سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

شما اگر بازی را روی هارد نصب می کنید => اگر بازی 100% روی هارد نصب میشه بنابراین مشکل از درایو نیست و شما باید مشکل را در هارد یا جای دیگر پیگیری کنید
اگر بازی از روی دیسک همیشه اجرا میکردید => بسته به جایی که Xbox قرارداره به احتمال خیلی زیاد گردوخاک گرفته روی چرخ دنده ها و النز را هم شاید کثیف شده یا موتوری که لنز را بالا و پایین می کرده ضعیف شده و... بهترین کار این است که ببرید پیشه یک فرد وارد براتون درایو را باز کنه و تمیز کنه و گردو خاک را بگیره.
به احتمال زیاد همان ضعیف شدن لنز است.

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
سلام دوستان
نمی دونم مشکلم را باید اینجا پبرسم یا نه ولی فقط اینجا به روزه تقریبا
من 3سال پیش یه xbox خریدم و حدود یک سال و نیم هم باهاش بازی کردمو تاکه رسیدیم به کنکور ولش کردم.تو 1.5 سال هم نه جایی دادم آپدیت کنه نه خودم آپدیتی کردم
اما الان که می خوام آپدیتش کنم به lt+3 چند تا سوال دارم
1.برای آپدیت کردن به lt+3 لازمه که اول به lt+2 آپدیت کنم ؟
2. داشبوردم الان 2.0.12625.0 یادمه balack ops و fable3 رو هم به راحتی اجرا میکردم .الان فریموره من چیه ؟(هر چند black ops الان اجرا نمیشه)
3. برای آپدیت کردن بدیم بیرون مطمئنه یا نه ؟ اگه میشه یه جای مطمئن تو تهران معرفی کنید
4.هزینه آپدیت بدی بیرون حدودا چقدر در میاد ؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان
نمی دونم مشکلم را باید اینجا پبرسم یا نه ولی فقط اینجا به روزه تقریبا
من 3سال پیش یه xbox خریدم و حدود یک سال و نیم هم باهاش بازی کردمو تاکه رسیدیم به کنکور ولش کردم.تو 1.5 سال هم نه جایی دادم آپدیت کنه نه خودم آپدیتی کردم
اما الان که می خوام آپدیتش کنم به lt+3 چند تا سوال دارم
1.برای آپدیت کردن به lt+3 لازمه که اول به lt+2 آپدیت کنم ؟
2. داشبوردم الان 2.0.12625.0 یادمه balack ops و fable3 رو هم به راحتی اجرا میکردم .الان فریموره من چیه ؟(هر چند black ops الان اجرا نمیشه)
3. برای آپدیت کردن بدیم بیرون مطمئنه یا نه ؟ اگه میشه یه جای مطمئن تو تهران معرفی کنید
4.هزینه آپدیت بدی بیرون حدودا چقدر در میاد ؟
1- برای آپدیت کردن از LT+ هم می تونی به LT3 جهش کنی، مشکلی نداره،
2- در هرصورت باید آپدیت کنی، حالا فریمورت هرچی که باشه
3- برای آپدیت بدی بیرون بهتره
4- هزینه آپدیت 15تومان تا 20 تومان

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
1- برای آپدیت کردن از LT+ هم می تونی به LT3 جهش کنی، مشکلی نداره،
2- در هرصورت باید آپدیت کنی، حالا فریمورت هرچی که باشه
3- برای آپدیت بدی بیرون بهتره
4- هزینه آپدیت 15تومان تا 20 تومان
دوست عزیز خیلی لطف کردین
فقط یه چیز دیگه.جای مطمئنی تو تهران میشناسید شما ؟

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
تو بازی های X360 امکان داره یه بازی اجرا باشه , ولی ناقص باشه ؟
منظورم اینکه بتونی بازی کنی ولی توش یه چیزایی نباشه . ناقص باشه . مثلا مثل ماموریت ها , Cut Scene ها و دیالوگ ها و ...
من همیشه بازی هامم میخرم . نمیدونم اون کسی که بازیا رو میفروشه از جای مطمئنی بازیا رو دانلود میکنه یا نه .

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
تو بازی های X360 امکان داره یه بازی اجرا باشه , ولی ناقص باشه ؟
منظورم اینکه بتونی بازی کنی ولی توش یه چیزایی نباشه . ناقص باشه . مثلا مثل ماموریت ها , Cut Scene ها و دیالوگ ها و ...
من همیشه بازی هامم میخرم . نمیدونم اون کسی که بازیا رو میفروشه از جای مطمئنی بازیا رو دانلود میکنه یا نه .
اینیکه میگم شاید مربوط به دانلود ناقص نباشه و در کل نمیدونم مشکل از کجا هست که بازی یه قستمتیش لود نمیشه مثلا یکی از دوستام میگفت بعضی از مپ های مولتی پلیر mw3 لود نمیشن و با اجرا کردن اهنگ قبل بازی مشکلش حل شد.

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
سلام،
آقا من یه xbox دارم که حدود 2 ساله باهاش بازی نکردم،دادم بیرون براش lt3 زدن ، وقتی بازی های جدید رو میزارم میگفت که این بازی ها نیاز به آپدیت داره
منم یه غلطی کردم رفتم از سایت مایکروسافت آخرین ورژن داشبرد رو گرفتم(2.0.16537.0)
بعد از آپدیت وقتی بازی ها رو میزارم صفحه چند لحظه سیاه میشه بعد میاد تو همون صفحه اصلی داشبرد،
به نظرتون الان مشکلش چیه؟چی کار باید بکنم؟
.
.
@};-
(خودم فکر میکنم که lt3 رو نریخته یا ناقص ریخته،هر چند هنوز پولشو ندادم:d)

آخرین ویرایش:

ehsan8858

کاربر سایت
Sep 5, 2013
22
نام
احسان
سلام دوستان
چند روزی میشه یه اسلیم 250 خریدم
حالا بازی هارو روی هارد نصب میکنم تا به درایو فشار نیاد و از روی هارد بخونه
ولی وقتی گوشمو به دستگاه نزدیک میکنم انگار داره با یه سرعت اروم میچرخه؟؟؟؟ایا امکان داره که در حال چرخش باشه اپدیت lt3 هستش
راستی بازی باید حتما برنر مکس باشه که دیسک نچرخه یا 97% هم باشه نمیچرخه؟؟؟(افلاین بازی میکنم):)
ممنون میشم هرچه سریع تر جوابمو بدید
راستی قیمت جی تگ کردن چقدره؟؟؟؟ /:)

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
سلام دوستان
چند روزی میشه یه اسلیم 250 خریدم
حالا بازی هارو روی هارد نصب میکنم تا به درایو فشار نیاد و از روی هارد بخونه
ولی وقتی گوشمو به دستگاه نزدیک میکنم انگار داره با یه سرعت اروم میچرخه؟؟؟؟ایا امکان داره که در حال چرخش باشه اپدیت lt3 هستش
راستی بازی باید حتما برنر مکس باشه که دیسک نچرخه یا 97% هم باشه نمیچرخه؟؟؟(افلاین بازی میکنم):)
ممنون میشم هرچه سریع تر جوابمو بدید
راستی قیمت جی تگ کردن چقدره؟؟؟؟ /:)

خوب گردش فن رو هم در نظر بگیرید ...
برنر اگه بگیرید کاملاً از رو هارد اجرا میشه .

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان تو کنسول هایی ک جیتگ نیستند و lt دارند میشه بازی را روی هارد نصب کرد و از رو اون اجرا کرد یا نه؟
نه،شما بازی را روی هارد نصب می کنید اما برای اجراش احتیاج به خوده دیسک داری یعنی چند ثانیه دیسک را می خوانه و بازی اجرا میشه و بعد از روی هارد می خوانه کاری به رام شما نداره.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام.برای ایکس باکس منم یه مشکل پیش اومد اگه میشه راهنمای کنید ممنون میشم.برای سرویس کردن لنز دستگاه رو باز کردم و لنز رو تمیز کردم اما الن دیگه تصویر نداره .لنز هم کاملا سالمه چون بازی رو میخونه اما تصویر نمیاد.وقتی که کابل ساتا درایو رو درمیارم تصویر میاد بالا.مشکل چیه بنظزتون؟

خودتون مشکل رو پیدا کردی یا کابل ساتا قطع شده باید عوض کنید
یا اینکه یک اتصالی روی برد درایو بوجود اوردی
کابل فلت لنز رو برعکس نزدی؟
کلا کلیه اتصالات رو چک کن

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان یه Xbox تازه گرفتم یه چنتا هم بازی از یکی از دوستام
چنتا از بازی ها رو وقتی میزاری تو دستگاه ارور This disc is not supported

مشکل از کجاس ؟

ممنون