سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
اینکار نیاز به تجربه قبلی و یا آموزش صحیح اینکار داره، فکر کنم تا حالا انجام ندادین و پیشنهاد میدم بدین بیرون با هزینه کم 15 تومن براتون کپی خورش کنین.
قبلا کپی خورش کردم 20 تومن هم دادم همین یه ماه پیش

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
سلام!!! امروز درایو به روش MRA کدشو گرفتم و اپدیت کردم!
برای دوستم هم همین کارو کردم ولی وقتی سوزنو میخواستم بردارم روی برد درایو کشیده شد و جرقه زد!
حالا که اپدیت کردم دیگه درایو بیرون نمیاد و لنز هم تکون نمیخوره!!!
ولی فکر کنم لنز سالمه (چراغ قرمزش روشن میشه!!!
چیکار کنم؟؟؟؟

------

کاربر سایت
May 1, 2008
20
نام
سینا
كمك

دوستان لطفا كمك كنندايكس باكس اسليم گرفتم هفته پيش نمي دونم فريمورش چيه در اجراي 2 بازي Black Ops و Fifa 11 دچار مشكل شدمفيفا اصلا دستگاه نخوند بردم پس دادم بلك ops گرفتم نصب شد اما بعد اجرا صفحه سياه مي شد و مجبور كنسول رو خاموش كنم ؟نظرتون چيه چي كار كنم ؟ :|

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من قبلاً بازی AC BH و Halo reach و NFS رو بازی میکردم تا بازی مارتال کمبات رو گرفتم و پیام داد که آپدیت کنم و منم پزیرفتم ولی حالا دیگه نمیتونم بازیهای AC BH و HALO reach رو بازی کنم و وقتی میخوام بازی کنم بلک اسکرین میده میشه بگین مشکل چیه و چطور میتونم درستش کنم؟

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
دوستان لطفا كمك كنندايكس باكس اسليم گرفتم هفته پيش نمي دونم فريمورش چيه در اجراي 2 بازي Black Ops و Fifa 11 دچار مشكل شدمفيفا اصلا دستگاه نخوند بردم پس دادم بلك ops گرفتم نصب شد اما بعد اجرا صفحه سياه مي شد و مجبور كنسول رو خاموش كنم ؟نظرتون چيه چي كار كنم ؟ :|
فیفا رو نمیدونم ولی BlackOps مشکلش از ورژن iXtreme هست، باید این LT+ 1.91 که اخیرا اومده رو نصب کنید.

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام
من میخواستم pc رو به xbox وصل کنم و بتونم فیلم هایی که تو کامپیوتر پخش میکنم رو تو تلویزیون ببینم
کابل رو وصل کردم ولی کانکت نشد باید چه کار کنم؟
ممنون

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
قبلا کپی خورش کردم 20 تومن هم دادم همین یه ماه پیش
پس طرف دروغ گفته و کپی خورش نکرده وگرنه اگه کپی خور شده بود با اتصال به لایو براتون مشکلی پیش نمیاد.
سلام!!! امروز درایو به روش MRA کدشو گرفتم و اپدیت کردم!
برای دوستم هم همین کارو کردم ولی وقتی سوزنو میخواستم بردارم روی برد درایو کشیده شد و جرقه زد!
حالا که اپدیت کردم دیگه درایو بیرون نمیاد و لنز هم تکون نمیخوره!!!
ولی فکر کنم لنز سالمه (چراغ قرمزش روشن میشه!!!
چیکار کنم؟؟؟؟
روی برد درایو احتمالا 2 تا مقاومت سوختن وشما اگه اونا رو عوض کنین درست میشه به احتمال زیاد.
من قبلاً بازی AC BH و Halo reach و NFS رو بازی میکردم تا بازی مارتال کمبات رو گرفتم و پیام داد که آپدیت کنم و منم پزیرفتم ولی حالا دیگه نمیتونم بازیهای AC BH و HALO reach رو بازی کنم و وقتی میخوام بازی کنم بلک اسکرین میده میشه بگین مشکل چیه و چطور میتونم درستش کنم؟
شما باید LT+1.91 رو نصب کنین.بدین بیرون براتون انجام بدن.

------

کاربر سایت
May 1, 2008
20
نام
سینا
help

فیفا رو نمیدونم ولی BlackOps مشکلش از ورژن iXtreme هست، باید این LT+ 1.91 که اخیرا اومده رو نصب کنید.
دستگاه رو 1 هفته است گرفتم اسليمه 4 با هارد 150 نمي دونم فريمورش چيه ؟؟؟؟ ( چطور بفهمم ؟؟ ) كمك كنيد ديشب خواب و زندگي نداشتم بازي call of را نصب كردم رو هارد اما موقع اجرا سياه ميشه صفحه اخه مگه رو اين اسليم ها نبايد اخرين قريمور باشه پس چرا اجرا نميشه ؟؟كمك

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
سلام من یک سال پیش سر آپدیت درایو زدم کلید درایو پروندم بک آپهم ازش نگرفته بودم دیگه بیخیال دستگاه شدم
حالا می خواستم بدونم راه حلی برای بدست اوردن کلید درایو وجود داره یا کسی این کار انجام میده یا نه ؟
درضما ورژن داشبورد دستگاه 2.0.8955

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام من یک سال پیش سر آپدیت درایو زدم کلید درایو پروندم بک آپهم ازش نگرفته بودم دیگه بیخیال دستگاه شدم
حالا می خواستم بدونم راه حلی برای بدست اوردن کلید درایو وجود داره یا کسی این کار انجام میده یا نه ؟
درضما ورژن داشبورد دستگاه 2.0.8955

خیر، متاسفانه هنوز هیچ راهی براش پیدا نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر