سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان من دستگاهم روشن نميشه چند ماه بود استفاده نكرده بودم از دستگاه اما امروز كه به برق وصل كردم چراغ آداپتور روشن نشد، اما با فازمتر كه امتحان كردم هم ورودي آداپتور برق ميومد هم كابل خروجيش كه به كنسول وصل ميشه اما نه دستگاه روشن ميشه نه چراغ آداپتور، خواهش ميكنم كمكم كنيد :(

چراغ اداپتور باید حتما روشن شود ابتدا به رنگ نارنجی و بعد سبز
اگر اصلا چراغ روشن نمی شود آداپتور آسبیب دیده

سلام ببخشید من بازی thief رو تهیه کردم ولی موقع اچرا ارور آپدیت داشبورد میده
3f4b-40a3-1600 -2446-c810-1004
خودم آپدیتو ار سایت xbox.com دانلود کردم با فلش خواستم بریزم تو کنسول ولی بازم همون ارور رو میده بنظرتون مشکل از چیه ؟ چیکارش کنم ؟

من در سایت support Xbox داشتم error code ها را می خواندم اما ارور شما در لیست موجود نیست و راه کارش در چند تاپیک مشابه زدن تماس با ساپورت ماکروسافت.اما در سایت ixtreme که داشتم نگاه می کردم یک راهی را پیشنهاد کردن شما فلش را که آپدیت را روش ریختی می زنی به دستگاه روشن بعد دستگاه را خاموش می کنی.هرچیزی که به دستگاه وصل است را ازش جدا می کنی مثل/HDMI Cable/ Kineckt / Gamepad و کابل مربوط به برق بعد از چند فقط کابل برق و AV ( از HDMI استفاده نکن) را به دستگاه وصل می کنی و با دکمه Power خوده دستگاه،xbox را روشن می کنید اینبار ببین همان ارور را می ده یا یک ارور جدید اگر همان ارور را داد.طبق گفته همان سایت ixtreme احتیاج داره یکباره دیگه برنامه های flash/hack ریخته بشه.

سلام بچه ها من امروز xbox رو گرفتم 250 g هست و اکانت live هم ساختم و داشبوردم هم اپدیت کردم و... همه کار های live رو کردم حالا چنتا سوال دارم :

1_ واسه بازی هایی مثل minecraft که فقط 100 mg حجم دارن هم باید یه 9dvd رایت کرد !!!!!!

2_ از کجا باید فهمید که lt3 هست

3_ region کنسول رو از کجا بفهمم

4_ایا بازی رایگان هم داره xbox live ???

5_ ایا سرویس کاهش ping هم که می فروشن روی xbox کار می کنه (مثل pc) مثل systec یا ....

6_ ایا با برنر مکس انلاین باز کردن بازی هایی مانند gtav و fifa 14 و pes14 و bf4 و cod ghost مشکلی پیش نمیاد چون من که در pc بازی می کردم انلایدن باید cd key می خریدم ایا xbox هم cd key میخاد یا همون gold کافی هست
و هر چیز دیگه که باید یک فردی که xbox داره بدونرو بهم بگین

ممنون که جواب میدین منو ادد کنین تو live xlive: mohammadpcg

سلام بچه ها من امروز xbox رو گرفتم 250 g هست و اکانت live هم ساختم و داشبوردم هم اپدیت کردم و... همه کار های live رو کردم حالا چنتا سوال دارم :

1_ واسه بازی هایی مثل minecraft که فقط 100 mg حجم دارن هم باید یه 9dvd رایت کرد !!!!!!

2_ از کجا باید فهمید که lt3 هست

3_ region کنسول رو از کجا بفهمم

4_ایا بازی رایگان هم داره xbox live ???

5_ ایا سرویس کاهش ping هم که می فروشن روی xbox کار می کنه (مثل pc) مثل systec یا ....

6_ ایا با برنر مکس انلاین باز کردن بازی هایی مانند gtav و fifa 14 و pes14 و bf4 و cod ghost مشکلی پیش نمیاد چون من که در pc بازی می کردم انلایدن باید cd key می خریدم ایا xbox هم cd key میخاد یا همون gold کافی هست
و هر چیز دیگه که باید یک فردی که xbox داره بدونرو بهم بگین

ممنون که جواب میدین منو ادد کنین تو live xlive: mohammadpcg

1.بازی minecraft هم نسخه Digital داره هم physical روی نسخه فیزیکی بازی حدود 6گیگ است.
2.بازی های جدید فقط روی lt3 اجرا میشه.(بازی هایی که طی دوسال اخیر منتشر شده)
3.این سوالت را متوجه نشدم اگر منظور region 1/2/3 است که معمولا در پشت و یا روی جعبه xbox می زنه در ایران هم بیشتر PAL است خیلی به ندرت NTSC پیدا میشه. اما اگر منظورت location که در لایو می خواهید ازش ستفاده کنید زمانی که اکانت لایو می سازی هرجا location دستگاه را set کرده باشی auto میره روی همان منطقه.مثلا England ->EU و برای California ->US برای دیدنش توی بخش Setting >local می توانی بری.
4.هر ماه دوماه بازی رایگان با گلد می توانی از لایو دانلود کنید هر از چندگاهی هم یکسری بازی رایگان برای عموم قرار می ده.
5.آره کار می کنه اما برای یک عده تاثیر داره برای یک عده دیگر فرقی نمی کنه.بیشتر بستگی به ISP داره که اینترنت می گیری ازش.
6.برای آنلاین بازی کردن هر بازی در شبکه لایو شما احتیاج داری فقط اکانتت را تبدیل کنی به گلد دیگر بازی در xbox نیست که احتیاج به آنلاین pass code این جور چیزا داشته باشه.(code ها تنها برای DLC ها و بازی های Arcade شبکه کاربرد داره که معمولا برای خرید است نه بازی کردن در شبکه لایو)

سلام
من برای ایسک باسکم یک مشکل بوجود اومده
حدودا یک سال است ایکس باکس دارم
شاید هم 2سال :d
جدیدا یک مشکل برام پیشاومده در هین بازی یهو بازی متوقف میشه و صفحه ثابت و هیچی نمیشه و بازی همونجوری خشک میشه و تکون نمیخوره و باید دستگاه رو خاموش روشن کنم
مشکل از چیست چجوری باید درستش کنم ؟؟؟ ممنون :">

سلام
من برای ایسک باسکم یک مشکل بوجود اومده
حدودا یک سال است ایکس باکس دارم
شاید هم 2سال :d
جدیدا یک مشکل برام پیشاومده در هین بازی یهو بازی متوقف میشه و صفحه ثابت و هیچی نمیشه و بازی همونجوری خشک میشه و تکون نمیخوره و باید دستگاه رو خاموش روشن کنم
مشکل از چیست چجوری باید درستش کنم ؟؟؟ ممنون :">

در خیلی از این موارد با باز شدن دستگاه و گرد و خاک گرفتن و بطور کلی یک سرویس درست توسط تعمیرکار حرفه ای برطرف میشه.جایی که دستگاه را قرار دادی اگر بسته است از اونجا برش دار و دستگاه را هم بصورت عمودی قرار بده و جایی که حرارت را بیرون می ده را جلوش را کامل باز بزار.

لطفا کمک کنید مشکل از کثیفی دستگاه نبود دستگاه کاملا تمیز است و هیچ مشکلی نداره جلوش هم بازه و عمودی هم قرار داره
ولی باز وسط بازیهای یهو گیر میکنه و باید دستگاه رو خاموش کنی و دوباره روشن کنی لطفا کمکم کنید مشکل چیه چیمار کنم ؟؟؟؟

می خوام امروز یه لنز اسلیم برای لایت آن بگیرم می خواستم بدونم لنز اصلی ویژگی خاصی داره ؟؟؟ بهم نندازن جای اصلی ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان من در بازی GTA V ONLINE می خام برو بعد از لود و وارد شخصیت بازی که میشم دکمه استارت رو میزنم بعد میرم تو قسمت ONLINE اون جا وارد XBOX LIVE می شم بعدش این ارور رو میده :
youre profile does not have the current permissions to access xbox live functionality
چه کار کنم
یه سوال دیگه داشتم میشه یکی اموزش نصب کاهش پینگ روی XBOX رو اموزش بده من از SYSTEC می گیرم اما مشکلی نست اگر با سیستیک نمیشه عوضش می کنم ممنون فقط مرحله به مرحله توضیح بدنین من تازه واردم در XBOX ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or