سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا من یه مشکلی داشتم که البته حلش کردم . مشکلم این بود دسته من بعضی موقع ها وسط بازی ارتباطش با کنسول قطع می شد به از مدتی فهمیدم با این باتریهای شارژی این مشکل به وجود می یاد (باتری من Cfl است ) و با باتری خودش و باتریهای معمولی این مشکل به وجود نمی یاد بعد وقتی باتریهای شارژی را بغل باتری فابریک دسته گذاشتم دیدم از نظر طول و قطر از این باتری کوچکتر است و در جای باتری دسته لق میخوره . من اومدم با یه چیزی (کاغذ) فضای خالی را پوشاندم و کاری کردم که باتری دیگر جای تکان خوردن نداشت از اون روز به بعد مشکلم حل شد و دیگه مشکل قطع شدن نداشتم به نظر شما از چی بوده ؟ :) :)

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا من یه مشکلی داشتم که البته حلش کردم . مشکلم این بود دسته من بعضی موقع ها وسط بازی ارتباطش با کنسول قطع می شد به از مدتی فهمیدم با این باتریهای شارژی این مشکل به وجود می یاد (باتری من Cfl است ) و با باتری خودش و باتریهای معمولی این مشکل به وجود نمی یاد بعد وقتی باتریهای شارژی را بغل باتری فابریک دسته گذاشتم دیدم از نظر طول و قطر از این باتری کوچکتر است و در جای باتری دسته لق میخوره . من اومدم با یه چیزی (کاغذ) فضای خالی را پوشاندم و کاری کردم که باتری دیگر جای تکان خوردن نداشت از اون روز به بعد مشکلم حل شد و دیگه مشکل قطع شدن نداشتم به نظر شما از چی بوده ؟ :) :)
خوب عزیزم خودت میگی باتریها لق بودن بعد میگی مشکل از کجاست ؟ خوب معلومه وقتی دسته را تکون میدادی ارتباط باتری با دسته قطع میشه و دسته هم خاموش میشده :cheesygri

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آخه معمولا نباید اینطور باشه با باتریهای دیگه این مشکل وجود نداره فقط با این شارژی ها اینجوریه از لحاظ اندازه بنظر غیر استاندارد می یاد . من 4 جفت باتری شارژی دارم همشون سایزشون کوچکتر از باتریهای معمولی هست چرا اینطوریه مگه مرضه :confused:

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آخه معمولا نباید اینطور باشه با باتریهای دیگه این مشکل وجود نداره فقط با این شارژی ها اینجوریه از لحاظ اندازه بنظر غیر استاندارد می یاد . من 4 جفت باتری شارژی دارم همشون سایزشون کوچکتر از باتریهای معمولی هست چرا اینطوریه مگه مرضه :confused:
باتریهای شما همه یه مارکه ؟
منم از باطری شارژی استفاده کردم ولی این مشکلو نداره :confused:

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
من قبلاً مشکل خاموش شدن دسته رو بر اثر تکون خوردن حین بازی داشتم، یکمی که بیشتر دقت کردم متوجه شدم که مشکل از اون قطعه سوراخ کوچیکی هست که وسط جاباطری وجود داره و داخلش یک قطعه فلزی ریز هست ! در حقیقت اون قطعه فلزی نقش یک سویچ رو بازی میکنه بطوریکه وقتی که جاباطری رو باز میکنید اون تکه پلاستیکی موجود در داخل محوطه جاباطری که روی این فلز فشار میاره، از این قطعه فلزی جدا میشه و در نتیجه ارتباط باطری ها با هم قطع میشه و دسته خاموش میشه ! برای حل این مشکل هم یک تکه کاغذ برداشتم خیلی ریز تا کردم و گذاشتم داخل اون سوراخ روی سطح فلزی، که در این حالت به علت فشار کاغذ دیگه ارتباط اون قطعه فلزی همیشه برقرار میمونه و در نتیجه الان دسته رو هر چقدر هم که محکم حرکت بدی، به هیچ وجه خاموش نمیشه.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
البته من این مشکل را با اون روشی که گفتم حل کردم ، من چند مارک باتری دارم دو جفت CFL یک جفت سانیو و یک جفت sony با همه مشکل داشتم که البته الان ندارم برام خیلی عجیبه که شما نداری مارک باتری تو چیه اگه شارژی با این باتری های معمولی مقایسه کن میفهمی که اندازشون کوچیکتره .;) بعد یه سوال الان قیمت شارژر پک این دسته ها چنده فقط اصلشو بگو چون خیلی از بچه ها از این متفرقه ها راضی نبود و حتی تو چند مورد دسته را سوزونده .:shocked:

من قبلاً مشکل خاموش شدن دسته رو بر اثر تکون خوردن حین بازی داشتم، یکمی که بیشتر دقت کردم متوجه شدم که مشکل از اون قطعه سوراخ کوچیکی هست که وسط جاباطری وجود داره و داخلش یک قطعه فلزی ریز هست ! در حقیقت اون قطعه فلزی نقش یک سویچ رو بازی میکنه بطوریکه وقتی که جاباطری رو باز میکنید اون تکه پلاستیکی موجود در داخل محوطه جاباطری که روی این فلز فشار میاره، از این قطعه فلزی جدا میشه و در نتیجه ارتباط باطری ها با هم قطع میشه و دسته خاموش میشه ! برای حل این مشکل هم یک تکه کاغذ برداشتم خیلی ریز تا کردم و گذاشتم داخل اون سوراخ روی سطح فلزی، که در این حالت به علت فشار کاغذ دیگه ارتباط اون قطعه فلزی همیشه برقرار میمونه و در نتیجه الان دسته رو هر چقدر هم که محکم حرکت بدی، به هیچ وجه خاموش نمیشه.
بله من هم همین کارو انجام دادم از کمکتون ممنونم

آخرین ویرایش:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
والا من نمی دونم چه حکمتی داره ولی هدف من از مطرح کردن این مسلئه این بود که اونایی که همچین مشکلی دارن (قطع شدن دسته وسط بازی) فکر نکنن که مشکل حتما از خود دسته است. حتما قبلا تعمیر یا انداختن در سطل آشغال :eek: این کارو انجام بدن شاید مشکلشون حل بشه فعلا :)

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام
آقا واسه تلویزیون پال (ازین معمولیا که ما ها داریم) ریجن پال بهتر نیست یا فقط آداپتورشو فرق مکنه و بازیهاش کمیابند؟
آخه منظور از این فرمتها سیگنالی هست که دستگاها ارسال میکنند پس بعضی از دوستان که میگند روی تلویزیون معمولی کیفیت افتضاح گرفتند ماله این نیست که ریجنشون pal نیست.

یه سوال دیگه هم دارم اگه شاژر دسته نخریم باید با usb شارژ بشه ؟ چقدر طول میکشه؟ و چقدر عمر شارژشه؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
سلام
آقا واسه تلویزیون پال (ازین معمولیا که ما ها داریم) ریجن پال بهتر نیست یا فقط آداپتورشو فرق مکنه و بازیهاش کمیابند؟
آخه منظور از این فرمتها سیگنالی هست که دستگاها ارسال میکنند پس بعضی از دوستان که میگند روی تلویزیون معمولی کیفیت افتضاح گرفتند ماله این نیست که ریجنشون pal نیست.

یه سوال دیگه هم دارم اگه شاژر دسته نخریم باید با usb شارژ بشه ؟ چقدر طول میکشه؟ و چقدر عمر شارژشه؟
برای همه تلویزیونها امکان استفاده از NTSC و PAL وجود داره، چون دیگه همه این تلویزیونهایی که الان در بازار هستن از هر دو سیستم پشتیبانی میکنند. فقط مساله روی بعضی از مدلهای سامسونگ هست (صنام هم همچنین چون ماله سامسونگه) که روشون نوشته 100Hz که این مدلها نمی تونند در رزولوشن 720 به بالا تصویر از کنسولهای NTSC بگیرند، چون تصویر خروجی کنسول NTSC در حقیقت 60 هرتز هست. اون 100 هرتز هم که روی تلویزون نوشته در حقیقت 50 هرتز دوبل هست و نه 100 هرتز.
در مورد دسته هم اگر شارژر یا کیت شارژ نخرید باید از باطری های معمولی یا شارژی قلمی استفاده کنید.
موفق باشید.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام

از لحاظ کیفیت فرق آنچنانی ندارن ولی کیفیت NTSC بهتر است چون فرکانس های قویتری داره دستگاه های نسخه پال فقط یک مزیت دارن و اون هم برق 220 است که شما اگر NTSC/j Asia بگیری اون هم برقش 220 است و تازه بازیهاش فراونه برعکس Pal که باید از زیر زمین بازیهاشو پیدا کنی
سوالتون یکم نامفهوم ولی اگر منظورتون اینه که این شارژر پکهارو باید با USB خود دستگاه شارژ کرد بله باید همینکارو کرد شما می توانید در حین بازی کردن حتی ، این شارژرها را به دستگاه وصل کنید تا شارژ شوند . معمولا 4 الی 5 ساعت فکر می کنم طول می کشه تا شارژ بشه . در مورد عمرش هم شما خیالت راحت باشه کمتر از 2 3 سال عمر نمی کنند البته این مورد بستگی به خود طرف داره که روزی چقدر با دستگاه بازی می کنه اگه زیاد بازی می کنه خود باید تند تند باتری را شارژ کند که سریعتر عمر باتری تموم میشه . این باتریها بعد از شارژ هم می توانند حدود 30 کار کنند و به گفته بعضی ها این باتریها بهتر از باتریهای معمولی است چون این باتری ها 5 وات هستند (در مقابل 1.5 وات باتریهای قلمی معمولی ) و رامبل دسته با این باتریها بهتر و شدیدتر کار می کنه که هیجان را دو برابر می کنه .

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
اولا تشکر اولین باری بود که ییهو جوابمو گرفتم:biggrin1:

دوما بدبختی مال ما صنام 6 سال پیشه

سوما با این تفاسیر که دسته سیمی بهتره که در نتیجه کر بهتره بازی هسشم کم کم میاد درسته دیگه؟ولی مشکل ذخیره بازی هاست شما بجز مموری که قیمتش همون هارده راه دیگه ای واسه ذخیره سراغ نداری؟ که یه باره برم کر بخرم آخه اینجا کر 400 است و پر 520 :eek:

hwxp3

کاربر سایت
Mar 25, 2007
86
مشكل در اجراي بازيهاي كپي

سلام به همه
من يه مشكلي برام پيش اومده
دستگام بعضي از بازياي كپي رو اجرا نميكنه
مثلا يه دفه بازي ghost recon رو aone گرفتم اجرا شد
اما امروز بازي wwe رو رو data right گرفتم اين پيغامو داد:
1. clean the disk with a soft cloth
2. restart the console
به نظر شما ايراد از بازيه يا از دستگام؟
در ضمن دستگامو تازه گرفتم j-lg هستش
ممنون از همگي

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
قربونت خوودت داری می گی اول روی یه سی دی بوده بعد روی یه نوع سی دی دیگه
هر دستگاهی باشه براش مشکل پیش میاد یا همیشه از dataright استفاده کن یا همیشه از aone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر