سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
نه اینکه فقط یک دی وی دی اجرا کنه که
برای من همه ی دی وی دی هارو ساپورت میکنه اما درایوم با 2 نوع dataright&HP سازگاره شما یک دی وی دی دیگه بگیرید احیانا درست میشه

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این مشکلو خیلی ها دارن نمونش خود من شما اگه زیاد اذیت میکنه بده تنظیم لنز اگه درست شد که چه بهتر اگه نشد مثل کنسول من مجبوری فقط استمپری بازی بخری چون اونا مشکل ندارن

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اولا تشکر اولین باری بود که ییهو جوابمو گرفتم:biggrin1:

دوما بدبختی مال ما صنام 6 سال پیشه

سوما با این تفاسیر که دسته سیمی بهتره که در نتیجه کر بهتره بازی هسشم کم کم میاد درسته دیگه؟ولی مشکل ذخیره بازی هاست شما بجز مموری که قیمتش همون هارده راه دیگه ای واسه ذخیره سراغ نداری؟ که یه باره برم کر بخرم آخه اینجا کر 400 است و پر 520 :eek:
اولا دسته های بیسیم مشکلی ندارن و ماله همه هم مشکل من را ندارن و تازه این مشکل هم راه حل داشت که هم من گفتم هم طاهر جان . تازه شما می تونید به جای باتری قلمی از شارژر پک استفاده کنید که دیگه راحت باشید از این بابت (البته این مشکل قطع شدن دسته بسیار نادر است و تاحالا کسی در اینجا تا اونجایی که من می دونم به این مشکل بر نخورده بود ) . در مورد ذخیره بازی هم راه دیگه ای جز هارد و مموری نیست . سوما Pre خیلی بصرفه تر هست شما خودت داری میگی 120 تومن با هم اختلاف دارن حالا Pre کلی برتری داره نسبت به Core
1. هارد 20 گیگابایتی
2. دسته بیسیم
3. کابل HD
خوب شما اگه بخواهی همه اینها را جدا تهیه کنی حدود 210 تومن برات آب می خوره پس Pre بصرفه تره دلیل بعدی اینکه Core های موجود تو ایران 90 درصدشون ورژن Pal هستند و بازیهای ورژن پال در ایران کمیاب هست و این مشکل را هم بهش حتما اضافه کنید . بعدشم در مورد دسته سیمی مشکلی نیست شما اگه خیلی به دسته سیمی علاقه دارید می تونید دسته بی سیمی دستگاه را بفروشید و باسیمشو بخرید که 45 تومن قیمت داره (بی سیم 50 الی 55) . موفق باشید .:cheesygri

MLX

کاربر سایت
Feb 28, 2007
51
سلام
آقا من رو كنسولم اينتر كولر نذاشته بودم و يه ماهي هم باهاش روزي چند ساعت بازي ميكردم
اون روز داشتم باهاش oblivion بازي ميكردم و خيلي به دستگاه فشار آورد و يه دفه سه چراغ قرمز زد
منم بعد از يه ساعت روشنش كردم و تصوير داد
اما ديگه باهاش بازي نكردم تا يه اينتر كولر بخرم
حالا به نظر شما مشكلي واسش پيش نيومده؟؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
آقا من رو كنسولم اينتر كولر نذاشته بودم و يه ماهي هم باهاش روزي چند ساعت بازي ميكردم
اون روز داشتم باهاش oblivion بازي ميكردم و خيلي به دستگاه فشار آورد و يه دفه سه چراغ قرمز زد
منم بعد از يه ساعت روشنش كردم و تصوير داد
اما ديگه باهاش بازي نكردم تا يه اينتر كولر بخرم
حالا به نظر شما مشكلي واسش پيش نيومده؟؟؟؟؟؟
اگه اینتر کولر بخری بهتره!
ولی این مشکل شما رو خیلی ها داشتن و بعد از اینکه چند ساعت خاموش کردن دستگاه رو برطرف شده...

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اقا امروز من کنسولم رو که روشن کردم یکی از چراغ ها قرمز شد بعد روی تصویر نوشت error code:E68 یعنی چه مر گش شده؟

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
اقا امروز من کنسولم رو که روشن کردم یکی از چراغ ها قرمز شد بعد روی تصویر نوشت error code:E68 یعنی چه مر گش شده؟
این ارور مربوط به هاردت میشه اونطوری که تو سایت XBOX گفته کنسول رو خاموش کن بعد هاردت رو در بیار و دوباره جا بزن و آخرین آپدیت رو انجام بده ان شا ا... درست میشه برای اطلاعات بیشتر برو به این صفحه مال خود ماکروسافته
http://support.microsoft.com/kb/917874/en-us?sd=xbox
موفق باشی

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
من دیروز دستگاهمو میخواستم روشن کنم یکی از کابلاشو درست جا نزده بودم.وقتی روشن میکردم چهار چراغ قرمز میداد(سفید کرده بودم).بعدش سری خاموش کردم کابلو درست جا زدم درست شد(این دفعه کلی خدا رو شکر کردم).ان شا ا... بعدا که واسه دستگام مشکلی پیش نمیاد؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من دیروز دستگاهمو میخواستم روشن کنم یکی از کابلاشو درست جا نزده بودم.وقتی روشن میکردم چهار چراغ قرمز میداد(سفید کرده بودم).بعدش سری خاموش کردم کابلو درست جا زدم درست شد(این دفعه کلی خدا رو شکر کردم).ان شا ا... بعدا که واسه دستگام مشکلی پیش نمیاد؟
نه این مشکل از کابلیت بوده برای چی دوباره پیش بیاد مگر اینکه دوباره کابلیت را درست جا نزنی . :)

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا موقع خریدن 360 از کجا میشه فهمید لنزش میزونه و بعدا احتیاج به تنظیم پیدا نمی کنه؟
موقع خرید که نمیشه فهمید . شما باید بری با دستگاهت بازی کنی اگه در اجرای بازیها مشکل داشت اونوقت ببری تنظیم لنز کنن . این تنظیم لنز هم فقط سرعت خوندن لنز را کم و زیاد می کنن تا دیگه تو خوندن DVD ها مشکل نداشته باشه اگر هم با تنظیم لنز درست نشه باید لنزتو عوض کنی . موفق باشید .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
بعضی ها هم میگن اول که 360 میخری برو تنظیم لنز بکن خیال راحت!:);)
من فقط نقل قول کردم!
فکر کنم طاهر بود شایدم اشتباه میکنم...

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
اقا تورو خدا یکی کمک کنه من امروز صبح که 360 رو روشن کردم تصویر کر داشت بهد خاموش کردم تصویر نیومد فقط صدا هیچ چراغ قرمزی هم نزد بعد کابل کامپننت در اوردم درست شد امروز بعد از ظهر هم کنسولو روشن کردم همین مشکل پیش امد مشکل چیه تورو خدا کمک کنید:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر