سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
سلام ببخشید یه سوال داشتم من یه ایکس باکس جدید خریدم موقع اجرای دیسک پیغام game error. this is unreadable میده و میگه سی دی رو تمیز کنید و برمیگرده ریست میکنه لطفا کمک کنید

منم دقیقا همین مشکل رو دارم خواهش میکنم کمک کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام ببخشید یه سوال داشتم من یه ایکس باکس جدید خریدم موقع اجرای دیسک پیغام game error. this is unreadable میده و میگه سی دی رو تمیز کنید و برمیگرده ریست میکنه لطفا کمک کنید

منم دقیقا همین مشکل رو دارم خواهش میکنم کمک کنید

لنز دستگاه یا ضعیف شده یا کثیف شده .که معمولا ضعیف شده با 50 - 60 تومان تعویض میشه.

mr10

کاربر سایت
Oct 7, 2012
133
نام
مسعود
خب چرا دستگاه ریست میشه؟
در ضمن مال من بعضی اوقات وسط بازی یهو همه چیز متوقف میشه هیچ چیزی کار نمیکنه و باید دستگاه رو روشن خاموش کرد :(

The A.B

کاربر سایت
May 6, 2012
28
مگه لنز دستگاهی که نصفه روزه کار کرده کثیف یا ضعیف میشه

- - -ویرایش - - -

تو این کشور نباید پول پای دستگاه داد همش دردسره. مردم تو کشورهای دیگه باخیال راحت میشینن بازیشونو میکنن.اینجا ما یا سی دی قلابی بهمون میدن یا همش باید دنبال هک جدید باشیم

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مگه لنز دستگاهی که نصفه روزه کار کرده کثیف یا ضعیف میشه

- - -ویرایش - - -

تو این کشور نباید پول پای دستگاه داد همش دردسره. مردم تو کشورهای دیگه باخیال راحت میشینن بازیشونو میکنن.اینجا ما یا سی دی قلابی بهمون میدن یا همش باید دنبال هک جدید باشیم

درایوی که باز میشه و تعمیرکاری که روش عملایت ولفجر 8 را انجام می ده نصف عمرش را می گیره.
شما اگر پول اورجینال بازی کردن را داری باید برید سراغ اورجینال این داستان کپی برای همه جای دنیا هست.همه کسانی که کنسول کپی دارند مجبورا نسبت به استفاده ای که از لنز می کنند اون را تعویض کنند.

- - -ویرایش - - -

خب چرا دستگاه ریست میشه؟
در ضمن مال من بعضی اوقات وسط بازی یهو همه چیز متوقف میشه هیچ چیزی کار نمیکنه و باید دستگاه رو روشن خاموش کرد :(

من جواب کلی را به شما دادم اگر با این مورد حل نشه خوب معلومه که باید توسط یک تعمیرکار مطمئن باز بشه و دقیقا ایراد پیدا بشه.حالا شما دوست نداری فکر کنی دستگاهت ایراد داره و باید توسط متخصص بررسی بشه ، بحثش کاملا جداست.
درمورد ریست هم باید بگم زمانی که نصف دیتا مورد نیاز لود میشه و مابقیش روی هوا می مونه نباید انتظاری جز گیر کردن دستگاه داشته باشید ، یاخیلی از دیتا توسط درایو خوانده نمیشه و Ignore میشه کنسول x360 که دیباگر نداره دقیقا به شما بگه مشکل کجاست و ارور بده نهایتا گیر می کنه.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
استاد بزرگ من دارم میگم لنز یک روز هم نیست که کار کرده.
.ببین دستگاه به اصطلاح کپی خور شده باید درایوش باز بشه ور روی چیپش یک کاری انجام بدن.حالا خیلی از این کسانی که این کار را میکنند ناشی هستند و به خوده درایو صدمه می زنند. یا پیچ کم می بندن یا سفت می بندن یا بد جا می زنند وهزار تا یا دیگه.شما اگر دستگاهت را به عنوان xbox نو خریداری کردی باید بری سراغ فروشنده چون ممکن بطور کل درایوت را اشتباه بسته باشند.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
آقا من یه مشکل عجیب دارم با کنسولم.البته امروز خریدم اینطوریه دیدم.بازی های xgd3 روی هارد نصب نمیشه ولی بقیه میشه! میشه xgd3 ها رو هم بازی کرد ولی روی هارد میزنم واسه نصب تا ۱۵ درصد نهایت میره و بعد میگه دیسکو تمیز کنید کثیفه! کسی میدونه مشکل از چیه؟ اسلیم ۲۵۰ گیگه.

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
با سلام

برای من یک درامز متفرقه آوردن که برای تمام کنسول‌های بازی است و به هر کدوم به روش خاصی متصل میشه. اما متاسفانه من موفق نشدم این درامز رو به دستگاه xbox 360 خودم وصل کنم. می‌خواستم ببینم کسی با این مدل کار کرده که بتونه به من کمک کنه طریقه کارش رو یاد بگیرم. عکس این درامز هم پائین براتون میزارم. باز هم ممنون

http://www.honsoncn.com/pic/201101/10124727.jpg

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
سلام دوستان من به یه مشکل نادر توی بازی South Park برخوردم
ی قسمت بازی باید بری توی یه اتاقی بعد من وقتی میرم اگه برم سمت دری و بخوام در رو باز کنم کلا هنگ میکنه یا مثلا اگه دکمه بک رو بزنم تا استاپ بشه باز هنگ میکنه و تنها راهشم زدن دکمه پاور ایکس باکس هستش
4/5 بارم رفتم ولی باز همین مشکل هست
حتی دیسک رو هم عوض کردم
دیسک بازی هم مشکلی نداره روی هارد هم راحت نصب میشه نمیدونم مشکل چیه
حتی آخرین آپدیت داشبورد رو هم همین امروز از سایت ماکروسافت گرفتم با فلش نصب کردم
لطفا کمک کنید با تشکر فراوان

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان دسته xbox‌رو چطوری میشه تمیز کرد؟
من هرچی بود بهش میزنم اما تمیز نمیشه!:|

من والا استون میزدم ب پنبه راحت باهاش دسته تمیز میشد کم هم میزدم ک خیس نشه زیاد

دوستان لطفا یکی جواب سوال منو بده کمک کنید :(

آخرین ویرایش:

Mahmood007

کاربر سایت
Feb 19, 2011
4
سلام :x

دوستان یک سوال داشتم که هر چقدر سرچ کردم سایت رو نتونستم مطلبی مشابهش پیدا کنم و یکم هم برای خودم عجیب بود چون بازی سنتر از هر لحاظ تکمیل هستش :x

من تازه ایکس باکسم رو آپدیت کردم و بازی برنرمکس خریدم و با برنامه abgx360 تست گرفتم و به راحتی هم نصب کردم.

سوالم اینه که آیا سرعت درایو تو بازی های جدید حتی بعد از نصب بالاست یا مثل بازیهای قدیمی بعد از نصب سرعت درایو آهسته میشه ؟

چون من بازی رو که نصب میکنم و وارد بازی میشم سرعت درایو بالاست

بازی هم AC IV: Black Flag هستش

پیشاپیش از شما عزیزان کمال تشکر رو دارم
@};-

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام دوستان من به یه مشکل نادر توی بازی South Park برخوردم
ی قسمت بازی باید بری توی یه اتاقی بعد من وقتی میرم اگه برم سمت دری و بخوام در رو باز کنم کلا هنگ میکنه یا مثلا اگه دکمه بک رو بزنم تا استاپ بشه باز هنگ میکنه و تنها راهشم زدن دکمه پاور ایکس باکس هستش
4/5 بارم رفتم ولی باز همین مشکل هست
حتی دیسک رو هم عوض کردم
دیسک بازی هم مشکلی نداره روی هارد هم راحت نصب میشه نمیدونم مشکل چیه
حتی آخرین آپدیت داشبورد رو هم همین امروز از سایت ماکروسافت گرفتم با فلش نصب کردم
لطفا کمک کنید با تشکر فراوان

- - -ویرایش - - -

من والا استون میزدم ب پنبه راحت باهاش دسته تمیز میشد کم هم میزدم ک خیس نشه زیاد

دوستان لطفا یکی جواب سوال منو بده کمک کنید :(

من اين بازي رو اصلا بازي نكردم تا حالا (از سبكش خوشم نمياد) ولي احتمالا با نصب تايتل آپديت هاي بازي مشكل حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر