنید ارور 8000700D کنسولم جیتگ نیست ممنونم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام میشه من رو راهنمایی کنید من وقتی میخوام بازی دانلود داخل کنسول ایکس باکس ۳۶۰ خود با این ارور مواجه میشم لطفا کمکم کنید ارور 8000700D کنسولم جیتگ نیست ممنونم
سلام اریا جان دلیلش اینه که دستگات جی تگ نیست..//بازی های دانلود شده روی دستگاه های جی تگ نشده جواب نمیده سوالی بود در خدمتم

mehdi b

کاربر سایت
Aug 23, 2020
17
خواهش میکنم مهدی جان //نظر تعمیرکار شیرازی چی بود؟؟؟
سلام
گفتند اگرسی پی یو باشه که ارزش تعمیر نداره ولی اگر نمیدونم یه آی سی دیگه بود اسمشوگفت یادم نیست اون باشه یه حدود 800تومانی میشه ولی بازهم مشخص نیست جواب بده
من هم قبول نکردم تا ببینم کی میتونم بیارمش تهران

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
گفتند اگرسی پی یو باشه که ارزش تعمیر نداره ولی اگر نمیدونم یه آی سی دیگه بود اسمشوگفت یادم نیست اون باشه یه حدود 800تومانی میشه ولی بازهم مشخص نیست جواب بده
من هم قبول نکردم تا ببینم کی میتونم بیارمش تهران
مهدی جان ی چیزی گفته خودش هم نمیتونه گارانتی کنه //به غیر از CGPU دیگه چی میتونه باشه . دستگاه تو به ناند اوریجینال خودش نیاز داره تا به حالت قبل برگرده///ولی حتما ی سر ببرش تهران//من ی احتمال میدم که تو برای اپدیت دستگا جی تگت از اپ دیت رسمی ماکروسافت استفاده کرده باشی که دستگات بهم ریخته..البته حدس میزنم//چرا که برای دستگاههای جی تگ نباید از اپدیت رسمی ماکروسافت استفاده کرد موقعی میتونی از اپدیت رسمی استفاده کنی که با اپدیت دستگات شمارش یکی باشه..نه بالاتر///از دستم ناراحت نشی این فقط ی حدس دوست عزیز

mehdi b

کاربر سایت
Aug 23, 2020
17
مهدی جان ی چیزی گفته خودش هم نمیتونه گارانتی کنه //به غیر از CGPU دیگه چی میتونه باشه . دستگاه تو به ناند اوریجینال خودش نیاز داره تا به حالت قبل برگرده///ولی حتما ی سر ببرش تهران//من ی احتمال میدم که تو برای اپدیت دستگا جی تگت از اپ دیت رسمی ماکروسافت استفاده کرده باشی که دستگات بهم ریخته..البته حدس میزنم//چرا که برای دستگاههای جی تگ نباید از اپدیت رسمی ماکروسافت استفاده کرد موقعی میتونی از اپدیت رسمی استفاده کنی که با اپدیت دستگات شمارش یکی باشه..نه بالاتر///از دستم ناراحت نشی این فقط ی حدس دوست عزیز
سلام نه خواهش میکنم
کلیه مراحل رودرست رفتم
حواسم بود که نبایداز آپدیت خود مایکروسافت استفاده کنم
زنگ زدم به مالک قبلی دستگاه متاسفانه دستگاه رونمیدونست کجا جیتگ شده
یه سربفرستمش تهران تکلیف مشخص میشه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام نه خواهش میکنم
کلیه مراحل رودرست رفتم
حواسم بود که نبایداز آپدیت خود مایکروسافت استفاده کنم
زنگ زدم به مالک قبلی دستگاه متاسفانه دستگاه رونمیدونست کجا جیتگ شده
یه سربفرستمش تهران تکلیف مشخص میشه
سلام مهدی جان خودت میدونی گفتم فقط ی حدس بود//اره بفرستش تهران اونجا خیلی تعمیرکارا هستن که تجربه زیادی دارند//شاید شانس اوردی با شماره سریالش اونجا جی تگ کرده باشند کارت زود را بیوفته///به هر حال خودت باید بدونی ما درباره تعمیر کنسول بازی اموزشگاهی نداریم ..همش از تجربیات شخصی استفاده میشه//با ارزوی موفقیت

Danial.Bhf

عضو جدید
Sep 17, 2020
2
سلام عزیزان
یه سوال داشتم
بنده اسلیم ۴ گیگ دارم و وقتی درایوش رو باز کردم دیدم روی آی سی درایوش لیبل LTU2 چسبونده بودن ۲۰۲۰۰۹۱۷_۱۴۵۸۱۳.jpg
در چند مورد راهنمایی می خواستم
۱-یکی از فلش هام رو بعد از جدا کرد از دستگاه به کامپیوتر زدم و دارای فایل های نامعلوم بود اون هم باحجم کم برام عجیب بود چون فلش رو قبل از جدد کردن از کنسول توسط کنسول فرمت کرده بودم
۲-برای آپدیتش باید چی کار کنم و آیا می تونم به lt3 ارتقاش بدم
۳-راهی هست که بدونم بن شدم یا نه
یا بتونم آنلاین استفاده کنم
خیلی ممنونم از تیم بازی سنتر

• Like
Reactions: Bizhanl

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزان
یه سوال داشتم
بنده اسلیم ۴ گیگ دارم و وقتی درایوش رو باز کردم دیدم روی آی سی درایوش لیبل LTU2 چسبونده بودن View attachment 166544
در چند مورد راهنمایی می خواستم
۱-یکی از فلش هام رو بعد از جدا کرد از دستگاه به کامپیوتر زدم و دارای فایل های نامعلوم بود اون هم باحجم کم برام عجیب بود چون فلش رو قبل از جدد کردن از کنسول توسط کنسول فرمت کرده بودم
۲-برای آپدیتش باید چی کار کنم و آیا می تونم به lt3 ارتقاش بدم
۳-راهی هست که بدونم بن شدم یا نه
یا بتونم آنلاین استفاده کنم
خیلی ممنونم از تیم بازی سنتر
با سلام دوست عزیز/در مورد سوال اول که مربوط به درایوت هست اون برچسب رو نزدند بلکه کلا بردشو تعویض کردند چرا که اگه تعویض نمیکردند شما قادر به بازی کردن از درایو نمیشدید //در اصل این برد رو بخاطر کپیخور شدن تعویض کردند که در کل اسم این بردها LTU2 هست و قفل ندارند //در مورد سوال فلش ..بله موقع فرمت کردن با ایکس باکس فایلهای مخفی درست میشوند که اشکالی نداره ولی اگه بخواهید اونهارو پاک کنید باید با کامپیوتر فرمت کنید//در مورد اپدیت کردن دستگاتون حتما متمعن باشید که دستگاتون جی تگ نباشه برای اینکه بفهمید دستگاتون جی تگ هست یا نه دستگاتونو با دکمه ایجکت روشن کنید اگه صفحه ابی رنگ امد دستگاتون جی تگ هست و برای اپدیتش شما باید به تعمیر گاه مراجعه کنید هرچند نیازی نیست و اگه دستگاتون جی تگ نبود خودتون میتونید دستگاتونو اپدیت کنید//در مورد اینکه دستگاتون بن شده یا نه باید اول بفهمید دستگاتون جی تگ هست یا نه تا نفهمیدید دستگاتون جی تگ هست یا نه به لایو وصل نشید///با عرض پوزش از اینکه دیر جواب دادم ///سوالی بود در خدمتم /با ارزوی موفقیت

Danial.Bhf

عضو جدید
Sep 17, 2020
2
با سلام و تشکر از زحمات شما
خیر دستگاه جی تگ نیست چون برد کول رانر روش نصب نیست و صفحه اش هم آبی نمی شه
احتمال داره مالک قبلی به اینترنت متصل کرده و آپدیت کرده باشه
اگر آپدیت خاصی لازم داره لطفاً بفرمایید چجوری انجام بدم و آیا بعد از آپدیت قابلیت اتصال به اینترنت و لایو رادارد یاخیر
خیلی ممنون از سایت محشرتون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر