سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

jakstar

کاربر سایت
Nov 30, 2010
9
The disk is not Supported

سلام
جدیدا بازی های قدیمی دیگه اجرا نمیشن و میگه The disk is not Supported مشکل چیه؟
الان مثلا Battlefield 3 یا darksouls کار نمیکنن
الان باید چی کار کنم؟

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
دوستان یه سوال دارم

بازیا اولش ممکنه unreadable بزنه یا unricognize disc مشکل از لنزه؟ ال تی ۳ دارم

بستگی به دیسک بازی داره. اگر بازی قدیمی باشه به این دلیله که دیگه روی ال تی 3 کار نمی کنه و باید نسخه ال تی 3 اش رو تهیه کنید. اما اگر بازی جدید باشه احتمالاً 97 درصدیه و باید برید سراغ برنرمکس

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
بستگی به دیسک بازی داره. اگر بازی قدیمی باشه به این دلیله که دیگه روی ال تی 3 کار نمی کنه و باید نسخه ال تی 3 اش رو تهیه کنید. اما اگر بازی جدید باشه احتمالاً 97 درصدیه و باید برید سراغ برنرمکس

پس یعنی لنز سالمه دیگه؟ چون وقتی میره تو بازی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
پس یعنی لنز سالمه دیگه؟ چون وقتی میره تو بازی هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.

احتمال بسیار بسیار زیاد لنز سالمه...

من میخوام به xbox live وصل شم میترسم xboxام خراب شه چکار کنم چون همه میگن فیفا online باحالتره

اگر که دستگاهت lt+3 روش هست یا lt+2 میتونی براحتی وصل شی به لایو ولی باید دیسکت burner max باشه...برای امنیت بیشتر!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان سلام !
من در حال تعویض تسمه درایو دستگاه هم بودم و دستگاه خاموش بود !که یه هو درایو دستگاه بسته شد و هر کاری کردم باز نمیشه که تسمه رو جا بزنم !لطفا اگر امکان داره بگید چیکار کنم که در درایو دستگاه رو بتونم باز کنم و تسمه رو جا بزنم ممنون میشم سریع جواب بدید گیر کردم !

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان سلام !
من در حال تعویض تسمه درایو دستگاه هم بودم و دستگاه خاموش بود !که یه هو درایو دستگاه بسته شد و هر کاری کردم باز نمیشه که تسمه رو جا بزنم !لطفا اگر امکان داره بگید چیکار کنم که در درایو دستگاه رو بتونم باز کنم و تسمه رو جا بزنم ممنون میشم سریع جواب بدید گیر کردم !
دی وی دی رام رو از 360 جدا کن و قابش روی درایو رو دربیار و بعد چرخ دنده سفیده رو بچرخونی البته کمی زور باید بزنی و درایو بیرون میاد.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان لنز دستگاه ممکنه به مرور ضعیف بشه و دیسک ها رو بد بخونه ؟
من دستگاهم رو الان نزدیک به 4 ساله که خریدم و بازیها رو هم از جایی که میخرم مطمئن هستم که کیفیتش خیلی خوبه و همه را هم برنر مکس میگیرم و روی هارد میرزم ولی اخیرا روی بازی های جدید که گرفتم مثل ریمن و بلک لیست و سینت را یه دفعه کنسول فریز میکنه و مجبورم کنسول رو خاموش کنم . بعضی وقت ها هم دیسک رو که میزارم اصلا میزنه دیسک قابل خوندن نیست .

فکر میکنید مشکل از لنز هست یا چیزه دیگه ؟

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود
دوستان قضیه اینه که دیگه پیغام انلاک شدن اچیومنت برای ایکس باکس بنده نمایش داده نمیشه
خود اچیومنت باز میشه ولی اون پیغامی که همیشه واسه باز شدنش میامد نمیاد دیگه
مثلا 20 گیمر اسکور برای هد شات و از این جور چیزا حالا گیمر اسکورش اضاقه میشه ولی اون نوشته مربوط بهش که وسط بازی میومد دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

آخرین ویرایش:

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
دروود
دوستان قضیه اینه که دیگه پیغام انلاک شدن اچیومنت برای ایکس باکس بنده نمایش داده نمیشه
خود اچیومنت باز میشه ولی اون پیغامی که همیشه واسه باز شدنش میامد نمیاد دیگه
مثلا 20 گیمر اسکور برای هد شات و از این جور چیزا حالا گیمر اسکورش اضاقه میشه ولی اون نوشته مربوط بهش که وسط بازی میومد دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
الان متوجه شدم پیغامهای که تو لایو برای رسیدن مسیج میداد هم دیگه نمیده:((
بابا راه دوری نمیره کمک کنید لطفا
کلا دیگه هیچ پیغامی نمیده
کلیر کش هم کردم
از برق هم کامل جداش کردم
لطفا راهنمایی کنید=((

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278