سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

• Thread starter Thread starter Ali
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همگی
بازی های زیادی دارم که قبل از عرضه ی lt3
خریدم و اون موقع برای لایو امن بود سوالم اینه که اون بازی ها روی lt3 اجرا میشن? و میشه بازیشون کرد یا دیسک رو نمیشناسه ?
دستگاه پیشم نیست خودم تست کنم متاسفانه
ممنون
بازی هایی مثل black ops 1 که پچ ال تی 3 میخوان رو اجرا نمی کنه اگه موقع ال تی 2 گرفته باشی

سلام.
دوستان من چندوقت پیش TV‍م ب فنا رفت و دیگه کلا گذاشتمش کنار و رفتم یک مانیتور سامسونگ خریدم[ series 3 | s20g315b plus]...HDMI فکر نکنم بخوره و پورت dvi داره ک فکرکنم باید براش تبدیل پورت بگیرم:دی
الآن چیزی ک ذهنمو مشغول کرده اینه ک من صدارو چ کنم!!!؟؟؟TV ک خودش اسپیکر داشت ولی مانیتور فک نمیکنم داشته باشه پس چ کارکنم؟؟؟
مشغله‌ی فکری دوم اینکه من همینجوری فقط اینو وصل کنم ب Xbox و خودش میاد یا اینکه باید قبلش کارهای خاصی بکنم؟؟؟[مانیتور رو فقط برای کنسول گرفتم چون اصن کیس ندارم ک بخوام بش وصلش کنمو کارامو با یَک لپتاپ میکنم...]
ممنون میشم هر چ زودتر جواب بدین...

سلام.من از دوستم xbox قرض گرفتم.تا حالا هم باهاش لایو نرفته و زیاد سر در نمیاره.چجوری میتونم بفهمم کپی خورش lt3 هست یا lt2؟اخرین بار هم تابستون آپدیت کردن براش.الانم به اینترنت وصلش کردم میخواست فریمور رو آپدیت کنه که کنسل کردم.مشکلی نداره آپدیت کنم؟
بعد یه سوال دیگه.مثلا اگه بازی کپی اجرا کنم فقط از لایو بن میشم یا کلا خود کنسول بن میشه؟
ممنون میشم جواب بدید

سلام.من از دوستم xbox قرض گرفتم.تا حالا هم باهاش لایو نرفته و زیاد سر در نمیاره.چجوری میتونم بفهمم کپی خورش lt3 هست یا lt2؟اخرین بار هم تابستون آپدیت کردن براش.الانم به اینترنت وصلش کردم میخواست فریمور رو آپدیت کنه که کنسل کردم.مشکلی نداره آپدیت کنم؟
بعد یه سوال دیگه.مثلا اگه بازی کپی اجرا کنم فقط از لایو بن میشم یا کلا خود کنسول بن میشه؟
ممنون میشم جواب بدید

اگه درخواست آپديت ميخواد بكن فقط اگه كنسول كپى خور نيست
اگر با بازى كپى برنرمكس برى بن نميشى ولى اگه بن شدى فقط با اون كنسول از لايو بن ميشى

اگه درخواست آپديت ميخواد بكن فقط اگه كنسول كپى خور نيست
اگر با بازى كپى برنرمكس برى بن نميشى ولى اگه بن شدى فقط با اون كنسول از لايو بن ميشى

خوب من كه به لايو وصل شدم و دستگاهم LT3 هست و آپديتش كردم دستگاهم از كپي خوري ميوفته!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

Sent from an iPhone to hidden planets

دوستان من بازي جي تي اي ٥ ديسك ٢ رو نصب كردم رو فلش بعد وقتي داشتم بازي ميكردم هي صداي تق تق از درايو دستگاه در مياد بعد يك مدت بازي نوشت fail to authorize disk بعد بازي پاك كردم دستگاهم arcade هست

Last edited by a moderator:
سلام دوستان ...

یه سوال داشتم ... من حقیقتا میخواستم به لایو وصل شم .... و آنلاین بازی کنم

من درایو اصلی دستگاهم بنکیو بوده ... خراب شد... و همین چند سال پیش به لیات آن تغییرش دادم ... از کسی که این کار رو انجام داده پرسیدم که تو لایو مشکلی بهم نمیزنه؟؟؟ گفتن که باید لایت آن به بنکیو اسپوف بشه ..

میخواستم بینم خودم میتونم این کار رو انجام بدم؟؟ اگه ممکنه یه راهنمایی کنید ...ممنونم

آخرین ویرایش:
سلام بچه ها یه سوال داشتم ...

من دستگاهم lt3 و داشبوردم 2.16 موقع وصل شدن به لایو میگه در حال آ‍‍‍‍‍‍‍‍‍پدیت من زود کنسل زدم ... حالا میخوام بدون اگه بزارم آپدیت بشه کپی خوره دستگاه نمیپره ؟؟؟؟ یه سوال دیگه .... نشانه ی lt3 چیه ؟؟؟؟؟از کجا بفهمیم دستگاه ال تی 3 ؟

سلام من اکس باکس الیت دارم
یک مشکلی جدیدا پیدا کردم که نگرانم کرده
وقتی خاموش میکنم چه با دسته چه با دست اکس باکس ظاهرا خاموش میشه اما دوباره چراغش روشن میشه یکی دوبار بعد صدای فنش هنوز میاد بعد از چند ثانیه خاموش میشه کسی میدونه مشکلش چیه
چ

سلام
یه مشکلی که مطمنم باسه درایور pc شما ا اتفاق افتاده که دکمش رو که میزنی درش باز نمیشه که تنها راهش اوردن یه سوزن و وارد کردن تو سوراخ درایور هست

الان این مشکل باسه کنسولم اتفاق افتاد درش گیر گرده باز نمیشه چیکار کنم ؟

سلام
یه مشکلی که مطمنم باسه درایور pc شما ا اتفاق افتاده که دکمش رو که میزنی درش باز نمیشه که تنها راهش اوردن یه سوزن و وارد کردن تو سوراخ درایور هست

الان این مشکل باسه کنسولم اتفاق افتاد درش گیر گرده باز نمیشه چیکار کنم ؟

درایو منم همین مشکل داره،وقتی خالیه باز نمیشه
اینقدر دکمه اجکت میزنم و با درش کشتی میگیرم تا باز شه
هیچوقت بدون دیویدی نبندش

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

سلام دوستان ..

360 من 4 گیگ هست و برای نصب بازی یک فلش 16 گیگ رو انتخاب کردم و کانفیگش کردم و بازی رو هم روش نصب کردم اما موقع بازی در کمتر از 3 دقیقه ارور دیسک اوتورایس میده !

چکارش کنم ؟

با 3 بازی امتحان کردم همینطوریه .. !
اوکی رو هم میزنم کنسول ری استارت میشه !

سلام دوستان ..

360 من 4 گیگ هست و برای نصب بازی یک فلش 16 گیگ رو انتخاب کردم و کانفیگش کردم و بازی رو هم روش نصب کردم اما موقع بازی در کمتر از 3 دقیقه ارور دیسک اوتورایس میده !

چکارش کنم ؟

با 3 بازی امتحان کردم همینطوریه .. !
اوکی رو هم میزنم کنسول ری استارت میشه !
سلام.
عزیز بخاطر کپی بودن بازی هاست. دیسک کپی رو اگه نصب کنی و وارد بازی بشی همین ارور رو میده. راه حلش اینه که قبل از شروع بازی یه موزیک پلی کنید و در همین حال وارد بازی بشید. اینطوری دیگه اون ارور رو نمیده. وقتی به منوی بازی رسیدید موزیک رو قطع کنید و بازی رو شروع کنید.

آقا کسی جواب مارو نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوام به لایو وصل شم .............

منم همين سوال رو داشتم از دوستان بازي سنتر پرسيدم گفتن اگه دستگاه lt3 باشه مشكلي نيست از بازي برنر مكس استفاده كن

سلام دوستان من دستگاهم روشن نميشه چند ماه بود استفاده نكرده بودم از دستگاه اما امروز كه به برق وصل كردم چراغ آداپتور روشن نشد، اما با فازمتر كه امتحان كردم هم ورودي آداپتور برق ميومد هم كابل خروجيش كه به كنسول وصل ميشه اما نه دستگاه روشن ميشه نه چراغ آداپتور، خواهش ميكنم كمكم كنيد :(

سلام ببخشید من بازی thief رو تهیه کردم ولی موقع اچرا ارور آپدیت داشبورد میده
3f4b-40a3-1600 -2446-c810-1004
خودم آپدیتو ار سایت xbox.com دانلود کردم با فلش خواستم بریزم تو کنسول ولی بازم همون ارور رو میده بنظرتون مشکل از چیه ؟ چیکارش کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or